Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 października 2009 r.
17:27
Edytuj ten wpis

Minister Czuma otworzył nowe więzienie w Opolu Lubelskim (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 15 A A

– Czujemy smutek, bo będziemy tu zamykać ludzi. Ale jest też radość, że dajemy im szansę na powrót do normalności i to w dobrych warunkach – mówił minister sprawiedliwości Andrzej Czuma podczas otwarcia Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim w poniedziałek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wasza praca to najcięższa służba na rzecz narodu. Życzę wam sił i stanowczości – te słowa skierował do załogi więzienia - dodał minister.

Zaproszeni goście mogli obejrzeć wnętrza najnowocześniejszego więzienia w kraju. Znajduje się w nim m.in. boisko oraz gimnazjum i liceum dla osadzonych. O bezpieczeństwo dba monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Kary będzie tu odbywać ponad 600 więźniów.

Zasiedlanie zacznie się w najbliższy poniedziałek i potrwa ok. miesiąca. Trafią tu mężczyźni odbywający karę pozbawienia wolności po raz pierwszy oraz młodociani.




Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wierny pies / 5 grudnia 2009 o 19:57
0
Kajdaniara z Głębokiego napisał:
Powiem wam tyle, że te łajzy które nie rozumieją co to brak wolności gadaja bzdury że mają za dobrze. Jak wy byście się czuli jakby ktoś z waszych bliskich siedział albo czego wam nie życze Wy Bardzo dobrze że wybudowali ten kryminał przynajmniej kara jakoś im zleci. A jesli myślicie ze w zakładach są ludzie głupi jak to stwierdził któryś z łbów to sie grubo mylicie. Powineła im sie noga i tyle, więc walcie sie na ryj. Kazdy z was jest święty? Głupi jesteście wy bo kogoś osądzacie bez podstaw. Tam siedzi morda moja i lepiej odstawcie na bok marne komentarze. Walcie się na ryj i cała służba więzienna bo to łajzy sami nie lepsi razem z tymi psami. Bezkarni oprawcy a dobrych ludzi zamykają. Wolelibyście zeby skazani odbywali kare bez koja z chlebem i wodą 24/h???!!!! a więc ch*** w du pe tym co tak twierdzą. Idiotyczne społeczeństwo które chciałoby karać ludzi jak zwierzęta a sami są zwierzętami


Twój iloraz inteligencji = 0. Resocjalizacja się nie powiodła. Gady złe, psy złe. Wszyscy skazani trafili tam za niewinność. K***A gwałciciele, pedofile, zabójcy. Wszyscy K***A niewinni!!! W mózgu Ci się pomieszało. A jak idziesz na widzenie to morda posłuszna nie? Sama się wal!!!


Twój iloraz inteligencji = 0. Resocjalizacja się nie powiodła. Gady złe, psy złe. Wszyscy skazani trafili tam za niewinność. K***A gwałciciele, pedofile, zabójcy. Wszyscy K***A niewinni!!! W mózgu Ci się pomieszało. A jak idziesz na widzenie to morda posłuszna nie? Sama się wal!!! rozwiń
Avatar
Kajdaniara z Głębokiego / 5 grudnia 2009 o 11:17
0
Powiem wam tyle, że te łajzy które nie rozumieją co to brak wolności gadaja bzdury że mają za dobrze. Jak wy byście się czuli jakby ktoś z waszych bliskich siedział albo czego wam nie życze Wy Bardzo dobrze że wybudowali ten kryminał przynajmniej kara jakoś im zleci. A jesli myślicie ze w zakładach są ludzie głupi jak to stwierdził któryś z łbów to sie grubo mylicie. Powineła im sie noga i tyle, więc walcie sie na ryj. Kazdy z was jest święty? Głupi jesteście wy bo kogoś osądzacie bez podstaw. Tam siedzi morda moja i lepiej odstawcie na bok marne komentarze. Walcie się na ryj i cała służba więzienna bo to łajzy sami nie lepsi razem z tymi psami. Bezkarni oprawcy a dobrych ludzi zamykają. Wolelibyście zeby skazani odbywali kare bez koja z chlebem i wodą 24/h???!!!! a więc ch*** w du pe tym co tak twierdzą. Idiotyczne społeczeństwo które chciałoby karać ludzi jak zwierzęta a sami są zwierzętami
Powiem wam tyle, że te łajzy które nie rozumieją co to brak wolności gadaja bzdury że mają za dobrze. Jak wy byście się czuli jakby ktoś z waszych bliskich siedział albo czego wam nie życze Wy Bardzo dobrze że wybudowali ten kryminał przynajmniej kara jakoś im zleci. A jesli myślicie ze w zakładach są ludzie głupi jak to stwierdził któryś z łbów to sie grubo mylicie. Powineła im sie noga i tyle, więc walcie sie na ryj. Kazdy z was jest święty? Głupi jesteście wy bo kogoś osądzacie bez podstaw. Tam siedzi morda moja i lepiej odstawcie na bok ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2009 o 23:30
0
aga napisał:
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!


Nie no aż tak? I może powiesz że codziennie do domu nie przychodzi? Masakra ja nie wiedziałam że tam taki rygor. A czy ten twój brat tam na egzamin za wykładowcę przyszedł żeby mu się klawisze z zakresu wiedzy spowiadali?On ma zapoznać się z regulaminem wewnętrznym - nikt mu tego nie przeczyta do łóżka i wio do celi. No i szkoda że kawioru niema codziennie.


Nie no aż tak? I może powiesz że codziennie do domu nie przychodzi? Masakra ja nie wiedziałam że tam taki rygor. A czy ten twój brat tam na egzamin za wykładowcę przyszedł żeby mu się klawisze z zakresu wiedzy spowiadali?On ma zapoznać się z regulaminem wewnętrznym - nikt mu tego nie przeczyta do łóżka i wio do celi. No i szkoda że kawioru niema codziennie. rozwiń
Avatar
~gość~ / 22 listopada 2009 o 21:51
0
aga napisał:
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!


A jak nie ma miedzi to pewnie nawet komórki przy sobie i częstych przepustek nie widzi, co, a za co kibluje ?


A jak nie ma miedzi to pewnie nawet komórki przy sobie i częstych przepustek nie widzi, co, a za co kibluje ? rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2009 o 18:26
0
aga napisał:
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!


Droga Ago , przykro ,że twój brat tam siedzi.Przecież to więzienie nie kino czy teatr, a jedzenie , cóż , jedzenie dostają trzy razy dziennie w tym jeden ciepły posiłek. I tym trzeba się zadowolić a nie szukać prasy . Wiezienie są dla przestępców a nie dla mądrych ludzi. Nabroił to niech odsiedzi. Tam się nauczy szacunku do ludzi i do życia . Pozdrawiam Ciebie i braciszka


Droga Ago , przykro ,że twój brat tam siedzi.Przecież to więzienie nie kino czy teatr, a jedzenie , cóż , jedzenie dostają trzy razy dziennie w tym jeden ciepły posiłek. I tym trzeba się zadowolić a nie szukać prasy . Wiezienie są dla przestępców a nie dla mądrych ludzi. Nabroił to niech odsiedzi. Tam się nauczy szacunku do ludzi i do życia . Pozdrawiam Ciebie i braciszka rozwiń
Avatar
aga / 21 listopada 2009 o 14:13
0
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!
Avatar
Gość / 6 października 2009 o 20:04
0
Niedoinformowany jestes Kemo. Zenon był, schował sie w celi miłosci:))) droge se wybudowal do wiezienia - dziekowal mu za to wrobel:)))
Avatar
kemo / 5 października 2009 o 22:54
0
ciekawe ze zenka rodzika nie bylo na otwarciu, moze sie bal? ;-) ze tam juz zostanie? ;-) w sumie ssmiesznie ze tak blisko mu to wiezienie wybudowali
Avatar
maciej / 5 października 2009 o 21:53
0
takie warunki ja w tym więzieniu sprzyjają tylko temu żeby popełniać przestepstwa... świat oszalał
Avatar
Gość / 5 października 2009 o 20:24
0
Czyżby Wróbel wił gniazdko dla swoich kolegów partyjnych z PO: Zbyszka, Miro, Grzesia i oczywiście Tuska. Czekamy w Opolu na was, wszak więzienie jest dla mężczyzn-świeżaków.
Avatar
wierny pies / 5 grudnia 2009 o 19:57
0
Kajdaniara z Głębokiego napisał:
Powiem wam tyle, że te łajzy które nie rozumieją co to brak wolności gadaja bzdury że mają za dobrze. Jak wy byście się czuli jakby ktoś z waszych bliskich siedział albo czego wam nie życze Wy Bardzo dobrze że wybudowali ten kryminał przynajmniej kara jakoś im zleci. A jesli myślicie ze w zakładach są ludzie głupi jak to stwierdził któryś z łbów to sie grubo mylicie. Powineła im sie noga i tyle, więc walcie sie na ryj. Kazdy z was jest święty? Głupi jesteście wy bo kogoś osądzacie bez podstaw. Tam siedzi morda moja i lepiej odstawcie na bok marne komentarze. Walcie się na ryj i cała służba więzienna bo to łajzy sami nie lepsi razem z tymi psami. Bezkarni oprawcy a dobrych ludzi zamykają. Wolelibyście zeby skazani odbywali kare bez koja z chlebem i wodą 24/h???!!!! a więc ch*** w du pe tym co tak twierdzą. Idiotyczne społeczeństwo które chciałoby karać ludzi jak zwierzęta a sami są zwierzętami


Twój iloraz inteligencji = 0. Resocjalizacja się nie powiodła. Gady złe, psy złe. Wszyscy skazani trafili tam za niewinność. K***A gwałciciele, pedofile, zabójcy. Wszyscy K***A niewinni!!! W mózgu Ci się pomieszało. A jak idziesz na widzenie to morda posłuszna nie? Sama się wal!!!


Twój iloraz inteligencji = 0. Resocjalizacja się nie powiodła. Gady złe, psy złe. Wszyscy skazani trafili tam za niewinność. K***A gwałciciele, pedofile, zabójcy. Wszyscy K***A niewinni!!! W mózgu Ci się pomieszało. A jak idziesz na widzenie to morda posłuszna nie? Sama się wal!!! rozwiń
Avatar
Kajdaniara z Głębokiego / 5 grudnia 2009 o 11:17
0
Powiem wam tyle, że te łajzy które nie rozumieją co to brak wolności gadaja bzdury że mają za dobrze. Jak wy byście się czuli jakby ktoś z waszych bliskich siedział albo czego wam nie życze Wy Bardzo dobrze że wybudowali ten kryminał przynajmniej kara jakoś im zleci. A jesli myślicie ze w zakładach są ludzie głupi jak to stwierdził któryś z łbów to sie grubo mylicie. Powineła im sie noga i tyle, więc walcie sie na ryj. Kazdy z was jest święty? Głupi jesteście wy bo kogoś osądzacie bez podstaw. Tam siedzi morda moja i lepiej odstawcie na bok marne komentarze. Walcie się na ryj i cała służba więzienna bo to łajzy sami nie lepsi razem z tymi psami. Bezkarni oprawcy a dobrych ludzi zamykają. Wolelibyście zeby skazani odbywali kare bez koja z chlebem i wodą 24/h???!!!! a więc ch*** w du pe tym co tak twierdzą. Idiotyczne społeczeństwo które chciałoby karać ludzi jak zwierzęta a sami są zwierzętami
Powiem wam tyle, że te łajzy które nie rozumieją co to brak wolności gadaja bzdury że mają za dobrze. Jak wy byście się czuli jakby ktoś z waszych bliskich siedział albo czego wam nie życze Wy Bardzo dobrze że wybudowali ten kryminał przynajmniej kara jakoś im zleci. A jesli myślicie ze w zakładach są ludzie głupi jak to stwierdził któryś z łbów to sie grubo mylicie. Powineła im sie noga i tyle, więc walcie sie na ryj. Kazdy z was jest święty? Głupi jesteście wy bo kogoś osądzacie bez podstaw. Tam siedzi morda moja i lepiej odstawcie na bok ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2009 o 23:30
0
aga napisał:
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!


Nie no aż tak? I może powiesz że codziennie do domu nie przychodzi? Masakra ja nie wiedziałam że tam taki rygor. A czy ten twój brat tam na egzamin za wykładowcę przyszedł żeby mu się klawisze z zakresu wiedzy spowiadali?On ma zapoznać się z regulaminem wewnętrznym - nikt mu tego nie przeczyta do łóżka i wio do celi. No i szkoda że kawioru niema codziennie.


Nie no aż tak? I może powiesz że codziennie do domu nie przychodzi? Masakra ja nie wiedziałam że tam taki rygor. A czy ten twój brat tam na egzamin za wykładowcę przyszedł żeby mu się klawisze z zakresu wiedzy spowiadali?On ma zapoznać się z regulaminem wewnętrznym - nikt mu tego nie przeczyta do łóżka i wio do celi. No i szkoda że kawioru niema codziennie. rozwiń
Avatar
~gość~ / 22 listopada 2009 o 21:51
0
aga napisał:
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!


A jak nie ma miedzi to pewnie nawet komórki przy sobie i częstych przepustek nie widzi, co, a za co kibluje ?


A jak nie ma miedzi to pewnie nawet komórki przy sobie i częstych przepustek nie widzi, co, a za co kibluje ? rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2009 o 18:26
0
aga napisał:
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!


Droga Ago , przykro ,że twój brat tam siedzi.Przecież to więzienie nie kino czy teatr, a jedzenie , cóż , jedzenie dostają trzy razy dziennie w tym jeden ciepły posiłek. I tym trzeba się zadowolić a nie szukać prasy . Wiezienie są dla przestępców a nie dla mądrych ludzi. Nabroił to niech odsiedzi. Tam się nauczy szacunku do ludzi i do życia . Pozdrawiam Ciebie i braciszka


Droga Ago , przykro ,że twój brat tam siedzi.Przecież to więzienie nie kino czy teatr, a jedzenie , cóż , jedzenie dostają trzy razy dziennie w tym jeden ciepły posiłek. I tym trzeba się zadowolić a nie szukać prasy . Wiezienie są dla przestępców a nie dla mądrych ludzi. Nabroił to niech odsiedzi. Tam się nauczy szacunku do ludzi i do życia . Pozdrawiam Ciebie i braciszka rozwiń
Avatar
aga / 21 listopada 2009 o 14:13
0
Moj brat tam siedzi, chu*** warte to wiezienie klawisze nic nie umieja, nic nie wiedza a organizacji nie ma zadnej! tak chwalili to wiezienie a wiezniowie nie moga kozystac z sal gimnastycznych! teraz sie praca powinna zainteresowac co sie tam dzieje! Więzniowie nawet nie moga skorzystac z mozliwosci staniecia na wokande! poza tym jedzenie jest tam koszmarne! GDZIE JEST PRASA?!
Avatar
Gość / 6 października 2009 o 20:04
0
Niedoinformowany jestes Kemo. Zenon był, schował sie w celi miłosci:))) droge se wybudowal do wiezienia - dziekowal mu za to wrobel:)))
Avatar
kemo / 5 października 2009 o 22:54
0
ciekawe ze zenka rodzika nie bylo na otwarciu, moze sie bal? ;-) ze tam juz zostanie? ;-) w sumie ssmiesznie ze tak blisko mu to wiezienie wybudowali
Avatar
maciej / 5 października 2009 o 21:53
0
takie warunki ja w tym więzieniu sprzyjają tylko temu żeby popełniać przestepstwa... świat oszalał
Avatar
Gość / 5 października 2009 o 20:24
0
Czyżby Wróbel wił gniazdko dla swoich kolegów partyjnych z PO: Zbyszka, Miro, Grzesia i oczywiście Tuska. Czekamy w Opolu na was, wszak więzienie jest dla mężczyzn-świeżaków.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 4 2

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 3 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 0

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 23 16

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 71 5

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 1 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 16 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 540 76

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!