Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 grudnia 2013 r.
17:56
Edytuj ten wpis

S17: Kolejne przetargi na ekspresówkę

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 11 A A

Ruszyła procedura przetargowa na dwa odcinki ekspresówki S17 o długości 25,2 km w woj. mazowieckim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chodzi o zaprojektowanie i wybudowanie 12,2-kilometrowego odcinka od końca obwodnicy Garwolina do obwodnicy Gończyc. A także 13 km z Gończyc do granicy woj. lubelskiego – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. Jeszcze w grudniu ogłoszony zostanie przetarg na trzy odcinki od węzła Lubelska pod Warszawą do obwodnicy Garwolina.

W połowie przyszłego roku poznamy wykonawców wszystkich odcinków od węzła Kurów do węzła Lubelska. Drogowcy obiecują, że nową trasą do Warszawy pojedziemy w 2018 r.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
klocek / 9 stycznia 2014 o 05:41
0

Co z tego, że Rzeszów lepiej się rozwinął? OK. niech mu będzie, ale Lublin stał przez 10 lat panowania Pruszkowskiego i teraz nadrabia stracony czas. Lublin jest 2 razy większy od Rzeszowa, ma wieksze zaplecze sily roboczej i wieksze zaplecze akademickie. Nie porównujmy Rzeszowa, który ze wzgledu na polozenie geograficzne i potencjal ekonomiczny, bedzie mial zupelnie inna strategie rozwoju niz Lublin.

Avatar
ps / 11 grudnia 2013 o 07:53
0

Duży może i może więcej, ale Lublin pod względem jakości inwestycji, nowych miesc pracy i rozwoju jest daleko w tyle za Rzeszowem - niestety.

Jeśli chodzi o temat artykułu, czyli drogi, to również nie ma o czym mówić. Rzeszów jest lata świetlne przed Lublinem. Wszędzie czysto, równo i przejżyście. Od dobrych kilku lat poprawiają i remontują co tylko można. Samo miasto naprawdę bardzo schludne, czyste. Lublin dopiero budzi się z 20-letniego snu. W Lublinie można poczuć się jak w krajach na wschód od polskiej granicy.

Avatar
lucjan / 5 grudnia 2013 o 09:58
0

2015,2018 .Co z tego byliście w Rzeszowie ostatnio? Wszystkie wjazdówki pięknie wykonane z ekranami ,czytelne znaki no i najważniejsze autostrada !! tak owszem tylko do Dębicy ale co tam to i tak milion lat świetlnych przed lublinem.Tak krzyknijcie  że w 2018 będziemy może do Warszawy jechać ekspresówką -tylko pytanie po co ? Na zakupy ,do Ikei ,na lotnisko ,po co no chyba że do pracy ale bliżej to chyba te warchoły z Radomia mają.......za późno,za póżno

Autostrada w dużym stopniu wpływa na rozwój miasta ale nie jest lekiem na wszystko. Porównaj ile na inwestycje rocznie wydaje Rzeszów a ile Lublin. Róznica jest spora na rzecz Lublina, tylko że w mniejszym mieście inwestycje są bardziej widoczne bo są skupione na mniejszej przestrzeni. W większym mieście "rozlewają" się po dzielnicach i przeważnie zauważają je tylko Ci co mają z nimi styczność - no chyba że mówimy o śródmieściu.

A tak poza tym to porównywanie Rzeszowa do Lublina jest jak porównywanie kucyka z koniem. Małe jest piękne ale duży może więcej! 

Autostrada w dużym stopniu wpływa na rozwój miasta ale nie jest lekiem na wszystko. Porównaj ile na inwestycje rocznie wydaje Rzeszów a ile Lublin. Róznica jest spora na rzecz Lublina, tylko że w mniejszym mieście inwestycje są bardziej widoczne bo są skupione na mniejszej przestrzeni. W większym mieście "rozlewają" się po dzielnicach i przeważnie zauważają je tylko Ci co mają z nimi styczność - no chyba że mówimy o śródmieściu.

A tak poza tym to porównywanie Rzeszowa do Lublina jest jak porównywanie kucyka z koniem. ... rozwiń

Avatar
gość / 5 grudnia 2013 o 09:39
0

Przetargi ,przetargami,tylko mazowieckie nie ma pieniędzy bo niegospodarny marszałek Struzik/z gumo filcowych/ przepuścił pieniądze i nie będzie za co wykonać.!!! Gorzej ,bo za dziesięć lat bedziemy mieli po czym jeżdzić,ale nie będzie czym i za co! Hazardziści i gumofilcowi buduja nam krainę "dziadow zamiast Irlandii!!!! Lepiej przypuszczalnie nie bedzie jak władzę przejmą inni partyjni.Jedyny ratunek zorganizowac się poza partyjnie !!!

Drogi ekspresowe i autostrady finansowane są z kasy GDDKiA. Marszałek nie ma nic do tego. Oczywiście po wyborach wszystkie przetargi mogą zostać unieważnione bo okaże się że brakuje pieniędzy na realizację tak wielkich planów, Mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

Drogi ekspresowe i autostrady finansowane są z kasy GDDKiA. Marszałek nie ma nic do tego. Oczywiście po wyborach wszystkie przetargi mogą zostać unieważnione bo okaże się że brakuje pieniędzy na realizację tak wielkich planów, Mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

rozwiń
Avatar
borys / 5 grudnia 2013 o 09:36
0

2015,2018 .Co z tego byliście w Rzeszowie ostatnio? Wszystkie wjazdówki pięknie wykonane z ekranami ,czytelne znaki no i najważniejsze autostrada !! tak owszem tylko do Dębicy ale co tam to i tak milion lat świetlnych przed lublinem.Tak krzyknijcie  że w 2018 będziemy może do Warszawy jechać ekspresówką -tylko pytanie po co ? Na zakupy ,do Ikei ,na lotnisko ,po co no chyba że do pracy ale bliżej to chyba te warchoły z Radomia mają.......za późno,za póżno

 A no to z tego, że siedziby dużych firm lokowane są zazwyczaj w Warszawie a zakłady produkcyjne tych firm przeważnie są tam gdzie jest tańsza siła robocza. Dobre połaczenie ze stolicą może ożywić lubelską gospodarkę bo tutaj właśnie można produkować tanio, a po wybudowaniu S17 szybko dotrzeć z centrali do zakładu produkcyjnego.

Z tymi milionami lat świetlnych to się bardzo wygłupiłeś. Regularnie przejeżdżam przez Rzeszów i powiem Ci że szału nimam:) Lublin to dwa razy większe miasto z dużo większym potencjałem. Po wybudowaniu lotniska, Lublin nie ma czego zazdrościć Rzeszowowi, a IKEA za kilka lat będzie w Lublinie tak więc zapraszamy:)

 A no to z tego, że siedziby dużych firm lokowane są zazwyczaj w Warszawie a zakłady produkcyjne tych firm przeważnie są tam gdzie jest tańsza siła robocza. Dobre połaczenie ze stolicą może ożywić lubelską gospodarkę bo tutaj właśnie można produkować tanio, a po wybudowaniu S17 szybko dotrzeć z centrali do zakładu produkcyjnego.

Z tymi milionami lat świetlnych to się bardzo wygłupiłeś. Regularnie przejeżdżam przez Rzeszów i powiem Ci że szału nimam:) Lublin to dwa razy większe miasto z dużo większym pot... rozwiń

Avatar
Podkarpacie / 5 grudnia 2013 o 07:48
0

2015,2018 .Co z tego byliście w Rzeszowie ostatnio? Wszystkie wjazdówki pięknie wykonane z ekranami ,czytelne znaki no i najważniejsze autostrada !! tak owszem tylko do Dębicy ale co tam to i tak milion lat świetlnych przed lublinem.Tak krzyknijcie  że w 2018 będziemy może do Warszawy jechać ekspresówką -tylko pytanie po co ? Na zakupy ,do Ikei ,na lotnisko ,po co no chyba że do pracy ale bliżej to chyba te warchoły z Radomia mają.......za późno,za póżno

Avatar
Josef / 5 grudnia 2013 o 06:36
0

Przetargi ,przetargami,tylko mazowieckie nie ma pieniędzy bo niegospodarny marszałek Struzik/z gumo filcowych/ przepuścił pieniądze i nie będzie za co wykonać.!!! Gorzej ,bo za dziesięć lat bedziemy mieli po czym jeżdzić,ale nie będzie czym i za co! Hazardziści i gumofilcowi buduja nam krainę "dziadow zamiast Irlandii!!!! Lepiej przypuszczalnie nie bedzie jak władzę przejmą inni partyjni.Jedyny ratunek zorganizowac się poza partyjnie !!!

Avatar
m / 5 grudnia 2013 o 06:25
0

zachodnia już ogłoszona, czeka nas jeszcze budowa s-19 do rzeszowa ale to koło 2017 roku dopiero zaczną się roboty. Kawałek do Lubartowa nie został ujęty w programie budowy dróg do 2020. Chyba że powstanie jak tzw łącznik (podobnie jak ten do Puław).

Avatar
kiks / 5 grudnia 2013 o 01:22
0

5 lat :blink:

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 23:08
0

Jeszcze, żeby chociaż zrobili Lubartów-Kraśnik z zachodnią obwodnicą Lublina i będzie git

Avatar
klocek / 9 stycznia 2014 o 05:41
0

Co z tego, że Rzeszów lepiej się rozwinął? OK. niech mu będzie, ale Lublin stał przez 10 lat panowania Pruszkowskiego i teraz nadrabia stracony czas. Lublin jest 2 razy większy od Rzeszowa, ma wieksze zaplecze sily roboczej i wieksze zaplecze akademickie. Nie porównujmy Rzeszowa, który ze wzgledu na polozenie geograficzne i potencjal ekonomiczny, bedzie mial zupelnie inna strategie rozwoju niz Lublin.

Avatar
ps / 11 grudnia 2013 o 07:53
0

Duży może i może więcej, ale Lublin pod względem jakości inwestycji, nowych miesc pracy i rozwoju jest daleko w tyle za Rzeszowem - niestety.

Jeśli chodzi o temat artykułu, czyli drogi, to również nie ma o czym mówić. Rzeszów jest lata świetlne przed Lublinem. Wszędzie czysto, równo i przejżyście. Od dobrych kilku lat poprawiają i remontują co tylko można. Samo miasto naprawdę bardzo schludne, czyste. Lublin dopiero budzi się z 20-letniego snu. W Lublinie można poczuć się jak w krajach na wschód od polskiej granicy.

Avatar
lucjan / 5 grudnia 2013 o 09:58
0

2015,2018 .Co z tego byliście w Rzeszowie ostatnio? Wszystkie wjazdówki pięknie wykonane z ekranami ,czytelne znaki no i najważniejsze autostrada !! tak owszem tylko do Dębicy ale co tam to i tak milion lat świetlnych przed lublinem.Tak krzyknijcie  że w 2018 będziemy może do Warszawy jechać ekspresówką -tylko pytanie po co ? Na zakupy ,do Ikei ,na lotnisko ,po co no chyba że do pracy ale bliżej to chyba te warchoły z Radomia mają.......za późno,za póżno

Autostrada w dużym stopniu wpływa na rozwój miasta ale nie jest lekiem na wszystko. Porównaj ile na inwestycje rocznie wydaje Rzeszów a ile Lublin. Róznica jest spora na rzecz Lublina, tylko że w mniejszym mieście inwestycje są bardziej widoczne bo są skupione na mniejszej przestrzeni. W większym mieście "rozlewają" się po dzielnicach i przeważnie zauważają je tylko Ci co mają z nimi styczność - no chyba że mówimy o śródmieściu.

A tak poza tym to porównywanie Rzeszowa do Lublina jest jak porównywanie kucyka z koniem. Małe jest piękne ale duży może więcej! 

Autostrada w dużym stopniu wpływa na rozwój miasta ale nie jest lekiem na wszystko. Porównaj ile na inwestycje rocznie wydaje Rzeszów a ile Lublin. Róznica jest spora na rzecz Lublina, tylko że w mniejszym mieście inwestycje są bardziej widoczne bo są skupione na mniejszej przestrzeni. W większym mieście "rozlewają" się po dzielnicach i przeważnie zauważają je tylko Ci co mają z nimi styczność - no chyba że mówimy o śródmieściu.

A tak poza tym to porównywanie Rzeszowa do Lublina jest jak porównywanie kucyka z koniem. ... rozwiń

Avatar
gość / 5 grudnia 2013 o 09:39
0

Przetargi ,przetargami,tylko mazowieckie nie ma pieniędzy bo niegospodarny marszałek Struzik/z gumo filcowych/ przepuścił pieniądze i nie będzie za co wykonać.!!! Gorzej ,bo za dziesięć lat bedziemy mieli po czym jeżdzić,ale nie będzie czym i za co! Hazardziści i gumofilcowi buduja nam krainę "dziadow zamiast Irlandii!!!! Lepiej przypuszczalnie nie bedzie jak władzę przejmą inni partyjni.Jedyny ratunek zorganizowac się poza partyjnie !!!

Drogi ekspresowe i autostrady finansowane są z kasy GDDKiA. Marszałek nie ma nic do tego. Oczywiście po wyborach wszystkie przetargi mogą zostać unieważnione bo okaże się że brakuje pieniędzy na realizację tak wielkich planów, Mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

Drogi ekspresowe i autostrady finansowane są z kasy GDDKiA. Marszałek nie ma nic do tego. Oczywiście po wyborach wszystkie przetargi mogą zostać unieważnione bo okaże się że brakuje pieniędzy na realizację tak wielkich planów, Mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

rozwiń
Avatar
borys / 5 grudnia 2013 o 09:36
0

2015,2018 .Co z tego byliście w Rzeszowie ostatnio? Wszystkie wjazdówki pięknie wykonane z ekranami ,czytelne znaki no i najważniejsze autostrada !! tak owszem tylko do Dębicy ale co tam to i tak milion lat świetlnych przed lublinem.Tak krzyknijcie  że w 2018 będziemy może do Warszawy jechać ekspresówką -tylko pytanie po co ? Na zakupy ,do Ikei ,na lotnisko ,po co no chyba że do pracy ale bliżej to chyba te warchoły z Radomia mają.......za późno,za póżno

 A no to z tego, że siedziby dużych firm lokowane są zazwyczaj w Warszawie a zakłady produkcyjne tych firm przeważnie są tam gdzie jest tańsza siła robocza. Dobre połaczenie ze stolicą może ożywić lubelską gospodarkę bo tutaj właśnie można produkować tanio, a po wybudowaniu S17 szybko dotrzeć z centrali do zakładu produkcyjnego.

Z tymi milionami lat świetlnych to się bardzo wygłupiłeś. Regularnie przejeżdżam przez Rzeszów i powiem Ci że szału nimam:) Lublin to dwa razy większe miasto z dużo większym potencjałem. Po wybudowaniu lotniska, Lublin nie ma czego zazdrościć Rzeszowowi, a IKEA za kilka lat będzie w Lublinie tak więc zapraszamy:)

 A no to z tego, że siedziby dużych firm lokowane są zazwyczaj w Warszawie a zakłady produkcyjne tych firm przeważnie są tam gdzie jest tańsza siła robocza. Dobre połaczenie ze stolicą może ożywić lubelską gospodarkę bo tutaj właśnie można produkować tanio, a po wybudowaniu S17 szybko dotrzeć z centrali do zakładu produkcyjnego.

Z tymi milionami lat świetlnych to się bardzo wygłupiłeś. Regularnie przejeżdżam przez Rzeszów i powiem Ci że szału nimam:) Lublin to dwa razy większe miasto z dużo większym pot... rozwiń

Avatar
Podkarpacie / 5 grudnia 2013 o 07:48
0

2015,2018 .Co z tego byliście w Rzeszowie ostatnio? Wszystkie wjazdówki pięknie wykonane z ekranami ,czytelne znaki no i najważniejsze autostrada !! tak owszem tylko do Dębicy ale co tam to i tak milion lat świetlnych przed lublinem.Tak krzyknijcie  że w 2018 będziemy może do Warszawy jechać ekspresówką -tylko pytanie po co ? Na zakupy ,do Ikei ,na lotnisko ,po co no chyba że do pracy ale bliżej to chyba te warchoły z Radomia mają.......za późno,za póżno

Avatar
Josef / 5 grudnia 2013 o 06:36
0

Przetargi ,przetargami,tylko mazowieckie nie ma pieniędzy bo niegospodarny marszałek Struzik/z gumo filcowych/ przepuścił pieniądze i nie będzie za co wykonać.!!! Gorzej ,bo za dziesięć lat bedziemy mieli po czym jeżdzić,ale nie będzie czym i za co! Hazardziści i gumofilcowi buduja nam krainę "dziadow zamiast Irlandii!!!! Lepiej przypuszczalnie nie bedzie jak władzę przejmą inni partyjni.Jedyny ratunek zorganizowac się poza partyjnie !!!

Avatar
m / 5 grudnia 2013 o 06:25
0

zachodnia już ogłoszona, czeka nas jeszcze budowa s-19 do rzeszowa ale to koło 2017 roku dopiero zaczną się roboty. Kawałek do Lubartowa nie został ujęty w programie budowy dróg do 2020. Chyba że powstanie jak tzw łącznik (podobnie jak ten do Puław).

Avatar
kiks / 5 grudnia 2013 o 01:22
0

5 lat :blink:

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 23:08
0

Jeszcze, żeby chociaż zrobili Lubartów-Kraśnik z zachodnią obwodnicą Lublina i będzie git

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 0 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 5 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 21 9

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 12 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 3

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 7 1

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 104 28

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 3

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!