Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 grudnia 2011 r.
9:53
Edytuj ten wpis

Tragedia w Kraczewicach. Policjanci złapali cztery psy

Autor: Zdjęcie autora er
0 25 A A
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)

Policjanci z jednej z posesji w Kraczewicach zabrali cztery owczarki niemieckie. Sprawdzają czy to one zagryzły wczoraj 42-letnią kobietę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Psy trafiły już do kliniki weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pobrano od nich sierść. Zostanie porównania z tą zabezpieczoną na ubraniu rozszarpanej kobiety.

W czwartek rano przy przystanku w Kraczewicach Rządowych, w powiecie opolskim, znaleziono zwłoki kobiety. Miała liczne rany kąsane i poszarpane ubranie.

- Od mieszkańców miejscowości otrzymaliśmy informacje o psach, które trzyma jeden z mieszkańców – mówi Edyta Żur, z policji w Opolu Lubelskim.

Gdy policjanci dotarli na miejsce psy były na uwięzi. Najpierw zabrali dwa owczarki, potem okazało się, że na działce są jeszcze dwa psy.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
0
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
0
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
0
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
0
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
0
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
0
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
0
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
0
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wyższe podatki w Lublinie. Wzrosną od stycznia 2020 roku

Wyższe podatki w Lublinie. Wzrosną od stycznia 2020 roku 0 0

Radni zatwierdzili w czwartek prezydencki pomysł na podwyżkę podatku od nieruchomości, którego obecne stawki obowiązują już drugi rok. Przyszłoroczne mają być większe. Podatek za 60-metrowe mieszkanie wzrośnie o 1,5 zł, w przypadku centrów handlowych podwyżka będzie liczona w dziesiątkach tysięcy złotych

Spróbowali 100-letnich win znalezionych w muzeum w Kozłówce [zdjęcia]
galeria

Spróbowali 100-letnich win znalezionych w muzeum w Kozłówce [zdjęcia] 70 15

Wina znalezione podczas remontu Muzeum Zamoyskich w Kozłówce niemal na pewno pochodzą sprzed I wojny światowej. Znaleziskiem zajęli się eksperci, którzy po degustacji ocenili, że jeden ze stuletnich trunków smakuje świeżo, jakby miał 30–40 lat

Lublin: Zmiany na zatłoczonym skrzyżowaniu. Miasto obiecuje upłynnić ruch
galeria

Lublin: Zmiany na zatłoczonym skrzyżowaniu. Miasto obiecuje upłynnić ruch 1 10

Miasto zapowiada zmiany na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z Wolską, 1 Maja i pl. Bychawskim. Usprawniony ma być skręt w prawo w ul. Kunickiego.

Lubelskie: Rolnicy wyjadą jutro ciągnikami na drogi. "To jest akcja ostrzegawcza"
galeria

Lubelskie: Rolnicy wyjadą jutro ciągnikami na drogi. "To jest akcja ostrzegawcza" 30 21

Rolnicy znowu o sobie przypominają. Wyjadą na drogi, m.in. w Radzyniu Podlaskim.

Koncert Orchester 1756 w Lublinie
16 stycznia 2020, 18:00

Koncert Orchester 1756 w Lublinie 0 0

Ceniona austriacka orkiestra Orchester 1756 wyrusza w trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert zostanie zorganizowany już 16 stycznia o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5).

Rwa kulszowa – przyczyny i leczenie metodą ArpWave

Rwa kulszowa – przyczyny i leczenie metodą ArpWave 0 0

Rwa kulszowa: te dwa słowa wywołują ciarki na plecach każdej osoby, która choć raz w życiu doświadczyła ostrego, trudnego do zniesienia bólu w okolicy lędźwiowej. Atak rwy kulszowej jest niezwykle bolesny, praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie, ale co najgorsze – może się powtórzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Mnóstwo osób cierpiących na tę przypadłość nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co właściwie ją wywołuje. Dlatego postanowiliśmy przygotować poradnik, w którym wymieniamy najczęstsze przyczyny rwy kulszowej. W artykule wyjaśniamy również, dlaczego leczenie rwy metodą ArpWave jest najlepszą decyzją, jaką może podjąć cierpiący pacjent.

Artykuły BHP, które przydadzą się na każdej budowie

Artykuły BHP, które przydadzą się na każdej budowie 0 0

Oferta artykułów BHP jest bardzo szeroka, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Które z nich najbardziej przydadzą się na budowie?

Wygrali w Pucharze, teraz czas na ligę

Wygrali w Pucharze, teraz czas na ligę 0 3

LUK Politechnika Lublin zagra na wyjeździe z ZAKSĄ Strzelce Opolskie

Fałszywe wizy za miliony euro. Gang rozbity

Fałszywe wizy za miliony euro. Gang rozbity 3 4

Strażnicy graniczni rozbili gang, zajmujący się organizowaniem nielegalnej migracji. Dzięki nim unijną granicę przekroczyło ponad 13 tys. ludzi z fałszywymi dokumentami. Grupą miał kierować Krzysztof Ł. z okolic Kraśnika.

Jedno z najniebezpieczniejszy skrzyżowań w gminie. Czy powstanie tu rondo?

Jedno z najniebezpieczniejszy skrzyżowań w gminie. Czy powstanie tu rondo? 0 4

To jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w gminie Końskowola. We Wronowie niemal w tym samym miejscu krzyżują się dwie drogi gminne oraz droga wojewódzka nr 824. Bezpieczeństwo może poprawić budowa ronda. Rozwiązanie to analizują pracownicy Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Obok zielonych, będą pomarańczowi. Poszukują pracowników

Obok zielonych, będą pomarańczowi. Poszukują pracowników 8 9

Nowy serwis do zamawiania jedzenia rozpoczął działalność w mieście. Dołączył w ten sposób do znanego już Uber Eats.

Premiera spektaklu "Matka" Teatru Klepisko
6 grudnia 2019, 19:24

Premiera spektaklu "Matka" Teatru Klepisko 0 2

W dniach 6-8 grudnia o nietypowej godzinie - 19.24, w lubelskim mieszkaniu w centrum Lublina przy ul. Obrońców Pokoju 9/4a będzie można zobaczyć premierowo nowy spektakl Teatru Klepisko - "Matka".

Jedzenie Zamiast Wojen. „Bieda i smutek są obok nas"

Jedzenie Zamiast Wojen. „Bieda i smutek są obok nas" 104 23

W tym tygodniu po raz pierwszy w tym sezonie wydadzą gorącą zupę. Aktywiści Food Not Bombs od 19 lat pomagają potrzebującym w okresie jesienno-zimowym. W każdą sobotę o godz. 14 pod Bramą Krakowską

Problemy z kupnem karnetów na mecze Speed Car Motoru Lublin. „Ta sprzedaż to jeden wielki skandal”
Aktualizacja

Problemy z kupnem karnetów na mecze Speed Car Motoru Lublin. „Ta sprzedaż to jeden wielki skandal” 27 23

„Żądam ponownej sprzedaży karnetów”, „Ta sprzedaż to jeden wielki skandal” – kibice Speed Car Motoru Lublin nie zostawili suchej nitki na władzach klubu po wczorajszej sprzedaży karnetów. Całoroczne wejściówki na nowy sezon rozeszły się w kilka minut, ale wielu fanów odeszło od komputerów zawiedzionych

MKS Perła poznał rywalki w fazie grupowej Pucharu EHF

MKS Perła poznał rywalki w fazie grupowej Pucharu EHF 0 2

W czwartek w Wiedniu odbyło się losowanie fazy grupowej Pucharu EHF. Zespół z Lublina trafił do grupy C wraz z zespołami z Węgier, Rumunii i Danii.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!