Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 grudnia 2011 r.
9:53
Edytuj ten wpis

Tragedia w Kraczewicach. Policjanci złapali cztery psy

Autor: Zdjęcie autora er
0 25 A A
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)

Policjanci z jednej z posesji w Kraczewicach zabrali cztery owczarki niemieckie. Sprawdzają czy to one zagryzły wczoraj 42-letnią kobietę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Psy trafiły już do kliniki weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pobrano od nich sierść. Zostanie porównania z tą zabezpieczoną na ubraniu rozszarpanej kobiety.

W czwartek rano przy przystanku w Kraczewicach Rządowych, w powiecie opolskim, znaleziono zwłoki kobiety. Miała liczne rany kąsane i poszarpane ubranie.

- Od mieszkańców miejscowości otrzymaliśmy informacje o psach, które trzyma jeden z mieszkańców – mówi Edyta Żur, z policji w Opolu Lubelskim.

Gdy policjanci dotarli na miejsce psy były na uwięzi. Najpierw zabrali dwa owczarki, potem okazało się, że na działce są jeszcze dwa psy.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
0
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
0
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
0
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
0
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Moncler / 3 stycznia 2012 o 03:30
0
[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler[/url] Loving Store provides a variety of top-quality and affordable [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Jackets[/url] and Coats,also including mens,womens and kids [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Outlet[/url] products. [url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Sale[/url] is on the way, if once you are worried about the price, now it shouldnt be the case. Recently,[url=http://www.moncleroutletsmall.com/]Moncler Online[/url] are on hot sale!
Avatar
figo / 1 stycznia 2012 o 21:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

Brawo Mietek! Ludzie 'kochający psy' święcie wierzą w swoją nieomylność. Najlepiej pieski wychowywać, a właścicieli edukować i będzie cacy! Myślenie na poziomie pięciolatka. Za psa odpowiada właściciel tylko ofiarom życia nikt nie wróci. Sama byłam świadkiem sytuacji, jak pieseczek szczekał na dzieci biegnące do szkoły, przez co ich bardzo przestraszył, a właściciel jeszcze zwrócił dzieciom uwagę, że nie biega się jak się widzi pieska. Oj urządziłam panu niekiepską awanturę! Pod szkołą wszystkie dzieci mają stać na baczność, bo pan pieseczka w tym miejscu musi prowadzać. Typowy przykład ekoterrorysty.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 30 grudnia 2011 o 21:22
0
No to pieski miały pecha, po 1 stycznia mogłyby powiedzieć że zgodnie z ustawą są teraz na spacerze
Avatar
jon / 30 grudnia 2011 o 18:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[/quote]
może jeszcze ze cztery ?
( psy )
[quote name='Gość' timestamp='1325265576' post='576794']
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego d... rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:41
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Powinnas chyba podpisać się "niemyśląca" bo nie masz pojęcia o psach a bezsensowne tezy które głosisz potwierdzają tylko fakt iż nigdy nie miałaś do czynienia z psami i nie wiesz nic o tych zwierzętach.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
gosc / 30 grudnia 2011 o 18:32
0
młoda
chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Avatar
Gość / 30 grudnia 2011 o 18:19
0
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
[/quote]



Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami.
Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
[quote name='Myśląca' timestamp='1325261518' post='576755']
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, ... rozwiń
Avatar
bul / 30 grudnia 2011 o 18:09
0
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Avatar
młoda / 30 grudnia 2011 o 17:45
0
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Avatar
gość / 30 grudnia 2011 o 17:15
0
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli.
Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
[/quote]

I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
[quote name='mietek' timestamp='1325260418' post='576740']
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 0

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 0 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 2 1

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 2

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 35 22

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców