Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 lipca 2009 r.
15:34
Edytuj ten wpis

Widzisz pijanego kierowcę? Dzwoń na policję

Autor: Zdjęcie autora PAWEŁ PUZIO
0 26 A A

Na 65 pijanych kierowców, których zatrzymała policja w ten weekend na Lubelszczyźnie, co szósty wpadł dzięki temu, że ktoś w porę zadzwonił na policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W ciągu tygodnia mamy kilka takich telefonów. Najczęściej o dziwnie zachowujących się kierowcach informują nas zawodowi kierowcy oraz piesi – mówi Grzegorz Hołub, zastępca szefa policji w Świdniku. – Zdarza się również, że sąsiedzi zaniepokojeni odgłosami hucznej imprezy widzą, jak rozbawieni goście wsiadają do auta. I dzwonią do nas.

– Ludzie często informują nas także o tym, że pijany wyjeżdża spod bloku lub zakładu pracy, po "imieninach u szefa”. Każdy taki sygnał jest sprawdzany i w wielu przypadkach zatrzymujemy pijanego kierowcę – dodaje Arkadiusz Kalita z lubelskiej drogówki.

W dalszym ciągu jednak wiele osób uważa, że jest to donosicielstwo.

– To nie jest donos, ale obywatelska postawa – przekonuje Jolanta Wąsowska, psycholog komunikacyjny z Lublina. – Każdy z nas ma poczucie odpowiedzialności. Jeśli nie uda się zapobiec, aby pijany kierowca wsiadł za kierownicę, to natychmiast należy powiadomić policję lub Straż Miejską. W ten sposób można zapobiec tragedii. Jeżeli zaniechamy działania, bierzemy na sumienie moralną odpowiedzialność za ewentualne skutki. A z tym ciężko żyć.

Mundurowi podkreślają, że reagują na każdy telefon, również anonimowy.

– Dzwoniący z informacją o pijanym kierowcy, nie musi się przedstawiać – mówi Sławomir Góźdź, szef lubelskiej drogówki. – Dla nas najważniejszy jest sam sygnał. A ten często może zapobiec tragedii.

W ubiegłym roku lubelska policja odnotowała kilka przypadków, kiedy to żony dzwoniły do dyżurnego z informacją, że ich pijany mąż właśnie siada za kierownicą. I panowie stracili prawa jazdy.

– Dobrze, że na tym się tylko skończyło – mówią mundurowi. – W jednym przypadku mężczyzna miał 3,2 promila. A chciał jechać samochodem. Oczywiście po wódkę.




Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 13:40
0
[quote name='lobuś' date='28.07.2009, 10:18:25' post='154043']
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie.
I co guwno mu zrobili jezdzi dalej
[quote name='lobuś' date='28.07.2009, 10:18:25' post='154043']
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie. ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 18:22
0
Gość napisał:
Widzę że większość za komuny donosiła i tak już pozostało. Wszędzie społeczniaki, zajmijcie się sobą, pracą dziećmi. To policja jest od łapania a nie wy!!! Tyle że oni wolą po krzakach się chować i brać kase do łapy żeby mieć na hamburgery;]]]]]]]]]Na policję płacimy podatki więc niech się wezmą do roboty nieroby!!! A do społeczniaków mówię Wypad!!!!!!



Cywilizowane społeczenstwa pielęgnują i nagradzają postawy obywatelskie a w Polaczkowie nadal ciemnogród i wiocha co widać po powyższym wpisie.
To nie donosicielstwo ale obowiązek, po to aby w końcu pijani bezmózgowcy przestali zabijać na drogach.



Cywilizowane społeczenstwa pielęgnują i nagradzają postawy obywatelskie a w Polaczkowie nadal ciemnogród i wiocha co widać po powyższym wpisie.
To nie donosicielstwo ale obowiązek, po to aby w końcu pijani bezmózgowcy przestali zabijać na drogach. rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 11:22
0
Widzę że większość za komuny donosiła i tak już pozostało. Wszędzie społeczniaki, zajmijcie się sobą, pracą dziećmi. To policja jest od łapania a nie wy!!! Tyle że oni wolą po krzakach się chować i brać kase do łapy żeby mieć na hamburgery;]]]]]]]]]Na policję płacimy podatki więc niech się wezmą do roboty nieroby!!! A do społeczniaków mówię Wypad!!!!!!
Avatar
lobuś / 28 lipca 2009 o 10:18
0
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie.
Dwa lata temu ,w zimie ,po powrocie w nocy, z pracy po drugiej zmianie, zauważyłem przez okno jak złodziej ściąga kołpaki z kół.Najpierw z 15'nie mogłem się połączyć ze 112,następnie zszedłem aby naprowadzić obiecany patrol,dokładnie zmarzłem,padający śnieg po części zatarł ślady-przyjechali po pół godzinie. Obiecałem,że już więcej nie będę robił z siebie idioty.
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie.
Dwa lata temu ,w zimie ,po powrocie w nocy, z pracy po drugiej zmianie, zauważyłem przez okno jak złodziej ściąga kołpaki z kół.Najpierw z 15'nie mogłem się połączyć ze 112,następnie zszedłem aby naprowadzić obiecany patrol,dokładnie zmarzłem,padający śnieg po części zatarł śl... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 08:40
0
PIJAK napisał:
PIŁEM I BĘDĘ PIŁ I W du*** MAM POLICJĘ I TYCH KONFIDENTÓW DZWONIĄCYCH BO ZA KÓŁKO NIE SIADAM.HA HA HA HA HA HA HA.



A pij, pij. Tylko pamiętaj, że jak kogoś zabijesz prowadząc auto po pijaku to będziesz musiał swoje odsiedzieć w zk i żyć ze świadomoscią, że zabiłeś człowieka do końca swoich dni.

Ludzie opamiętajcie się, jakie donosicielstwo? Na wstrętnych bezmozgowców co jeżdżą pijani stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi i dzieci?
Jakim trzeba być kretynem aby w ogóle siadać za kierownicę będąc pijanym?
Tacy powinni byc surowo karani i dodatkowo jeszcze za brak rozumu.
esz musiał swoje odsiedzieć w zk i żyć ze świadomoscią, że zabiłeś człowieka do końca swoich dni.

Ludzie opamiętajcie się, jakie donosicielstwo? Na wstrętnych bezmozgowców co jeżdżą pijani stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi i dzieci?
Jakim trzeba być kretynem aby w ogóle siadać za kierownicę będąc pijanym?
Tacy powinni byc surowo karani i dodatkowo jeszcze za brak rozumu. rozwiń
Avatar
paw26 / 28 lipca 2009 o 08:23
0
Wszystkie media powinny codziennie pisać o tym, a w telewziji powinien być u dołu ekranu taki pasek jak na TVN24 -- widzisz pijanego - -dzwoń na policję! To jest w interesie każdego z nas.
Trzy lata temu byłem na weselu. Jeden z gości uparł się, że wróci do domu samochodem. Wszyscy go prosili, żeby odpuścił, ale to był kawał chłopa, siłą nie można mu było nic zrobić, były wojskowy, mówił, że policja może mu naskoczyć. W końcu dopiął swego i wsiadł, ale ktoś go uprzedził, że da znac na policję. I go złapali. Mieliśmy wszyscy kaca moralnego, ale z drugiej strony może to uratowało mu albo komus życie
Wszystkie media powinny codziennie pisać o tym, a w telewziji powinien być u dołu ekranu taki pasek jak na TVN24 -- widzisz pijanego - -dzwoń na policję! To jest w interesie każdego z nas.
Trzy lata temu byłem na weselu. Jeden z gości uparł się, że wróci do domu samochodem. Wszyscy go prosili, żeby odpuścił, ale to był kawał chłopa, siłą nie można mu było nic zrobić, były wojskowy, mówił, że policja może mu naskoczyć. W końcu dopiął swego i wsiadł, ale ktoś go uprzedził, że da znac na policję. I go złapali. Mieliśmy wszyscy kaca m... rozwiń
Avatar
wuwomis / 28 lipca 2009 o 07:58
0
jack napisał:
...
Tak samo jest z pijanymi kierowcami. Popieram -- dzwonić i kablować na morderców za kółkiem. Zero dyskusji


Dokładnie, piłeś to siedź na d..., lub jedź taksówką. Widzisz pianego kierowcę - dzwoń.
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 07:18
0
Dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić!!!
Tylko w ten sposób można walczyć z pijakami
Avatar
ariana / 28 lipca 2009 o 06:11
0
[url="spam"]spam[/url]
Avatar
PIJAK / 27 lipca 2009 o 23:41
0
bania napisał:
Ja kiedyś zadzwoniłem i czekałem 24 minuty i nikt się nie zjawił, a kierowca dopił drugie piwo, odpalił i odjechał.

bania a sikał? trzeba było mu potrzymać a nie dzwonić frajerze ha ha ha
Avatar
Gość / 30 lipca 2009 o 13:40
0
[quote name='lobuś' date='28.07.2009, 10:18:25' post='154043']
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie.
I co guwno mu zrobili jezdzi dalej
[quote name='lobuś' date='28.07.2009, 10:18:25' post='154043']
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie. ... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 18:22
0
Gość napisał:
Widzę że większość za komuny donosiła i tak już pozostało. Wszędzie społeczniaki, zajmijcie się sobą, pracą dziećmi. To policja jest od łapania a nie wy!!! Tyle że oni wolą po krzakach się chować i brać kase do łapy żeby mieć na hamburgery;]]]]]]]]]Na policję płacimy podatki więc niech się wezmą do roboty nieroby!!! A do społeczniaków mówię Wypad!!!!!!



Cywilizowane społeczenstwa pielęgnują i nagradzają postawy obywatelskie a w Polaczkowie nadal ciemnogród i wiocha co widać po powyższym wpisie.
To nie donosicielstwo ale obowiązek, po to aby w końcu pijani bezmózgowcy przestali zabijać na drogach.



Cywilizowane społeczenstwa pielęgnują i nagradzają postawy obywatelskie a w Polaczkowie nadal ciemnogród i wiocha co widać po powyższym wpisie.
To nie donosicielstwo ale obowiązek, po to aby w końcu pijani bezmózgowcy przestali zabijać na drogach. rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 11:22
0
Widzę że większość za komuny donosiła i tak już pozostało. Wszędzie społeczniaki, zajmijcie się sobą, pracą dziećmi. To policja jest od łapania a nie wy!!! Tyle że oni wolą po krzakach się chować i brać kase do łapy żeby mieć na hamburgery;]]]]]]]]]Na policję płacimy podatki więc niech się wezmą do roboty nieroby!!! A do społeczniaków mówię Wypad!!!!!!
Avatar
lobuś / 28 lipca 2009 o 10:18
0
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie.
Dwa lata temu ,w zimie ,po powrocie w nocy, z pracy po drugiej zmianie, zauważyłem przez okno jak złodziej ściąga kołpaki z kół.Najpierw z 15'nie mogłem się połączyć ze 112,następnie zszedłem aby naprowadzić obiecany patrol,dokładnie zmarzłem,padający śnieg po części zatarł ślady-przyjechali po pół godzinie. Obiecałem,że już więcej nie będę robił z siebie idioty.
Nie tak dawno pijany bezmózgowiec jeździł po chodnikach przy Skrzypcowej,przy Braci Wieniawskich 1 wywalił latarnie.Szczęście,że nikogo nie zabił
-wiecie po ilu przyjechała policja?-po 26 minutach.Ile można przejechać km. przez 26 minut? Nie błaznujcie.
Dwa lata temu ,w zimie ,po powrocie w nocy, z pracy po drugiej zmianie, zauważyłem przez okno jak złodziej ściąga kołpaki z kół.Najpierw z 15'nie mogłem się połączyć ze 112,następnie zszedłem aby naprowadzić obiecany patrol,dokładnie zmarzłem,padający śnieg po części zatarł śl... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 08:40
0
PIJAK napisał:
PIŁEM I BĘDĘ PIŁ I W du*** MAM POLICJĘ I TYCH KONFIDENTÓW DZWONIĄCYCH BO ZA KÓŁKO NIE SIADAM.HA HA HA HA HA HA HA.



A pij, pij. Tylko pamiętaj, że jak kogoś zabijesz prowadząc auto po pijaku to będziesz musiał swoje odsiedzieć w zk i żyć ze świadomoscią, że zabiłeś człowieka do końca swoich dni.

Ludzie opamiętajcie się, jakie donosicielstwo? Na wstrętnych bezmozgowców co jeżdżą pijani stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi i dzieci?
Jakim trzeba być kretynem aby w ogóle siadać za kierownicę będąc pijanym?
Tacy powinni byc surowo karani i dodatkowo jeszcze za brak rozumu.
esz musiał swoje odsiedzieć w zk i żyć ze świadomoscią, że zabiłeś człowieka do końca swoich dni.

Ludzie opamiętajcie się, jakie donosicielstwo? Na wstrętnych bezmozgowców co jeżdżą pijani stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi i dzieci?
Jakim trzeba być kretynem aby w ogóle siadać za kierownicę będąc pijanym?
Tacy powinni byc surowo karani i dodatkowo jeszcze za brak rozumu. rozwiń
Avatar
paw26 / 28 lipca 2009 o 08:23
0
Wszystkie media powinny codziennie pisać o tym, a w telewziji powinien być u dołu ekranu taki pasek jak na TVN24 -- widzisz pijanego - -dzwoń na policję! To jest w interesie każdego z nas.
Trzy lata temu byłem na weselu. Jeden z gości uparł się, że wróci do domu samochodem. Wszyscy go prosili, żeby odpuścił, ale to był kawał chłopa, siłą nie można mu było nic zrobić, były wojskowy, mówił, że policja może mu naskoczyć. W końcu dopiął swego i wsiadł, ale ktoś go uprzedził, że da znac na policję. I go złapali. Mieliśmy wszyscy kaca moralnego, ale z drugiej strony może to uratowało mu albo komus życie
Wszystkie media powinny codziennie pisać o tym, a w telewziji powinien być u dołu ekranu taki pasek jak na TVN24 -- widzisz pijanego - -dzwoń na policję! To jest w interesie każdego z nas.
Trzy lata temu byłem na weselu. Jeden z gości uparł się, że wróci do domu samochodem. Wszyscy go prosili, żeby odpuścił, ale to był kawał chłopa, siłą nie można mu było nic zrobić, były wojskowy, mówił, że policja może mu naskoczyć. W końcu dopiął swego i wsiadł, ale ktoś go uprzedził, że da znac na policję. I go złapali. Mieliśmy wszyscy kaca m... rozwiń
Avatar
wuwomis / 28 lipca 2009 o 07:58
0
jack napisał:
...
Tak samo jest z pijanymi kierowcami. Popieram -- dzwonić i kablować na morderców za kółkiem. Zero dyskusji


Dokładnie, piłeś to siedź na d..., lub jedź taksówką. Widzisz pianego kierowcę - dzwoń.
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 07:18
0
Dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić!!!
Tylko w ten sposób można walczyć z pijakami
Avatar
ariana / 28 lipca 2009 o 06:11
0
[url="spam"]spam[/url]
Avatar
PIJAK / 27 lipca 2009 o 23:41
0
bania napisał:
Ja kiedyś zadzwoniłem i czekałem 24 minuty i nikt się nie zjawił, a kierowca dopił drugie piwo, odpalił i odjechał.

bania a sikał? trzeba było mu potrzymać a nie dzwonić frajerze ha ha ha
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 4 22

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 3

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 36 3

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 25 25

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 7 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 51 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 2

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty 0 5

W Białej Podlaskiej przy okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odsłonięto pomnik "Odrodzenie ojczyzny 1918".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!