Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 grudnia 2010 r.
12:23
Edytuj ten wpis

Policja apeluje: Zostawcie samochody, korzystajcie z autobusów

Autor: Zdjęcie autora dj
0 33 A A

Policjanci apelują do kierowców, żeby jutro zostawili samochody w garażach i parkingach i korzystali z komunikacji miejskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lubelska policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę. Tylko wczoraj na terenie całego województwa doszło do 80 kolizji drogowych.

- Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne i zapowiadane na jutro obfite opady śniegu apelujemy do mieszkańców naszego regionu, by w miarę możliwości pozostawili swoje auta na osiedlowych parkingach i korzystali z komunikacji miejskiej – mówi Renata Laszczka-Rusek, z KWP w Lublinie.

Policja przypomina:

- Kierowca samochodu osobowego czy ciężarowego musi pamiętać o prawidłowym oświetleniu swojego auta

- Kiedy szybko zapada zmierzch, warto zadbać o umieszczenie na swoich ubraniach dodatkowych elementów odblaskowych

- Pamiętajmy także o szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych. Kierowcy bardzo często nie ustępują osobom pieszym pierwszeństwa.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 2 grudnia 2010 o 08:51
0
a moze niech policja przesiadzie sie na mpk
bo jak wiadomo jest teraz scisk w autobusach wiec kieszonkowcy maja raj
Avatar
Basia / 1 grudnia 2010 o 21:54
0
Apelowanie o jazdę MPK!!!!chyba ktoś kto chce odmrozić swoje kończyny może tak zrobi,ja dzisiaj stałam na przystanku obok dworca PKP czekałam na chociaż jeden z trzech numerów jeżdżacych na Czechów 23,34 lub 29 ,stałam i stałam ,przejechało mi przed nosem pięć autobusów lini 10 oraz wiele innych,,czekałam godzinę aż pojawiło się wychane po brzegi ludzmi 29 ,pojawiła się myśl;wsiadać czy poczekać na następny,kończyny skostniały tak że nie byłam w stanie skasować biletu ,kierowca nie mógł zamknąć drzwi bo ludzi czekających tak jak ja było ok 30 -40 osób,każdy przeklinał tą cholerną komunikację.stojąc w autobusie trudno było oddychać swobodnie bo tłum naciskał z kazdej strony,ostatni taki ścisk pamiętam tylko po koncercie Madonny w Warszawie.Jesli tak ma wyglądać zima w mieście Lublin to deportujcie mnie stąd na biegun północny,tam przynajmniej więcej przestrzeni,a temperatura niemal ta sama.
Apelowanie o jazdę MPK!!!!chyba ktoś kto chce odmrozić swoje kończyny może tak zrobi,ja dzisiaj stałam na przystanku obok dworca PKP czekałam na chociaż jeden z trzech numerów jeżdżacych na Czechów 23,34 lub 29 ,stałam i stałam ,przejechało mi przed nosem pięć autobusów lini 10 oraz wiele innych,,czekałam godzinę aż pojawiło się wychane po brzegi ludzmi 29 ,pojawiła się myśl;wsiadać czy poczekać na następny,kończyny skostniały tak że nie byłam w stanie skasować biletu ,kierowca nie mógł zamknąć drzwi bo ludzi czekających tak... rozwiń
Avatar
mmm / 1 grudnia 2010 o 19:35
0
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]

A ja jakoś codziennie wracam z centrum na Czuby właśnie autobusem MPK i nie zajmuje mi to więcej jak 20-30 minut, łącznie ze staniem chwilę na przystanku
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]

A ja jakoś codziennie wracam z centrum na Czuby właśnie autobusem MPK i nie zajmuje mi to wię... rozwiń
Avatar
Don / 1 grudnia 2010 o 18:53
0
Popieram przedmówców nierezygnujących z auta. Dziś ponad 40 min stałem w korku na wiadukcie przy Poniatowskiego ale przynajmniej w cieple. Mam gdzieś te MPK, jeździ jak flaki z olejem, mam samochód to go wykorzystam i tyle. Pozdrowienia dla kierowców
Avatar
sniezynka / 1 grudnia 2010 o 18:36
0
no i zaczął znów padać śnieg...
Avatar
bonhommedeneige / 1 grudnia 2010 o 18:27
0
ja strasznie zazdroszczę ludziom ich wlasnych samochodow, bo gdybym taki miala, nie musialabym odmrazac sobie tylka na przystankach i placic za bilety w trakcie przesiadek! nikt nie poslucha mpk, bo samochodem i tak będzie szybciej i cieplej, niewazne, jakie będa korki. jesli mowa o popularnych liniach - tak, to zaden problem, bo autobusy jezdzą jeden po drugim i jak nie ten, to zaraz nadjedzie następny. ale jest duzo linii, które jezdzą raz, dwa na godzine. i gdy taki autobus spoznia sie ponad pol godziny, albo w ogole nie przyjezdza, to juz jest problem. ządam wyjasnien o co chodzi z linią nr 3 - skoro mpk klamliwie twierdzi, ze wszystkie autobusy jezdzą, to czemu 3 jest widziane raz na dzien? i mozna sterczec pol godziny, a i tak nie przyjedzie? a poza tym, mpk nie ma tylu autobusow, zeby POMIESCIC tych, ktorzy zrezygnują z samochodow. gdyby ludzie posluchali apelu policji, to NIE MIESCILIBY sie w autobusach i i tak musieliby isc albo na piechote, albo czekac na następny. więc te bzdury to sobie mogą wsadzic w wiadomo co. jesli pogoda sie sprawdzi i rzeczywiscie napada tyle sniegu, co w poniedzialek, to MAM GDZIES mpk i wole isc na piechote 4,5 km na uczelnie bo i tak dojde szybciej niz autobus sie dotoczy. jutro nastąpi ponowny paraliz lublina, to wiecej niz pewne, takze sądze, ze wyjscie z domu godzine wczesniej jest nieuniknione
ja strasznie zazdroszczę ludziom ich wlasnych samochodow, bo gdybym taki miala, nie musialabym odmrazac sobie tylka na przystankach i placic za bilety w trakcie przesiadek! nikt nie poslucha mpk, bo samochodem i tak będzie szybciej i cieplej, niewazne, jakie będa korki. jesli mowa o popularnych liniach - tak, to zaden problem, bo autobusy jezdzą jeden po drugim i jak nie ten, to zaraz nadjedzie następny. ale jest duzo linii, które jezdzą raz, dwa na godzine. i gdy taki autobus spoznia sie ponad pol godziny, albo w ogole nie przyjezdza, t... rozwiń
Avatar
gość / 1 grudnia 2010 o 18:13
0
jezdzilem i bede jezdzil samochodem
mam w du*** marzniecie na przystankach
nie po to kupowalem samochod
Avatar
jjj / 1 grudnia 2010 o 17:14
0
Oczekuję przeprosin od policji za wprowadzanie w błąd. Dzisiaj w godz. 15-45 do 16-20 przeszedłem całe Al. Racławickie od Ogrodu Saskiego do Ronda Krwiodawców, w tym czasie nie było żadnego autobusu lub trolejbusu. Czyżby znowu awaria. Zazdrościłem kierowcom własnych samochodów. Dziękuję za takie spacery na mrozie. Jutro nie dam wam się nabrać policjanci od siedmiu...........
Avatar
bambosh / 1 grudnia 2010 o 15:50
0
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]
Oj już nie przesadzaj,że jest aż tak dramatycznie...-chyba nie pamiętasz,jak za komuny było. Przecież teraz kupę ludzi i tak ma swoje auta i spory % jeździ swoimi autami. Jeśli jazda w MPK jest dla Ciebie uciążliwa,to wobec tego skrobaj co rano swoje auto ze śniegu i lodu i jurgaj się w korkach-a zanim się auto rozgrzeje,to trzeba już wysiadać...
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]
Oj już nie przesadzaj,że jest aż tak dramatycznie...-chyba nie pamiętasz,jak za komuny było. Przecie... rozwiń
Avatar
gość / 1 grudnia 2010 o 15:36
0
[quote name='MPK' timestamp='1291204904' post='396075']
Zobaczymy ile ludzi zrozumie apel policji. Jestem pewien, że nie wiele. Kierowcy samochodów osobowych to przeważnie półgłówki, do których żadne apele nie trafiają. BENZYNA PO 10 ZŁ./LITR!!!
[/quote]
benzyna po 10zl
a kierowcy mpk za taka prace i swoja kulture osobosta 1.5 zl brutto za godz
Avatar
gość / 2 grudnia 2010 o 08:51
0
a moze niech policja przesiadzie sie na mpk
bo jak wiadomo jest teraz scisk w autobusach wiec kieszonkowcy maja raj
Avatar
Basia / 1 grudnia 2010 o 21:54
0
Apelowanie o jazdę MPK!!!!chyba ktoś kto chce odmrozić swoje kończyny może tak zrobi,ja dzisiaj stałam na przystanku obok dworca PKP czekałam na chociaż jeden z trzech numerów jeżdżacych na Czechów 23,34 lub 29 ,stałam i stałam ,przejechało mi przed nosem pięć autobusów lini 10 oraz wiele innych,,czekałam godzinę aż pojawiło się wychane po brzegi ludzmi 29 ,pojawiła się myśl;wsiadać czy poczekać na następny,kończyny skostniały tak że nie byłam w stanie skasować biletu ,kierowca nie mógł zamknąć drzwi bo ludzi czekających tak jak ja było ok 30 -40 osób,każdy przeklinał tą cholerną komunikację.stojąc w autobusie trudno było oddychać swobodnie bo tłum naciskał z kazdej strony,ostatni taki ścisk pamiętam tylko po koncercie Madonny w Warszawie.Jesli tak ma wyglądać zima w mieście Lublin to deportujcie mnie stąd na biegun północny,tam przynajmniej więcej przestrzeni,a temperatura niemal ta sama.
Apelowanie o jazdę MPK!!!!chyba ktoś kto chce odmrozić swoje kończyny może tak zrobi,ja dzisiaj stałam na przystanku obok dworca PKP czekałam na chociaż jeden z trzech numerów jeżdżacych na Czechów 23,34 lub 29 ,stałam i stałam ,przejechało mi przed nosem pięć autobusów lini 10 oraz wiele innych,,czekałam godzinę aż pojawiło się wychane po brzegi ludzmi 29 ,pojawiła się myśl;wsiadać czy poczekać na następny,kończyny skostniały tak że nie byłam w stanie skasować biletu ,kierowca nie mógł zamknąć drzwi bo ludzi czekających tak... rozwiń
Avatar
mmm / 1 grudnia 2010 o 19:35
0
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]

A ja jakoś codziennie wracam z centrum na Czuby właśnie autobusem MPK i nie zajmuje mi to więcej jak 20-30 minut, łącznie ze staniem chwilę na przystanku
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]

A ja jakoś codziennie wracam z centrum na Czuby właśnie autobusem MPK i nie zajmuje mi to wię... rozwiń
Avatar
Don / 1 grudnia 2010 o 18:53
0
Popieram przedmówców nierezygnujących z auta. Dziś ponad 40 min stałem w korku na wiadukcie przy Poniatowskiego ale przynajmniej w cieple. Mam gdzieś te MPK, jeździ jak flaki z olejem, mam samochód to go wykorzystam i tyle. Pozdrowienia dla kierowców
Avatar
sniezynka / 1 grudnia 2010 o 18:36
0
no i zaczął znów padać śnieg...
Avatar
bonhommedeneige / 1 grudnia 2010 o 18:27
0
ja strasznie zazdroszczę ludziom ich wlasnych samochodow, bo gdybym taki miala, nie musialabym odmrazac sobie tylka na przystankach i placic za bilety w trakcie przesiadek! nikt nie poslucha mpk, bo samochodem i tak będzie szybciej i cieplej, niewazne, jakie będa korki. jesli mowa o popularnych liniach - tak, to zaden problem, bo autobusy jezdzą jeden po drugim i jak nie ten, to zaraz nadjedzie następny. ale jest duzo linii, które jezdzą raz, dwa na godzine. i gdy taki autobus spoznia sie ponad pol godziny, albo w ogole nie przyjezdza, to juz jest problem. ządam wyjasnien o co chodzi z linią nr 3 - skoro mpk klamliwie twierdzi, ze wszystkie autobusy jezdzą, to czemu 3 jest widziane raz na dzien? i mozna sterczec pol godziny, a i tak nie przyjedzie? a poza tym, mpk nie ma tylu autobusow, zeby POMIESCIC tych, ktorzy zrezygnują z samochodow. gdyby ludzie posluchali apelu policji, to NIE MIESCILIBY sie w autobusach i i tak musieliby isc albo na piechote, albo czekac na następny. więc te bzdury to sobie mogą wsadzic w wiadomo co. jesli pogoda sie sprawdzi i rzeczywiscie napada tyle sniegu, co w poniedzialek, to MAM GDZIES mpk i wole isc na piechote 4,5 km na uczelnie bo i tak dojde szybciej niz autobus sie dotoczy. jutro nastąpi ponowny paraliz lublina, to wiecej niz pewne, takze sądze, ze wyjscie z domu godzine wczesniej jest nieuniknione
ja strasznie zazdroszczę ludziom ich wlasnych samochodow, bo gdybym taki miala, nie musialabym odmrazac sobie tylka na przystankach i placic za bilety w trakcie przesiadek! nikt nie poslucha mpk, bo samochodem i tak będzie szybciej i cieplej, niewazne, jakie będa korki. jesli mowa o popularnych liniach - tak, to zaden problem, bo autobusy jezdzą jeden po drugim i jak nie ten, to zaraz nadjedzie następny. ale jest duzo linii, które jezdzą raz, dwa na godzine. i gdy taki autobus spoznia sie ponad pol godziny, albo w ogole nie przyjezdza, t... rozwiń
Avatar
gość / 1 grudnia 2010 o 18:13
0
jezdzilem i bede jezdzil samochodem
mam w du*** marzniecie na przystankach
nie po to kupowalem samochod
Avatar
jjj / 1 grudnia 2010 o 17:14
0
Oczekuję przeprosin od policji za wprowadzanie w błąd. Dzisiaj w godz. 15-45 do 16-20 przeszedłem całe Al. Racławickie od Ogrodu Saskiego do Ronda Krwiodawców, w tym czasie nie było żadnego autobusu lub trolejbusu. Czyżby znowu awaria. Zazdrościłem kierowcom własnych samochodów. Dziękuję za takie spacery na mrozie. Jutro nie dam wam się nabrać policjanci od siedmiu...........
Avatar
bambosh / 1 grudnia 2010 o 15:50
0
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]
Oj już nie przesadzaj,że jest aż tak dramatycznie...-chyba nie pamiętasz,jak za komuny było. Przecież teraz kupę ludzi i tak ma swoje auta i spory % jeździ swoimi autami. Jeśli jazda w MPK jest dla Ciebie uciążliwa,to wobec tego skrobaj co rano swoje auto ze śniegu i lodu i jurgaj się w korkach-a zanim się auto rozgrzeje,to trzeba już wysiadać...
[quote name='KAR98K' timestamp='1291213277' post='396210']
To polecam Tobie, przyjacielu, przejechanie się MPK z Racławickich na Czuby. Postoisz, pomarzniesz godzinkę, później pokisisz się w zapchanym do granic możliwości autobusie to zrozumiesz i przestaniesz bzdury wypisywać.

Czy MPK zamierza w takim razie wypuścić więcej autobusów, szczególnie na te najbardziej zapchane linie?
[/quote]
Oj już nie przesadzaj,że jest aż tak dramatycznie...-chyba nie pamiętasz,jak za komuny było. Przecie... rozwiń
Avatar
gość / 1 grudnia 2010 o 15:36
0
[quote name='MPK' timestamp='1291204904' post='396075']
Zobaczymy ile ludzi zrozumie apel policji. Jestem pewien, że nie wiele. Kierowcy samochodów osobowych to przeważnie półgłówki, do których żadne apele nie trafiają. BENZYNA PO 10 ZŁ./LITR!!!
[/quote]
benzyna po 10zl
a kierowcy mpk za taka prace i swoja kulture osobosta 1.5 zl brutto za godz
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 7 5

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej. Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej. Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 15 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 6

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 33 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 11 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek