Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 września 2008 r.
20:53
Edytuj ten wpis

Samorządowcy przed sądem

0 27 A A

Już jutro przed sądem w Opolu Lubelskim staną m.in. Starosta opolski i skarbniczka powiatu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed sądem będzie odpowiadać także członek Zarządu Powiatu oraz były dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych. Wszyscy zostali oskarżeni przez Prokuraturę Rejonową w Łukowie o przekroczenie swoich uprawnień. Grozi im za to kara do 10 lat więzienia.

To po naszej publikacji prokuratura zajęła się samorządowcami. W czerwcu ubiegłego roku napisaliśmy, że starosta Zenon R., członek Zarządu Powiatu Andrzej R. (PSL) oraz skarbniczka powiatu Krystyna S. wykorzystywali pracowników Zarządu Dróg Powiatowych do robót na swoich prywatnych działkach. Nie tylko w godzinach pracy, ale również w wolne soboty. Działo się to za przyzwoleniem Mariana K., byłego dyrektora ZDP.
Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim nie chciała rozstrzygać, czy wszcząć śledztwo w tej sprawie. Dlatego trafiła ona do Łukowa. Po trwającym prawie rok dochodzeniu samorządowcom postawiono zarzuty. Zdaniem śledczych, starosta, członek zarządu i skarbnik kilkakrotnie nakłaniali dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych, by skierował pracowników do robót na ich prywatnych posesjach. Dyrektor się zgadzał i - twierdzi prokuratura - członkowie władz powiatu opolskiego osiągnęli dzięki temu korzyść majątkową. Za takie przekroczenie uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych grozi kara więzienia do lat 10.

Jutro sąd wysłucha świadków. - Oby sąd uznał nasze racje i krzywdy - mówi jeden z drogowców, świadek w sprawie.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 9 października 2008 o 21:23
0
A może Radziejewskiemu będąc kierowcą zawsze się udawało bo odpalał sprzęt i już go nie było? A tu z budowy nie miał gdzie nawiać? Mógł się schować żonie pod spódnicę
Avatar
LOST / 29 września 2008 o 09:22
0
ZDP napisał:
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca?



Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami.
Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami.
Świat rozpoczął się 10 lat temu.

Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe.

OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN.



Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami.
Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami.
Świat rozpoczął się 10 lat temu.

Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe.

OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN. rozwiń
Avatar
ZDP / 28 września 2008 o 22:16
0
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca?
Avatar
dalej goszczą / 23 września 2008 o 21:04
0
mieszkaniec napisał:
Mają kaca. Gościli się. Gdzie? O ironio !!! Zdaje się w szkole był poczatek !!!, u myśliwych dalszy ciąg . Należy sprawdzić karty drogowe kierowców ze starostwa. o której godzinie kończyli pracę i jakie robili trasy?


Teraz goszczą się u chęcia w knajpie. Honorowy wódz spotkań lechosław, drugi darek, piotruś i jescze paru ale tym razem chyba bez zenka.
Avatar
mieszkaniec / 22 września 2008 o 11:31
0
i co napisał:
Uciszyli się obrońcy. Wygląda na to ,że obrońcy nie potrafią inaczej polemizować jak tylko pomawiać i ubliżać.


Mają kaca. Gościli się. Gdzie? O ironio !!! Zdaje się w szkole był poczatek !!!, u myśliwych dalszy ciąg . Należy sprawdzić karty drogowe kierowców ze starostwa. o której godzinie kończyli pracę i jakie robili trasy?
Avatar
tak postępują / 22 września 2008 o 10:43
0
ślubowania.
Odczytał treść ślubowania: “ Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej,
ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na
względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”.
Radni wyczytywani kolejno z listy obecności z imienia i nazwiska wypowiadali słowo
“Ślubuję” lub “Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg”. Ślubowanie złożyli wszyscy radni obecni
na sali obrad w liczbie 15.

Pod rozwagę!!!!!!!!!
Avatar
i co / 22 września 2008 o 10:10
0
Uciszyli się obrońcy. Wygląda na to ,że obrońcy nie potrafią inaczej polemizować jak tylko pomawiać i ubliżać.
Avatar
równy / 19 września 2008 o 20:46
0
Nie ma obrońców dla ludzi spoza władzy, nikt nie broni mieszkańców Ożarowa. Oni są gorzej traktowani. Dlaczego? Nie mają wody do picia,przyzwoitej drogi, chociaż sprezentowali im nasze władze ścieki za darmo.Władze zatruły im wodę w studniach i do niczego się nie poczuwają!
Oni są gorsi od łajdaka starosty?,gorsi od obłudnika burmistrza?
Avatar
co to znaczy / 19 września 2008 o 19:22
0
~xxxx~ napisał:
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy.
Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.


co za nowa filozofia przestępcza władz opolskich, jak mam rozumieć "przydarzyć się może", czyż dobrze rozumiem zabójcy wielokrotnemu przydarzyć się może, kryminaliście przydarzyć się może. Wykorzystywał pracowników to fakt, zresztą nie tylko on również rozwód, sołdek, i nie tylko jak wiecie.
Przydarzyć się może kur...ie że wpadnie. Przydarzyło się stalinowi wymordować 100mln ludzi, hitlerowi trochę mniej.
Ty miernoto urzędnicza służalcza nie ośmieszaj do reszty i tak skorumpowanych oszustów ze starostwa i dobrze wiesz,że z gminy to samo.
Jak możesz bronić tych łobuzów dobrze wiesz jak niszczyli i niszczą ludzi uczciwych tylko za to ,że im dup nie liżą.
Problem właśnie opola polega na takich jak ty ludziach liżących zadki. Wstyd za ciebi i tobie podobnych. Gdyby te łotry mieli trochę honoru to zdecydowanie odcięli by się od takich jak ty, ale jest inaczej dlatego jest tak źle.
czyż dobrze rozumiem zabójcy wielokrotnemu przydarzyć się może, kryminaliście przydarzyć się może. Wykorzystywał pracowników to fakt, zresztą nie tylko on również rozwód, sołdek, i nie tylko jak wiecie.
Przydarzyć się może kur...ie że wpadnie. Przydarzyło się stalinowi wymordować 100mln ludzi, hitlerowi trochę mniej.
Ty miernoto urzędnicza służalcza nie ośmieszaj do reszty i tak skorumpowanych oszustów ze starostwa i dobrze wiesz,że z gminy to samo.
Jak możesz bronić tych łobuzów dobrze wiesz jak niszczyli i niszczą ludzi... rozwiń
Avatar
li-do / 19 września 2008 o 18:02
0
~xxxx~ napisał:
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy.
Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.

Zenon R. idzie na dno szamba. Miejmy nadzieję, że razem z nim na dno pójdą także takie osoby jak ta, która zamieściła powyższy wpis ( obrońca przestępczego układu).
zamieściła powyższy wpis ( obrońca przestępczego układu). rozwiń
Avatar
~gość~ / 9 października 2008 o 21:23
0
A może Radziejewskiemu będąc kierowcą zawsze się udawało bo odpalał sprzęt i już go nie było? A tu z budowy nie miał gdzie nawiać? Mógł się schować żonie pod spódnicę
Avatar
LOST / 29 września 2008 o 09:22
0
ZDP napisał:
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca?



Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami.
Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami.
Świat rozpoczął się 10 lat temu.

Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe.

OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN.



Przed Zarządem Dróg nie było żadnej jednostki zajmującej się drogami.
Przed 10 latami Kojtych, Mika, Watras, Radziejewski i inni nie byli drogowcami.
Świat rozpoczął się 10 lat temu.

Kiedy i gdzie się urodziłeś durniu? Hehe.

OTO JEST OTOCZENIE RODZIKA. ON TAM KRÓLEM, ON TAM PAN. rozwiń
Avatar
ZDP / 28 września 2008 o 22:16
0
Jak Radziejewski mógł pracować 18 lat w Zarządzie Dróg skoro Zarząd powołano 10 lat temu? A czy przypadkiem ten facet nie został zwolniony za to że pracował na budowie na czarno podczas gdy miał zwolnienie lekarskie? TO była ta Nienaganna praca?
Avatar
dalej goszczą / 23 września 2008 o 21:04
0
mieszkaniec napisał:
Mają kaca. Gościli się. Gdzie? O ironio !!! Zdaje się w szkole był poczatek !!!, u myśliwych dalszy ciąg . Należy sprawdzić karty drogowe kierowców ze starostwa. o której godzinie kończyli pracę i jakie robili trasy?


Teraz goszczą się u chęcia w knajpie. Honorowy wódz spotkań lechosław, drugi darek, piotruś i jescze paru ale tym razem chyba bez zenka.
Avatar
mieszkaniec / 22 września 2008 o 11:31
0
i co napisał:
Uciszyli się obrońcy. Wygląda na to ,że obrońcy nie potrafią inaczej polemizować jak tylko pomawiać i ubliżać.


Mają kaca. Gościli się. Gdzie? O ironio !!! Zdaje się w szkole był poczatek !!!, u myśliwych dalszy ciąg . Należy sprawdzić karty drogowe kierowców ze starostwa. o której godzinie kończyli pracę i jakie robili trasy?
Avatar
tak postępują / 22 września 2008 o 10:43
0
ślubowania.
Odczytał treść ślubowania: “ Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej,
ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na
względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”.
Radni wyczytywani kolejno z listy obecności z imienia i nazwiska wypowiadali słowo
“Ślubuję” lub “Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg”. Ślubowanie złożyli wszyscy radni obecni
na sali obrad w liczbie 15.

Pod rozwagę!!!!!!!!!
Avatar
i co / 22 września 2008 o 10:10
0
Uciszyli się obrońcy. Wygląda na to ,że obrońcy nie potrafią inaczej polemizować jak tylko pomawiać i ubliżać.
Avatar
równy / 19 września 2008 o 20:46
0
Nie ma obrońców dla ludzi spoza władzy, nikt nie broni mieszkańców Ożarowa. Oni są gorzej traktowani. Dlaczego? Nie mają wody do picia,przyzwoitej drogi, chociaż sprezentowali im nasze władze ścieki za darmo.Władze zatruły im wodę w studniach i do niczego się nie poczuwają!
Oni są gorsi od łajdaka starosty?,gorsi od obłudnika burmistrza?
Avatar
co to znaczy / 19 września 2008 o 19:22
0
~xxxx~ napisał:
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy.
Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.


co za nowa filozofia przestępcza władz opolskich, jak mam rozumieć "przydarzyć się może", czyż dobrze rozumiem zabójcy wielokrotnemu przydarzyć się może, kryminaliście przydarzyć się może. Wykorzystywał pracowników to fakt, zresztą nie tylko on również rozwód, sołdek, i nie tylko jak wiecie.
Przydarzyć się może kur...ie że wpadnie. Przydarzyło się stalinowi wymordować 100mln ludzi, hitlerowi trochę mniej.
Ty miernoto urzędnicza służalcza nie ośmieszaj do reszty i tak skorumpowanych oszustów ze starostwa i dobrze wiesz,że z gminy to samo.
Jak możesz bronić tych łobuzów dobrze wiesz jak niszczyli i niszczą ludzi uczciwych tylko za to ,że im dup nie liżą.
Problem właśnie opola polega na takich jak ty ludziach liżących zadki. Wstyd za ciebi i tobie podobnych. Gdyby te łotry mieli trochę honoru to zdecydowanie odcięli by się od takich jak ty, ale jest inaczej dlatego jest tak źle.
czyż dobrze rozumiem zabójcy wielokrotnemu przydarzyć się może, kryminaliście przydarzyć się może. Wykorzystywał pracowników to fakt, zresztą nie tylko on również rozwód, sołdek, i nie tylko jak wiecie.
Przydarzyć się może kur...ie że wpadnie. Przydarzyło się stalinowi wymordować 100mln ludzi, hitlerowi trochę mniej.
Ty miernoto urzędnicza służalcza nie ośmieszaj do reszty i tak skorumpowanych oszustów ze starostwa i dobrze wiesz,że z gminy to samo.
Jak możesz bronić tych łobuzów dobrze wiesz jak niszczyli i niszczą ludzi... rozwiń
Avatar
li-do / 19 września 2008 o 18:02
0
~xxxx~ napisał:
Czytając nie które wypowiedzi od razu widać , że piszą tu ludzie bawiący się w politykę i wrogowie polityczni p. Starosty. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu z was, jeżeli będziecie ciekawą osobą i dobrym materiałem do artykułu. Osoby publiczne często spotykają przykrości, jeżeli mają odmienne zdanie niż agresor lub odmówią pozytywnego załatwienia sprawy.
Ludzie nie będący politykami podziwiają p. starostę i życzą mu jak najlepiej. Aby wszyscy we władzach samorządowych byli tacy jak on.

Zenon R. idzie na dno szamba. Miejmy nadzieję, że razem z nim na dno pójdą także takie osoby jak ta, która zamieściła powyższy wpis ( obrońca przestępczego układu).
zamieściła powyższy wpis ( obrońca przestępczego układu). rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 35 12

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 39 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 28 54

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 41 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!