Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 listopada 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Rada Powiatu Lubelskiego: Kto dostał mandat? (lista)

Autor: Zdjęcie autora aa
3 9 A A

17 mandatów zdobyło Polskie Stronnictwo Ludowe, a pozostałe 10 - Prawo i Sprawiedliwość. Kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej "Lewica Razem" i Platformy Obywatelskiej, którzy mieli swoich reprezentantów w poprzedniej kadencji, tym razem nie uzyskali odpowiedniego poparcia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O miejsca w nowej radzie ubiegały się 183 osoby. Spośród wszystkich kandydatów najwięcej - 2 243 głosy, zdobył Paweł Pikula, 1 487 wyborców poparło Mariana Golianka, a 1 372 Edwarda Jarzynkę.

W niedzielnych wyborach mandaty uzyskali: w okręgu nr 1 (Bychawa, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew) - Paweł Pikula (PSL), Jan Król (PSL), Urszula Zdun (PSL), Henryk Krajewski (PSL) i Anna Wojtas (PiS); w okręgu nr 2 (Głusk, Jabłonna, Strzyżewice) - Anna Grzywaczewska (PSL), Antoni Skrabucha (PSL), Urszula Paździor (PSL), Krzysztof Chmielik (PiS) i Henryk Salasa (PiS); w okręgu nr 3 (Garbów, Jastków) - Robert Wójcik (PSL), Jan Czubak (PSL), Krzysztof Górecki (PiS) i Grzegorz Kozioł (PiS); w okręgu nr 4 (Niemce, Wólka) - Jerzy Kotowski (PSL), Marian Golianek (PSL), Agnieszka Woźniak-Urban (PSL), Sylwia Pisarek-Piotrowska (PiS) i Zbigniew Bernat (PiS); w okręgu nr 5 (Konopnica, Wojciechów) - Konrad Banach (PSL), Anna Rynkowska (PSL) i Artur Markowski (PiS); w okręgu nr 6 (Bełżyce, Borzechów, Niedrzwica Duża) - Marian Pietraś (PSL), Edward Jarzynka (PSL), Marek Peciak (PSL), Ryszard Golec (PiS) i Zdzisław Antoń (PiS).

Skład Rady Powiatu Lubelskiego (nieoficjalnie)

1. Paweł Pikula (PSL)
2. Jan Król (PSL)
3. Urszula Zdun (PSL)
4. Henryk Krajewski (PSL)
5. Anna Wojtas (PiS)
6. Anna Grzywaczewska (PSL)
7. Antoni Skrabucha (PSL)
8. Urszula Paździor (PSL)
9. Krzysztof Chmielik (PiS)
10. Henryk Salasa (PiS)
11. Marian Pietraś (PSL)
12. Edward Jarzynka (PSL)
13. Marek Peciak (PSL)
14. Ryszard Golec (PiS)
15. Zdzisław Antoń (PiS)
16. Robert Wójcik (PSL)
17. Jan Czubak (PSL)
18. Krzysztof Górecki (PiS)
19. Grzegorz Kozioł (PiS)
20. Jerzy Kotowski (PSL)
21. Marian Golianek (PSL)
22. Agnieszka Woźniak-Urban (PSL)
23. Sylwia Pisarek-Piotrowska (PiS)
24. Zbigniew Bernat (PiS)
25. Konrad Banach (PSL)
26. Anna Rynkowska (PSL)
27. Artur Markowski (PiS)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
KIO / 20 listopada 2014 o 07:55
0

ZNOWU ZSL? masakra, ludzie opamiętajcie się i obudzcie. Znowu partia stołków i interesów. ZA WASZE PODATKI. Której szef nazwał WAS f r a j e r a m i.

Avatar
Alek.... / 19 listopada 2014 o 22:30
0

Boże a są jeszcze idioci co cytują i powielają te brednie zbieżcie się w kupę i jebnijcie w puste łby !!!!!! :D

Avatar
Gość / 19 listopada 2014 o 21:59
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w czasie wyborów nie było "książeczek"?!

 Wiem, znajdziecie tysiąc powodów, by uzasadnić swe wezwanie. Mnie też się nie podoba to, co się dzieje, ale na mnie tym razem nie liczcie.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w ... rozwiń

Avatar
abdul wisimulacha / 19 listopada 2014 o 21:53
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Do budy ruski śmieciu!

Do budy ruski śmieciu!

rozwiń
Avatar
Lublinianin / 19 listopada 2014 o 21:51
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

rozwiń
Avatar
Tam tam / 19 listopada 2014 o 21:22
0

POLSKO ... w czym żeś Ty ...i komu  zawiniła,

że takie  badziewie  ... podszywa się pod ... Naród Polski

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 21:10
0

a tobie kto płaci: berlin, Bruksela, Waszyngton, ty płatny pachołku genderowej pederastii

j***c bananowa republike, PO-PSL-PiS-SLD-Tfój Ruch***e

Avatar
polocotowiec / 19 listopada 2014 o 20:53
0

Jebnij się w pusty  łeb faszysto.Putin ci płaci?

Ostatnie co potrzeba teraz Polsce to podkręcanie atmosfery przez takie ruskie swołocze jak ty!

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 20:37
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyboró... rozwiń

Avatar
KIO / 20 listopada 2014 o 07:55
0

ZNOWU ZSL? masakra, ludzie opamiętajcie się i obudzcie. Znowu partia stołków i interesów. ZA WASZE PODATKI. Której szef nazwał WAS f r a j e r a m i.

Avatar
Alek.... / 19 listopada 2014 o 22:30
0

Boże a są jeszcze idioci co cytują i powielają te brednie zbieżcie się w kupę i jebnijcie w puste łby !!!!!! :D

Avatar
Gość / 19 listopada 2014 o 21:59
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w czasie wyborów nie było "książeczek"?!

 Wiem, znajdziecie tysiąc powodów, by uzasadnić swe wezwanie. Mnie też się nie podoba to, co się dzieje, ale na mnie tym razem nie liczcie.

Nie powołuj się na naród, głupcze! Zasłużył na lepszych patriotów niż ty. Nie lżyj polskiej flagi! Patriotyzm to nie uliczne manifestacje, zadyma. Na ulicy niczego dobrego nie wymyślimy. Trzeba przezwyciężyć uprzedzenia, odbudować mosty, uderzyć się w cudze i własne piersi i usiąść znów razem i radzić choćby rok nad tym, jak uzdrowić Polskę. I nie pieprzcie o ponownych wyborach!

1. Jakie dowody (namacalne, twarde), że wybory sfałszowano?!

2. Kto zapłaci za nowe wybory, czyim kosztem?!

3. Czy wcześniej w ... rozwiń

Avatar
abdul wisimulacha / 19 listopada 2014 o 21:53
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Do budy ruski śmieciu!

Do budy ruski śmieciu!

rozwiń
Avatar
Lublinianin / 19 listopada 2014 o 21:51
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

chłopaczek Szczerbosława Kłamczyńskiego-idź,zrób mu laskę.

rozwiń
Avatar
Tam tam / 19 listopada 2014 o 21:22
0

POLSKO ... w czym żeś Ty ...i komu  zawiniła,

że takie  badziewie  ... podszywa się pod ... Naród Polski

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 21:10
0

a tobie kto płaci: berlin, Bruksela, Waszyngton, ty płatny pachołku genderowej pederastii

j***c bananowa republike, PO-PSL-PiS-SLD-Tfój Ruch***e

Avatar
polocotowiec / 19 listopada 2014 o 20:53
0

Jebnij się w pusty  łeb faszysto.Putin ci płaci?

Ostatnie co potrzeba teraz Polsce to podkręcanie atmosfery przez takie ruskie swołocze jak ty!

Avatar
Naród Polski / 19 listopada 2014 o 20:37
0

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów.

NIE BĄDŹ BIERNY!!

Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają.

Zabierzcie transparenty i polskie flagi!

Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.

Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!!
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyboró... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hetman Żółkiewka stracił zawodników i trenera

Hetman Żółkiewka stracił zawodników i trenera 0 2

Zespół opuściło 10 zawodników. Z drużyny odszedł też nowy trener Jarosław Czarniecki

W Lublinie otwiera się dmuchany park rozrywki. Ponad 2800 mkw. [bilety, godziny otwarcia]
galeria

W Lublinie otwiera się dmuchany park rozrywki. Ponad 2800 mkw. [bilety, godziny otwarcia] 3 3

Ponad 2800 mkw. przestrzeni do zabawy dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych. W czwartek w Lublinie otwiera się dmuchany park rozrywki - Bounce.

Hucznego świętowania nie będzie. W tym roku msze zamiast dożynek w niektórych gminach

Hucznego świętowania nie będzie. W tym roku msze zamiast dożynek w niektórych gminach 8 33

Afrykański pomór świń zakłócił wielowiekową tradycję. Zgodnie z rozporządzeniem wojewody, w odległości 3 km od ogniska choroby nie wolno organizować dużych zgromadzeń ludności. Zamiast hucznych dożynek będą więc nabożeństwa

Zderzenie samochodu z motorowerem. 16-latek w szpitalu

Zderzenie samochodu z motorowerem. 16-latek w szpitalu 0 0

Kierowca BMW podczas wyprzedzania innego pojazdu doprowadził do czołowego zderzenia z 16-latkiem kierującym motorowerem.

Obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości w Lublinie i regionie

Obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości w Lublinie i regionie 0 5

Dobieramy zegarek męski do stroju i okazji

Dobieramy zegarek męski do stroju i okazji 0 0

Zdecydowana większość Polaków ma w swojej garderobie zaledwie 1-2 zegarki. Niewielu z nich wie, że przydałoby się mieć ich zdecydowanie więcej, ponieważ to, jaki zegarek wybierzemy do naszej stylizacji i okazji, potrafi powiedzieć o nas bardzo dużo.

Ciężarówka wjechała w zaprzęg konny. Wóz wpadł do rowu i przygniótł woźnicę

Ciężarówka wjechała w zaprzęg konny. Wóz wpadł do rowu i przygniótł woźnicę 6 2

Ciężarówka najechała na zaprzęg konny. Wóz wpadł do rowu i przygniótł 64-letniego woźnicę.

Olimpia Okrzeja straci ważnego napastnika

Olimpia Okrzeja straci ważnego napastnika 1 0

W Olimpii nie będzie już Łukasza Kusia. Trener Jan Mroczek: to będzie poważne osłabienie, ale będziemy musieli sobie z tym jakoś poradzić

Jej psy zagryzły małego pieska sąsiadki. Zapłaciła, pieniądze trafią na fundację

Jej psy zagryzły małego pieska sąsiadki. Zapłaciła, pieniądze trafią na fundację 0 1

3 tysiące złotych zapłaciła była właścicielka dwóch psów rasy Cane Corso, które w ubiegłym roku w Stasinie koło Lublina zagryzły psa jej sąsiadów. Pieniądze miały trafić do Anny Legieć jako zadośćuczynienie po stracie ukochanego psa Feliksa. Jednak zgodnie z jej wolą zostały przekazane w formie darowizny na rzecz Lubelskiej Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Ex Lege.

Wybory samorządowe 2018. Kiedy? Jest już termin. Startuje kampania wyborcza

Wybory samorządowe 2018. Kiedy? Jest już termin. Startuje kampania wyborcza 17 33

21 października odbędą się tegoroczne wybory samorządowe. Ewentualna druga tura zostanie przeprowadzona 4 listopada. W Dzienniku Ustaw ukazało się właśnie rozporządzenie premiera w tej sprawie. Formalnie oznacza to start kampanii wyborczej.

Zderzenie trzech aut. 45-latek zginął na miejscu, trzy osoby w szpitalu

Zderzenie trzech aut. 45-latek zginął na miejscu, trzy osoby w szpitalu 7 6

Tragiczny wypadek na drodze. W zderzeniu trzech samochodów zginął 45-latek.

90-latka błąkała się po polach, była wycieńczona. Szczęśliwy finał poszukiwań

90-latka błąkała się po polach, była wycieńczona. Szczęśliwy finał poszukiwań 0 0

Szczęśliwy finał poszukiwań starszej kobiety. 90-latka wyszła z domu, rodzina zawiadomiła policję

Lublin: Nowy park miał być gotowy już dzisiaj. Nie będzie, przez pogodę
zdjęcia
galeria

Lublin: Nowy park miał być gotowy już dzisiaj. Nie będzie, przez pogodę 2 9

Co najmniej do końca sierpnia przedłuży się urządzanie nowego parku przy Zawilcowej. – Głównie przez pogodę – tłumaczą władze miasta. Sadzenie drzew w suchej jak popiół ziemi mijało się z celem, ale nie jest to jedyny problem na placu budowy

Bizon Jeleniec wzmacnia kadrę

Bizon Jeleniec wzmacnia kadrę 1 0

Władzom klubu udało się pozyskać kilku ciekawych zawodników. Listę nowych nabytków otwiera Łukasz Kiryło (rocznik 1991) z Orląt Łuków.

Koncert: Tadeusz Nalepa pro memoria
23 sierpnia 2018, 19:00

Koncert: Tadeusz Nalepa pro memoria 2 0

Co Gdzie Kiedy. 23 sierpnia o godz. 19 w Restauracji Hades Szeroka (ul. Grodzka 21) odbędzie się wyjątkowy koncert w hołdzie Tadeuszowi Nalepie z udziałem znakomitych artystów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!