Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 kwietnia 2010 r.
20:33
Edytuj ten wpis

Osłonił córkę przed atakiem psa, teraz sam potrzebuje pomocy

0 26 A A

Mieszkańca Bełżyc pogryzł bezpański pies. – Nikt się nie śpieszy, by złapać czworonoga i umieścić go na obserwacji – żali się mężczyzna. Po naszej interwencji władze miasta obiecały, że rozwiążą problem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Piotr Zieliński z Bełżyc przyjechał dziś do Lublina, żeby dowiedzieć się w szpitalu, jak długo jeszcze może zwlekać z zastrzykami przeciw wściekliźnie.

– W ostatnią niedzielę wyszliśmy z córką na spacer – opowiada. – W pewnym momencie zobaczyłem psy biegnące prosto na moje dziecko. Osłoniłem przed nimi córkę nogą, ale sam zostałem pogryziony. Psy porwały też moją kurtkę.

Agresywne czworonogi wystraszył dopiero huk petardy, którą odpalił przypadkowy świadek. Pan Piotr zgłosił się do szpitala w Bełżycach, gdzie dostał zastrzyk przeciwtężcowy.

– Poszedłem też na komisariat i zgłosiłem sprawę. Pojechaliśmy razem na miejsce, psy jeszcze tam były, ale policjanci stwierdzili, że nic nie mogą zrobić – twierdzi mężczyzna.

Zadzwonił więc do weterynarza. – Przyjechał, ale stwierdził, że nie ma odpowiedniego sprzętu do złapania psa. Na nic zdała się też interwencja w Urzędzie Miasta. Wszędzie zostałem odprawiony z kwitkiem. Wszyscy chcieliby chyba, żeby podać im tego psa na tacy – oburza się Zieliński.

Nieprzyjemne spotkanie z czworonogami miał tego samego dnia jego sąsiad. – Jeden z nich złapał mnie za nogawkę i lekko ranił zębami nogę. To było jakieś 150 metrów od bloku, w którym mieszkam – mówi Konstanty Paździor.

Mieszkańcy się boją. – To makabra, przecież na tym osiedlu jest dużo małych dzieci, a te psy są duże. Nie wiem czemu wszyscy umywają ręce. Chcą, żeby doszło do tragedii? – pyta pan Konstanty.
Obaj pogryzieni mężczyźni dostali już skierowanie na serię zastrzyków przeciw wściekliźnie. Odwlekają wizytę, bo jeśli psy są zdrowe, to bolesne zabiegi nie będą konieczne. Ale żeby to stwierdzić, trzeba złapać zwierzęta.

Władze Bełżyc twierdzą, że z ich strony nie ma żadnego zaniechania. – Pan Zieliński telefonował do nas w poniedziałek i pracownik, który z nim rozmawiał, natychmiast nadał bieg tej sprawie – mówi Marcin Olszak, zastępca burmistrza.

We wtorek do miasta trafiło też pismo ze spółdzielni mieszkaniowej, a wczoraj z komisariatu policji, z prośbą o interwencję.

– Ubolewam nad tym, co się stało i zapewniam, że robimy wszystko, żeby złapać psy – dodaje Olszak. I tłumaczy, że firma z którą miasto ma podpisaną umowę na wyłapywanie wałęsających się psów, została powiadomiona o problemie.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
to_get_more_stupider / 7 czerwca 2010 o 20:23
0
Gość napisał:
Pan Abramowicz na burmistrza? - bardzo dobrze, jestem za i bedę głosował na niego z całą rodziną.
Ma duże doświadczenie i takiego nam potrzeba. Gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta



A myślałem, że już umarli (a przynajmniej zmienili poglądy) wszyscy ci, którzy dumnie maszerowali w pochodach pierwszomajowych, prężyli pierś do przyczepy, na której pan Abramowicz tak wzniośle wyglądał, i dla których hasło "praca, ojczyzna, socjalizm" była jak modlitwa. Pomyliłem się Życzę mało zdrowia Panu/Pani



A myślałem, że już umarli (a przynajmniej zmienili poglądy) wszyscy ci, którzy dumnie maszerowali w pochodach pierwszomajowych, prężyli pierś do przyczepy, na której pan Abramowicz tak wzniośle wyglądał, i dla których hasło "praca, ojczyzna, socjalizm" była jak modlitwa. Pomyliłem się Życzę mało zdrowia Panu/Pani rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2010 o 18:44
0
Pan Abramowicz na burmistrza? - bardzo dobrze, jestem za i bedę głosował na niego z całą rodziną.
Ma duże doświadczenie i takiego nam potrzeba. Gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta
Avatar
obserwacyjny jeszcze raz / 2 czerwca 2010 o 09:55
0
Gość napisał:
Przecież tym osiedlem zarządza pierwszy hycel Machora, który niejednokrotnie publicznie chwalił się osiądnięciami w łapaniu psów bezpańskich i nie tylko bezpańskich,mowił coś o swoich przygodach związanych z łapanką nawet na walnym zebraniu, wiec nagle stracił wigor.



Ale pan Zieliński do spółdzielni mieszkaniowej nie pójdzie, bo tam pracuje pani Tomaszewska poniekąd rodzina. Także afery tam robić nie można. Chociaż rzeczywiście zarządca osiedla powinien zająć się tym problemem. Niestety ta instytucja zajmuje się jedynie wyłudzaniem pieniędzy od biednych mieszkańców podległych osiedli, po to aby utrzymać tą klikę i nie mówię tutaj jedynie o panu Witoldzie.



Ale pan Zieliński do spółdzielni mieszkaniowej nie pójdzie, bo tam pracuje pani Tomaszewska poniekąd rodzina. Także afery tam robić nie można. Chociaż rzeczywiście zarządca osiedla powinien zająć się tym problemem. Niestety ta instytucja zajmuje się jedynie wyłudzaniem pieniędzy od biednych mieszkańców podległych osiedli, po to aby utrzymać tą klikę i nie mówię tutaj jedynie o panu Witoldzie. rozwiń
Avatar
obserwacyjny / 2 czerwca 2010 o 09:40
0
A ja bym na całą sprawę spojrzał z innego kąta. A mianowicie - niejaki pan Zieliński to w prostej linii rodzina pana Abramowicza, który już pewnie zamierza wystartować w najbliższych wyborach na burmistrza bo przecież dobre czasy kiedy komuna była na topie po prostu się skończyły i pan Abramowicz chętnie taką posadę by przyjął. Dlatego właśnie pan Zieliński idzie do obecnego burmistrza, fotografuje się z wielką raną (dobrze, że ten pies nogi panu nie odgryzł) w lokalnej gazecie, sensacji żądni reporterzy dzwonią do władz "miasta" i afera gotowa. Najbardziej dziwi mnie jednak ta wielka bełżycka hipokryzja - pamiętam jak dziś jak śmierdzący, kudłaty kundel pana Zielińskiego biegał bez smyczy i żadnej opieki po osiedlu szczekając na kogokolwiek i srając gdziekolwiek. A teraz pan Zieliński jest oburzony. Litości panie Zieliński bo to beczka śmiechu i nic więcej.
A ja bym na całą sprawę spojrzał z innego kąta. A mianowicie - niejaki pan Zieliński to w prostej linii rodzina pana Abramowicza, który już pewnie zamierza wystartować w najbliższych wyborach na burmistrza bo przecież dobre czasy kiedy komuna była na topie po prostu się skończyły i pan Abramowicz chętnie taką posadę by przyjął. Dlatego właśnie pan Zieliński idzie do obecnego burmistrza, fotografuje się z wielką raną (dobrze, że ten pies nogi panu nie odgryzł) w lokalnej gazecie, sensacji żądni reporterzy dzwonią do władz "miasta" i... rozwiń
Avatar
Rakarz / 1 maja 2010 o 13:12
0
Konio napisał:
Miasta ? Jakie "miasto" takie władze hehehe

Ja bym nieco inaczej napisał modyfikując co nieco jaka władza takie psy albo jakie psy taka i władza i jedni i drudzy potrafią szczekać wiele ale i uźreć też ! no jakby nie patrzeć to władza z Bełżyc funta kłaków nie warta tylko czy ludzie będą pamiętać o tym incydencie czy innych sprawach przy wyborach - ja wątpię dadzą się ogłupić jak poprzedni razem tym bardziej że ci pchający się do tej władzy potrafią obiecywać nawet gruszki na wierzbie i co dziwne większość w to uwierzy takie to lokalne kołtuńswo w wydaniu lokalnych kacyków nawciskać kitu a przygłupy wybiorą byle dużo i treściwie obiecać . A psy niech wam z domu nie pozwalają wychodzić władza będzie miała spokój !.

Ja bym nieco inaczej napisał modyfikując co nieco jaka władza takie psy albo jakie psy taka i władza i jedni i drudzy potrafią szczekać wiele ale i uźreć też ! no jakby nie patrzeć to władza z Bełżyc funta kłaków nie warta tylko czy ludzie będą pamiętać o tym incydencie czy innych sprawach przy wyborach - ja wątpię dadzą się ogłupić jak poprzedni razem tym bardziej że ci pchający się do tej władzy potrafią obiecywać nawet gruszki na wierzbie i co dziwne większość w to uwierzy takie to lokalne kołtuńswo w wydaniu loka... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2010 o 23:00
0
jak dokarmiacze przestaliby dokarmiac te psy
to glodne moglyby sie zrobic agresywne
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2010 o 09:11
0
Na osiedlu mieszkaniowym powinna się pojawić firma i wyłapać wszystkie wolno biegające psy wtedy natychmiast znaleźliby się właściciele części znich, a reszta to być może bezpańskie.Właściciele tych wolno biegających psów ponieśliby karę za to że pies nie jest na smyczy i bez kagańca i drugi raz zapłaciliby za odzyskanie pieska ze schroniska, a dokarmiacze bezpańskich psów ponosiliby za nich odpowiedzialność.
Avatar
bce / 22 kwietnia 2010 o 11:34
0
ja przepraszam ale ktora firma wylapuje psy w tej wsi?
bo jakos nie widze zeby znikaly te psy co sie walesaja od dluzszego czasu
najgorsze sa chyba te ktore pan albo paniusia pusci luzem, bo naprawde bezpanskie z braku zarcia nie maja sily na glupoty
a domowe pupilki sie nudza i szukaja wrazen

jesli tak bardzo zalezy urzednikom na wylapaniu psow walesajacych sie to zastanawia mnie jakby im zalezalo jakby ofiara padli oni albo ich dziecko

urzednicy beda czekac na to az sie trafi ktos z ich rodziny?
Avatar
bce / 22 kwietnia 2010 o 11:25
0
w belzycach psy chodza luzem bez kagancow
mieszance bulowate pieniace sie na widok innego psa to norma
wilczury luzem robiace wielkie g... w piaskownice? prosze bardzo
rozne kundle biegajace luzem i atakujace ludzi, motory, samochody- nie ma sprawy,
pieski samowyprowadzajace? oczywiscie
niestety malo kto dostal mandat za psa luzem,

mam 2 psy i jakos potrafie sobie poradzic z nimi, nie biegaja luzem, nie atakuja ludzi, nie wisza na lancuchu
wiem co to znaczy smycz, a jak pies byl wiekszy to na kaganiec tez bylo stac
niektorzy tego nie wiedza i stad sie bierze problem

po kij brac psa jak sie go pozniej wyrzuca, puszcza luzem, nie prowadza na smyczy, nie zaklada mu sie kaganca jesli jest to pies gryzacy
dlaczego ktos ma za to cierpiec

jak nikt nie potrafi zlapac psa to zapraszam za odpowiednia stawka odprowadze pchlarza do weta
w belzycach psy chodza luzem bez kagancow
mieszance bulowate pieniace sie na widok innego psa to norma
wilczury luzem robiace wielkie g... w piaskownice? prosze bardzo
rozne kundle biegajace luzem i atakujace ludzi, motory, samochody- nie ma sprawy,
pieski samowyprowadzajace? oczywiscie
niestety malo kto dostal mandat za psa luzem,

mam 2 psy i jakos potrafie sobie poradzic z nimi, nie biegaja luzem, nie atakuja ludzi, nie wisza na lancuchu
wiem co to znaczy smycz, a jak pies byl wieks... rozwiń
Avatar
CodeZero / 22 kwietnia 2010 o 11:23
0
Tomasz napisał:
A co za problem zebrać się we 2 - 3 chłopa z pałami i unieszkodliwić te psy? Gryzą ludzi, więc powinny być zlikwidowane.


Ja ciebie pałą unieszkodliwie. Kretyn kolejny, polaczek zasrany !
Avatar
to_get_more_stupider / 7 czerwca 2010 o 20:23
0
Gość napisał:
Pan Abramowicz na burmistrza? - bardzo dobrze, jestem za i bedę głosował na niego z całą rodziną.
Ma duże doświadczenie i takiego nam potrzeba. Gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta



A myślałem, że już umarli (a przynajmniej zmienili poglądy) wszyscy ci, którzy dumnie maszerowali w pochodach pierwszomajowych, prężyli pierś do przyczepy, na której pan Abramowicz tak wzniośle wyglądał, i dla których hasło "praca, ojczyzna, socjalizm" była jak modlitwa. Pomyliłem się Życzę mało zdrowia Panu/Pani



A myślałem, że już umarli (a przynajmniej zmienili poglądy) wszyscy ci, którzy dumnie maszerowali w pochodach pierwszomajowych, prężyli pierś do przyczepy, na której pan Abramowicz tak wzniośle wyglądał, i dla których hasło "praca, ojczyzna, socjalizm" była jak modlitwa. Pomyliłem się Życzę mało zdrowia Panu/Pani rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2010 o 18:44
0
Pan Abramowicz na burmistrza? - bardzo dobrze, jestem za i bedę głosował na niego z całą rodziną.
Ma duże doświadczenie i takiego nam potrzeba. Gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta
Avatar
obserwacyjny jeszcze raz / 2 czerwca 2010 o 09:55
0
Gość napisał:
Przecież tym osiedlem zarządza pierwszy hycel Machora, który niejednokrotnie publicznie chwalił się osiądnięciami w łapaniu psów bezpańskich i nie tylko bezpańskich,mowił coś o swoich przygodach związanych z łapanką nawet na walnym zebraniu, wiec nagle stracił wigor.



Ale pan Zieliński do spółdzielni mieszkaniowej nie pójdzie, bo tam pracuje pani Tomaszewska poniekąd rodzina. Także afery tam robić nie można. Chociaż rzeczywiście zarządca osiedla powinien zająć się tym problemem. Niestety ta instytucja zajmuje się jedynie wyłudzaniem pieniędzy od biednych mieszkańców podległych osiedli, po to aby utrzymać tą klikę i nie mówię tutaj jedynie o panu Witoldzie.



Ale pan Zieliński do spółdzielni mieszkaniowej nie pójdzie, bo tam pracuje pani Tomaszewska poniekąd rodzina. Także afery tam robić nie można. Chociaż rzeczywiście zarządca osiedla powinien zająć się tym problemem. Niestety ta instytucja zajmuje się jedynie wyłudzaniem pieniędzy od biednych mieszkańców podległych osiedli, po to aby utrzymać tą klikę i nie mówię tutaj jedynie o panu Witoldzie. rozwiń
Avatar
obserwacyjny / 2 czerwca 2010 o 09:40
0
A ja bym na całą sprawę spojrzał z innego kąta. A mianowicie - niejaki pan Zieliński to w prostej linii rodzina pana Abramowicza, który już pewnie zamierza wystartować w najbliższych wyborach na burmistrza bo przecież dobre czasy kiedy komuna była na topie po prostu się skończyły i pan Abramowicz chętnie taką posadę by przyjął. Dlatego właśnie pan Zieliński idzie do obecnego burmistrza, fotografuje się z wielką raną (dobrze, że ten pies nogi panu nie odgryzł) w lokalnej gazecie, sensacji żądni reporterzy dzwonią do władz "miasta" i afera gotowa. Najbardziej dziwi mnie jednak ta wielka bełżycka hipokryzja - pamiętam jak dziś jak śmierdzący, kudłaty kundel pana Zielińskiego biegał bez smyczy i żadnej opieki po osiedlu szczekając na kogokolwiek i srając gdziekolwiek. A teraz pan Zieliński jest oburzony. Litości panie Zieliński bo to beczka śmiechu i nic więcej.
A ja bym na całą sprawę spojrzał z innego kąta. A mianowicie - niejaki pan Zieliński to w prostej linii rodzina pana Abramowicza, który już pewnie zamierza wystartować w najbliższych wyborach na burmistrza bo przecież dobre czasy kiedy komuna była na topie po prostu się skończyły i pan Abramowicz chętnie taką posadę by przyjął. Dlatego właśnie pan Zieliński idzie do obecnego burmistrza, fotografuje się z wielką raną (dobrze, że ten pies nogi panu nie odgryzł) w lokalnej gazecie, sensacji żądni reporterzy dzwonią do władz "miasta" i... rozwiń
Avatar
Rakarz / 1 maja 2010 o 13:12
0
Konio napisał:
Miasta ? Jakie "miasto" takie władze hehehe

Ja bym nieco inaczej napisał modyfikując co nieco jaka władza takie psy albo jakie psy taka i władza i jedni i drudzy potrafią szczekać wiele ale i uźreć też ! no jakby nie patrzeć to władza z Bełżyc funta kłaków nie warta tylko czy ludzie będą pamiętać o tym incydencie czy innych sprawach przy wyborach - ja wątpię dadzą się ogłupić jak poprzedni razem tym bardziej że ci pchający się do tej władzy potrafią obiecywać nawet gruszki na wierzbie i co dziwne większość w to uwierzy takie to lokalne kołtuńswo w wydaniu lokalnych kacyków nawciskać kitu a przygłupy wybiorą byle dużo i treściwie obiecać . A psy niech wam z domu nie pozwalają wychodzić władza będzie miała spokój !.

Ja bym nieco inaczej napisał modyfikując co nieco jaka władza takie psy albo jakie psy taka i władza i jedni i drudzy potrafią szczekać wiele ale i uźreć też ! no jakby nie patrzeć to władza z Bełżyc funta kłaków nie warta tylko czy ludzie będą pamiętać o tym incydencie czy innych sprawach przy wyborach - ja wątpię dadzą się ogłupić jak poprzedni razem tym bardziej że ci pchający się do tej władzy potrafią obiecywać nawet gruszki na wierzbie i co dziwne większość w to uwierzy takie to lokalne kołtuńswo w wydaniu loka... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2010 o 23:00
0
jak dokarmiacze przestaliby dokarmiac te psy
to glodne moglyby sie zrobic agresywne
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2010 o 09:11
0
Na osiedlu mieszkaniowym powinna się pojawić firma i wyłapać wszystkie wolno biegające psy wtedy natychmiast znaleźliby się właściciele części znich, a reszta to być może bezpańskie.Właściciele tych wolno biegających psów ponieśliby karę za to że pies nie jest na smyczy i bez kagańca i drugi raz zapłaciliby za odzyskanie pieska ze schroniska, a dokarmiacze bezpańskich psów ponosiliby za nich odpowiedzialność.
Avatar
bce / 22 kwietnia 2010 o 11:34
0
ja przepraszam ale ktora firma wylapuje psy w tej wsi?
bo jakos nie widze zeby znikaly te psy co sie walesaja od dluzszego czasu
najgorsze sa chyba te ktore pan albo paniusia pusci luzem, bo naprawde bezpanskie z braku zarcia nie maja sily na glupoty
a domowe pupilki sie nudza i szukaja wrazen

jesli tak bardzo zalezy urzednikom na wylapaniu psow walesajacych sie to zastanawia mnie jakby im zalezalo jakby ofiara padli oni albo ich dziecko

urzednicy beda czekac na to az sie trafi ktos z ich rodziny?
Avatar
bce / 22 kwietnia 2010 o 11:25
0
w belzycach psy chodza luzem bez kagancow
mieszance bulowate pieniace sie na widok innego psa to norma
wilczury luzem robiace wielkie g... w piaskownice? prosze bardzo
rozne kundle biegajace luzem i atakujace ludzi, motory, samochody- nie ma sprawy,
pieski samowyprowadzajace? oczywiscie
niestety malo kto dostal mandat za psa luzem,

mam 2 psy i jakos potrafie sobie poradzic z nimi, nie biegaja luzem, nie atakuja ludzi, nie wisza na lancuchu
wiem co to znaczy smycz, a jak pies byl wiekszy to na kaganiec tez bylo stac
niektorzy tego nie wiedza i stad sie bierze problem

po kij brac psa jak sie go pozniej wyrzuca, puszcza luzem, nie prowadza na smyczy, nie zaklada mu sie kaganca jesli jest to pies gryzacy
dlaczego ktos ma za to cierpiec

jak nikt nie potrafi zlapac psa to zapraszam za odpowiednia stawka odprowadze pchlarza do weta
w belzycach psy chodza luzem bez kagancow
mieszance bulowate pieniace sie na widok innego psa to norma
wilczury luzem robiace wielkie g... w piaskownice? prosze bardzo
rozne kundle biegajace luzem i atakujace ludzi, motory, samochody- nie ma sprawy,
pieski samowyprowadzajace? oczywiscie
niestety malo kto dostal mandat za psa luzem,

mam 2 psy i jakos potrafie sobie poradzic z nimi, nie biegaja luzem, nie atakuja ludzi, nie wisza na lancuchu
wiem co to znaczy smycz, a jak pies byl wieks... rozwiń
Avatar
CodeZero / 22 kwietnia 2010 o 11:23
0
Tomasz napisał:
A co za problem zebrać się we 2 - 3 chłopa z pałami i unieszkodliwić te psy? Gryzą ludzi, więc powinny być zlikwidowane.


Ja ciebie pałą unieszkodliwie. Kretyn kolejny, polaczek zasrany !
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 18 14

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 43 1

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 80 15

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 31 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 64 103

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!