Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 stycznia 2010 r.
19:31
Edytuj ten wpis

Pracownicy Biedronki zarzucają swojemu szefowi mobing

0 59 A A

Mamy dość szykan i zastraszania – mówią pracownicy Biedronki w Poniatowej i Opolu Lubelskim. Oskarżają swojego przełożonego. Wraz z nimi protestują ci, którzy już pożegnali się z pracą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kłopoty zaczęły się w ubiegłym roku, kiedy nadzór nad sklepami w Poniatowej i Opolu przejął nowy kierownik.

– Sam powiedział, że chce rozwalić załogę – mówi pan Mikołaj, który wciąż pracuje w Biedronce. – Po kolei pozbywał się dobrych pracowników. Innym ciągle grozi zwolnieniem. Przeszukuje nasze szafki, dając do zrozumienia, że zawsze może coś podrzucić. Gdy wchodzi do sklepu, to nie wiemy, gdzie uciekać. Tak się nie da pracować.

Załoga zgłaszała problemy pracodawcy za pośrednictwem specjalnej, firmowej infolinii. Bez skutku. Ze skargą do inspekcji pracy nikt nie wystąpi. Każdy boi się utraty pracy.

– Dlatego chcemy im pomóc – mówi Danuta Mróz, była kierowniczka supermarketu. – Sama broniłam załogi i dlatego straciłam stanowisko. Szef rejonu znalazł dwie pracownice, które napisały na mnie donos. To nic, że wcześniej karano je za kradzież. To ja musiałam odejść.

Protestujący zwracają uwagę, że nikt ze zwolnionych nie miał na koncie nagan i upomnień.

– To nie miało znaczenia, bo promuje się ludzi według jakiegoś dziwnego klucza – mówi Katarzyna Wilczopolska, była pracownica Biedronki w Poniatowej. – Zwolniona kierowniczka wygrała przed Sądem Pracy, a szef rejonu nie poniósł żadnych konsekwencji. Słaliśmy listy, były telefony i spotkania.

Według protestujących, dyrekcja Jeronimo Martins, właściciela Biedronki, nigdy im nie pomogła. – Kierownik regionu cały czas rządził metodą donosów i zastraszania – mówi Elżbieta Grudzień, była pracownica firmy. – Oba sklepy zamienił w swój prywatny folwark.

Skutki polityki nowego szefa odczuła nie tylko załoga, ale również klienci. – Mamy bardzo dużo skarg na jakość obsługi i zaopatrzenia – mówi pan Mikołaj.

– Nic dziwnego. Raz kierowniczkę wysłano do innego sklepu, a na jej miejscu zostawiono stażystę. Po kilku dniach półki były puste. Często się zdarza, że np. w poniedziałek dostajemy od szefa rejonu konkretne polecenia. Wykonujemy je, jak w zegarku. W środę szef twierdzi, że zrobiliśmy to odwrotnie i ludziom się obrywa. Takie zarządzanie to u nas norma.

Pracownicy nie wiedzą, gdzie szukać pomocy. Nie zwalniają się, bo w okolicy trudno o etat.

– A szef doskonale to wykorzystuje – mówi Grzegorz Chęć, były pracownik supermarketu. – On nas jawnie straszył i poniżał. Wiedział, że nie będziemy wysyłać skarg. Wszyscy się bali.

Zapytaliśmy kierownika regionu, co sądzi o zarzutach pod jego adresem. – Odmawiam wszelkich komentarzy – mężczyzna odsyła do biura prasowego Jernimo Martins, właściciela Biedronki.

Opinie pracowników przekazaliśmy firmie Jeronimo Martins. Jej przedstawiciele zapewniają, że zabrali się już za wyjaśnianie sporu. Nie wiadomo jednak, kiedy firma zajmie oficjalne stanowisko.

Komentarze 59

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anik / 5 lutego 2011 o 19:44
0
Załóżcie związek zawodowy!!! Nie dajmy się poniżać we własnym kraju!!!
Avatar
am / 19 stycznia 2011 o 14:46
0
to się zwolnij he i nie narzekaj
Avatar
ola / 19 stycznia 2011 o 12:47
0
W BIEDRONCE JEST MOBING I ZASRASZANIE WYKORZYSTYWANIE CZLOWIEKA JAK BIALEGO MURZYNA
Avatar
a ja nie z GLiwic ;) / 14 marca 2010 o 17:57
0
Gość 50 napisał:
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera .......

Ciekawe ze osoba az z Gliwic zaglada na to forum,ciekawe ze tam tez jest nowy, mlody pan kierownik,,,,,
Czy tak trudno przyznac sie do prawdy??
XD
Pozdrawiam

Ciekawe ze osoba az z Gliwic zaglada na to forum,ciekawe ze tam tez jest nowy, mlody pan kierownik,,,,,
Czy tak trudno przyznac sie do prawdy??
XD
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
Allon / 13 marca 2010 o 11:55
0
Gość napisał:
jak dla mnie to on jest psychicznie chory!!!



chory bo zagonił obijającą się załogę do roboty?
Avatar
Gość 50 / 4 marca 2010 o 09:58
0
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera jest wybuchowa, przykro słuchać jak on odnosi się do kasjerek, są to przewaznie osoby starsze od niego, a traktuje je jak gówniary, Dziewczyny chodzą wystraszone, są przygnębione. Żal patrzec jak z pogodnych osób zrobiły się kłębkiem nerwów przez jakiegoś gówniarza.Straszy panie że wszystkie pozwalnia albo poprzenosi i same się pozwalniają. Bardzo proszę jeśli ktoś "z góry" zagląda na to Forum zróbcie coś z tym panem. Pozdrawiam klientka
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera jest wybuchowa, przykro słuchać jak on odnosi się do kasjerek, są to przewaznie osoby starsze od niego, a traktuje je jak gówniary, Dziewczyny chodzą wystraszone, są przygnębione. Żal patrzec jak z pogodnych osób zrobiły się kłębkiem nerwów przez j... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2010 o 08:59
0
Te- „Prawda”- czyja ty prawda jesteś? Czujecie się silni i pomiatacie tymi, którzy chcą tylko uczciwie na rodzinę zarobić. Jak wam nie wstyd?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2010 o 00:53
0
prawda napisał:
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam

pytanie a ty majac rodzine na wyrzywieniu wojowal bys??czy siedzial potulnie i modlil sie by nastepnym razem nie padlo na ciebie bo co pozniej dzieciom do garnka wrzucic??

pytanie a ty majac rodzine na wyrzywieniu wojowal bys??czy siedzial potulnie i modlil sie by nastepnym razem nie padlo na ciebie bo co pozniej dzieciom do garnka wrzucic?? rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2010 o 00:49
0
witam
odrazu napisze ze nie jestem pracownikiem biedronki co czytajac o tym kierowniku to chyba moje szczescie . Czytajac artykul oraz znajac posrednio osoby pracujace w poniatowskiej biedronce szczerze wspolczuje calej sytuacji niestety tak czasto bywa kiedy zatrudnia sie niekompetentna osobe na stanowisku kierowniczym ktora probujac sie dowartosciowac i pokazac swa sile i "inteligecje" bawila sie zaloga .
I teraz owszem osoby ktore zaciekle beda bronily tego Pana moga wypowiedziec sie ze jest on specjalnie obsmarowany bo zwolnil niekompetentnych pracownikow ktorym sie nie chcialo pracowac ale sadze ze niestety w tak malym miescie jak poniatowa nie oszukujmy sie kazdy sie bardzo dobrze zna i wie nie tylko kto z kim sypia ale i jak i gdzie pracuje to dobrze wiemy ze zostali zwolnieni jedni z lepszych pracownikow ktorzy rzetelnie wykonywali swoja prace osoby ktore w swoim starzu nie mialy nagany ani upomnien . Na to konto stworzono nowa zaloge zoltodziobow i potakiwaczy ktora owemu Panu bedzie bez zastrzerzen potakiwala , no coz mysle ze rownie dobrze mozemy sie w obecnej poniatowskiej biedronce spodziewac zarowno dalszych niskich cen ale rowniez tak samo niskiego poziomu obslugi od strony pracownikow. mam nadzieje ze nie uraze swoja wypowiedzia osob kompetetnych nadal pracujacych w sklepie wprawdzie pozostalo ich nie wielu ale jednak. a tak jeszcze na marginesie to nie krytykujmy tych ludzi samej gazety czy bogu ducha winnego dziennikarza napisal prawde bo jak wszyscy wiemy zanim pojdzie cokolwiek w obieg w kazdej gazecie jest to sprawdzone a sadze ze artykul jest jednostronnie napisany poniewaz ten Pan nie chcial sie nawet wypowiedziec a nie ze nie zostal poproszony i raczej nie dano mu mozliwosci wypowiedzenia swojej prawdy . jak to wczesniej powiedzialam wspolczuje p[osiadanie takiego szefa "inteligenta"
witam
odrazu napisze ze nie jestem pracownikiem biedronki co czytajac o tym kierowniku to chyba moje szczescie . Czytajac artykul oraz znajac posrednio osoby pracujace w poniatowskiej biedronce szczerze wspolczuje calej sytuacji niestety tak czasto bywa kiedy zatrudnia sie niekompetentna osobe na stanowisku kierowniczym ktora probujac sie dowartosciowac i pokazac swa sile i "inteligecje" bawila sie zaloga .
I teraz owszem osoby ktore zaciekle beda bronily tego Pana moga wypowiedziec sie ze jest on specjalnie obsmarow... rozwiń
Avatar
ortografek / 31 stycznia 2010 o 00:30
0
prawda napisał:
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam


My bierzemy się za robotę , a Ty chwytaj w ręce słownik ortograficzny i doskonal poprawną pisownię!!! ZAPAMIĘTAJ: alkoHol i spojRZeć.


My bierzemy się za robotę , a Ty chwytaj w ręce słownik ortograficzny i doskonal poprawną pisownię!!! ZAPAMIĘTAJ: alkoHol i spojRZeć. rozwiń
Avatar
anik / 5 lutego 2011 o 19:44
0
Załóżcie związek zawodowy!!! Nie dajmy się poniżać we własnym kraju!!!
Avatar
am / 19 stycznia 2011 o 14:46
0
to się zwolnij he i nie narzekaj
Avatar
ola / 19 stycznia 2011 o 12:47
0
W BIEDRONCE JEST MOBING I ZASRASZANIE WYKORZYSTYWANIE CZLOWIEKA JAK BIALEGO MURZYNA
Avatar
a ja nie z GLiwic ;) / 14 marca 2010 o 17:57
0
Gość 50 napisał:
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera .......

Ciekawe ze osoba az z Gliwic zaglada na to forum,ciekawe ze tam tez jest nowy, mlody pan kierownik,,,,,
Czy tak trudno przyznac sie do prawdy??
XD
Pozdrawiam

Ciekawe ze osoba az z Gliwic zaglada na to forum,ciekawe ze tam tez jest nowy, mlody pan kierownik,,,,,
Czy tak trudno przyznac sie do prawdy??
XD
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
Allon / 13 marca 2010 o 11:55
0
Gość napisał:
jak dla mnie to on jest psychicznie chory!!!



chory bo zagonił obijającą się załogę do roboty?
Avatar
Gość 50 / 4 marca 2010 o 09:58
0
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera jest wybuchowa, przykro słuchać jak on odnosi się do kasjerek, są to przewaznie osoby starsze od niego, a traktuje je jak gówniary, Dziewczyny chodzą wystraszone, są przygnębione. Żal patrzec jak z pogodnych osób zrobiły się kłębkiem nerwów przez jakiegoś gówniarza.Straszy panie że wszystkie pozwalnia albo poprzenosi i same się pozwalniają. Bardzo proszę jeśli ktoś "z góry" zagląda na to Forum zróbcie coś z tym panem. Pozdrawiam klientka
przypadkiem trafiłam na to Forum, i dobrze się stało. Mieszkam na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach, mamy tam Biedronkę i notabene bardzo lubiłam robić tam zakupy, miła obsługa, dobra atmosfera. Niestety jest tam teraz młody pan "kierownik" nie wiem podobno w zastępstwie, ale atmosfera jest wybuchowa, przykro słuchać jak on odnosi się do kasjerek, są to przewaznie osoby starsze od niego, a traktuje je jak gówniary, Dziewczyny chodzą wystraszone, są przygnębione. Żal patrzec jak z pogodnych osób zrobiły się kłębkiem nerwów przez j... rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2010 o 08:59
0
Te- „Prawda”- czyja ty prawda jesteś? Czujecie się silni i pomiatacie tymi, którzy chcą tylko uczciwie na rodzinę zarobić. Jak wam nie wstyd?
Avatar
Gość / 31 stycznia 2010 o 00:53
0
prawda napisał:
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam

pytanie a ty majac rodzine na wyrzywieniu wojowal bys??czy siedzial potulnie i modlil sie by nastepnym razem nie padlo na ciebie bo co pozniej dzieciom do garnka wrzucic??

pytanie a ty majac rodzine na wyrzywieniu wojowal bys??czy siedzial potulnie i modlil sie by nastepnym razem nie padlo na ciebie bo co pozniej dzieciom do garnka wrzucic?? rozwiń
Avatar
Gość / 31 stycznia 2010 o 00:49
0
witam
odrazu napisze ze nie jestem pracownikiem biedronki co czytajac o tym kierowniku to chyba moje szczescie . Czytajac artykul oraz znajac posrednio osoby pracujace w poniatowskiej biedronce szczerze wspolczuje calej sytuacji niestety tak czasto bywa kiedy zatrudnia sie niekompetentna osobe na stanowisku kierowniczym ktora probujac sie dowartosciowac i pokazac swa sile i "inteligecje" bawila sie zaloga .
I teraz owszem osoby ktore zaciekle beda bronily tego Pana moga wypowiedziec sie ze jest on specjalnie obsmarowany bo zwolnil niekompetentnych pracownikow ktorym sie nie chcialo pracowac ale sadze ze niestety w tak malym miescie jak poniatowa nie oszukujmy sie kazdy sie bardzo dobrze zna i wie nie tylko kto z kim sypia ale i jak i gdzie pracuje to dobrze wiemy ze zostali zwolnieni jedni z lepszych pracownikow ktorzy rzetelnie wykonywali swoja prace osoby ktore w swoim starzu nie mialy nagany ani upomnien . Na to konto stworzono nowa zaloge zoltodziobow i potakiwaczy ktora owemu Panu bedzie bez zastrzerzen potakiwala , no coz mysle ze rownie dobrze mozemy sie w obecnej poniatowskiej biedronce spodziewac zarowno dalszych niskich cen ale rowniez tak samo niskiego poziomu obslugi od strony pracownikow. mam nadzieje ze nie uraze swoja wypowiedzia osob kompetetnych nadal pracujacych w sklepie wprawdzie pozostalo ich nie wielu ale jednak. a tak jeszcze na marginesie to nie krytykujmy tych ludzi samej gazety czy bogu ducha winnego dziennikarza napisal prawde bo jak wszyscy wiemy zanim pojdzie cokolwiek w obieg w kazdej gazecie jest to sprawdzone a sadze ze artykul jest jednostronnie napisany poniewaz ten Pan nie chcial sie nawet wypowiedziec a nie ze nie zostal poproszony i raczej nie dano mu mozliwosci wypowiedzenia swojej prawdy . jak to wczesniej powiedzialam wspolczuje p[osiadanie takiego szefa "inteligenta"
witam
odrazu napisze ze nie jestem pracownikiem biedronki co czytajac o tym kierowniku to chyba moje szczescie . Czytajac artykul oraz znajac posrednio osoby pracujace w poniatowskiej biedronce szczerze wspolczuje calej sytuacji niestety tak czasto bywa kiedy zatrudnia sie niekompetentna osobe na stanowisku kierowniczym ktora probujac sie dowartosciowac i pokazac swa sile i "inteligecje" bawila sie zaloga .
I teraz owszem osoby ktore zaciekle beda bronily tego Pana moga wypowiedziec sie ze jest on specjalnie obsmarow... rozwiń
Avatar
ortografek / 31 stycznia 2010 o 00:30
0
prawda napisał:
nie napisałem że sie zwolnił bo wynosił alkochol tylko po prostu sie zwolnił. a alkochol wynosił. ludzie opanujcie się jakie sprzątanie. Dlaczego tylko zwolnieni wojują jak to prawda o czym piszecie to osoby które pracują powinny działać a nie te których już nie ma bo napewno tym zwolnionym nie zależy ntych którzy pracują moim zdaniem to po prostu chęć odgryzienia się i szukania winnych, a trzeba najpierw spojżeć na siebie ocenić wszystko co było.J osobiście gdybym został zwolniony to głupka bym niestrugał w gazetach tylko znalazłbym drugą pracę i pracował na chleb a nie zajmował się przeszłością.To mój ostani wpis tutaj.Wpisałem się jako prawda bo myślę że znam tę prawdę.Mądrym radzę weżcie się za robotę.Żegnam


My bierzemy się za robotę , a Ty chwytaj w ręce słownik ortograficzny i doskonal poprawną pisownię!!! ZAPAMIĘTAJ: alkoHol i spojRZeć.


My bierzemy się za robotę , a Ty chwytaj w ręce słownik ortograficzny i doskonal poprawną pisownię!!! ZAPAMIĘTAJ: alkoHol i spojRZeć. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 59

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!