Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 grudnia 2011 r.
9:53
Edytuj ten wpis

Tragedia w Kraczewicach. Policjanci złapali cztery psy

Autor: Zdjęcie autora er
0 25 A A
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)

Policjanci z jednej z posesji w Kraczewicach zabrali cztery owczarki niemieckie. Sprawdzają czy to one zagryzły wczoraj 42-letnią kobietę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Psy trafiły już do kliniki weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pobrano od nich sierść. Zostanie porównania z tą zabezpieczoną na ubraniu rozszarpanej kobiety.

W czwartek rano przy przystanku w Kraczewicach Rządowych, w powiecie opolskim, znaleziono zwłoki kobiety. Miała liczne rany kąsane i poszarpane ubranie.

- Od mieszkańców miejscowości otrzymaliśmy informacje o psach, które trzyma jeden z mieszkańców – mówi Edyta Żur, z policji w Opolu Lubelskim.

Gdy policjanci dotarli na miejsce psy były na uwięzi. Najpierw zabrali dwa owczarki, potem okazało się, że na działce są jeszcze dwa psy.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
0
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
0
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
0
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
0
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
0
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
0
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
0
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
0
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 sierpnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 sierpnia 2018 r. 0 0

Bezbramkowe remisy Wisły Puławy i Orląt Spomlek

Bezbramkowe remisy Wisły Puławy i Orląt Spomlek 2 0

Po jednym punkcie do swoich kont dopisali w środę piłkarze z Puław i Radzynia Podlaskiego. Znowu bardziej zadowoleni mogą być jednak ci drudzy. Biało-zieloni zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wisła nie potrafiła pokonać beniaminka – Czarnych Połaniec. W tym spotkaniu także nie było goli

Wólczanka – Chełmianka 1:2. Dwa mecze, dwa komplety

Wólczanka – Chełmianka 1:2. Dwa mecze, dwa komplety 4 3

Co roku tracą ważnych zawodników, ale i tak potrafią zbudować mocny zespół. Chełmianka wystartowała najlepiej z siedmiu naszych drużyn. Biało-zieloni w środę wygrali w Wólce Pełkińskiej 2:1 i po dwóch kolejkach mają na koncie komplet punktów. Jako jedyny klub z województwa lubelskiego

Kiermasz książek i talentów dla Marysi przy ul. Lubartowskiej 77
19 sierpnia 2018, 12:00

Kiermasz książek i talentów dla Marysi przy ul. Lubartowskiej 77 5 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia o godz. 12 w Lublinie przy ul. Lubartowskiej 77 odbędzie się akcja charytatywna na rzecz chorej na raka Marysi. Organizatorzy zapraszają na kiermasz książek i talentów.

Ciężko chora pacjentka dwa razy przyszła na wyznaczoną wizytę. Lekarza nie zastała
Alarm 24

Ciężko chora pacjentka dwa razy przyszła na wyznaczoną wizytę. Lekarza nie zastała 39 27

Jest po trzech operacjach, ma zaawansowaną osteoporozę i cierpi na nieustające bóle głowy. Już dwa razy stawiła się na wyznaczoną wizytę w poradni leczenia bólu w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie. Lekarza nigdy w gabinecie nie było.

Hetman rozbił MKS Ryki 5:0, Kryształ lepszy od Powiślaka

Hetman rozbił MKS Ryki 5:0, Kryształ lepszy od Powiślaka 6 1

Udanie nowy sezon rozpoczął główny kandydat do awansu. Hetman Zamość rozbił w środę na własnym boisku MKS Ryki 5:0. W najciekawszym meczu pierwszej serii gier Kryształ Werbkowice ograł Powiślaka 2:1

Trębacze w Lublinie. Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich [zdjęcia]
galeria

Trębacze w Lublinie. Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich [zdjęcia] 2 2

Jubileuszowy XXV Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich w środę odbył się w Lublinie.

Wąwolnica: Obraz w prezencie na rocznicę zjawienia Matki Bożej
galeria

Wąwolnica: Obraz w prezencie na rocznicę zjawienia Matki Bożej 10 3

W środę parafia uczciła 740-lecie zjawienia Matki Bożej w Kęble. Z tej okazji Stanisław Bodes namalował obraz ilustrujący tamto wydarzenie. W sanktuarium odsłonięto powiększoną kopię ofiarowanej pracy.

Sygnał - Stal 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Sygnał - Stal 2:0. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 7 1

Na inaugurację sezonu Unia Wilkołaz poważnie postraszyła rezerwy Avii, ale ostatecznie okazała się minimalnie słabsza. Z kolei w starciu Sygnał Lublin – Stal Poniatowa niespodziewanie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Duże opóźnienia na przebudowie linii kolejowej Dęblin-Lublin. Pociągi pojadą dopiero na wiosnę
galeria

Duże opóźnienia na przebudowie linii kolejowej Dęblin-Lublin. Pociągi pojadą dopiero na wiosnę 57 15

Poważne opóźnienia na przebudowie linii kolejowej nr 7. Spółka PKP PLK informuje o kłopotach z terminowością prac, jakie notuje generalny wykonawca.

Grom bezlitosny dla Victorii. Wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Grom bezlitosny dla Victorii. Wyniki zamojskiej klasy okręgowej 1 0

W derbowym starciu Grom Różaniec nie dał żadnych szans Victorii Łukowa Chmielek i pokonał na własnym obiekcie lokalnego rywala aż 5:0