Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 grudnia 2009 r.
17:25
Edytuj ten wpis

Wyjechali do Anglii, nie mają domu. Czterosobowa rodzina potrzebuje pomocy

0 29 A A

Wyjechali do Londynu szukać lepszego życia. Tam spotkali ludzi, dla których liczyły się tylko pieniądze. Małżeństwo z dwójką małych dzieci wylądowało na bruku. Teraz wrócili do kraju, ale są rozdzieleni. Potrzebują pilnej pomocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pan Marcin jest piekarzem, jego żona Joanna, rodowita chełmianka – technikiem dentystycznym i absolwentką administracji. Mieszkali razem z rodziną pana Marcina na Opolszczyźnie. Nie było tam jednak warunków do życia dla dzieci.

Miesiąc temu, wraz z 4-letnią Kamilą i 8-miesięcznym Kubusiem, wyjechali za chlebem. Na Wyspach Marcin znalazł pracę w piekarni. Szło mu dobrze. Aż do momentu, gdy osoba, która wynajmowała im mieszkanie, nie chciała poczekać jednego dnia na zapłacenie czynszu.

– Wypłatę miałem dostać w sobotę, a w piątek mijał termin. Gdy przyniosłem pieniądze, okazało się, że mamy się wynosić. Wszędzie szukaliśmy pomocy. Jednak nawet znajomi Polacy odwrócili się od nas – opowiada Marcin.

Dodaje, że właściciele mieszkania zaczęli mu grozić, w końcu go pobili, zabrali wszystkie pieniądze i wraz z rodziną wyrzucili na bruk. Wtedy stracił też pracę, bo… nie miał mieszkania.

W obawie, że brytyjska opieka społeczna może im odebrać dzieci, postanowili wrócić w rodzinne strony pani Joanny, na Lubelszczynę. Pomoc znaleźli w Stowarzyszeniu Barka. To jego wolontariusze zorganizowali przejazd do kraju, załatwili nocleg do czasu wyjazdu. A także poinformowali o dramacie rodziny Bractwo Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie.

– Najsmutniejsza była wiadomość, że nie mają domu, do którego mogliby wrócić – mówi Wojciech Bylicki, prezes zarządu Bractwa.

– Nie możemy wrócić do teściów, a jedyną osobą, która mogła nam pomóc była moja mama. Niestety, zmarła – mówi pani Joanna.

Rodzina jest dziś rozdzielona. – Marcin przebywa w naszym ośrodku przy ul. Panny Marii w Lublinie, pani Joanna z dziećmi w jednym z ośrodków Interwencji Kryzysowej – mówi Bylicki. – Gorąco apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w znalezieniu dla tej rodziny miejsca czasowego pobytu.

Oferty pomocy można zgłaszać pod nr telefonu 81 532 64 37 lub osobiście: Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, ul. Zielona 3.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 23:01
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4"]http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4[/url]
Avatar
Stefan / 23 grudnia 2009 r. o 21:02
0
[color="#9932CC"][size=7]To skandal![/size][/color]
Kompletny upadek mediów! Publikować apele o wsparcie bez jakiejkolwiek weryfikacji. Poza tym pomoc należy się ludziom chorym, kalekim, starym i schorowanym, a nie zdrowym, młodym, leniwym i głupim. To jest celowa robota. Ktoś chce zniechęcić nas do pomagania innym.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 11:39
0
Pani Joanna ma rodzinę, siostrę (dobrze sytuowaną- lekarza) oraz tatę i babcię a także ciotki i rodzeństwo cioteczne. Nie jest sierotą jak napisała
Avatar
maryśka / 22 grudnia 2009 r. o 23:00
0
lubelak napisał:
[color="#FF0000"][size=5]Przecież to zupełnie nieodpowiedzialne małżeństwo,przez swoje decyzje narazili swoje dzieci na bezpośrednie zagrożenie życia.Dlaczego odpowiednie służby nie reagują?Za bardziej błahe sprawy zabiera się dzieci lub ogranicza władzę rodzicielską.To po prostu nieodpowiedzialni ludzie,teraz mają tylko roszczeniową postawę.Kupcie lub załatwcie im najlepiej dom z ogrodem a te dwa nieroby dalej będą skamleć że jest im źle i wszyscy są winni tylko nie oni.Co to za chory kraj i media które czyimiś rękami chcą utrzymywać i hodować tą patologiczną sytuację w tej rodzinie?[/size][/color]



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie sa winne muszą wstydzic sie za zachowaniw "NIEODPOWIEDZIALNE" rodziców



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie s... rozwiń
Avatar
filc / 22 grudnia 2009 r. o 18:06
0
To jakiś głupek! Takie lody kręcić i iść do gazet i się z tym wszystkim afiszować. Ale naciągacze, nie ma co
Avatar
~xxxx~ / 22 grudnia 2009 r. o 17:44
0
CYTAT... napisał:
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden rozwiń
Avatar
CYTAT... / 22 grudnia 2009 r. o 11:58
0
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
si... rozwiń
Avatar
sorrymcgregory / 22 grudnia 2009 r. o 11:23
0
ktoś napisał:
Najbardziej szkoda mi dzieci! one nie są niczemu winne a za głupote rodziców płaca najwyrzsza cenę!

zawsze ludzie żałują dzieci z patologicznych rodzin.ale ta dorosła patologia też kiedyś była takimi miluśkimi bobaskami.I co wyrosło? Prawdopodobnie z tych słodkich aniołków na zdjęciu też wyrośnie to samo...Przykro mi,ale takie jest życie...
Avatar
nie-lubelak / 22 grudnia 2009 r. o 10:09
0
"lubelak" już najwyższy czas abyś udał się do ortopedy...
Avatar
KK / 22 grudnia 2009 r. o 10:07
0
NACHODZI MNIE GORZKA REFLEKSJA ŻE LUDZIE MUSZĄ WYJEŻDŻAĆ BY GODNIE ŻYĆ A TO WSZYSTKO POWINNO BYĆ TUTAJ W OJCZYŻNIE ALE CÓŻ DZICZ I HOŁOTA 20 LAT ROZKRADAJĄ NASZ KRAJ A DLA OBYWATELI ROBIĄ JAK WIDAĆ NAJCZĘŚCIEJ NIEWIELE,TERAZ BĘDĄ SIĘ W SEJMIE I WSZELKICH OŚRODKACH WŁADZY DZIELIĆ OPŁATKIEM I PIEPRZYĆ CO TO ONI DLA POLSKI NIE ZROBILI .JAK SIĘGNĘ PAMIĘCIĄ TO WIDZĘ Z PRZYKROŚCIĄ ŻE KOMUCHY ROBIŁY WIĘCEJ OD TEJ CZERNI ZACHŁANNEJ.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 23:01
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4"]http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4[/url]
Avatar
Stefan / 23 grudnia 2009 r. o 21:02
0
[color="#9932CC"][size=7]To skandal![/size][/color]
Kompletny upadek mediów! Publikować apele o wsparcie bez jakiejkolwiek weryfikacji. Poza tym pomoc należy się ludziom chorym, kalekim, starym i schorowanym, a nie zdrowym, młodym, leniwym i głupim. To jest celowa robota. Ktoś chce zniechęcić nas do pomagania innym.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 r. o 11:39
0
Pani Joanna ma rodzinę, siostrę (dobrze sytuowaną- lekarza) oraz tatę i babcię a także ciotki i rodzeństwo cioteczne. Nie jest sierotą jak napisała
Avatar
maryśka / 22 grudnia 2009 r. o 23:00
0
lubelak napisał:
[color="#FF0000"][size=5]Przecież to zupełnie nieodpowiedzialne małżeństwo,przez swoje decyzje narazili swoje dzieci na bezpośrednie zagrożenie życia.Dlaczego odpowiednie służby nie reagują?Za bardziej błahe sprawy zabiera się dzieci lub ogranicza władzę rodzicielską.To po prostu nieodpowiedzialni ludzie,teraz mają tylko roszczeniową postawę.Kupcie lub załatwcie im najlepiej dom z ogrodem a te dwa nieroby dalej będą skamleć że jest im źle i wszyscy są winni tylko nie oni.Co to za chory kraj i media które czyimiś rękami chcą utrzymywać i hodować tą patologiczną sytuację w tej rodzinie?[/size][/color]



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie sa winne muszą wstydzic sie za zachowaniw "NIEODPOWIEDZIALNE" rodziców



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie s... rozwiń
Avatar
filc / 22 grudnia 2009 r. o 18:06
0
To jakiś głupek! Takie lody kręcić i iść do gazet i się z tym wszystkim afiszować. Ale naciągacze, nie ma co
Avatar
~xxxx~ / 22 grudnia 2009 r. o 17:44
0
CYTAT... napisał:
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden rozwiń
Avatar
CYTAT... / 22 grudnia 2009 r. o 11:58
0
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
si... rozwiń
Avatar
sorrymcgregory / 22 grudnia 2009 r. o 11:23
0
ktoś napisał:
Najbardziej szkoda mi dzieci! one nie są niczemu winne a za głupote rodziców płaca najwyrzsza cenę!

zawsze ludzie żałują dzieci z patologicznych rodzin.ale ta dorosła patologia też kiedyś była takimi miluśkimi bobaskami.I co wyrosło? Prawdopodobnie z tych słodkich aniołków na zdjęciu też wyrośnie to samo...Przykro mi,ale takie jest życie...
Avatar
nie-lubelak / 22 grudnia 2009 r. o 10:09
0
"lubelak" już najwyższy czas abyś udał się do ortopedy...
Avatar
KK / 22 grudnia 2009 r. o 10:07
0
NACHODZI MNIE GORZKA REFLEKSJA ŻE LUDZIE MUSZĄ WYJEŻDŻAĆ BY GODNIE ŻYĆ A TO WSZYSTKO POWINNO BYĆ TUTAJ W OJCZYŻNIE ALE CÓŻ DZICZ I HOŁOTA 20 LAT ROZKRADAJĄ NASZ KRAJ A DLA OBYWATELI ROBIĄ JAK WIDAĆ NAJCZĘŚCIEJ NIEWIELE,TERAZ BĘDĄ SIĘ W SEJMIE I WSZELKICH OŚRODKACH WŁADZY DZIELIĆ OPŁATKIEM I PIEPRZYĆ CO TO ONI DLA POLSKI NIE ZROBILI .JAK SIĘGNĘ PAMIĘCIĄ TO WIDZĘ Z PRZYKROŚCIĄ ŻE KOMUCHY ROBIŁY WIĘCEJ OD TEJ CZERNI ZACHŁANNEJ.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez lekarza. "Nie jesteśmy workami ziemniaków"

Lubelskie: Mieszkańcy obawiają się, że zostaną bez lekarza. "Nie jesteśmy workami ziemniaków"

– W środku zimy i pandemii zostaniemy bez lekarza – obawiają się mieszkańcy gminy Borki. Z końcem stycznia kończy się umowa dzierżawy budynków ośrodków zdrowia w Borkach i Woli Osowińskiej przez Praktykę Lekarza Rodzinnego Lidii i Zbigniewa Lipków. Lekarze już w ubiegłym roku zwrócili się do władz gminy o bezprzetargowe zawarcie umowy na kolejne 10 lat, ale samorząd zaproponował krótszy okres dzierżawy. Ostatecznie jednak, gmina ogłosiła w grudniu przetarg na wynajem budynków, ale nikt do niego nie przystąpił.

Polska na rowerze - gdzie pojechać, co warto zobaczyć i jak się przygotować?

Polska na rowerze - gdzie pojechać, co warto zobaczyć i jak się przygotować?

Turystyka staje się coraz bardziej dostępna - budowa i ulepszanie szlaków, wznoszące ten aktywny sposób wypoczynku na znacznie wyższy poziom. Większość z nich planowanych jest zgodnie ze standardami europejskimi - z dala od ruchu samochodowego. Gdzie zatem pojechać? Każdy polski region ma do zaoferowania trasy, na których znajduje się wiele ciekawych miejsc, charakteryzujące się walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi. Wybraliśmy kilka najatrakcyjniejszych, o różnym stopniu trudności, tak by każdy rowerzysta mógł znaleźć coś dla siebie.

Lubelskie: 358 osób zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. tomaszowskim

Lubelskie: 358 osób zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. tomaszowskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w woj. lubelskim odnotowano 358 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 22 chorych, z czego 2 osoby bez chorób współistniejących

6789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 389 chorych

6789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 389 chorych

6 789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 389 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Parczew. Niespodziewany sms, przez który straciła 13 tys. złotych

Parczew. Niespodziewany sms, przez który straciła 13 tys. złotych

Mieszkanka gminy Milanów otrzymała sms z poleceniem dopłacenia malutkiej kwoty do przesyłki. To był podstęp.

GKS Niemce walczy o przetrwanie

GKS Niemce walczy o przetrwanie

GKS Niemce czeka na zniesienie obostrzeń epidemiologicznych oraz zastrzyk gotówki ze strony gminy.

Takiego parku Ludowego jeszcze nie widzieliście. Zimą z lotu ptaka [zdjęcia]
galeria

Takiego parku Ludowego jeszcze nie widzieliście. Zimą z lotu ptaka [zdjęcia]

Jak prezentuje się park Ludowy z góry? Teraz jest okazja, żeby to sprawdzić. Mamy zdjęcia najnowszej inwestycji w Lublinie wykonane z lotu ptaka.

Amazon uruchomi polski serwis internetowy. Przygotowania już trwają

Amazon uruchomi polski serwis internetowy. Przygotowania już trwają

Amerykańska spółka Amazon ogłosiła, że uruchomi polski serwis pod adresem Amazon.pl. Przedsiębiorcy, którzy planują sprzedawać towary na tej platformie, mogą już rejestrować swoje konta.

Powiat lubelski. Drogi zasypane? Bo nad ranem palił się pług

Powiat lubelski. Drogi zasypane? Bo nad ranem palił się pług

Kilka minut po godzinie 4 rano straż ruszyła do pożaru pługu.

Powrót uczniów do szkół? Minister mówi jedno, wiceminister drugie

Powrót uczniów do szkół? Minister mówi jedno, wiceminister drugie

- Absolutnie nie rekomenduję dalszego otwierania szkół; w drugim tygodniu lutego powtórzymy badania przesiewowe nauczycieli i dopiero po wynikach tych badań będziemy rekomendowali dalsze kroki – powiedział szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginęła 17-letnia Wiktoria Trociuk, która po raz ostatni była widziana w Białej Podlaskiej. Od poniedziałku nie wróciła do domu, nie nawiązała także kontaktu z rodziną. Jej bliscy proszą o pomoc.

Koncert "Kolęda na cały rok!" w Puławach
31 stycznia 2021, 19:00

Koncert "Kolęda na cały rok!" w Puławach

W niedzielę, 31 stycznia o godz. 19 w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach (ul. Kowalskiego 1) odbędzie się wyjątkowy koncert "Kolęda na cały rok!". Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Puławach.

Sąsiedzi odmówili, Lublin się zastanawia. Nowa fabryka karmy miałaby zatrudniać 200 osób

Sąsiedzi odmówili, Lublin się zastanawia. Nowa fabryka karmy miałaby zatrudniać 200 osób

200 osób miałaby zatrudniać nowa fabryka karmy dla zwierząt planowana koło ul. Turystycznej na terenie zakładów drobiarskich. Firma szykująca taką inwestycję stara się już w Urzędzie Miasta o decyzję środowiskową. Wcześniej przymierzała się do otwarcia zakładu w gminie Niemce, ale nie zgodził się na to wójt.

Zamordował matkę, a jej ciało zakopał na działce? "Mówił, że jest Bogiem, a ona diabłem"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Zamordował matkę, a jej ciało zakopał na działce? "Mówił, że jest Bogiem, a ona diabłem"

Bliscy Łukasza B. bezskutecznie wnioskowali o jego przymusowe leczenie. Mężczyzna miał widzieć we własnej matce demona, którego musi unicestwić. W końcu doszło do tragedii. Pani Elżbieta została uduszona, a jej zwłoki zakopane w kompostowniku na działce.

Marcin Michota (Motor Lublin): Wszystko co dzieje się w klubie napawa optymizmem

Marcin Michota (Motor Lublin): Wszystko co dzieje się w klubie napawa optymizmem

Rozmowa z Marcinem Michotą, zawodnikiem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!