Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 września 2011 r.
11:45
Edytuj ten wpis

Urząd o wysłaniu e-maila informuje listem poleconym

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 20 A A
Radny Artur Soboń jest zaskoczony tą formą odpowiedzi z urzędu (Jacek Świerczyński)
Radny Artur Soboń jest zaskoczony tą formą odpowiedzi z urzędu (Jacek Świerczyński)

Marszałkowscy urzędnicy wciąż nie nadążają za rewolucją internetową. O tym, że wysłali e-maila do radnego informują go listem poleconym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Udostępnij na Facebook


Choć pierwszego e-maila, czyli list elektroniczny, wysłano w Polsce 20 lat temu to dla Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie wciąż jest on nowinką. Dowodem na to przygoda, która przytrafiła się radnemu wojewódzkiemu Arturowi Soboniowi (PiS).

O materiał na temat konsolidacji organizacyjnej i kapitałowej przedsiębiorstw komunikacji samochodowej przygotowanej przez zarząd województwa, Soboń poprosił na obradach Sejmiku w sierpniu. O odpowiedź poprosił drogą elektroniczną na adres jego skrzynki.
Kilka dni temu Soboń dostał pismo wysłane przez Urząd Marszałkowski listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Urzędnicy informują, że na pytanie radnego odpowiedzieli tak jak poprosił e-mailem. Pismo podpisał członek zarządu województwa Jacek Sobczak (PO).

- To dowód, że nikt się nie zastanawia w urzędzie nad tym co robi, poczynając od szeregowego pracownika, przez dyrektora departamentu po członka zarządu. Przecież wystarczyło przez sekundę pomyśleć, że radny nie chciał żadnego pisma – stwierdza Soboń.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
urzędnik panstwowy / 26 września 2011 o 10:10
0
[quote name='Marian' timestamp='1316810126' post='539326']
i tak im gówno zrobicie. To DARMOZJADY i POZORANCI. Mają w d... pieniądze podatników i wszystko czego nie muszą robić. 99% czasu pracy w urzędach to pozoranctwo, ignorancja, próżność i spychologia. Tak naprawdę to w urzędach pracują nieudacznicy którzy za pierdzenie w stołki spędzają połowę swojego życia.
[/quote]
Mylisz sie i to bardzo.
Przeczytaj moj komentarz powyzej a zrozumiesz o co chodzi. Powodem sa ludzie a nie brak umiejetnosci.
Potem taki jeden z drugiem robi z nas "glupa" ze on nic nie otrzymal !!
[quote name='Marian' timestamp='1316810126' post='539326']
i tak im gówno zrobicie. To DARMOZJADY i POZORANCI. Mają w d... pieniądze podatników i wszystko czego nie muszą robić. 99% czasu pracy w urzędach to pozoranctwo, ignorancja, próżność i spychologia. Tak naprawdę to w urzędach pracują nieudacznicy którzy za pierdzenie w stołki spędzają połowę swojego życia.
[/quote]
Mylisz sie i to bardzo.
Przeczytaj moj komentarz powyzej a zrozumiesz o co chodzi. Powodem sa ludzie a nie brak umiejetnosc... rozwiń
Avatar
urzędnik panstwowy / 26 września 2011 o 10:03
0
[size="4"][color="#0000FF"]Powodem takiego postępowania nie jest brak umiejętności naszych urzędników lecz oszustwa i przewrotność naszych parlamentarzystów.[/color][/size]
Po to wysłano do niego list polecony aby mieć dowód że taki list został do niego wysłany.

[size="7"][color="#FF0000"]Tak aby mieć dowód wysłania !![/color][/size]
Nasi parlamentarzyści to oszuści którzy kłamią i w zywe oczy będą potem mówić że do nich żaden e-mail nie dotarł !!

[size="4"][color="#FF0000"]Niestety na takie chamskie postępowanie parlamentarzystów nie ma innego lekarstwa !![/color][/size]
[size="4"][color="#0000FF"]Powodem takiego postępowania nie jest brak umiejętności naszych urzędników lecz oszustwa i przewrotność naszych parlamentarzystów.[/color][/size]
Po to wysłano do niego list polecony aby mieć dowód że taki list został do niego wysłany.

[size="7"][color="#FF0000"]Tak aby mieć dowód wysłania !![/color][/size]
Nasi parlamentarzyści to oszuści którzy kłamią i w zywe oczy będą potem mówić że do nich żaden e-mail ni... rozwiń
Avatar
Ibiz / 25 września 2011 o 10:53
0
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać korespondencje z sądu, i dowiedzieć się czego on od ciebie chce. Taki dziki krajik nad Wisłą i jego barbarzyńskie przepisy, robiące z ludzi idiotów. Nie mówiąc już o deb***nych urzędnikach, kórzy to wymyślili. Gdzie ja żyję? Tylko się podpalić.
[/quote]

Można odebrać na poczcie. Prawo pocztowe jest jednoznaczne. Osoby zameldowane pod wspólnym adresem korespondencję mogą odbierać za siebie nawzajem nawet na poczcie. Polecam zapoznać się z ustawą. Czym innym jest fakt braku edukacji w placówkach pocztowych, gdzie nie wiedzą o tym i dlatego odmawiają wydaja przesyłki nawet poleconej. Czytałem w internecie jak jeden z czytelników miał identyczną sytuację. Złożył skargę mailem do poczty (muszą przyjąć i rozpatrzyć w ciągu 30 dni, zrobili to w kilka godzin) i jak poszedł parę dni później na pocztę to spotkał tego samego pracownika i ten wydał mu przesyłkę bez problemu tym razem a nawet przeprosił. Proszę czytać, szukać a potem z bagażem wiedzy komentować.
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo ... rozwiń
Avatar
RT / 24 września 2011 o 10:33
0
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać korespondencje z sądu, i dowiedzieć się czego on od ciebie chce. Taki dziki krajik nad Wisłą i jego barbarzyńskie przepisy, robiące z ludzi idiotów. Nie mówiąc już o deb***nych urzędnikach, kórzy to wymyślili. Gdzie ja żyję? Tylko się podpalić.
[/quote]
CO DO POCZTY TO MASZ RACJĘ LIST POLECONY Z KRASNEGOSTAWU DO LUBLINA "IDZIE" 9 DNI. SZOK.PRZESYŁKA E-MAILEM DLA NIEKTÓRYCH TO "KOSMOS" I NIE MAM TU NA MYŚLI OSÓB PRYWATNYCH, STARYCH, KALEKICH A URZĘDASÓW ZA KTÓRYCH PŁACIMY KROCIE. ZGROZA.
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo ... rozwiń
Avatar
Dziki kraj / 24 września 2011 o 03:09
0
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać korespondencje z sądu, i dowiedzieć się czego on od ciebie chce. Taki dziki krajik nad Wisłą i jego barbarzyńskie przepisy, robiące z ludzi idiotów. Nie mówiąc już o deb***nych urzędnikach, kórzy to wymyślili. Gdzie ja żyję? Tylko się podpalić.
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać koresp... rozwiń
Avatar
Dorka / 23 września 2011 o 23:32
0
a lasy giną
Avatar
Marian / 23 września 2011 o 22:35
0
i tak im gówno zrobicie. To DARMOZJADY i POZORANCI. Mają w d... pieniądze podatników i wszystko czego nie muszą robić. 99% czasu pracy w urzędach to pozoranctwo, ignorancja, próżność i spychologia. Tak naprawdę to w urzędach pracują nieudacznicy którzy za pierdzenie w stołki spędzają połowę swojego życia.
Avatar
mach / 23 września 2011 o 21:38
0
po przekraczeniu drzwi urzędu u gryzipiórków nastepuje wyłączenie się logicznego myslenia w a włącza automat procedur i tym podobnych bzdur
Avatar
młody magister bezrobotny / 23 września 2011 o 19:25
0
dobrze, że sprawę nagłośniono! Ludzie przecież to wszystko z Naszych pieniędzy idzie. teraz 5.50, wcześniej te podejrzanie "tanie" laptopy i skąd niby te pieniądze...? a dziura w budżecie rośnie... przelewa się im wszystkim z zwykły polaczek klepie biedę ;] mistrzostwo po prostu:)
Avatar
Gość / 23 września 2011 o 18:02
0
[quote name='wertep' timestamp='1316781246' post='539052']
Ten PISior przed wyborami szuka dziury w całym.Jemu ten e-mail był do niczego potrzebny!!!!Nie słuchajcie bzdur tego osobnika.Wiecie wszyscy przecież ,że czepianie się wszystkiego to ich specjalność.A do wysłania e-maila nie potrzeba fachowca,nawet dziecko to potrafi zrobić .To czepianie sie jest wstrętne !!!!
[/quote]

ale za to świetnie sprawdził kompetencje pokemona
Avatar
urzędnik panstwowy / 26 września 2011 o 10:10
0
[quote name='Marian' timestamp='1316810126' post='539326']
i tak im gówno zrobicie. To DARMOZJADY i POZORANCI. Mają w d... pieniądze podatników i wszystko czego nie muszą robić. 99% czasu pracy w urzędach to pozoranctwo, ignorancja, próżność i spychologia. Tak naprawdę to w urzędach pracują nieudacznicy którzy za pierdzenie w stołki spędzają połowę swojego życia.
[/quote]
Mylisz sie i to bardzo.
Przeczytaj moj komentarz powyzej a zrozumiesz o co chodzi. Powodem sa ludzie a nie brak umiejetnosci.
Potem taki jeden z drugiem robi z nas "glupa" ze on nic nie otrzymal !!
[quote name='Marian' timestamp='1316810126' post='539326']
i tak im gówno zrobicie. To DARMOZJADY i POZORANCI. Mają w d... pieniądze podatników i wszystko czego nie muszą robić. 99% czasu pracy w urzędach to pozoranctwo, ignorancja, próżność i spychologia. Tak naprawdę to w urzędach pracują nieudacznicy którzy za pierdzenie w stołki spędzają połowę swojego życia.
[/quote]
Mylisz sie i to bardzo.
Przeczytaj moj komentarz powyzej a zrozumiesz o co chodzi. Powodem sa ludzie a nie brak umiejetnosc... rozwiń
Avatar
urzędnik panstwowy / 26 września 2011 o 10:03
0
[size="4"][color="#0000FF"]Powodem takiego postępowania nie jest brak umiejętności naszych urzędników lecz oszustwa i przewrotność naszych parlamentarzystów.[/color][/size]
Po to wysłano do niego list polecony aby mieć dowód że taki list został do niego wysłany.

[size="7"][color="#FF0000"]Tak aby mieć dowód wysłania !![/color][/size]
Nasi parlamentarzyści to oszuści którzy kłamią i w zywe oczy będą potem mówić że do nich żaden e-mail nie dotarł !!

[size="4"][color="#FF0000"]Niestety na takie chamskie postępowanie parlamentarzystów nie ma innego lekarstwa !![/color][/size]
[size="4"][color="#0000FF"]Powodem takiego postępowania nie jest brak umiejętności naszych urzędników lecz oszustwa i przewrotność naszych parlamentarzystów.[/color][/size]
Po to wysłano do niego list polecony aby mieć dowód że taki list został do niego wysłany.

[size="7"][color="#FF0000"]Tak aby mieć dowód wysłania !![/color][/size]
Nasi parlamentarzyści to oszuści którzy kłamią i w zywe oczy będą potem mówić że do nich żaden e-mail ni... rozwiń
Avatar
Ibiz / 25 września 2011 o 10:53
0
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać korespondencje z sądu, i dowiedzieć się czego on od ciebie chce. Taki dziki krajik nad Wisłą i jego barbarzyńskie przepisy, robiące z ludzi idiotów. Nie mówiąc już o deb***nych urzędnikach, kórzy to wymyślili. Gdzie ja żyję? Tylko się podpalić.
[/quote]

Można odebrać na poczcie. Prawo pocztowe jest jednoznaczne. Osoby zameldowane pod wspólnym adresem korespondencję mogą odbierać za siebie nawzajem nawet na poczcie. Polecam zapoznać się z ustawą. Czym innym jest fakt braku edukacji w placówkach pocztowych, gdzie nie wiedzą o tym i dlatego odmawiają wydaja przesyłki nawet poleconej. Czytałem w internecie jak jeden z czytelników miał identyczną sytuację. Złożył skargę mailem do poczty (muszą przyjąć i rozpatrzyć w ciągu 30 dni, zrobili to w kilka godzin) i jak poszedł parę dni później na pocztę to spotkał tego samego pracownika i ten wydał mu przesyłkę bez problemu tym razem a nawet przeprosił. Proszę czytać, szukać a potem z bagażem wiedzy komentować.
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo ... rozwiń
Avatar
RT / 24 września 2011 o 10:33
0
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać korespondencje z sądu, i dowiedzieć się czego on od ciebie chce. Taki dziki krajik nad Wisłą i jego barbarzyńskie przepisy, robiące z ludzi idiotów. Nie mówiąc już o deb***nych urzędnikach, kórzy to wymyślili. Gdzie ja żyję? Tylko się podpalić.
[/quote]
CO DO POCZTY TO MASZ RACJĘ LIST POLECONY Z KRASNEGOSTAWU DO LUBLINA "IDZIE" 9 DNI. SZOK.PRZESYŁKA E-MAILEM DLA NIEKTÓRYCH TO "KOSMOS" I NIE MAM TU NA MYŚLI OSÓB PRYWATNYCH, STARYCH, KALEKICH A URZĘDASÓW ZA KTÓRYCH PŁACIMY KROCIE. ZGROZA.
[quote name='Dziki kraj' timestamp='1316826543' post='539476']
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo ... rozwiń
Avatar
Dziki kraj / 24 września 2011 o 03:09
0
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać korespondencje z sądu, i dowiedzieć się czego on od ciebie chce. Taki dziki krajik nad Wisłą i jego barbarzyńskie przepisy, robiące z ludzi idiotów. Nie mówiąc już o deb***nych urzędnikach, kórzy to wymyślili. Gdzie ja żyję? Tylko się podpalić.
Kraj urzędniczych deb***ów. To samo poczta + sąd. List wysłany z sądu w przypadku nieobecności adresata w domu może odebrać domownik. Jednak ten sam domownik (maż) nie może odebrać z awizo w reku, tego samego listu na poczcie. Powtórna wizyta listonosza w domu adresata nie zmienia sytuacji. Tym razem listonosz przyjdzie z listem, ale go nie wyda, choćbyś warował i czekał na listonosza. Ten tym razem, przyjdzie tylko po to, by zostawić powtórne awizo o liście z sądu. Tym sposobem przegrasz każdą sprawę w sądzie, mimo, iż chcesz odebrać koresp... rozwiń
Avatar
Dorka / 23 września 2011 o 23:32
0
a lasy giną
Avatar
Marian / 23 września 2011 o 22:35
0
i tak im gówno zrobicie. To DARMOZJADY i POZORANCI. Mają w d... pieniądze podatników i wszystko czego nie muszą robić. 99% czasu pracy w urzędach to pozoranctwo, ignorancja, próżność i spychologia. Tak naprawdę to w urzędach pracują nieudacznicy którzy za pierdzenie w stołki spędzają połowę swojego życia.
Avatar
mach / 23 września 2011 o 21:38
0
po przekraczeniu drzwi urzędu u gryzipiórków nastepuje wyłączenie się logicznego myslenia w a włącza automat procedur i tym podobnych bzdur
Avatar
młody magister bezrobotny / 23 września 2011 o 19:25
0
dobrze, że sprawę nagłośniono! Ludzie przecież to wszystko z Naszych pieniędzy idzie. teraz 5.50, wcześniej te podejrzanie "tanie" laptopy i skąd niby te pieniądze...? a dziura w budżecie rośnie... przelewa się im wszystkim z zwykły polaczek klepie biedę ;] mistrzostwo po prostu:)
Avatar
Gość / 23 września 2011 o 18:02
0
[quote name='wertep' timestamp='1316781246' post='539052']
Ten PISior przed wyborami szuka dziury w całym.Jemu ten e-mail był do niczego potrzebny!!!!Nie słuchajcie bzdur tego osobnika.Wiecie wszyscy przecież ,że czepianie się wszystkiego to ich specjalność.A do wysłania e-maila nie potrzeba fachowca,nawet dziecko to potrafi zrobić .To czepianie sie jest wstrętne !!!!
[/quote]

ale za to świetnie sprawdził kompetencje pokemona
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 2 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 7 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!