Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 lipca 2009 r.
17:54
Edytuj ten wpis

Tir wjechał czołowo w forda, dwie osoby zginęły na miejscu

Autor: Zdjęcie autora mok
0 38 A A

Do tragicznego wypadku wypadku doszło ok. godz. 16 w miejscowości Dragany. Samochód ciężarowy wjechał na forda mondeo. O zdarzeniu poinformował nas nasz Internauta Rafał Niedochodowicz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W wypadku w miejscowości Dragany w gminie Wysokie samochód ciężarowy staranował osobowego forda mondeo. Kierowca tira prawdopodobnie wjechał na koleinę i stracił panowanie nad pojazdem.

Jak informuje policja, tir zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadził do czołowego zderzenia z fordem mondeo. Na miejscu zginęli jadący samochodem osobowym: kierowca oraz pasażerka. Kierowca ciężarówki znajduje się w ciężkim stanie. Został przewieziony do szpitala.

W związku z wypadkiem na drodze wojewódzkiej Lublin-Biłgoraj są utrudnienia w ruchu. Policja zorganizowała objazd przez miejscowość Dragany.

Z kolei pod Markuszowem, na trasie krajowej nr 17. Lublin-Warszawa do rowu wjechały dwie ciężarówki. Tuż przed tym doszło do kolizji z udziałem samochodów osobowych. Informację na temat zdarzenia i zdjęcia przysłał nasz internauta.

Policja informuje, że w kolizji kilku aut nikt nie ucierpiał.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
złośnik / 12 lipca 2009 o 13:09
0
UPRawniony do głosowania napisał:
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na wies nie chce isc skoro taki dobrobyt panuje????!!!!!!

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na w... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 10 lipca 2009 o 23:22
0
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 17:39
0
yyy napisał:
Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty!

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty! rozwiń
Avatar
yyy / 10 lipca 2009 o 14:42
0
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić. rozwiń
Avatar
m. / 10 lipca 2009 o 13:18
0
xxx napisał:
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?

w wiejskiej jedziesz ty.
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:44
0
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:42
0
osobówka napisał:
Sporo jeżdżę,przez pon.20 lat jazdy zapłaciłem "aż" 2 mandaty.Mam swój pogląd na zachowanie kierowców na drogach.TIRowcy czują się panami szos.Jedzie toto po białej (środkowej)lini,zmuszając innych do zjechania na pobocze.TIRy bardzo często są przeładowane,więc problemy z wyjechaniem (????) z koleiny.Jest w tym wiele przesady,ale może nie mógł wyjechać.
Drugą niebezpieczną grupą kierowców to busiarze.Tną przed siebie nie zwracając uwagi na znaki drogowe,wyprzedzają na trzeciego.Jeżdżą bardzo niebezpiecznie.Odnoszę wrażenie,że busiarze to przeważnie niedorozwoje przyuczeni do zawodu kierowcy.No i dla ocieszenia dodam,że najgorszą grupą wśród kierowców s,a niezrzeszeni taksówkarze.To menelstwo to zupełny postrach szos.Dorównują im łysole z wiejskich beemek i kierowcy z kraśnickimi rejestracjami.To już kompletne dno.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników dróg.Uwaga na szoferaków o których wspomniałem wyżej
P.S.Zbiża się czas pielgrzymek.Dopiero będzie się dziać na szosach,Ani wyprzedzić,trzeba będzie się wlec długo za takim pochodem,A i o wypadek nie będzie trudno...
rozwiń
Avatar
:[ / 10 lipca 2009 o 10:49
0
Ku*** czy wreszcie ktoś wyremontuje tą drogę! Wczoraj 3 osoby zginęły, dzisiaj dwie, ciekawe ile zginie jutro :[ Ruch na niej jest ogromny, a wszystkim się śpieszy, sam jeżdżąc nią wielokrotnie byłem światkiem jak kierowcy cudem unikali wypadków. Robią drogi krajowe na jakiś śmiesznych odcinkach jak Janów - Zamość a najdłuższa i najruchliwsza droga wojewódzka jest w opłakanym stanie i nikogo to nie obchodzi...
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 10:09
0
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrobił. Bo tirowcy czuja się panami szos trochę rozsądku tez bardzo czesto kierowcy Tir'ów przekraczają limit godzin pracy i zasypiają za kierownicami i potem dochodzi do takich tragedii jak wczoraj. Szkoda tylko ze DZIECI straciły RODZICÓW!!
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrob... rozwiń
Avatar
~smutna~ / 10 lipca 2009 o 09:49
0
Chłop Polski napisał:
RZADKO SIĘ ZDARZA ABY OPONA OD TAK SOBIE PĘKAŁA BEZ PRZYCZYNY.kIEROWCA MA OBOWIĄZEK SPRAWDZANIA ICH STANU A ZWŁASZCZA PRZEDNICH.


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada rozwiń
Avatar
złośnik / 12 lipca 2009 o 13:09
0
UPRawniony do głosowania napisał:
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na wies nie chce isc skoro taki dobrobyt panuje????!!!!!!

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na w... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 10 lipca 2009 o 23:22
0
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 17:39
0
yyy napisał:
Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty!

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty! rozwiń
Avatar
yyy / 10 lipca 2009 o 14:42
0
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić. rozwiń
Avatar
m. / 10 lipca 2009 o 13:18
0
xxx napisał:
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?

w wiejskiej jedziesz ty.
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:44
0
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:42
0
osobówka napisał:
Sporo jeżdżę,przez pon.20 lat jazdy zapłaciłem "aż" 2 mandaty.Mam swój pogląd na zachowanie kierowców na drogach.TIRowcy czują się panami szos.Jedzie toto po białej (środkowej)lini,zmuszając innych do zjechania na pobocze.TIRy bardzo często są przeładowane,więc problemy z wyjechaniem (????) z koleiny.Jest w tym wiele przesady,ale może nie mógł wyjechać.
Drugą niebezpieczną grupą kierowców to busiarze.Tną przed siebie nie zwracając uwagi na znaki drogowe,wyprzedzają na trzeciego.Jeżdżą bardzo niebezpiecznie.Odnoszę wrażenie,że busiarze to przeważnie niedorozwoje przyuczeni do zawodu kierowcy.No i dla ocieszenia dodam,że najgorszą grupą wśród kierowców s,a niezrzeszeni taksówkarze.To menelstwo to zupełny postrach szos.Dorównują im łysole z wiejskich beemek i kierowcy z kraśnickimi rejestracjami.To już kompletne dno.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników dróg.Uwaga na szoferaków o których wspomniałem wyżej
P.S.Zbiża się czas pielgrzymek.Dopiero będzie się dziać na szosach,Ani wyprzedzić,trzeba będzie się wlec długo za takim pochodem,A i o wypadek nie będzie trudno...
rozwiń
Avatar
:[ / 10 lipca 2009 o 10:49
0
Ku*** czy wreszcie ktoś wyremontuje tą drogę! Wczoraj 3 osoby zginęły, dzisiaj dwie, ciekawe ile zginie jutro :[ Ruch na niej jest ogromny, a wszystkim się śpieszy, sam jeżdżąc nią wielokrotnie byłem światkiem jak kierowcy cudem unikali wypadków. Robią drogi krajowe na jakiś śmiesznych odcinkach jak Janów - Zamość a najdłuższa i najruchliwsza droga wojewódzka jest w opłakanym stanie i nikogo to nie obchodzi...
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 10:09
0
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrobił. Bo tirowcy czuja się panami szos trochę rozsądku tez bardzo czesto kierowcy Tir'ów przekraczają limit godzin pracy i zasypiają za kierownicami i potem dochodzi do takich tragedii jak wczoraj. Szkoda tylko ze DZIECI straciły RODZICÓW!!
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrob... rozwiń
Avatar
~smutna~ / 10 lipca 2009 o 09:49
0
Chłop Polski napisał:
RZADKO SIĘ ZDARZA ABY OPONA OD TAK SOBIE PĘKAŁA BEZ PRZYCZYNY.kIEROWCA MA OBOWIĄZEK SPRAWDZANIA ICH STANU A ZWŁASZCZA PRZEDNICH.


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 35 12

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 39 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 28 54

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 41 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!