Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 lipca 2015 r.
20:25

PSL ustaliło listy do Sejmu. "Jedynki": Łopata i Tokarska

Autor: Zdjęcie autora opr. dudi
0 67 A A

Ludowcy mieli dzisiaj Wojewódzką Konwencję Wyborczą. Znamy już listy w wyborach parlamentarnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Okręg numer 6:

Lublin oraz powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki i świdnicki

1. Łopata Jan

2. Smolarz Henryk

3. Starownik Marian

4. Rzetelski Piotr

5. Kos Marek

6. Świętochowski Leszek


Okręg numer 7:

Biała Podlaska, Chełm i Zamość oraz powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski i zamojski

1. Tokarska Genowefa

2. Stefaniuk Franciszek

3. Bratkowski Arkadiusz

4. Sławecki Tadeusz

5. Szpak Janusz

6. Kuropatwa Józef

25 października odbędą się wybory parlamentarne. O ich terminie poinformował w piątek prezydent Bronisław Komorowski. To ostatnia z możliwych dat, bo w grę wchodziły trzy październikowe niedziele. Prezydent tłumaczył, że ma to zapewnić płynność pracy Państwowej Komisji Wyborczej w związku z zaplanowanym na 6 września referendum dotyczącym m.in. jednomandatowych okręgów wyborczych. Wśród polityków opozycji zaczęły się jednak pojawiać komentarze, że późny termin wyborów ma pozwolić Platformie Obywatelskiej na odrobienie strat, jakie notuje ona w sondażach.

Kampania wyborcza formalnie wystartuje po opublikowaniu postanowienia prezydenta w Dzienniku Ustaw. Ma to nastąpić najpóźniej w ciągu pięciu dni od zarządzenia daty wyborów.

Komentarze 67

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 08:25
0

A ja z innej beczki...

Na Broniszach rozchodzi się cynk, że jest potrzeba 30ton np orzecha włoskiego.

Geszefciarze, handlarze,  biegusiem jadą w swoje strony i skupują go od miejscowych producentów dyktując jak najniższą cenę. A potem taki "producent", bo inni na rynku hurtowym nie mają prawa być bez rejestracji firmy, koszą swoje. Tak hoduje się szarą strefę i tak kręcą się rynki hurtowe od wielu lat ku radości geszefciarzy.

Faktyczny producent ma z tego niewiele, a państwo nic, albo prawie nic!!! 

Dla niedowiarków, że tak jest polecam, jedną podróż do Sandomierza czy owych przykładowych Bronisz.

Pytanie za 100 punków- kto trzyma wiele lat łapę, że tak może być? I pewnie będzie wiele jeszcze lat jak chwast będzie się panoszył.

Do dopięcia systemu potrzeba tylko 3 rzeczy

1 prawo handlu (oprócz firm płacacych podatki)  na rynkach hurtowych mogą mieć tylko zarejestrowane i pobierające dopłaty unijne gospodarstwa-wtedy wszystko jest czarno na białym i na mapkach, kto co produkuje.

2 wola in wyobraźnia rządzących by zrealizować pkt 1

3 sprawny aparat skarbowy nieustannie czuwający nad delikwentami

Niewiele, a kasy może być wiele.

Do dopięcia systemu potrzeba tylko 3 rzeczy

1 prawo handlu (oprócz firm płacacych podatki)  na rynkach hurtowych mogą mieć tylko zarejestrowane i pobierające dopłaty unijne gospodarstwa-wtedy wszystko jest czarno na białym i na mapkach, kto co produkuje.

2 wola in wyobraźnia rządzących by zrealizować pkt 1

3 sprawny aparat skarbowy nieustannie czuwający nad delikwentami

Niewiele, a kasy może być wiele.

rozwiń
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:43
0

A ja z innej beczki...

Na Broniszach rozchodzi się cynk, że jest potrzeba 30ton np orzecha włoskiego.

Geszefciarze, handlarze,  biegusiem jadą w swoje strony i skupują go od miejscowych producentów dyktując jak najniższą cenę. A potem taki "producent", bo inni na rynku hurtowym nie mają prawa być bez rejestracji firmy, koszą swoje. Tak hoduje się szarą strefę i tak kręcą się rynki hurtowe od wielu lat ku radości geszefciarzy.

Faktyczny producent ma z tego niewiele, a państwo nic, albo prawie nic!!! 

Dla niedowiarków, że tak jest polecam, jedną podróż do Sandomierza czy owych przykładowych Bronisz.

Pytanie za 100 punków- kto trzyma wiele lat łapę, że tak może być? I pewnie będzie wiele jeszcze lat jak chwast będzie się panoszył.

A ja z innej beczki...

Na Broniszach rozchodzi się cynk, że jest potrzeba 30ton np orzecha włoskiego.

Geszefciarze, handlarze,  biegusiem jadą w swoje strony i skupują go od miejscowych producentów dyktując jak najniższą cenę. A potem taki "producent", bo inni na rynku hurtowym nie mają prawa być bez rejestracji firmy, koszą swoje. Tak hoduje się szarą strefę i tak kręcą się rynki hurtowe od wielu lat ku radości geszefciarzy.

Faktyczny producent ma z tego niewiele, a państwo nic, albo prawie nic!!! 

D... rozwiń

Avatar
Gość / 17 września 2015 o 21:42
0

A PiS czego jest symbolem?

Tomasz Wojciech Lipiec minister sportu, w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i w rządzie Jarosława Kaczyńskiego

25 października 2007 Tomasz Lipiec został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne na polecenie prokuratora apelacyjnego z Warszawy pod zarzutem m.in. przyjęcia korzyści majątkowej (100 tysięcy zł) oraz uzależnienia wykonania czynności służbowych od otrzymania korzyści majątkowej. Sprawa dotyczy śledztwa w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu17 kwietnia 2012 został skazany na 3,5 roku więzienia. Otrzymał również zakaz zajmowania stanowisk publicznych przez 10 lat. W roku 2013 w wyniku apelacji wyrok złagodzono do 2 lat i 3 miesięcy.  https://pl.wikipedia...i/Tomasz_Lipiec

 

Lech Kaczyński pytał Kaczmarka, czy CBA interesuje się Dubienieckihttp://www.kurierlub...eckim,id,t.html

Mąż Marty Kaczyńskiej zatrzymany przez CBA. Poważne zarzuty! http://www.se.pl/wia...uty_665647.html

 

"M.Kamiński b.szef CBA - dwukrotnie skazany przez sąd prawomocnym wyrokiem 

Mariusz Kamiński ma zasądzone dwa prawomocne wyroki sądowe " Sąd Okręgowy uprawomocnił wyrok, skazujący byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego za zniesławienie byłego ministra Mirosława Drzewieckiego" oraz " Trzy lata więzienia oraz 10-letni zakaz zajmowania stanowisk orzekł Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia wobec byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, którego uznał za winnego przekroczenia uprawnień przy "aferze gruntowej" w 2007 r.

Na Kaczyńskim ciążą prawomocne wyroki sądowe za kłamstwa

Persony pokroju M.Kamińskiego, czy J.Kaczyńskiego powinny mieć zakaz kandydowania do Sejmu lub Senatu, bo w jaki sposób Ci sami ludzie będący od kilku dziesięcioleci w polityce, skompromitowani do szpiku kości, z zasądzonymi prawomocnymi wyrokami sądowymi mają odnowić Polskę? Co w takiej sytuacji można powiedzieć, tylko jedno - dla PiS posługiwanie się ciągłe kłamstwem, oszczerstwem, pomówieniem, insynuacją "Wiem, ale nie powiem", jest tak naturalne jak dla innych oddychanie.

Przy A.Dudzie, to Kaczyński i Kamiński - wzory uczciwości i prawości 

A.Duda to jedyny ewenement w skali światowej, będący prezydentem-elektem, który jest skazany prawomocnym wyrokiem za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. R.Ciepiela nie miał nic wspólnego z inwestycjami drogowymi, w związku z którymi toczy się postępowanie karne. Andrzej Duda, europoseł i kandydat PiS na prezydenta, musiał przeprosić R.Ciepielę oraz Sąd Okręgowy w Tarnowie nakazał Dudzie zaprzestania rozpowszechniania tych dezinformacji i sprostowanie ich w mediach. Także Duda sfałszował swój oficjalny życiorys, oraz własną matkę namawiał do łamania prawa."

http://wiadomosci.on...yborczej/pdrv9m

A PiS czego jest symbolem?

Tomasz Wojciech Lipiec minister sportu, w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i w rządzie Jarosława Kaczyńskiegorozwiń

Avatar
Gość / 17 września 2015 o 21:29
0
PSL jest symbolem korupcji, kolesiostwa, nepotyzmu. Przykładem może być Pani dyrektor powiatowego urzędu pracy w Kielcach oraz radna sejmiku województwa świętokrzyskiego złapana na gorącym uczynku przez CBA to jest symbol obecnej władzy, symbol urzędu pracy i innych urzędów. Skandal!!!
Avatar
Gość / 27 lipca 2015 o 08:25
0
Czy ta kuropatwa to taki "student" z jednej uczelni z Chełma, którego nikt na zajęciach nie widział, a z jego indeksem do podpisu biegał za wykładowcami sam rektor?
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 23:26
0
PSL wlazł w cały samorząd agencje rolne to jest jak zaraza CBA CBŚ NIK ABS to barachło niech sprawdza tam jest przekręt na przekręcie kumple szwagry rodzina won z tym badziewiem
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 21:38
0

PSL to kolesiowska partia nie głosować na nich

Święta prawda

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 20:30
0

gonić ich

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 20:15
0

PSL to kolesiowska partia nie głosować na nich

Avatar
nie kumaty jesteś? / 19 lipca 2015 o 14:30
0

A gdzie tyn dziarski hetman ! Pampers likwidator PSL-u ! Czas zamknąć tą fazę i odesłać pampersa na nocnik ! to jedyne ,miejsce gdzie powinien być ! TOTALNY NIEUDACZNIK ! Pseudo gwiazdor bez portek i gaci ! Flej

"Tyn dziarski"Hetman to siedzi w Brukseli i liczy euro.

Avatar
Gość / 18 września 2015 o 08:25
0

A ja z innej beczki...

Na Broniszach rozchodzi się cynk, że jest potrzeba 30ton np orzecha włoskiego.

Geszefciarze, handlarze,  biegusiem jadą w swoje strony i skupują go od miejscowych producentów dyktując jak najniższą cenę. A potem taki "producent", bo inni na rynku hurtowym nie mają prawa być bez rejestracji firmy, koszą swoje. Tak hoduje się szarą strefę i tak kręcą się rynki hurtowe od wielu lat ku radości geszefciarzy.

Faktyczny producent ma z tego niewiele, a państwo nic, albo prawie nic!!! 

Dla niedowiarków, że tak jest polecam, jedną podróż do Sandomierza czy owych przykładowych Bronisz.

Pytanie za 100 punków- kto trzyma wiele lat łapę, że tak może być? I pewnie będzie wiele jeszcze lat jak chwast będzie się panoszył.

Do dopięcia systemu potrzeba tylko 3 rzeczy

1 prawo handlu (oprócz firm płacacych podatki)  na rynkach hurtowych mogą mieć tylko zarejestrowane i pobierające dopłaty unijne gospodarstwa-wtedy wszystko jest czarno na białym i na mapkach, kto co produkuje.

2 wola in wyobraźnia rządzących by zrealizować pkt 1

3 sprawny aparat skarbowy nieustannie czuwający nad delikwentami

Niewiele, a kasy może być wiele.

Do dopięcia systemu potrzeba tylko 3 rzeczy

1 prawo handlu (oprócz firm płacacych podatki)  na rynkach hurtowych mogą mieć tylko zarejestrowane i pobierające dopłaty unijne gospodarstwa-wtedy wszystko jest czarno na białym i na mapkach, kto co produkuje.

2 wola in wyobraźnia rządzących by zrealizować pkt 1

3 sprawny aparat skarbowy nieustannie czuwający nad delikwentami

Niewiele, a kasy może być wiele.

rozwiń
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 07:43
0

A ja z innej beczki...

Na Broniszach rozchodzi się cynk, że jest potrzeba 30ton np orzecha włoskiego.

Geszefciarze, handlarze,  biegusiem jadą w swoje strony i skupują go od miejscowych producentów dyktując jak najniższą cenę. A potem taki "producent", bo inni na rynku hurtowym nie mają prawa być bez rejestracji firmy, koszą swoje. Tak hoduje się szarą strefę i tak kręcą się rynki hurtowe od wielu lat ku radości geszefciarzy.

Faktyczny producent ma z tego niewiele, a państwo nic, albo prawie nic!!! 

Dla niedowiarków, że tak jest polecam, jedną podróż do Sandomierza czy owych przykładowych Bronisz.

Pytanie za 100 punków- kto trzyma wiele lat łapę, że tak może być? I pewnie będzie wiele jeszcze lat jak chwast będzie się panoszył.

A ja z innej beczki...

Na Broniszach rozchodzi się cynk, że jest potrzeba 30ton np orzecha włoskiego.

Geszefciarze, handlarze,  biegusiem jadą w swoje strony i skupują go od miejscowych producentów dyktując jak najniższą cenę. A potem taki "producent", bo inni na rynku hurtowym nie mają prawa być bez rejestracji firmy, koszą swoje. Tak hoduje się szarą strefę i tak kręcą się rynki hurtowe od wielu lat ku radości geszefciarzy.

Faktyczny producent ma z tego niewiele, a państwo nic, albo prawie nic!!! 

D... rozwiń

Avatar
Gość / 17 września 2015 o 21:42
0

A PiS czego jest symbolem?

Tomasz Wojciech Lipiec minister sportu, w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i w rządzie Jarosława Kaczyńskiego

25 października 2007 Tomasz Lipiec został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne na polecenie prokuratora apelacyjnego z Warszawy pod zarzutem m.in. przyjęcia korzyści majątkowej (100 tysięcy zł) oraz uzależnienia wykonania czynności służbowych od otrzymania korzyści majątkowej. Sprawa dotyczy śledztwa w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu17 kwietnia 2012 został skazany na 3,5 roku więzienia. Otrzymał również zakaz zajmowania stanowisk publicznych przez 10 lat. W roku 2013 w wyniku apelacji wyrok złagodzono do 2 lat i 3 miesięcy.  https://pl.wikipedia...i/Tomasz_Lipiec

 

Lech Kaczyński pytał Kaczmarka, czy CBA interesuje się Dubienieckihttp://www.kurierlub...eckim,id,t.html

Mąż Marty Kaczyńskiej zatrzymany przez CBA. Poważne zarzuty! http://www.se.pl/wia...uty_665647.html

 

"M.Kamiński b.szef CBA - dwukrotnie skazany przez sąd prawomocnym wyrokiem 

Mariusz Kamiński ma zasądzone dwa prawomocne wyroki sądowe " Sąd Okręgowy uprawomocnił wyrok, skazujący byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego za zniesławienie byłego ministra Mirosława Drzewieckiego" oraz " Trzy lata więzienia oraz 10-letni zakaz zajmowania stanowisk orzekł Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia wobec byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, którego uznał za winnego przekroczenia uprawnień przy "aferze gruntowej" w 2007 r.

Na Kaczyńskim ciążą prawomocne wyroki sądowe za kłamstwa

Persony pokroju M.Kamińskiego, czy J.Kaczyńskiego powinny mieć zakaz kandydowania do Sejmu lub Senatu, bo w jaki sposób Ci sami ludzie będący od kilku dziesięcioleci w polityce, skompromitowani do szpiku kości, z zasądzonymi prawomocnymi wyrokami sądowymi mają odnowić Polskę? Co w takiej sytuacji można powiedzieć, tylko jedno - dla PiS posługiwanie się ciągłe kłamstwem, oszczerstwem, pomówieniem, insynuacją "Wiem, ale nie powiem", jest tak naturalne jak dla innych oddychanie.

Przy A.Dudzie, to Kaczyński i Kamiński - wzory uczciwości i prawości 

A.Duda to jedyny ewenement w skali światowej, będący prezydentem-elektem, który jest skazany prawomocnym wyrokiem za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. R.Ciepiela nie miał nic wspólnego z inwestycjami drogowymi, w związku z którymi toczy się postępowanie karne. Andrzej Duda, europoseł i kandydat PiS na prezydenta, musiał przeprosić R.Ciepielę oraz Sąd Okręgowy w Tarnowie nakazał Dudzie zaprzestania rozpowszechniania tych dezinformacji i sprostowanie ich w mediach. Także Duda sfałszował swój oficjalny życiorys, oraz własną matkę namawiał do łamania prawa."

http://wiadomosci.on...yborczej/pdrv9m

A PiS czego jest symbolem?

Tomasz Wojciech Lipiec minister sportu, w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i w rządzie Jarosława Kaczyńskiegorozwiń

Avatar
Gość / 17 września 2015 o 21:29
0
PSL jest symbolem korupcji, kolesiostwa, nepotyzmu. Przykładem może być Pani dyrektor powiatowego urzędu pracy w Kielcach oraz radna sejmiku województwa świętokrzyskiego złapana na gorącym uczynku przez CBA to jest symbol obecnej władzy, symbol urzędu pracy i innych urzędów. Skandal!!!
Avatar
Gość / 27 lipca 2015 o 08:25
0
Czy ta kuropatwa to taki "student" z jednej uczelni z Chełma, którego nikt na zajęciach nie widział, a z jego indeksem do podpisu biegał za wykładowcami sam rektor?
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 23:26
0
PSL wlazł w cały samorząd agencje rolne to jest jak zaraza CBA CBŚ NIK ABS to barachło niech sprawdza tam jest przekręt na przekręcie kumple szwagry rodzina won z tym badziewiem
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 21:38
0

PSL to kolesiowska partia nie głosować na nich

Święta prawda

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 20:30
0

gonić ich

Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 20:15
0

PSL to kolesiowska partia nie głosować na nich

Avatar
nie kumaty jesteś? / 19 lipca 2015 o 14:30
0

A gdzie tyn dziarski hetman ! Pampers likwidator PSL-u ! Czas zamknąć tą fazę i odesłać pampersa na nocnik ! to jedyne ,miejsce gdzie powinien być ! TOTALNY NIEUDACZNIK ! Pseudo gwiazdor bez portek i gaci ! Flej

"Tyn dziarski"Hetman to siedzi w Brukseli i liczy euro.

Zobacz wszystkie komentarze 67

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!