Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 lutego 2010 r.
17:30
Edytuj ten wpis

Rodzina z podlubelskich Strzeszkowic: Pożar zrujnował nam życie

0 26 A A

Ogień strawił meble, ubrania i wnętrze mieszkania. – Nie mamy dosłownie nic – rozpaczają Dzięglewscy. Najbardziej ucierpiał ich 6-letni synek. Jest w bardzo ciężkim stanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiolecie Dzięglewskiej wciąż trudno mówić o tym, co wydarzyło się tydzień temu. – Nie wiem, co będzie z naszym synkiem. Lekarze stwierdzili, że dym mógł spowodować nieodwracalne zmiany – załamuje ręce kobieta. Za chwilę tłumione emocję biorą górę – kobieta pada na ziemię.

Pożar w ich domu wybuchł najprawdopodobniej z powodu zwarcia instalacji elektrycznej. 6-letni Przemek oglądał telewizję, kiedy jego matka poczuła swąd dymu. Przeniosła syna do drugiego pokoju. Próbowała otworzyć drzwi wejściowe do domu, ale straciła przytomność i upadła.

Sławomir Dzięglewski był w tym czasie na zakupach. Kiedy wrócił, nie mógł się dostać do środka. Siekierą wyrąbał drzwi, za którymi leżała jego żona. Pobiegł po syna. Z trudem odnalazł go w kłębach dymu. 4-letnia Anitka na szczęście zamknęła się w innym pokoju. Tam zadymienie nie było jeszcze tak duże.

– Sąsiad Mariusz Kowalski zaczął reanimować syna. Wezwał też pogotowie, które śmigłowcem zabrało Przemka do szpitala. Gdyby nie on, syn pewnie by już nie żył – mówi Dzięglewski.

Chłopczyk jest w bardzo ciężkim stanie. Oprócz zatrucia dymem, ma poparzone podniebienie i usta. Przez kilka dni był leczony na oddziale intensywnej terapii. – Teraz jest już na oddziale neurologii dziecięcej – mówi Agnieszka Osińska, rzecznik Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Rodzina próbuje doprowadzić do porządku spalone mieszkanie. Anitka od wyjścia ze szpitala przebywa u rodziny w Lublinie. Pani Wioletta, upadając w czasie pożaru, złamała rękę. Mimo to pomaga w remoncie mieszkania. – Żona nawet nie ma się w co ubrać, bo wszystko się spaliło – dodaje Dzięglewski.

Znajomi i rodzina pomagają jak mogą. Od ponad tygodnia w domu pracuje kilka osób, które zdrapują sadzę ze ścian. – Kilka dni temu były całkiem czarne. Mocno się namęczyliśmy, żeby doprowadzić je do takiego stanu – pokazuje pan Piotr, znajomy rodziny.

Oprócz ubrań rodzina nie ma też m.in. mebli i innych rzeczy potrzebnych w domu. Swoją pomoc obiecała gmina. –Przekażemy im wsparcie finansowe –zapowiada Grażyna Łabiga z Gminnego Ośrodka Opieki Społecznej w Niedrzwicy Dużej.

Największego wsparcia potrzeba jednak Przemkowi. Jego leczenie i rehabilitacja na pewno będą bardzo kosztowne.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rudolf / 4 marca 2010 o 00:48
0
Down Ty jesteś downem do odszczelenia i sie frajerze podpal będzie mniej psycholi na świecie przynajmniej!!!!!!!!!
Avatar
down / 11 lutego 2010 o 15:13
0
~Anonim~ napisał:
-----------
Sam się jebnij razem z "WTF??". Wiem gdzie stoi dom tej rodziny i nie przypominam sobie żeby obok domu była jakaś droga publiczna a po sąsiedzku mieszka rodzina. Nie sądzę, żeby oni wypisywali takie głupoty. Dużo wiecie na temat tej rodziny. Szkoda, że wcześniej nie pomogliście znając takie szczegółu. Następna sprawa to nowe ubrania. Jakbyś miał minimalne pojęcie o pożarach, wiedziałbyś że tekstylia trwale wchłaniają "smród" z palących się rzeczy. Jeśli Ci szkoda, że ktoś pomorze tej rodzinie to podpal sobie szafę ze swoimi szmatami w środku. Opieka społeczna da Ci nowe. Postaw się na miejscu tej rodziny. Jak zazdrościsz to ma szambo zamiast mózgu a pewnei masz skoro piszesz takie rzeczy.

Tak, mam szambo, nie będę tego ukrywał. Od kilku lat staram się walczyć z nałogiem, niestety bez specjalnych osiągnięć. Jak jestem trzeźwy czuję wstręt do siebie, ze taki los zgotowałem dzieciom i nadal się pogrążam. Po lekturze tego newsa i odzewie czytelników zastanawiam się, czy nie zeszmacić się już do cna i ... wziąć podpalić tę swoją ruderę wpizdu i podsmażyć się trochę... wreszcie zrobię coś pożytecznego dla rodziny, z bożą i ludzi pomocą rodzina wyjdzie na prostą... może i mnie wtedy łatwiej będzie się zmienić jak pomieszkam trochę w odnowionej chałupie i może wreszcie jakieś uznanie zobaczę w oczach moich najbliższych ...

Tak, mam szambo, nie będę tego ukrywał. Od kilku lat staram się walczyć z nałogiem, niestety bez specjalnych osiągnięć. Jak jestem trzeźwy czuję wstręt do siebie, ze taki los zgotowałem dzieciom i nadal się pogrążam. Po lekturze tego newsa i odzewie czytelników zastanawiam się, czy nie zeszmacić się już do cna i ... wziąć podpalić tę swoją ruderę wpizdu i podsmażyć się trochę... wreszcie zrobię coś pożytecznego dla rodziny, z bożą i ludzi pomocą rodzina wyjdzie na prostą... może i mnie wtedy łatwiej będzie się zmienić jak... rozwiń
Avatar
~Anonim~ / 10 lutego 2010 o 20:50
0
choleryk napisał:
Święta racja!!!!!!!
Kto chce jedbać dziennik wraz ze mną niech podpisze się pode mną

-----------
Sam się jebnij razem z "WTF??". Wiem gdzie stoi dom tej rodziny i nie przypominam sobie żeby obok domu była jakaś droga publiczna a po sąsiedzku mieszka rodzina. Nie sądzę, żeby oni wypisywali takie głupoty. Dużo wiecie na temat tej rodziny. Szkoda, że wcześniej nie pomogliście znając takie szczegółu. Następna sprawa to nowe ubrania. Jakbyś miał minimalne pojęcie o pożarach, wiedziałbyś że tekstylia trwale wchłaniają "smród" z palących się rzeczy. Jeśli Ci szkoda, że ktoś pomorze tej rodzinie to podpal sobie szafę ze swoimi szmatami w środku. Opieka społeczna da Ci nowe. Postaw się na miejscu tej rodziny. Jak zazdrościsz to ma szambo zamiast mózgu a pewnei masz skoro piszesz takie rzeczy.
ominam sobie żeby obok domu była jakaś droga publiczna a po sąsiedzku mieszka rodzina. Nie sądzę, żeby oni wypisywali takie głupoty. Dużo wiecie na temat tej rodziny. Szkoda, że wcześniej nie pomogliście znając takie szczegółu. Następna sprawa to nowe ubrania. Jakbyś miał minimalne pojęcie o pożarach, wiedziałbyś że tekstylia trwale wchłaniają "smród" z palących się rzeczy. Jeśli Ci szkoda, że ktoś pomorze tej rodzinie to podpal sobie szafę ze swoimi szmatami w środku. Opieka społeczna da Ci nowe. Postaw się na miejscu tej rodziny.... rozwiń
Avatar
choleryk / 10 lutego 2010 o 20:31
0
WTF?? napisał:
Pożar zrujnował nam życie? Jak dla mnie lepszy byłby tytuł "Sławuś zrujnował nam życie!" Ludzie komu wy chcecie pomagać??!!Nie wiecie jak bardzo was naciągają.Nie wiem kto bardziej czy redakcja która chce sprzedać więcej egzemplarzy wykorzystując kolejną sensacje czy ta rodzina która nie ma wstydu jak ju ktoś napisał. Niestety nieuniknione było że w tej rodzinie prędzej czy póżniej dojdzie do tragedii bo ich ojciec to pijak.Rozruby i patologia na pożądku dziennym.Policja przyjeżdżała nie raz.Prawojazdy zabrane za jazdę po pijaku.Dzieci zaniedbane od małego.Zamykane w pokoju.Zamykali chorego przemka na klucz a on chodził z nudów po parapetach.Powinni im je zabrać już dawno a tatuśa zamknąć tak jak on dzieci zamykał.Przemek potrzebował leczenia a nie izolatki!!Szkoda biednych dzieci.Nie ich wina że mają takiego prostego ojca i matke która nie może nic zrobić bo się boi własnego męża alkoholika.Zamiast pojść jak człowiek do szpitala do poparzonego dziecka,wolał się nachlać tak że go nie wpuścili do środka.Pan redaktorek i ci co chcą się na tym wzbogacić powinni beknąć za wypisywanie takich kłamstw!Biedne dziecko leży w szpitalu a wiolci nowych ubrań się zachciało.Ludzie jeżeli chcecie komuś pomóc to tylko przemkowi żeby go wyleczyli.Dajcie im te meble ale nie pieniądze bo tatuś będzie miał tylko za co chlać.A mądra redakcja niech poda numer konta i dopilnuje że pieniądze trafią bezpośrednio na pomoc przemka.Skoro tyle osób "w temacie" już się wypowiedziało to znaczy że coś jest nie tak z nimi!!Ta gazeta to dno.Stworzyliście historie która z prawdą ma nie wiele wspólnego."Ogień strawił meble, ubrania i wnętrze mieszkania." Chyba strawił wnętrze kawałka mebla

Święta racja!!!!!!!
Kto chce jedbać dziennik wraz ze mną niech podpisze się pode mną

Święta racja!!!!!!!
Kto chce jedbać dziennik wraz ze mną niech podpisze się pode mną rozwiń
Avatar
WTF?? / 10 lutego 2010 o 19:37
0
Pożar zrujnował nam życie? Jak dla mnie lepszy byłby tytuł "Sławuś zrujnował nam życie!" Ludzie komu wy chcecie pomagać??!!Nie wiecie jak bardzo was naciągają.Nie wiem kto bardziej czy redakcja która chce sprzedać więcej egzemplarzy wykorzystując kolejną sensacje czy ta rodzina która nie ma wstydu jak ju ktoś napisał. Niestety nieuniknione było że w tej rodzinie prędzej czy póżniej dojdzie do tragedii bo ich ojciec to pijak.Rozruby i patologia na pożądku dziennym.Policja przyjeżdżała nie raz.Prawojazdy zabrane za jazdę po pijaku.Dzieci zaniedbane od małego.Zamykane w pokoju.Zamykali chorego przemka na klucz a on chodził z nudów po parapetach.Powinni im je zabrać już dawno a tatuśa zamknąć tak jak on dzieci zamykał.Przemek potrzebował leczenia a nie izolatki!!Szkoda biednych dzieci.Nie ich wina że mają takiego prostego ojca i matke która nie może nic zrobić bo się boi własnego męża alkoholika.Zamiast pojść jak człowiek do szpitala do poparzonego dziecka,wolał się nachlać tak że go nie wpuścili do środka.Pan redaktorek i ci co chcą się na tym wzbogacić powinni beknąć za wypisywanie takich kłamstw!Biedne dziecko leży w szpitalu a wiolci nowych ubrań się zachciało.Ludzie jeżeli chcecie komuś pomóc to tylko przemkowi żeby go wyleczyli.Dajcie im te meble ale nie pieniądze bo tatuś będzie miał tylko za co chlać.A mądra redakcja niech poda numer konta i dopilnuje że pieniądze trafią bezpośrednio na pomoc przemka.Skoro tyle osób "w temacie" już się wypowiedziało to znaczy że coś jest nie tak z nimi!!Ta gazeta to dno.Stworzyliście historie która z prawdą ma nie wiele wspólnego."Ogień strawił meble, ubrania i wnętrze mieszkania." Chyba strawił wnętrze kawałka mebla
Pożar zrujnował nam życie? Jak dla mnie lepszy byłby tytuł "Sławuś zrujnował nam życie!" Ludzie komu wy chcecie pomagać??!!Nie wiecie jak bardzo was naciągają.Nie wiem kto bardziej czy redakcja która chce sprzedać więcej egzemplarzy wykorzystując kolejną sensacje czy ta rodzina która nie ma wstydu jak ju ktoś napisał. Niestety nieuniknione było że w tej rodzinie prędzej czy póżniej dojdzie do tragedii bo ich ojciec to pijak.Rozruby i patologia na pożądku dziennym.Policja przyjeżdżała nie raz.Prawojazdy zabrane za jazdę ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2010 o 14:37
0
pol napisał:
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada!


Jeśli już ktoś chce pomóc tej rodzinie to może najpierw zacznie od pomocy ojcu tej rodziny. Moze jakieś odpowiednie władze wreszcie wzięłyby sie do roboty i coś zrobiły. Ten człowiek jest słaby psychicznie i sam sie nie zmieni, on potrzebuje leczenia a nie pieniędzy. to ze on wyremontuje mieszkanie za pieniądze z darowizny to nic w jego życiu i jego rodziny nie zmieni.


Jeśli już ktoś chce pomóc tej rodzinie to może najpierw zacznie od pomocy ojcu tej rodziny. Moze jakieś odpowiednie władze wreszcie wzięłyby sie do roboty i coś zrobiły. Ten człowiek jest słaby psychicznie i sam sie nie zmieni, on potrzebuje leczenia a nie pieniędzy. to ze on wyremontuje mieszkanie za pieniądze z darowizny to nic w jego życiu i jego rodziny nie zmieni. rozwiń
Avatar
pol / 9 lutego 2010 o 22:03
0
~czarna~ napisał:
czytam te komentarze i żal mi niektórych osób co pier***ą takie głupoty. znam dobrze tą rodzinę może i ojciec jaki jest taki jest ale co dzieci są winne. byłam dzisiaj u Przemka w szpitalu jest w cięzkim stanie mam nadzieję że wyjdzie z tego. proszę jeżeli ktoś może niech pomoże ja tez to robię. przydadzą sie ubrania,środki higieniczne.
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada!
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada! rozwiń
Avatar
~czarna~ / 9 lutego 2010 o 21:41
0
czytam te komentarze i żal mi niektórych osób co pier***ą takie głupoty. znam dobrze tą rodzinę może i ojciec jaki jest taki jest ale co dzieci są winne. byłam dzisiaj u Przemka w szpitalu jest w cięzkim stanie mam nadzieję że wyjdzie z tego. proszę jeżeli ktoś może niech pomoże ja tez to robię. przydadzą sie ubrania,środki higieniczne.
Avatar
kwesta / 9 lutego 2010 o 20:38
0
Ja pierpdolę wszyscy w tym kraju za zbieranie się biorą, kasiorkę najchętniej by przyjmowali... jeśli to prawda, co wypisują tu ci "dobrze poinformowani", to normalnie śmiech na sali z tym dziennikiem, ludzie nie mają na operacje ratujące życie, na drogie leki, a tu regał okopciło i trochę chałupy u gościa co za kołnierz nie wylewa. I larum podnoszą w gazecie na całe województwo. Wstyd, normalnie wstyd !
Avatar
ktoś+- / 9 lutego 2010 o 17:42
0
Jak wiesz co się tam tak naprawdę dzieje to działaj i donieś gdzie trzeba a nie pierwdolisz głupoty. Pozdrawiam.
Avatar
rudolf / 4 marca 2010 o 00:48
0
Down Ty jesteś downem do odszczelenia i sie frajerze podpal będzie mniej psycholi na świecie przynajmniej!!!!!!!!!
Avatar
down / 11 lutego 2010 o 15:13
0
~Anonim~ napisał:
-----------
Sam się jebnij razem z "WTF??". Wiem gdzie stoi dom tej rodziny i nie przypominam sobie żeby obok domu była jakaś droga publiczna a po sąsiedzku mieszka rodzina. Nie sądzę, żeby oni wypisywali takie głupoty. Dużo wiecie na temat tej rodziny. Szkoda, że wcześniej nie pomogliście znając takie szczegółu. Następna sprawa to nowe ubrania. Jakbyś miał minimalne pojęcie o pożarach, wiedziałbyś że tekstylia trwale wchłaniają "smród" z palących się rzeczy. Jeśli Ci szkoda, że ktoś pomorze tej rodzinie to podpal sobie szafę ze swoimi szmatami w środku. Opieka społeczna da Ci nowe. Postaw się na miejscu tej rodziny. Jak zazdrościsz to ma szambo zamiast mózgu a pewnei masz skoro piszesz takie rzeczy.

Tak, mam szambo, nie będę tego ukrywał. Od kilku lat staram się walczyć z nałogiem, niestety bez specjalnych osiągnięć. Jak jestem trzeźwy czuję wstręt do siebie, ze taki los zgotowałem dzieciom i nadal się pogrążam. Po lekturze tego newsa i odzewie czytelników zastanawiam się, czy nie zeszmacić się już do cna i ... wziąć podpalić tę swoją ruderę wpizdu i podsmażyć się trochę... wreszcie zrobię coś pożytecznego dla rodziny, z bożą i ludzi pomocą rodzina wyjdzie na prostą... może i mnie wtedy łatwiej będzie się zmienić jak pomieszkam trochę w odnowionej chałupie i może wreszcie jakieś uznanie zobaczę w oczach moich najbliższych ...

Tak, mam szambo, nie będę tego ukrywał. Od kilku lat staram się walczyć z nałogiem, niestety bez specjalnych osiągnięć. Jak jestem trzeźwy czuję wstręt do siebie, ze taki los zgotowałem dzieciom i nadal się pogrążam. Po lekturze tego newsa i odzewie czytelników zastanawiam się, czy nie zeszmacić się już do cna i ... wziąć podpalić tę swoją ruderę wpizdu i podsmażyć się trochę... wreszcie zrobię coś pożytecznego dla rodziny, z bożą i ludzi pomocą rodzina wyjdzie na prostą... może i mnie wtedy łatwiej będzie się zmienić jak... rozwiń
Avatar
~Anonim~ / 10 lutego 2010 o 20:50
0
choleryk napisał:
Święta racja!!!!!!!
Kto chce jedbać dziennik wraz ze mną niech podpisze się pode mną

-----------
Sam się jebnij razem z "WTF??". Wiem gdzie stoi dom tej rodziny i nie przypominam sobie żeby obok domu była jakaś droga publiczna a po sąsiedzku mieszka rodzina. Nie sądzę, żeby oni wypisywali takie głupoty. Dużo wiecie na temat tej rodziny. Szkoda, że wcześniej nie pomogliście znając takie szczegółu. Następna sprawa to nowe ubrania. Jakbyś miał minimalne pojęcie o pożarach, wiedziałbyś że tekstylia trwale wchłaniają "smród" z palących się rzeczy. Jeśli Ci szkoda, że ktoś pomorze tej rodzinie to podpal sobie szafę ze swoimi szmatami w środku. Opieka społeczna da Ci nowe. Postaw się na miejscu tej rodziny. Jak zazdrościsz to ma szambo zamiast mózgu a pewnei masz skoro piszesz takie rzeczy.
ominam sobie żeby obok domu była jakaś droga publiczna a po sąsiedzku mieszka rodzina. Nie sądzę, żeby oni wypisywali takie głupoty. Dużo wiecie na temat tej rodziny. Szkoda, że wcześniej nie pomogliście znając takie szczegółu. Następna sprawa to nowe ubrania. Jakbyś miał minimalne pojęcie o pożarach, wiedziałbyś że tekstylia trwale wchłaniają "smród" z palących się rzeczy. Jeśli Ci szkoda, że ktoś pomorze tej rodzinie to podpal sobie szafę ze swoimi szmatami w środku. Opieka społeczna da Ci nowe. Postaw się na miejscu tej rodziny.... rozwiń
Avatar
choleryk / 10 lutego 2010 o 20:31
0
WTF?? napisał:
Pożar zrujnował nam życie? Jak dla mnie lepszy byłby tytuł "Sławuś zrujnował nam życie!" Ludzie komu wy chcecie pomagać??!!Nie wiecie jak bardzo was naciągają.Nie wiem kto bardziej czy redakcja która chce sprzedać więcej egzemplarzy wykorzystując kolejną sensacje czy ta rodzina która nie ma wstydu jak ju ktoś napisał. Niestety nieuniknione było że w tej rodzinie prędzej czy póżniej dojdzie do tragedii bo ich ojciec to pijak.Rozruby i patologia na pożądku dziennym.Policja przyjeżdżała nie raz.Prawojazdy zabrane za jazdę po pijaku.Dzieci zaniedbane od małego.Zamykane w pokoju.Zamykali chorego przemka na klucz a on chodził z nudów po parapetach.Powinni im je zabrać już dawno a tatuśa zamknąć tak jak on dzieci zamykał.Przemek potrzebował leczenia a nie izolatki!!Szkoda biednych dzieci.Nie ich wina że mają takiego prostego ojca i matke która nie może nic zrobić bo się boi własnego męża alkoholika.Zamiast pojść jak człowiek do szpitala do poparzonego dziecka,wolał się nachlać tak że go nie wpuścili do środka.Pan redaktorek i ci co chcą się na tym wzbogacić powinni beknąć za wypisywanie takich kłamstw!Biedne dziecko leży w szpitalu a wiolci nowych ubrań się zachciało.Ludzie jeżeli chcecie komuś pomóc to tylko przemkowi żeby go wyleczyli.Dajcie im te meble ale nie pieniądze bo tatuś będzie miał tylko za co chlać.A mądra redakcja niech poda numer konta i dopilnuje że pieniądze trafią bezpośrednio na pomoc przemka.Skoro tyle osób "w temacie" już się wypowiedziało to znaczy że coś jest nie tak z nimi!!Ta gazeta to dno.Stworzyliście historie która z prawdą ma nie wiele wspólnego."Ogień strawił meble, ubrania i wnętrze mieszkania." Chyba strawił wnętrze kawałka mebla

Święta racja!!!!!!!
Kto chce jedbać dziennik wraz ze mną niech podpisze się pode mną

Święta racja!!!!!!!
Kto chce jedbać dziennik wraz ze mną niech podpisze się pode mną rozwiń
Avatar
WTF?? / 10 lutego 2010 o 19:37
0
Pożar zrujnował nam życie? Jak dla mnie lepszy byłby tytuł "Sławuś zrujnował nam życie!" Ludzie komu wy chcecie pomagać??!!Nie wiecie jak bardzo was naciągają.Nie wiem kto bardziej czy redakcja która chce sprzedać więcej egzemplarzy wykorzystując kolejną sensacje czy ta rodzina która nie ma wstydu jak ju ktoś napisał. Niestety nieuniknione było że w tej rodzinie prędzej czy póżniej dojdzie do tragedii bo ich ojciec to pijak.Rozruby i patologia na pożądku dziennym.Policja przyjeżdżała nie raz.Prawojazdy zabrane za jazdę po pijaku.Dzieci zaniedbane od małego.Zamykane w pokoju.Zamykali chorego przemka na klucz a on chodził z nudów po parapetach.Powinni im je zabrać już dawno a tatuśa zamknąć tak jak on dzieci zamykał.Przemek potrzebował leczenia a nie izolatki!!Szkoda biednych dzieci.Nie ich wina że mają takiego prostego ojca i matke która nie może nic zrobić bo się boi własnego męża alkoholika.Zamiast pojść jak człowiek do szpitala do poparzonego dziecka,wolał się nachlać tak że go nie wpuścili do środka.Pan redaktorek i ci co chcą się na tym wzbogacić powinni beknąć za wypisywanie takich kłamstw!Biedne dziecko leży w szpitalu a wiolci nowych ubrań się zachciało.Ludzie jeżeli chcecie komuś pomóc to tylko przemkowi żeby go wyleczyli.Dajcie im te meble ale nie pieniądze bo tatuś będzie miał tylko za co chlać.A mądra redakcja niech poda numer konta i dopilnuje że pieniądze trafią bezpośrednio na pomoc przemka.Skoro tyle osób "w temacie" już się wypowiedziało to znaczy że coś jest nie tak z nimi!!Ta gazeta to dno.Stworzyliście historie która z prawdą ma nie wiele wspólnego."Ogień strawił meble, ubrania i wnętrze mieszkania." Chyba strawił wnętrze kawałka mebla
Pożar zrujnował nam życie? Jak dla mnie lepszy byłby tytuł "Sławuś zrujnował nam życie!" Ludzie komu wy chcecie pomagać??!!Nie wiecie jak bardzo was naciągają.Nie wiem kto bardziej czy redakcja która chce sprzedać więcej egzemplarzy wykorzystując kolejną sensacje czy ta rodzina która nie ma wstydu jak ju ktoś napisał. Niestety nieuniknione było że w tej rodzinie prędzej czy póżniej dojdzie do tragedii bo ich ojciec to pijak.Rozruby i patologia na pożądku dziennym.Policja przyjeżdżała nie raz.Prawojazdy zabrane za jazdę ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2010 o 14:37
0
pol napisał:
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada!


Jeśli już ktoś chce pomóc tej rodzinie to może najpierw zacznie od pomocy ojcu tej rodziny. Moze jakieś odpowiednie władze wreszcie wzięłyby sie do roboty i coś zrobiły. Ten człowiek jest słaby psychicznie i sam sie nie zmieni, on potrzebuje leczenia a nie pieniędzy. to ze on wyremontuje mieszkanie za pieniądze z darowizny to nic w jego życiu i jego rodziny nie zmieni.


Jeśli już ktoś chce pomóc tej rodzinie to może najpierw zacznie od pomocy ojcu tej rodziny. Moze jakieś odpowiednie władze wreszcie wzięłyby sie do roboty i coś zrobiły. Ten człowiek jest słaby psychicznie i sam sie nie zmieni, on potrzebuje leczenia a nie pieniędzy. to ze on wyremontuje mieszkanie za pieniądze z darowizny to nic w jego życiu i jego rodziny nie zmieni. rozwiń
Avatar
pol / 9 lutego 2010 o 22:03
0
~czarna~ napisał:
czytam te komentarze i żal mi niektórych osób co pier***ą takie głupoty. znam dobrze tą rodzinę może i ojciec jaki jest taki jest ale co dzieci są winne. byłam dzisiaj u Przemka w szpitalu jest w cięzkim stanie mam nadzieję że wyjdzie z tego. proszę jeżeli ktoś może niech pomoże ja tez to robię. przydadzą sie ubrania,środki higieniczne.
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada!
chodzi tylko o to, że trzeba było napisać prawdę i dać inne zdjęcie, tego najbardziej poszkodowanego, a nie głównego sprawcę i winowajcę kreować na nieszczęśnika. Żenada, normalnie żenada! rozwiń
Avatar
~czarna~ / 9 lutego 2010 o 21:41
0
czytam te komentarze i żal mi niektórych osób co pier***ą takie głupoty. znam dobrze tą rodzinę może i ojciec jaki jest taki jest ale co dzieci są winne. byłam dzisiaj u Przemka w szpitalu jest w cięzkim stanie mam nadzieję że wyjdzie z tego. proszę jeżeli ktoś może niech pomoże ja tez to robię. przydadzą sie ubrania,środki higieniczne.
Avatar
kwesta / 9 lutego 2010 o 20:38
0
Ja pierpdolę wszyscy w tym kraju za zbieranie się biorą, kasiorkę najchętniej by przyjmowali... jeśli to prawda, co wypisują tu ci "dobrze poinformowani", to normalnie śmiech na sali z tym dziennikiem, ludzie nie mają na operacje ratujące życie, na drogie leki, a tu regał okopciło i trochę chałupy u gościa co za kołnierz nie wylewa. I larum podnoszą w gazecie na całe województwo. Wstyd, normalnie wstyd !
Avatar
ktoś+- / 9 lutego 2010 o 17:42
0
Jak wiesz co się tam tak naprawdę dzieje to działaj i donieś gdzie trzeba a nie pierwdolisz głupoty. Pozdrawiam.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 15 5

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 8 8

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 1 12

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 13 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 8

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.