Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 listopada 2009 r.
12:47
Edytuj ten wpis

Posadzą drzewa przy drodze krajowej nr 17 w Fajsławicach

Autor: Zdjęcie autora rp
0 12 A A

Wśród sadzących drzewa w poniedziałek będzie wojewoda lubelska Genowefa Tokarska (PSL)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Drzewa posadzą m.in. przedstawiciele lokalnych samorządów z terenu gmin Piaski, Fajsławice i Łopiennik Górny.

Organizatorem spotkania jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie. Początek o godz. 9
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mosquito / 16 listopada 2009 r. o 14:30
a kto z naszego umiłowanego duchowieństwa poświęci to zbożne dzieło ?
Avatar
skryba / 16 listopada 2009 r. o 12:38
Sprzedam młode drzewka, oferta ważna od poniedziałku ... no, może od wtorku.
Avatar
anna / 16 listopada 2009 r. o 12:32
Pytam czy Pani wojewoda to nic juz innego nie potrafi robić? To już kampania wyborcza liberalnego PSL-lu, niech ludzie widzą że coś tam robią.Niedawno w gminie Chełm otwierano 3 km odcinek drogi lokalnej, a zjechali sie na czele z Panią Wojewodą i obydwoma starostami i swoimi radnymigminnymi i powiatowymi z PSL-lu licznie jakby conajmniej autostradę otwierano.Taka pokazówka a niech ludzie w gmina popatrzą że o nich dbamy.Żenada.
Avatar
andrzej / 16 listopada 2009 r. o 11:58
Po co sadzą te drzewa???? żeby znów sie ktoś na nich zabijał???
Avatar
Towarzysz B. / 16 listopada 2009 r. o 11:37
Oto nowy dzień - dzień czynu partyjnego.
ZSL - pogrobowe stronnictwo PRL-u.
Avatar
kanty / 16 listopada 2009 r. o 11:18
krzesimir napisał:
Co za porąbany kraj!!! Przecież niedługo będą budować 2-pasmową ekspresówkę i wtedy trzeba będzie znów ścinać te drzewa? Może lepiej zasadzić krzewy? Lepiej chronią jezdnie a i dla kierowców są bezpieczniejsze!!!


Piszesz "niedługo".....człowieku te drzewa urosną i spróchnieją zanim tu się coś zrobi. Na posłów albo błazna albo miss piękności wybieramy,na senatora -znudzonego piosenkarza,który to obdarzony zaufaniem,dał tyły i swoich wuborców pokazał gdzie ma ,do Europarlamentu warszawską spadochroniarkę obecnie lansującą Małopolskę,niewiadomo czemu ?.......... Kolego,śmiało można sadzić te drzewa,nawet w poprzek drogi.


Piszesz "niedługo".....człowieku te drzewa urosną i spróchnieją zanim tu się coś zrobi. Na posłów albo błazna albo miss piękności wybieramy,na senatora -znudzonego piosenkarza,który to obdarzony zaufaniem,dał tyły i swoich wuborców pokazał gdzie ma ,do Europarlamentu warszawską spadochroniarkę obecnie lansującą Małopolskę,niewiadomo czemu ?.......... Kolego,śmiało można sadzić te drzewa,nawet w poprzek drogi. rozwiń
Avatar
~kolka~ / 16 listopada 2009 r. o 11:07
krzesimir napisał:
Co za porąbany kraj!!! Przecież niedługo będą budować 2-pasmową ekspresówkę i wtedy trzeba będzie znów ścinać te drzewa? Może lepiej zasadzić krzewy? Lepiej chronią jezdnie a i dla kierowców są bezpieczniejsze!!!

"PORĄBANY"-masz rację ........ale wtedy będą RĄBAĆ drzewa i znowu okazja aby się pokazać ,że są.
Avatar
~kolka~ / 16 listopada 2009 r. o 11:03
ONA TYLKO TRZYMA ZA SADZONKĘ-chcę zwrócić uwagę pani Wojewodzie,że to nie małżeńskie łoże tylko akcja promocyjna i szpadel w dłoni nie jest niczym hańbiącym.
Avatar
bobcat / 16 listopada 2009 r. o 08:29
To może niech zasadzą na całej długości od Piask do Łopiennika! W końcu może zrobią coś pożytecznego...
Avatar
mosquito / 16 listopada 2009 r. o 08:17
to nie o to chodzi ! Mają okazję pokazać się w "mediach" to z niej korzystają bo przecież nikt nie wpadnie na pomysł zbojkotowania tych wygłupów.
Avatar
mosquito / 16 listopada 2009 r. o 14:30
a kto z naszego umiłowanego duchowieństwa poświęci to zbożne dzieło ?
Avatar
skryba / 16 listopada 2009 r. o 12:38
Sprzedam młode drzewka, oferta ważna od poniedziałku ... no, może od wtorku.
Avatar
anna / 16 listopada 2009 r. o 12:32
Pytam czy Pani wojewoda to nic juz innego nie potrafi robić? To już kampania wyborcza liberalnego PSL-lu, niech ludzie widzą że coś tam robią.Niedawno w gminie Chełm otwierano 3 km odcinek drogi lokalnej, a zjechali sie na czele z Panią Wojewodą i obydwoma starostami i swoimi radnymigminnymi i powiatowymi z PSL-lu licznie jakby conajmniej autostradę otwierano.Taka pokazówka a niech ludzie w gmina popatrzą że o nich dbamy.Żenada.
Avatar
andrzej / 16 listopada 2009 r. o 11:58
Po co sadzą te drzewa???? żeby znów sie ktoś na nich zabijał???
Avatar
Towarzysz B. / 16 listopada 2009 r. o 11:37
Oto nowy dzień - dzień czynu partyjnego.
ZSL - pogrobowe stronnictwo PRL-u.
Avatar
kanty / 16 listopada 2009 r. o 11:18
krzesimir napisał:
Co za porąbany kraj!!! Przecież niedługo będą budować 2-pasmową ekspresówkę i wtedy trzeba będzie znów ścinać te drzewa? Może lepiej zasadzić krzewy? Lepiej chronią jezdnie a i dla kierowców są bezpieczniejsze!!!


Piszesz "niedługo".....człowieku te drzewa urosną i spróchnieją zanim tu się coś zrobi. Na posłów albo błazna albo miss piękności wybieramy,na senatora -znudzonego piosenkarza,który to obdarzony zaufaniem,dał tyły i swoich wuborców pokazał gdzie ma ,do Europarlamentu warszawską spadochroniarkę obecnie lansującą Małopolskę,niewiadomo czemu ?.......... Kolego,śmiało można sadzić te drzewa,nawet w poprzek drogi.


Piszesz "niedługo".....człowieku te drzewa urosną i spróchnieją zanim tu się coś zrobi. Na posłów albo błazna albo miss piękności wybieramy,na senatora -znudzonego piosenkarza,który to obdarzony zaufaniem,dał tyły i swoich wuborców pokazał gdzie ma ,do Europarlamentu warszawską spadochroniarkę obecnie lansującą Małopolskę,niewiadomo czemu ?.......... Kolego,śmiało można sadzić te drzewa,nawet w poprzek drogi. rozwiń
Avatar
~kolka~ / 16 listopada 2009 r. o 11:07
krzesimir napisał:
Co za porąbany kraj!!! Przecież niedługo będą budować 2-pasmową ekspresówkę i wtedy trzeba będzie znów ścinać te drzewa? Może lepiej zasadzić krzewy? Lepiej chronią jezdnie a i dla kierowców są bezpieczniejsze!!!

"PORĄBANY"-masz rację ........ale wtedy będą RĄBAĆ drzewa i znowu okazja aby się pokazać ,że są.
Avatar
~kolka~ / 16 listopada 2009 r. o 11:03
ONA TYLKO TRZYMA ZA SADZONKĘ-chcę zwrócić uwagę pani Wojewodzie,że to nie małżeńskie łoże tylko akcja promocyjna i szpadel w dłoni nie jest niczym hańbiącym.
Avatar
bobcat / 16 listopada 2009 r. o 08:29
To może niech zasadzą na całej długości od Piask do Łopiennika! W końcu może zrobią coś pożytecznego...
Avatar
mosquito / 16 listopada 2009 r. o 08:17
to nie o to chodzi ! Mają okazję pokazać się w "mediach" to z niej korzystają bo przecież nikt nie wpadnie na pomysł zbojkotowania tych wygłupów.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Nieznajomość prawa szkodzi – tak mówi jedna z podstawowych prawniczych zasad. Trudno jednak wymagać od przeciętnego Kowalskiego biegłości we wszystkich przepisach, kruczkach, pozwach, wnioskach czy procedurach sądowych. Kancelaria prawna jest podmiotem zatrudniającym adwokatów lub radców prawnych, którzy służą poradą prawną oraz reprezentują swoich klientów przed sądami, organami administracji, czy w trakcie transakcji biznesowych.

Zbrojna akcja policji na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Niczego się nie spodziewał
wideo
film

Zbrojna akcja policji na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Niczego się nie spodziewał

Na jednej z ulic Lublina policja zatrzymała seryjnego włamywacza. W tym celu powołano specjalną grupę śledczą, a akcji nadano kryptonim „Hydra”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!