Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

13 lutego 2011 r.
17:46
Edytuj ten wpis

Mogą być kłopoty z wykryciem gruźlicy w woj. lubelskim

0 9 A A
Dyrektorzy wypowiadają umowy poradniom, wykonującym badania z zakresu chorób układu oddechowego, w t
Dyrektorzy wypowiadają umowy poradniom, wykonującym badania z zakresu chorób układu oddechowego, w t

Dyrektorzy szpitali zrywają umowy z NZOZ-ami, które prowadzą badania wykrywające gruźlicę. – To zagrożenie dla zdrowia – uważają lekarze. Wojewódzki konsultant w dziedzinie chorób płuc zamierza interweniować u władz miasta i województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poradnią, która współpracuje w wykrywaniu gruźlicy ze szpitalem Bożego Jana w Lublinie jest NZOZ Farmed. – Przeprowadzaliśmy badania laboratoryjne i RTG. Pozwalało to na szybkie zdiagnozowanie choroby – mówi Stanisław Podgórski, dyrektor NZOZ Farmed w Lublinie. – Ale dyrekcja szpitala wypowiada nam umowę.

Zdaniem Podgórskiego ograniczony dostęp do diagnostyki gruźlicy sprawi, że jej wykrywalność będzie mniejsza. – Zwłaszcza, że szpitale zrywają umowy z 90-proc. NZOZ-ów w Lublinie – dodaje.

Zrywanie umów z NZOZ-ami wzburzyło środowisko medyczne. – O działaniu szpitali informują nas pracownicy służby zdrowia z całego województwa. Dyrektorzy wypowiadają umowy poradniom, wykonującym badania z zakresu chorób układu oddechowego, w tym gruźlicy płuc. W przypadku naszego województwa to szczególnie niebezpieczne – mówi prof. Janusz Milanowski, wojewódzki konsultant w dziedzinie chorób płuc. – Uważam, że takie działania zmierzają do utrudnienia pracy i w konsekwencji do eliminacji zakładów opieki zdrowotnej, zajmujących się problematyką gruźlicy i innych chorób układu oddechowego – podkreśla konsultant.

Według najnowszych raportów za rok 2010, sporządzonych w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii w SPSK nr 4 w Lublinie, zachorowalność na tę chorobę wciąż rośnie. – Skierujemy w tej sprawie pismo do przewodniczącego Rady Miasta, marszałka województwa lubelskiego oraz do wojewody – zapewnia prof. Milanowski.

Jacek Solarz, dyrektor szpitala im. Jana Bożego w Lublinie nie widzi jednak problemu. – Wypowiedzieliśmy umowę kilkudziesięciu NZOZ-om – mówi.– Przychodnie mają miesięczny okres wypowiedzenia. Dlatego przez cztery najbliższe tygodnie będą jeszcze realizować świadczenia.
Dyrektor twierdzi, że pacjenci mają zapewnioną opiekę medyczną. – Jako szpital, chcemy leczyć wszystkich. Wszelkie wątpliwości pacjenci powinni kierować nie do szpitali i NZOZ-ów, ale do Narodowego Funduszu Zdrowia, który rozdzielał kontrakty – kwituje dyrektor Solarz.

Małgorzata Bartoszek, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału funduszu zapewnia, że NFZ na bieżąco monitoruję sprawę wypowiadania umów NZOZ-om. – Lubelski oddział zwrócił się do dyrektorów szpitali z prośbą o przekazanie wykazu ośrodków, których dotyczy wypowiedzenie umów, wraz z terminem skuteczności wypowiedzeń. Aktualnie oczekujemy na tę informacje – mówi rzeczniczka.




Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 13:13
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja


Polkin jest oszustem internetowym,pisze stale ten sam tekst i stale na p.dr.Gordon.To chyba jest choroba natury psychicznej,

Ostatnio jeden z czytelnikòw Gazety Bilgorajskiej podaje

tego kto te komentarze pisze IP komputera z ktòrego pisze:

jest to Numer polski:IP 188.33.xxx.

POLKIN ! wyluzuj ,masz wredny charakter,to wszyscy stwierdzili,

Jedno ci powiem,twoje zachowanie jest na poziomie biednego 

duchowo czlowieka,baz honoru i bez ambicji.Bo nawet chory psychicznie posiada HONOR i dobry charakter. <_<


Polkin jest oszustem internetowym,pisze stale ten sam tekst i stale na p.dr.Gordon.To chyba jest choroba natury psychicznej,

Ostatnio jeden z czytelnikòw Gazety Bilgorajskiej podaje

tego kto te komentarze pisze IP komputera z ktòrego pisze:

jest to Numer polski:IP 188.33.xxx.

POLKIN ! wyluzuj ,masz wredny charakter,to wszyscy stwierdzili,

Jedno ci powiem,twoje zachowanie jest na poziomie biednego 

duchowo czlowieka,baz honoru i bez ambicji.Bo nawet chory psychicznie posiada... rozwiń

Avatar
mate / 12 kwietnia 2015 o 14:54
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja


UU W A G A !!!

ten "polkin"to jest wariat,ktòry zamieszcza setki negatywnych komentarzy na temat p.dr.Gordon.

A na dodatek jest taki ograniczony ,poprostu nie zwracajcie na niego uwagi i najlepiej nie komentujcie dalej jego wpisòw !,bo

na wariata nie ma sposobu,ani lekarstwa. :lol: 


UU W A G A !!!

ten "polkin"to jest wariat,ktòry zamieszcza setki negatywnych komentarzy na temat p.dr.Gordon.

A na dodatek jest taki ograniczony ,poprostu nie zwracajcie na niego uwagi i najlepiej nie komentujcie dalej jego wpisòw !,bo

na wariata nie ma sposobu,ani lekarstwa. :lol: rozwiń

Avatar
prawdziwy/nie podszyty Jan / 9 kwietnia 2015 o 14:21
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja


do kretyna tzw."polkina",to ty masz jeszcze odwage tutaj  pisac??

wychrzaniaj z tymi p........i z tego forum

Piszesz i wstawiasz pod setkami nikòw te same obrzydliwe komentarze dot.p.dr.Gordon.

Przyjdzie czas i na ciebie,bo za to wszystko poniesiesz kare i tu na ziemi i potem i to NAPEWNO.


do kretyna tzw."polkina",to ty masz jeszcze odwage tutaj  pisac??

wychrzaniaj z tymi p........i z tego forum

Piszesz i wstawiasz pod setkami nikòw te same obrzydliwe komentarze dot.p.dr.Gordon.

Przyjdzie czas i na ciebie,bo za to wszystko poniesiesz kare i tu na ziemi i potem i to NAPEWNO.

rozwiń
Avatar
polkin / 7 kwietnia 2015 o 22:14
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
rozwiń

Avatar
Lusia / 22 marca 2015 o 12:59
0

:rolleyes: osobistego kontaktu do dr.Gordona nie mam,ale telefonuj do pani dr.Gordon,
tel.kom.O173 7434 O76,od 12-16 jest w biurze.Tylko ona jest w stanie tobie pomocy udzielic.
To jest bardzo przyjemna i przychylna osoba,napewno da ci porade.


Organoterapia wspiera leczenie konwencjonalne i zapobiega nowym przerzutom.Wiele opinii jest w internecie na ten temat wystarczy jak klikniesz:^^organoterapia opinie,komentarze^^.

Tarapia jest do przeprowadzenia w kraju,ale potrzebny jest taki

plan terapii od p.dr.Gordon.Organoterapia nie wyklucza stosowania chemioterapii,czy radioterapii,idzie jak potrzeba

ròwnolegle,ale nie w tych samych dniach.


Organoterapia wspiera leczenie konwencjonalne i zapobiega nowym przerzutom.Wiele opinii jest w internecie na ten temat wystarczy jak klikniesz:^^organoterapia opinie,komentarze^^.

Tarapia jest do przeprowadzenia w kraju,ale potrzebny jest taki

plan terapii od p.dr.Gordon.Organoterapia nie wyklucza stosowania chemioterapii,czy radioterapii,idzie jak potrzeba

ròwnolegle,ale nie w tych samych dniach.

rozwiń
Avatar
Zenon / 22 czerwca 2011 o 01:35
0
[quote name='Antoni' timestamp='1308223849' post='490222']
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko
pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!!
W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami
dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki
plan jest do wykonania w Polsce.Nie wiem czy go dostaniemy,bo nigdy nikt z naszej rodziny nie byl pacjentem doktora.
Nie masz przypadkiem dobrego kontaktu z dr.Gordonem??o ile tak,to napisz !
[/quote]
osobistego kontaktu do dr.Gordona nie mam,ale telefonuj do pani dr.Gordon,
tel.kom.O173 7434 O76,od 12-16 jest w biurze.Tylko ona jest w stanie tobie pomocy udzielic.
To jest bardzo przyjemna i przychylna osoba,napewno da ci porade.
[quote name='Antoni' timestamp='1308223849' post='490222']
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko
pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!!
W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami
dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki
rozwiń
Avatar
Antoni / 16 czerwca 2011 o 13:30
0
[quote name='Zenon' timestamp='1301726040' post='457851']
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie
operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana chemioterapia absulutnie bez najmniej
szego rezultatu.No i co dalej??? To wszystko mialo miejsce w 2OO7 roku,a to jest jedynie czysty przypadek.
Znajomi nas powiadomili o istnieniu takiego polskiego lekarza dr.Gordon ale niestety w Niemczech,ktöry leczy raki
i to wszelkiego rodzaju.Moja siostra przeszla terapie u dr.Gordona.Wynik tego leczenia jest bardzo dobry,bo te
wszystkie przerzuty zostaly zlikwidowane,a sam guz jest z 5 cm do 1 cm pomniejszony.W obecnej chwili dalsza terapia
ustalona przez dr.Gordona jest w Polsce wykonywana.Ludzie kochani,czy to nie jest narodowa tragedia taka zdrowotna
sytuacja jaka istnieje w Polsce ???? Zamiast lepiej to jest jeszcze coraz gorzej.Jak chcecie lepszych informacji
dot.terapii u tego lekarza,to kliknijcie;=dr.Gordon Theodor,komentarze.Tam znajdziecie chyba wszystkie odpowiedzi na Wasze zapytania.
[/quote]
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko
pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!!
W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami
dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki
plan jest do wykonania w Polsce.Nie wiem czy go dostaniemy,bo nigdy nikt z naszej rodziny nie byl pacjentem doktora.
Nie masz przypadkiem dobrego kontaktu z dr.Gordonem??o ile tak,to napisz !
[quote name='Zenon' timestamp='1301726040' post='457851']
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczen... rozwiń
Avatar
Zenon / 2 kwietnia 2011 o 08:34
0
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie
operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana chemioterapia absulutnie bez najmniej
szego rezultatu.No i co dalej??? To wszystko mialo miejsce w 2OO7 roku,a to jest jedynie czysty przypadek.
Znajomi nas powiadomili o istnieniu takiego polskiego lekarza dr.Gordon ale niestety w Niemczech,ktöry leczy raki
i to wszelkiego rodzaju.Moja siostra przeszla terapie u dr.Gordona.Wynik tego leczenia jest bardzo dobry,bo te
wszystkie przerzuty zostaly zlikwidowane,a sam guz jest z 5 cm do 1 cm pomniejszony.W obecnej chwili dalsza terapia
ustalona przez dr.Gordona jest w Polsce wykonywana.Ludzie kochani,czy to nie jest narodowa tragedia taka zdrowotna
sytuacja jaka istnieje w Polsce ???? Zamiast lepiej to jest jeszcze coraz gorzej.Jak chcecie lepszych informacji
dot.terapii u tego lekarza,to kliknijcie;=dr.Gordon Theodor,komentarze.Tam znajdziecie chyba wszystkie odpowiedzi na Wasze zapytania.
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie
operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana che... rozwiń
Avatar
Eldorado / 19 lutego 2011 o 11:39
0
nie bedzie niczego !!! :]
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2015 o 13:13
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja


Polkin jest oszustem internetowym,pisze stale ten sam tekst i stale na p.dr.Gordon.To chyba jest choroba natury psychicznej,

Ostatnio jeden z czytelnikòw Gazety Bilgorajskiej podaje

tego kto te komentarze pisze IP komputera z ktòrego pisze:

jest to Numer polski:IP 188.33.xxx.

POLKIN ! wyluzuj ,masz wredny charakter,to wszyscy stwierdzili,

Jedno ci powiem,twoje zachowanie jest na poziomie biednego 

duchowo czlowieka,baz honoru i bez ambicji.Bo nawet chory psychicznie posiada HONOR i dobry charakter. <_<


Polkin jest oszustem internetowym,pisze stale ten sam tekst i stale na p.dr.Gordon.To chyba jest choroba natury psychicznej,

Ostatnio jeden z czytelnikòw Gazety Bilgorajskiej podaje

tego kto te komentarze pisze IP komputera z ktòrego pisze:

jest to Numer polski:IP 188.33.xxx.

POLKIN ! wyluzuj ,masz wredny charakter,to wszyscy stwierdzili,

Jedno ci powiem,twoje zachowanie jest na poziomie biednego 

duchowo czlowieka,baz honoru i bez ambicji.Bo nawet chory psychicznie posiada... rozwiń

Avatar
mate / 12 kwietnia 2015 o 14:54
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja


UU W A G A !!!

ten "polkin"to jest wariat,ktòry zamieszcza setki negatywnych komentarzy na temat p.dr.Gordon.

A na dodatek jest taki ograniczony ,poprostu nie zwracajcie na niego uwagi i najlepiej nie komentujcie dalej jego wpisòw !,bo

na wariata nie ma sposobu,ani lekarstwa. :lol: 


UU W A G A !!!

ten "polkin"to jest wariat,ktòry zamieszcza setki negatywnych komentarzy na temat p.dr.Gordon.

A na dodatek jest taki ograniczony ,poprostu nie zwracajcie na niego uwagi i najlepiej nie komentujcie dalej jego wpisòw !,bo

na wariata nie ma sposobu,ani lekarstwa. :lol: rozwiń

Avatar
prawdziwy/nie podszyty Jan / 9 kwietnia 2015 o 14:21
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja


do kretyna tzw."polkina",to ty masz jeszcze odwage tutaj  pisac??

wychrzaniaj z tymi p........i z tego forum

Piszesz i wstawiasz pod setkami nikòw te same obrzydliwe komentarze dot.p.dr.Gordon.

Przyjdzie czas i na ciebie,bo za to wszystko poniesiesz kare i tu na ziemi i potem i to NAPEWNO.


do kretyna tzw."polkina",to ty masz jeszcze odwage tutaj  pisac??

wychrzaniaj z tymi p........i z tego forum

Piszesz i wstawiasz pod setkami nikòw te same obrzydliwe komentarze dot.p.dr.Gordon.

Przyjdzie czas i na ciebie,bo za to wszystko poniesiesz kare i tu na ziemi i potem i to NAPEWNO.

rozwiń
Avatar
polkin / 7 kwietnia 2015 o 22:14
0

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
jak mozna tak robic?
leczenie raka na odleglosc?
kaszpirowski czy co?
jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja

sprawa rozszyfrowana
poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
rozwiń

Avatar
Lusia / 22 marca 2015 o 12:59
0

:rolleyes: osobistego kontaktu do dr.Gordona nie mam,ale telefonuj do pani dr.Gordon,
tel.kom.O173 7434 O76,od 12-16 jest w biurze.Tylko ona jest w stanie tobie pomocy udzielic.
To jest bardzo przyjemna i przychylna osoba,napewno da ci porade.


Organoterapia wspiera leczenie konwencjonalne i zapobiega nowym przerzutom.Wiele opinii jest w internecie na ten temat wystarczy jak klikniesz:^^organoterapia opinie,komentarze^^.

Tarapia jest do przeprowadzenia w kraju,ale potrzebny jest taki

plan terapii od p.dr.Gordon.Organoterapia nie wyklucza stosowania chemioterapii,czy radioterapii,idzie jak potrzeba

ròwnolegle,ale nie w tych samych dniach.


Organoterapia wspiera leczenie konwencjonalne i zapobiega nowym przerzutom.Wiele opinii jest w internecie na ten temat wystarczy jak klikniesz:^^organoterapia opinie,komentarze^^.

Tarapia jest do przeprowadzenia w kraju,ale potrzebny jest taki

plan terapii od p.dr.Gordon.Organoterapia nie wyklucza stosowania chemioterapii,czy radioterapii,idzie jak potrzeba

ròwnolegle,ale nie w tych samych dniach.

rozwiń
Avatar
Zenon / 22 czerwca 2011 o 01:35
0
[quote name='Antoni' timestamp='1308223849' post='490222']
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko
pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!!
W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami
dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki
plan jest do wykonania w Polsce.Nie wiem czy go dostaniemy,bo nigdy nikt z naszej rodziny nie byl pacjentem doktora.
Nie masz przypadkiem dobrego kontaktu z dr.Gordonem??o ile tak,to napisz !
[/quote]
osobistego kontaktu do dr.Gordona nie mam,ale telefonuj do pani dr.Gordon,
tel.kom.O173 7434 O76,od 12-16 jest w biurze.Tylko ona jest w stanie tobie pomocy udzielic.
To jest bardzo przyjemna i przychylna osoba,napewno da ci porade.
[quote name='Antoni' timestamp='1308223849' post='490222']
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko
pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!!
W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami
dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki
rozwiń
Avatar
Antoni / 16 czerwca 2011 o 13:30
0
[quote name='Zenon' timestamp='1301726040' post='457851']
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie
operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana chemioterapia absulutnie bez najmniej
szego rezultatu.No i co dalej??? To wszystko mialo miejsce w 2OO7 roku,a to jest jedynie czysty przypadek.
Znajomi nas powiadomili o istnieniu takiego polskiego lekarza dr.Gordon ale niestety w Niemczech,ktöry leczy raki
i to wszelkiego rodzaju.Moja siostra przeszla terapie u dr.Gordona.Wynik tego leczenia jest bardzo dobry,bo te
wszystkie przerzuty zostaly zlikwidowane,a sam guz jest z 5 cm do 1 cm pomniejszony.W obecnej chwili dalsza terapia
ustalona przez dr.Gordona jest w Polsce wykonywana.Ludzie kochani,czy to nie jest narodowa tragedia taka zdrowotna
sytuacja jaka istnieje w Polsce ???? Zamiast lepiej to jest jeszcze coraz gorzej.Jak chcecie lepszych informacji
dot.terapii u tego lekarza,to kliknijcie;=dr.Gordon Theodor,komentarze.Tam znajdziecie chyba wszystkie odpowiedzi na Wasze zapytania.
[/quote]
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko
pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!!
W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami
dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki
plan jest do wykonania w Polsce.Nie wiem czy go dostaniemy,bo nigdy nikt z naszej rodziny nie byl pacjentem doktora.
Nie masz przypadkiem dobrego kontaktu z dr.Gordonem??o ile tak,to napisz !
[quote name='Zenon' timestamp='1301726040' post='457851']
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczen... rozwiń
Avatar
Zenon / 2 kwietnia 2011 o 08:34
0
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie
operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana chemioterapia absulutnie bez najmniej
szego rezultatu.No i co dalej??? To wszystko mialo miejsce w 2OO7 roku,a to jest jedynie czysty przypadek.
Znajomi nas powiadomili o istnieniu takiego polskiego lekarza dr.Gordon ale niestety w Niemczech,ktöry leczy raki
i to wszelkiego rodzaju.Moja siostra przeszla terapie u dr.Gordona.Wynik tego leczenia jest bardzo dobry,bo te
wszystkie przerzuty zostaly zlikwidowane,a sam guz jest z 5 cm do 1 cm pomniejszony.W obecnej chwili dalsza terapia
ustalona przez dr.Gordona jest w Polsce wykonywana.Ludzie kochani,czy to nie jest narodowa tragedia taka zdrowotna
sytuacja jaka istnieje w Polsce ???? Zamiast lepiej to jest jeszcze coraz gorzej.Jak chcecie lepszych informacji
dot.terapii u tego lekarza,to kliknijcie;=dr.Gordon Theodor,komentarze.Tam znajdziecie chyba wszystkie odpowiedzi na Wasze zapytania.
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet
wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich
badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono
odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie
operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana che... rozwiń
Avatar
Eldorado / 19 lutego 2011 o 11:39
0
nie bedzie niczego !!! :]
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!