Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 stycznia 2012 r.
18:10
Edytuj ten wpis

Protesty na drogach: Kierowcy zablokują główne trasy w woj. lubelskim

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 31 A A
W piątek w godz. 15 droga w Rykach zostanie zablokowana przez pieszych (Jacek Świerczyński/ Archiwum
W piątek w godz. 15 droga w Rykach zostanie zablokowana przez pieszych (Jacek Świerczyński/ Archiwum

W sobotę lepiej się nigdzie dalej samochodem nie wybierać. Kilka głównych dróg w naszym regionie ma być blokowanych. To protest przeciw drożyźnie na stacjach paliwowych. Kierowcy mogą mieć też kłopoty już w piątek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Już w piątek kierowcy jadący trasą Lublin–Warszawa mogą mieć kłopot z płynnym przejazdem drogą numer 17 przez Ryki. O godz. 15 droga zostanie zablokowana przez pieszych. To protest przeciwko likwidacji Sądu Rejonowego w Rykach.

Do blokady nawołuje Stanisław Jagiełło, starosta rycki i Jerzy Gąska, burmistrz rycki. Ale prawdziwe kłopoty czekają kierowców dzień później. Sobotnie blokady organizowane są w proteście przeciw rosnącym cenom paliw.

– Mamy dość drożyzny na stacjach i bezczynności rządu. Niech premier Tusk obniży akcyzę na paliwo albo podwyższy nasze zarobki do europejskich standardów. Paliwo w Polsce już kosztuje tyle, co w Europie – mówi Kamil Kubaj, organizator protestu paliwowego w Lublinie.

Ogólnopolska akcja protestacyjna trwa już w Internecie. Na facebooku kierowcy umawiają się na sobotni protest w całej Polsce, licząc na dużą frekwencję. Forma jest znana – kierowcy wyjada na główne ulice i trasy w kolumnach w tempie 30–40 km/h.

– W Lublinie zbieramy się o godz. 12 na parkingu koło McDonalda przy ul. Puławskiej. Parę minut później ruszamy na "17” w kierunku Garbowa. Już teraz mamy blisko 200 zgłoszeń. Każdy może dołączyć. Akcja ma się zakończyć około 13.30 – dodaje Kamil Kubaj.

W regionie do akcji przyłączyły się też inne miasta (patrz grafika). W sumie w całej Polsce 43, a udział zapowiedziało nawet kilkanaście tysięcy osób. Wszystkie protesty mają zacząć się o godz. 12. A to, ile potrwają, zależy od organizatorów z poszczególnych miast.

Pozostali kierowcy popierają ideę, ale nie do końca są przekonani do formy. – Boli mnie cena paliwa, ale jeszcze bardziej blokowanie drogi! I tak ciężko przejechać naszymi "autostradami”. Zgadzam się, że protestować powinniśmy, ale czy takie formy protestu nie odbijają się na nas samych – zastanawia się Jerzy Kruszewski, kierowca z Lublina.

Co na to wszystko policja?

– Jesteśmy przekonani, że tak jak podczas wcześniejszych protestów, nie będzie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na bieżąco będziemy monitorować przebieg wydarzeń. Jeżeli nastąpi jakiekolwiek zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, podejmiemy prawem przewidziane działania – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiego komendanta wojewódzkiego policji.

Protesty w piątek

1. Droga krajowa nr 17. Ryki

Protesty w sobotę

2. Droga krajowa nr 17. Odcinek Lublin–Garbów
3. Droga krajowa nr 19 Odcinek Janów Lubelski–Modliborzyce
4, Droga krajowa nr 19 Wyjazd z Janowa Lub. w kierunku Niska
5. Droga krajowa nr 82. Odcinek z Łęcznej do
L.Eclerca w Lublinie
6. Zamość. Obwodnica miasta
7. Chełm. Ulice: 3 Maja, Wojsławicka, Armii Krajowej, Rejowiecka, Lubelska, Armii Krajowej w kierunku stacji paliwowej PKN Orlen
8. Puławy. Samochody wyjadą sprzed supermarketu Lidl. Organizatorzy nie informują, w którym kierunku.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kamyk / 28 stycznia 2012 o 11:24
0
Panienka Lady Dior ma racje w wiekszosci spraw o pisze, a niedoinformowani ludzie mieszaja ja z blotem, bo nie zdaja sobie sprawy jaka jest prawda i zyja tym co widza w TVP i TVN, nowych BOGACH. tylko, ze mowiac o Irlandii i o przemianach tam najprawdopodobniej miala na mysli Islandie http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/05/islandzka-lekcja-dla-calego-swiata/ (tych informacji nie podali w zadnych mediach, bo ludzie zaczeliby robic to samo, a wladza musi manipulowac szara masa, ktora chce robic protesty, blokady, pochody. tym nie zrobicie na zlosc rzadowi, tylko zwyklym szarym ludziom takim jak wy, nasi kochany politycy beda mieli to gdzies. poszukajcie informacji o islandii i zastanowcie sie nad tym, moze w koncu taka wiadomosc zmusi was do samodzielnego myslenia.
Panienka Lady Dior ma racje w wiekszosci spraw o pisze, a niedoinformowani ludzie mieszaja ja z blotem, bo nie zdaja sobie sprawy jaka jest prawda i zyja tym co widza w TVP i TVN, nowych BOGACH. tylko, ze mowiac o Irlandii i o przemianach tam najprawdopodobniej miala na mysli Islandie http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/05/islandzka-lekcja-dla-calego-swiata/ (tych informacji nie podali w zadnych mediach, bo ludzie zaczeliby robic to samo, a wladza musi manipulowac szara masa, ktora chce robic protesty, blokady, pochody. tym nie zrobici... rozwiń
Avatar
Arti / 28 stycznia 2012 o 06:47
0
Poriniony pomysł żeby blokować drogi. Nie dość, że naród znosi już wszystkie "cudowne" Reformy Tuska to jeszcze przyjdzie mu stać w korkach na mrozie. Tuska to guzik obchodzi,że wy protestujecie. Jak chcecie komuś dokuczyć to zablokujcie dojadzy do Sejmu niech oni marzną w korkach lub blokujcie stacje benzynowe. Jak koncerny nie sprzedadzą paliwa to szybko coś zrobią bo strat nie może być. A taki szary Kowalski co będzie stał w korku nie dość że zmarznie, to jeszcze zmarnuje to drogie paliwo. Koncerny paliwowe też są tu winne. Nie zachowujcie sie jak lekarze którym nie chciało sie ruszyć dupy z za biurka i łatwiej było walnąć pieczątkę do akceptacji i niech sie pacjent buja po NFZ-cie. Jeśli ktoś ma protestować to róbcie to z głową, bo takie zachowanie tylko podzieli społeczeństwo.
Poriniony pomysł żeby blokować drogi. Nie dość, że naród znosi już wszystkie "cudowne" Reformy Tuska to jeszcze przyjdzie mu stać w korkach na mrozie. Tuska to guzik obchodzi,że wy protestujecie. Jak chcecie komuś dokuczyć to zablokujcie dojadzy do Sejmu niech oni marzną w korkach lub blokujcie stacje benzynowe. Jak koncerny nie sprzedadzą paliwa to szybko coś zrobią bo strat nie może być. A taki szary Kowalski co będzie stał w korku nie dość że zmarznie, to jeszcze zmarnuje to drogie paliwo. Koncerny paliwowe też są tu winne. Nie ... rozwiń
Avatar
igor / 27 stycznia 2012 o 11:30
0
Najlepiej siedzieć na du***, narzekać i czekać aż się samo zrobi. Masz pomysł jak coś zrobić to zacznij działać i nakłoń do tego innych !!!
Avatar
Figa / 27 stycznia 2012 o 11:06
0
Komu zrobicie na złość?Komu?TAKIM SAMYM JAK WY KIEROWCOM.Tusek i tak ma was w d... bo on nawet nie będzie o tym wiedział że jakiś ludziki przejadą w proteście między aglomeracjami Janów - Modliborzyce.Śmieszni jesteście.
Avatar
jam łasica / 27 stycznia 2012 o 10:27
0
Protest bez sensu. I co ma dać blokowanie ulic? Zmiejszenie cen paliw?? hehe głupi ten co w to wierzy. A jeżeli już blokować to tylko i wyłącznie Warszawę, bo co rządzących interesuje że w innych mistach są protesty i ruch stoi? Poblokować ulice w centrum, okolice sejmu i MOŻE wtedy coś podziałaj, chociaż wątpię za oromne pieniądze mają z tytułu podtaków paliwowych żeby coś zmiejszać przecież mamy ''kryzys'' heh.
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 10:13
0
Blokady dróg? Nie tędy droga. Stuknijcie się w głupie łby. Kierowcy kierowcom gotują ten los. Czy o to chodziło? Już klasyk powiedział: rząd się jakoś wyżywi. Tu: decydenci przejadą na sygnałach prowadzeni przez policję i tyle ich będzie widać. A wy się żryjcie między sobą.
Avatar
krzysztof / 27 stycznia 2012 o 10:12
0
w sobotę nie ma aż takiego ruchu !!! proponował bym w piątek
Avatar
rachmistrz / 27 stycznia 2012 o 09:53
0
[quote name='KpG' timestamp='1327626477' post='588843']
@Lady Dior
Tak, owszem, jest droższe na Zachodzie, bo kosztuje ok. 1.65euro/l. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, że Polak zarabia 2000zl, a Włoch 2000euro, więc gdzie tu ku*wa jest podobieństwo? Może matematyki nie było w szkole?? Chcesz mieć podobieństwo, wprowadz ceny za litr 1.65pln, wtedy możesz tak pisać... bezmózgi.
[/quote]
Tu nie chodzi o matematykę,bo ten osobnik jeszcze nie dorósł do matematyki.On nawet nie zna zwykłych RACHUNKÓW.
P.S.W Kanadzie litra benzyny kosztuje ok.1,2 CAD
Przyjmując,że kurs CAD=3.22 PLN x 1,2 = 3,86 PLNów
NIe tak dawno w kanadzie była podwyżka ceny paliw.Kanadyjczycy narzekają,,że paliwo jest bardzo drogie...
No i teraz można sobie porównać zarobki Polaka pracującego w kanadzie (ok.3500 CAD) do ceny benzyny (kanadol za zarobki może sobie kupić 2917 litrów benzyny) gdy Polak w kraju zarabia ok. 2000 PLN,za co może sobie kupić ok.357 litró paliwa.
Ale to tylko "rachunki"
[quote name='KpG' timestamp='1327626477' post='588843']
@Lady Dior
Tak, owszem, jest droższe na Zachodzie, bo kosztuje ok. 1.65euro/l. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, że Polak zarabia 2000zl, a Włoch 2000euro, więc gdzie tu ku*wa jest podobieństwo? Może matematyki nie było w szkole?? Chcesz mieć podobieństwo, wprowadz ceny za litr 1.65pln, wtedy możesz tak pisać... bezmózgi.
[/quote]
Tu nie chodzi o matematykę,bo ten osobnik jeszcze nie dorósł do matematyki.On nawet nie zna zwykłych RACHUNKÓW.... rozwiń
Avatar
benzynka / 27 stycznia 2012 o 09:41
0
Wczoraj tj.26 stycznia tanie paliwo było na stacji LUKOIL przy Makro.Od kilku dni cena bezołowiowej 95 wynosi 5,57 zł za litr
Proponuję,aby informować kierowców o cenach paliw,aby w ramach protestu omijać stacje najdroższe.
A więc wpisujmy:
łukoil przy makro pb 95 -5,57
Avatar
benzynka / 27 stycznia 2012 o 09:35
0
Wczoraj tj.26 stycznia najtańcze (chyba) paliwo w LUblinie było na stacji LUKOIL przy Makro.Litr bezołowiowej 95 kosztował 5,57 zł.Ta cena jest tam od kilku dni.Wczoraj tankowałem się na tej staci.
Dotychczas tanie paliwo było przy Carefour,ale obecnie tam jest drożyzna.
Proponuję wpisywać ceny paliw na lubelskich stacjach (te najwyższe i najniższe ceny).Myślę,że dla protestu należy polecać stacje z tanim (i dobrym) paliwem.Pisząc o drogich stacjach - należy wskazać kierowcom,które należy omijać
Avatar
Kamyk / 28 stycznia 2012 o 11:24
0
Panienka Lady Dior ma racje w wiekszosci spraw o pisze, a niedoinformowani ludzie mieszaja ja z blotem, bo nie zdaja sobie sprawy jaka jest prawda i zyja tym co widza w TVP i TVN, nowych BOGACH. tylko, ze mowiac o Irlandii i o przemianach tam najprawdopodobniej miala na mysli Islandie http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/05/islandzka-lekcja-dla-calego-swiata/ (tych informacji nie podali w zadnych mediach, bo ludzie zaczeliby robic to samo, a wladza musi manipulowac szara masa, ktora chce robic protesty, blokady, pochody. tym nie zrobicie na zlosc rzadowi, tylko zwyklym szarym ludziom takim jak wy, nasi kochany politycy beda mieli to gdzies. poszukajcie informacji o islandii i zastanowcie sie nad tym, moze w koncu taka wiadomosc zmusi was do samodzielnego myslenia.
Panienka Lady Dior ma racje w wiekszosci spraw o pisze, a niedoinformowani ludzie mieszaja ja z blotem, bo nie zdaja sobie sprawy jaka jest prawda i zyja tym co widza w TVP i TVN, nowych BOGACH. tylko, ze mowiac o Irlandii i o przemianach tam najprawdopodobniej miala na mysli Islandie http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/05/islandzka-lekcja-dla-calego-swiata/ (tych informacji nie podali w zadnych mediach, bo ludzie zaczeliby robic to samo, a wladza musi manipulowac szara masa, ktora chce robic protesty, blokady, pochody. tym nie zrobici... rozwiń
Avatar
Arti / 28 stycznia 2012 o 06:47
0
Poriniony pomysł żeby blokować drogi. Nie dość, że naród znosi już wszystkie "cudowne" Reformy Tuska to jeszcze przyjdzie mu stać w korkach na mrozie. Tuska to guzik obchodzi,że wy protestujecie. Jak chcecie komuś dokuczyć to zablokujcie dojadzy do Sejmu niech oni marzną w korkach lub blokujcie stacje benzynowe. Jak koncerny nie sprzedadzą paliwa to szybko coś zrobią bo strat nie może być. A taki szary Kowalski co będzie stał w korku nie dość że zmarznie, to jeszcze zmarnuje to drogie paliwo. Koncerny paliwowe też są tu winne. Nie zachowujcie sie jak lekarze którym nie chciało sie ruszyć dupy z za biurka i łatwiej było walnąć pieczątkę do akceptacji i niech sie pacjent buja po NFZ-cie. Jeśli ktoś ma protestować to róbcie to z głową, bo takie zachowanie tylko podzieli społeczeństwo.
Poriniony pomysł żeby blokować drogi. Nie dość, że naród znosi już wszystkie "cudowne" Reformy Tuska to jeszcze przyjdzie mu stać w korkach na mrozie. Tuska to guzik obchodzi,że wy protestujecie. Jak chcecie komuś dokuczyć to zablokujcie dojadzy do Sejmu niech oni marzną w korkach lub blokujcie stacje benzynowe. Jak koncerny nie sprzedadzą paliwa to szybko coś zrobią bo strat nie może być. A taki szary Kowalski co będzie stał w korku nie dość że zmarznie, to jeszcze zmarnuje to drogie paliwo. Koncerny paliwowe też są tu winne. Nie ... rozwiń
Avatar
igor / 27 stycznia 2012 o 11:30
0
Najlepiej siedzieć na du***, narzekać i czekać aż się samo zrobi. Masz pomysł jak coś zrobić to zacznij działać i nakłoń do tego innych !!!
Avatar
Figa / 27 stycznia 2012 o 11:06
0
Komu zrobicie na złość?Komu?TAKIM SAMYM JAK WY KIEROWCOM.Tusek i tak ma was w d... bo on nawet nie będzie o tym wiedział że jakiś ludziki przejadą w proteście między aglomeracjami Janów - Modliborzyce.Śmieszni jesteście.
Avatar
jam łasica / 27 stycznia 2012 o 10:27
0
Protest bez sensu. I co ma dać blokowanie ulic? Zmiejszenie cen paliw?? hehe głupi ten co w to wierzy. A jeżeli już blokować to tylko i wyłącznie Warszawę, bo co rządzących interesuje że w innych mistach są protesty i ruch stoi? Poblokować ulice w centrum, okolice sejmu i MOŻE wtedy coś podziałaj, chociaż wątpię za oromne pieniądze mają z tytułu podtaków paliwowych żeby coś zmiejszać przecież mamy ''kryzys'' heh.
Avatar
Gość / 27 stycznia 2012 o 10:13
0
Blokady dróg? Nie tędy droga. Stuknijcie się w głupie łby. Kierowcy kierowcom gotują ten los. Czy o to chodziło? Już klasyk powiedział: rząd się jakoś wyżywi. Tu: decydenci przejadą na sygnałach prowadzeni przez policję i tyle ich będzie widać. A wy się żryjcie między sobą.
Avatar
krzysztof / 27 stycznia 2012 o 10:12
0
w sobotę nie ma aż takiego ruchu !!! proponował bym w piątek
Avatar
rachmistrz / 27 stycznia 2012 o 09:53
0
[quote name='KpG' timestamp='1327626477' post='588843']
@Lady Dior
Tak, owszem, jest droższe na Zachodzie, bo kosztuje ok. 1.65euro/l. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, że Polak zarabia 2000zl, a Włoch 2000euro, więc gdzie tu ku*wa jest podobieństwo? Może matematyki nie było w szkole?? Chcesz mieć podobieństwo, wprowadz ceny za litr 1.65pln, wtedy możesz tak pisać... bezmózgi.
[/quote]
Tu nie chodzi o matematykę,bo ten osobnik jeszcze nie dorósł do matematyki.On nawet nie zna zwykłych RACHUNKÓW.
P.S.W Kanadzie litra benzyny kosztuje ok.1,2 CAD
Przyjmując,że kurs CAD=3.22 PLN x 1,2 = 3,86 PLNów
NIe tak dawno w kanadzie była podwyżka ceny paliw.Kanadyjczycy narzekają,,że paliwo jest bardzo drogie...
No i teraz można sobie porównać zarobki Polaka pracującego w kanadzie (ok.3500 CAD) do ceny benzyny (kanadol za zarobki może sobie kupić 2917 litrów benzyny) gdy Polak w kraju zarabia ok. 2000 PLN,za co może sobie kupić ok.357 litró paliwa.
Ale to tylko "rachunki"
[quote name='KpG' timestamp='1327626477' post='588843']
@Lady Dior
Tak, owszem, jest droższe na Zachodzie, bo kosztuje ok. 1.65euro/l. Tylko nikt nie bierze pod uwagę, że Polak zarabia 2000zl, a Włoch 2000euro, więc gdzie tu ku*wa jest podobieństwo? Może matematyki nie było w szkole?? Chcesz mieć podobieństwo, wprowadz ceny za litr 1.65pln, wtedy możesz tak pisać... bezmózgi.
[/quote]
Tu nie chodzi o matematykę,bo ten osobnik jeszcze nie dorósł do matematyki.On nawet nie zna zwykłych RACHUNKÓW.... rozwiń
Avatar
benzynka / 27 stycznia 2012 o 09:41
0
Wczoraj tj.26 stycznia tanie paliwo było na stacji LUKOIL przy Makro.Od kilku dni cena bezołowiowej 95 wynosi 5,57 zł za litr
Proponuję,aby informować kierowców o cenach paliw,aby w ramach protestu omijać stacje najdroższe.
A więc wpisujmy:
łukoil przy makro pb 95 -5,57
Avatar
benzynka / 27 stycznia 2012 o 09:35
0
Wczoraj tj.26 stycznia najtańcze (chyba) paliwo w LUblinie było na stacji LUKOIL przy Makro.Litr bezołowiowej 95 kosztował 5,57 zł.Ta cena jest tam od kilku dni.Wczoraj tankowałem się na tej staci.
Dotychczas tanie paliwo było przy Carefour,ale obecnie tam jest drożyzna.
Proponuję wpisywać ceny paliw na lubelskich stacjach (te najwyższe i najniższe ceny).Myślę,że dla protestu należy polecać stacje z tanim (i dobrym) paliwem.Pisząc o drogich stacjach - należy wskazać kierowcom,które należy omijać
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 1

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 2

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 10 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 55 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2