Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 lipca 2007 r.
18:27
Edytuj ten wpis

Teraz kulturalnie poleci?

0 59 A A

Nie chcemy nikogo zwalniać, a jedynie dać więcej pracy i kompetencji - zastrzega przewodniczący Rady Gminy Markuszów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Inne zdanie na temat reorganizacji Gminnego Ośrodka Kultury ma wójt, który uważa, że przewodniczący chce się po prostu pozbyć pracownika, który mu podpadł.

Jednym z punktów obrad wczorajszej sesji Rady Gminy Markuszów miało być utworzenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji. - Sądzę, że chodzi o pozbycie się mojej osoby - kwituje Sławomir Łowczak, pracownik GDK.
- Nie mamy żadnych kompetencji do zwalniania kogokolwiek - ripostuje Leszek Barwiński, przewodniczący Rady Gminy. - Chcemy po prostu, żeby dom kultury zajmował się również promocją gminy oraz sportem.
Ale powołując nową gminną jednostkę, trzeba zlikwidować dotychczasową. - Będziemy musieli wypłacić odprawy i zorganizować nowe konkursy na te stanowiska - mówi Andrzej Rozwałka, wójt Markuszowa. - A wystarczyło przecież zmienić kompetencje GDK.
Łowczak podpadł przewodniczącemu już przed laty, kiedy redagował "Gońca Markuszowskiego”. W piśmie ukazało się kilka artykułów, które mogły mu się nie spodobać. Ostatnio z kolei poinformował nas o tym, w jaki sposób został przez niego potraktowany. "Rozparłeś się w fotelu - jak buhaj siedzisz! Co, oborowym chcesz być, czy pracować w domu kultury?!” - w ten sposób Leszek Barwiński miał się zwrócić do Łowczaka. Ten o wszystkim poinformował nas, a wójt złożył doniesienie do prokuratury, która w dalszym ciągu bada sprawę.
Dlatego przewodniczącemu może zależeć na zmianach kadrowych. Na razie jednak do powołania nowej jednostki nie doszło. Powodem był brak przygotowanej uchwały na sesję. Przewodniczący polecił przygotowanie projektu wójtowi, ale ten uznał, że nie będzie legitymować uchwał, które uważa za zbędne.
Tymczasem pod protestem przeciwko likwidacji GDK lub jego reorganizacji podpisało się ok. 400 mieszkańców gminy (cała liczy ok. 3 tys. osób). Sprawa wróci zapewne pod obrady po wakacjach.

Komentarze 59

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sexi / 3 lipca 2009 o 02:08
0
A ja pani Mkjewska jestem szczęśliwą mężatką wychowujamy dziecko z mężem nasze dziecko ma pęłną rodzinę a inni nie.Jeśli miałabym do wyboru sex z rozwałką,łowczakiem lub BARWIŃsKIM to tak rozwałka by nie dał rady łowczak nie obudził by we mnie żadnego zmysłu no chyba ze odruch wymiotny tak jak pani zresztą no a LesZek.....hmmm orgazm murowany i to kilka krotny.A pani jak wisi na ladzie przy kiosku i wypnie te cztery litery tragedia a co do tego że stąpa pani twardo po ziemi to niech pani uważa bo przy tej wadze to może pani kiedyś w jakieś duże krowskie łajno wpaść a śmiedzieć będzie aż do bali ...............całuję mocno
A ja pani Mkjewska jestem szczęśliwą mężatką wychowujamy dziecko z mężem nasze dziecko ma pęłną rodzinę a inni nie.Jeśli miałabym do wyboru sex z rozwałką,łowczakiem lub BARWIŃsKIM to tak rozwałka by nie dał rady łowczak nie obudził by we mnie żadnego zmysłu no chyba ze odruch wymiotny tak jak pani zresztą no a LesZek.....hmmm orgazm murowany i to kilka krotny.A pani jak wisi na ladzie przy kiosku i wypnie te cztery litery tragedia a co do tego że stąpa pani twardo po ziemi to niech pani uważa bo przy tej wadze to może pani kiedyś w jakieś d... rozwiń
Avatar
(Anonimowy) / 24 października 2007 o 22:10
0
TAKIEGO PROSTAKA SZUKAĆ ZE ŚWIECĄ GDZIE PROSTAKU NA SENATORA KROWY PAŚĆ U STASIAKA I OBORNIK WYRZUCAĆ PROSTAKU DO SZKŁY SIĘ CHODZIĆ NIE CHCIAŁO GŁABIE A SENATOREM SIĘ CHCIAŁO BYĆ KROWY DOIĆ BURALU
Avatar
tato r / 8 października 2007 o 16:41
0
popieram w 100%
Avatar
Markuszowianka / 5 października 2007 o 17:22
0
[u Łesio Barwinski w Markuszowie mieszkaczarną sukienkę ma ten koleżkaUczy, tłumaczy prawie jak w Radiu Maryjakto godny chwały a kto wręcz kija.Leje na serce głupote swoim gosciom ,do adwersarzy zionie gniewem lecz Maryjana czuje z dalekawszystko w nim widzi oprócz człowieka.Maryjan traci nerwy: " Łesiu - łobuzie", a Łesiu z uśmiechem nadyma buzię. Maryjan błaga: "Daj na wstrzymanie",to on rozkręca nową kampanię. Naród prosi: " Lesiu weź - odpuść sobie",a Łesiu : "spadajcie , co zechcę - zrobię".R ada go popiera, co z tego ze naród nie chwali a on swym przydupasom dalej pokłony wali.Czuje się bosko jak w siódmym niebie,do Gminy wchodzi tak jak do siebie.A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje,armię moherowych beretów mobilizuje.Ich nie obchodzi, co inni mówią - że dla Łesia i Marjana Bogiem jest KASA.Mohery wielbią swego pasterza,dla nich ważniejszy jest od Papieża?????????? Ludzie kochani Wyscie juz calkiem zbaraniali...jak mozna popierac takiego Fagasa ..... Jak mozna kandydature jego wystawiac na senatora przeciez on niczego wiecej nie widzi procz swego rozpora..... Zamiast senatorskiej czapki niech sie ubierze w mohery skoromne a ja mu na droge uloze rymy skromne..Łesiu moze lepiej by Ci bylo kandydowac na p____osła wtedy idealna bylaby dla Ciebie czapka osła...KIEDY ZROZUMIESZ ZE MY CIE TU NIE POTRZEBUJEMY i jak z rąk okupanta wyzwolic sie chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!Szczesliwej drogi Ci zyczymy i spadaj z naszej krainy...My tu chcemu zyc w ciszy i spokoju a nie znizac sie do poziomu gnoju!!!!!!!!!!!!!
[u Łesio Barwinski w Markuszowie mieszkaczarną sukienkę ma ten koleżkaUczy, tłumaczy prawie jak w Radiu Maryjakto godny chwały a kto wręcz kija.Leje na serce głupote swoim gosciom ,do adwersarzy zionie gniewem lecz Maryjana czuje z dalekawszystko w nim widzi oprócz człowieka.Maryjan traci nerwy: " Łesiu - łobuzie", a Łesiu z uśmiechem nadyma buzię. Maryjan błaga: "Daj na wstrzymanie",to on rozkręca nową kampanię. Naród prosi: " Lesiu weź - odpuść sobie",a Łesiu : "spadajcie , co zechcę - zrobię&quo... rozwiń
Avatar
(Anonimowy) / 27 września 2007 o 15:19
0
bardzo dobre, i jak trafnie oddaje stan ducha naszej rady
Avatar
wagaduga / 27 września 2007 o 14:51
0
jednak ulotka dotarła tam gdzie miaładotrzeć, a ja już biedulek myślałem, że ktoś bezinteresownie pozrywał. a i jeszcze tak na marginesie, to nie było z nikąd ściągnięte tylko własna inicjatywa, no ale to trzeba być w miarę inteligentnym żżeby to zrozumieć, pozdrawiam wspólną gminę i ich popleczników
Avatar
stały obserwator głupoty / 26 września 2007 o 16:26
0
no to pokazałeś prawdziwe bohaterstwo, nie podpisując się, ale wcale ci się nie dziwię, bo stawać w obronie tego typa i przedstawić się to dopiero trzeba mieć odwagę, nieprawdaż?
Avatar
Mieszkaniec / 25 września 2007 o 14:10
0
Wydaje mi sie, że tu nie o pomysły chodzi, tylko o to, że ludzie tego bagna mają już dość, i nawe nie mają ochoty na zbędne dyskusje. Zarówni o wójcie jak i o przewodniczącym i ich świtach. Nie łaskawcy zajmą się właściwą pracą, a nie waśniami i pieniactwem, wciągając w te dysputy coraz to większe zastępy wiernych inaczej. Upłynął rok, i co się zmieniło na lepsze? Co nowego zrobiono poza ośmieszaniem gminy na zewnątrz? Co dobrego się dzieje? Co nowego dobrego. Co dla dzieci, co dla mlodzieży, co dla ludzi starszych, co dla mieszkańców całej zwaśnionej gminy? Kurów zaciera ręce, aby patrzeć jak im sie gmina powiększy. A szkoda. OSwiećcie się
Wydaje mi sie, że tu nie o pomysły chodzi, tylko o to, że ludzie tego bagna mają już dość, i nawe nie mają ochoty na zbędne dyskusje. Zarówni o wójcie jak i o przewodniczącym i ich świtach. Nie łaskawcy zajmą się właściwą pracą, a nie waśniami i pieniactwem, wciągając w te dysputy coraz to większe zastępy wiernych inaczej. Upłynął rok, i co się zmieniło na lepsze? Co nowego zrobiono poza ośmieszaniem gminy na zewnątrz? Co dobrego się dzieje? Co nowego dobrego. Co dla dzieci, co dla mlodzieży, co dla ludzi starszych, co dla mieszkańców cał... rozwiń
Avatar
ciekawski / 25 września 2007 o 14:01
0
To co się dzieje od roku to piaskownica. Tak, że drugiej nie trzeba. A o jakiej ulotce mówisz? Czyżby mi coś umknęło?
Avatar
(Anonimowy) / 25 września 2007 o 13:47
0
A jak tam donosiki poskładane na Barwińskiego przez wójta i jego ludzi? Same odmowy wszczęcia dochodzeń! Znowu cała intryga okazała się godna piaskownicy. I co by tu wykombinować? Ulotkę przepisaną ze strony Zulu-Gula? Mało zabawna... Znowu o coś oskarżyć? Z każdym kolejnym donosem prokuratura będzie patrzeć jak na wariatów i pieniaczy. Znowu podpuścić gazetę? No to będzie procesik i trzeba będzie wystąpić z odsłoniętą przyłbicą, a to nie w smak. Oj, nie zazdroszczę wam "bohaterowie forum", nie zazdroszczę... Chyba się kończą pomysły, co?
Avatar
sexi / 3 lipca 2009 o 02:08
0
A ja pani Mkjewska jestem szczęśliwą mężatką wychowujamy dziecko z mężem nasze dziecko ma pęłną rodzinę a inni nie.Jeśli miałabym do wyboru sex z rozwałką,łowczakiem lub BARWIŃsKIM to tak rozwałka by nie dał rady łowczak nie obudził by we mnie żadnego zmysłu no chyba ze odruch wymiotny tak jak pani zresztą no a LesZek.....hmmm orgazm murowany i to kilka krotny.A pani jak wisi na ladzie przy kiosku i wypnie te cztery litery tragedia a co do tego że stąpa pani twardo po ziemi to niech pani uważa bo przy tej wadze to może pani kiedyś w jakieś duże krowskie łajno wpaść a śmiedzieć będzie aż do bali ...............całuję mocno
A ja pani Mkjewska jestem szczęśliwą mężatką wychowujamy dziecko z mężem nasze dziecko ma pęłną rodzinę a inni nie.Jeśli miałabym do wyboru sex z rozwałką,łowczakiem lub BARWIŃsKIM to tak rozwałka by nie dał rady łowczak nie obudził by we mnie żadnego zmysłu no chyba ze odruch wymiotny tak jak pani zresztą no a LesZek.....hmmm orgazm murowany i to kilka krotny.A pani jak wisi na ladzie przy kiosku i wypnie te cztery litery tragedia a co do tego że stąpa pani twardo po ziemi to niech pani uważa bo przy tej wadze to może pani kiedyś w jakieś d... rozwiń
Avatar
(Anonimowy) / 24 października 2007 o 22:10
0
TAKIEGO PROSTAKA SZUKAĆ ZE ŚWIECĄ GDZIE PROSTAKU NA SENATORA KROWY PAŚĆ U STASIAKA I OBORNIK WYRZUCAĆ PROSTAKU DO SZKŁY SIĘ CHODZIĆ NIE CHCIAŁO GŁABIE A SENATOREM SIĘ CHCIAŁO BYĆ KROWY DOIĆ BURALU
Avatar
tato r / 8 października 2007 o 16:41
0
popieram w 100%
Avatar
Markuszowianka / 5 października 2007 o 17:22
0
[u Łesio Barwinski w Markuszowie mieszkaczarną sukienkę ma ten koleżkaUczy, tłumaczy prawie jak w Radiu Maryjakto godny chwały a kto wręcz kija.Leje na serce głupote swoim gosciom ,do adwersarzy zionie gniewem lecz Maryjana czuje z dalekawszystko w nim widzi oprócz człowieka.Maryjan traci nerwy: " Łesiu - łobuzie", a Łesiu z uśmiechem nadyma buzię. Maryjan błaga: "Daj na wstrzymanie",to on rozkręca nową kampanię. Naród prosi: " Lesiu weź - odpuść sobie",a Łesiu : "spadajcie , co zechcę - zrobię".R ada go popiera, co z tego ze naród nie chwali a on swym przydupasom dalej pokłony wali.Czuje się bosko jak w siódmym niebie,do Gminy wchodzi tak jak do siebie.A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje,armię moherowych beretów mobilizuje.Ich nie obchodzi, co inni mówią - że dla Łesia i Marjana Bogiem jest KASA.Mohery wielbią swego pasterza,dla nich ważniejszy jest od Papieża?????????? Ludzie kochani Wyscie juz calkiem zbaraniali...jak mozna popierac takiego Fagasa ..... Jak mozna kandydature jego wystawiac na senatora przeciez on niczego wiecej nie widzi procz swego rozpora..... Zamiast senatorskiej czapki niech sie ubierze w mohery skoromne a ja mu na droge uloze rymy skromne..Łesiu moze lepiej by Ci bylo kandydowac na p____osła wtedy idealna bylaby dla Ciebie czapka osła...KIEDY ZROZUMIESZ ZE MY CIE TU NIE POTRZEBUJEMY i jak z rąk okupanta wyzwolic sie chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!Szczesliwej drogi Ci zyczymy i spadaj z naszej krainy...My tu chcemu zyc w ciszy i spokoju a nie znizac sie do poziomu gnoju!!!!!!!!!!!!!
[u Łesio Barwinski w Markuszowie mieszkaczarną sukienkę ma ten koleżkaUczy, tłumaczy prawie jak w Radiu Maryjakto godny chwały a kto wręcz kija.Leje na serce głupote swoim gosciom ,do adwersarzy zionie gniewem lecz Maryjana czuje z dalekawszystko w nim widzi oprócz człowieka.Maryjan traci nerwy: " Łesiu - łobuzie", a Łesiu z uśmiechem nadyma buzię. Maryjan błaga: "Daj na wstrzymanie",to on rozkręca nową kampanię. Naród prosi: " Lesiu weź - odpuść sobie",a Łesiu : "spadajcie , co zechcę - zrobię&quo... rozwiń
Avatar
(Anonimowy) / 27 września 2007 o 15:19
0
bardzo dobre, i jak trafnie oddaje stan ducha naszej rady
Avatar
wagaduga / 27 września 2007 o 14:51
0
jednak ulotka dotarła tam gdzie miaładotrzeć, a ja już biedulek myślałem, że ktoś bezinteresownie pozrywał. a i jeszcze tak na marginesie, to nie było z nikąd ściągnięte tylko własna inicjatywa, no ale to trzeba być w miarę inteligentnym żżeby to zrozumieć, pozdrawiam wspólną gminę i ich popleczników
Avatar
stały obserwator głupoty / 26 września 2007 o 16:26
0
no to pokazałeś prawdziwe bohaterstwo, nie podpisując się, ale wcale ci się nie dziwię, bo stawać w obronie tego typa i przedstawić się to dopiero trzeba mieć odwagę, nieprawdaż?
Avatar
Mieszkaniec / 25 września 2007 o 14:10
0
Wydaje mi sie, że tu nie o pomysły chodzi, tylko o to, że ludzie tego bagna mają już dość, i nawe nie mają ochoty na zbędne dyskusje. Zarówni o wójcie jak i o przewodniczącym i ich świtach. Nie łaskawcy zajmą się właściwą pracą, a nie waśniami i pieniactwem, wciągając w te dysputy coraz to większe zastępy wiernych inaczej. Upłynął rok, i co się zmieniło na lepsze? Co nowego zrobiono poza ośmieszaniem gminy na zewnątrz? Co dobrego się dzieje? Co nowego dobrego. Co dla dzieci, co dla mlodzieży, co dla ludzi starszych, co dla mieszkańców całej zwaśnionej gminy? Kurów zaciera ręce, aby patrzeć jak im sie gmina powiększy. A szkoda. OSwiećcie się
Wydaje mi sie, że tu nie o pomysły chodzi, tylko o to, że ludzie tego bagna mają już dość, i nawe nie mają ochoty na zbędne dyskusje. Zarówni o wójcie jak i o przewodniczącym i ich świtach. Nie łaskawcy zajmą się właściwą pracą, a nie waśniami i pieniactwem, wciągając w te dysputy coraz to większe zastępy wiernych inaczej. Upłynął rok, i co się zmieniło na lepsze? Co nowego zrobiono poza ośmieszaniem gminy na zewnątrz? Co dobrego się dzieje? Co nowego dobrego. Co dla dzieci, co dla mlodzieży, co dla ludzi starszych, co dla mieszkańców cał... rozwiń
Avatar
ciekawski / 25 września 2007 o 14:01
0
To co się dzieje od roku to piaskownica. Tak, że drugiej nie trzeba. A o jakiej ulotce mówisz? Czyżby mi coś umknęło?
Avatar
(Anonimowy) / 25 września 2007 o 13:47
0
A jak tam donosiki poskładane na Barwińskiego przez wójta i jego ludzi? Same odmowy wszczęcia dochodzeń! Znowu cała intryga okazała się godna piaskownicy. I co by tu wykombinować? Ulotkę przepisaną ze strony Zulu-Gula? Mało zabawna... Znowu o coś oskarżyć? Z każdym kolejnym donosem prokuratura będzie patrzeć jak na wariatów i pieniaczy. Znowu podpuścić gazetę? No to będzie procesik i trzeba będzie wystąpić z odsłoniętą przyłbicą, a to nie w smak. Oj, nie zazdroszczę wam "bohaterowie forum", nie zazdroszczę... Chyba się kończą pomysły, co?
Zobacz wszystkie komentarze 59

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 9

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 32 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!