Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 grudnia 2009 r.
17:25
Edytuj ten wpis

Wyjechali do Anglii, nie mają domu. Czterosobowa rodzina potrzebuje pomocy

0 29 A A

Wyjechali do Londynu szukać lepszego życia. Tam spotkali ludzi, dla których liczyły się tylko pieniądze. Małżeństwo z dwójką małych dzieci wylądowało na bruku. Teraz wrócili do kraju, ale są rozdzieleni. Potrzebują pilnej pomocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pan Marcin jest piekarzem, jego żona Joanna, rodowita chełmianka – technikiem dentystycznym i absolwentką administracji. Mieszkali razem z rodziną pana Marcina na Opolszczyźnie. Nie było tam jednak warunków do życia dla dzieci.

Miesiąc temu, wraz z 4-letnią Kamilą i 8-miesięcznym Kubusiem, wyjechali za chlebem. Na Wyspach Marcin znalazł pracę w piekarni. Szło mu dobrze. Aż do momentu, gdy osoba, która wynajmowała im mieszkanie, nie chciała poczekać jednego dnia na zapłacenie czynszu.

– Wypłatę miałem dostać w sobotę, a w piątek mijał termin. Gdy przyniosłem pieniądze, okazało się, że mamy się wynosić. Wszędzie szukaliśmy pomocy. Jednak nawet znajomi Polacy odwrócili się od nas – opowiada Marcin.

Dodaje, że właściciele mieszkania zaczęli mu grozić, w końcu go pobili, zabrali wszystkie pieniądze i wraz z rodziną wyrzucili na bruk. Wtedy stracił też pracę, bo… nie miał mieszkania.

W obawie, że brytyjska opieka społeczna może im odebrać dzieci, postanowili wrócić w rodzinne strony pani Joanny, na Lubelszczynę. Pomoc znaleźli w Stowarzyszeniu Barka. To jego wolontariusze zorganizowali przejazd do kraju, załatwili nocleg do czasu wyjazdu. A także poinformowali o dramacie rodziny Bractwo Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie.

– Najsmutniejsza była wiadomość, że nie mają domu, do którego mogliby wrócić – mówi Wojciech Bylicki, prezes zarządu Bractwa.

– Nie możemy wrócić do teściów, a jedyną osobą, która mogła nam pomóc była moja mama. Niestety, zmarła – mówi pani Joanna.

Rodzina jest dziś rozdzielona. – Marcin przebywa w naszym ośrodku przy ul. Panny Marii w Lublinie, pani Joanna z dziećmi w jednym z ośrodków Interwencji Kryzysowej – mówi Bylicki. – Gorąco apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w znalezieniu dla tej rodziny miejsca czasowego pobytu.

Oferty pomocy można zgłaszać pod nr telefonu 81 532 64 37 lub osobiście: Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, ul. Zielona 3.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 23:01
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4"]http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4[/url]
Avatar
Stefan / 23 grudnia 2009 o 21:02
0
[color="#9932CC"][size=7]To skandal![/size][/color]
Kompletny upadek mediów! Publikować apele o wsparcie bez jakiejkolwiek weryfikacji. Poza tym pomoc należy się ludziom chorym, kalekim, starym i schorowanym, a nie zdrowym, młodym, leniwym i głupim. To jest celowa robota. Ktoś chce zniechęcić nas do pomagania innym.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 11:39
0
Pani Joanna ma rodzinę, siostrę (dobrze sytuowaną- lekarza) oraz tatę i babcię a także ciotki i rodzeństwo cioteczne. Nie jest sierotą jak napisała
Avatar
maryśka / 22 grudnia 2009 o 23:00
0
lubelak napisał:
[color="#FF0000"][size=5]Przecież to zupełnie nieodpowiedzialne małżeństwo,przez swoje decyzje narazili swoje dzieci na bezpośrednie zagrożenie życia.Dlaczego odpowiednie służby nie reagują?Za bardziej błahe sprawy zabiera się dzieci lub ogranicza władzę rodzicielską.To po prostu nieodpowiedzialni ludzie,teraz mają tylko roszczeniową postawę.Kupcie lub załatwcie im najlepiej dom z ogrodem a te dwa nieroby dalej będą skamleć że jest im źle i wszyscy są winni tylko nie oni.Co to za chory kraj i media które czyimiś rękami chcą utrzymywać i hodować tą patologiczną sytuację w tej rodzinie?[/size][/color]



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie sa winne muszą wstydzic sie za zachowaniw "NIEODPOWIEDZIALNE" rodziców



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie s... rozwiń
Avatar
filc / 22 grudnia 2009 o 18:06
0
To jakiś głupek! Takie lody kręcić i iść do gazet i się z tym wszystkim afiszować. Ale naciągacze, nie ma co
Avatar
~xxxx~ / 22 grudnia 2009 o 17:44
0
CYTAT... napisał:
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden rozwiń
Avatar
CYTAT... / 22 grudnia 2009 o 11:58
0
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
si... rozwiń
Avatar
sorrymcgregory / 22 grudnia 2009 o 11:23
0
ktoś napisał:
Najbardziej szkoda mi dzieci! one nie są niczemu winne a za głupote rodziców płaca najwyrzsza cenę!

zawsze ludzie żałują dzieci z patologicznych rodzin.ale ta dorosła patologia też kiedyś była takimi miluśkimi bobaskami.I co wyrosło? Prawdopodobnie z tych słodkich aniołków na zdjęciu też wyrośnie to samo...Przykro mi,ale takie jest życie...
Avatar
nie-lubelak / 22 grudnia 2009 o 10:09
0
"lubelak" już najwyższy czas abyś udał się do ortopedy...
Avatar
KK / 22 grudnia 2009 o 10:07
0
NACHODZI MNIE GORZKA REFLEKSJA ŻE LUDZIE MUSZĄ WYJEŻDŻAĆ BY GODNIE ŻYĆ A TO WSZYSTKO POWINNO BYĆ TUTAJ W OJCZYŻNIE ALE CÓŻ DZICZ I HOŁOTA 20 LAT ROZKRADAJĄ NASZ KRAJ A DLA OBYWATELI ROBIĄ JAK WIDAĆ NAJCZĘŚCIEJ NIEWIELE,TERAZ BĘDĄ SIĘ W SEJMIE I WSZELKICH OŚRODKACH WŁADZY DZIELIĆ OPŁATKIEM I PIEPRZYĆ CO TO ONI DLA POLSKI NIE ZROBILI .JAK SIĘGNĘ PAMIĘCIĄ TO WIDZĘ Z PRZYKROŚCIĄ ŻE KOMUCHY ROBIŁY WIĘCEJ OD TEJ CZERNI ZACHŁANNEJ.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 23:01
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4"]http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4[/url]
Avatar
Stefan / 23 grudnia 2009 o 21:02
0
[color="#9932CC"][size=7]To skandal![/size][/color]
Kompletny upadek mediów! Publikować apele o wsparcie bez jakiejkolwiek weryfikacji. Poza tym pomoc należy się ludziom chorym, kalekim, starym i schorowanym, a nie zdrowym, młodym, leniwym i głupim. To jest celowa robota. Ktoś chce zniechęcić nas do pomagania innym.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 11:39
0
Pani Joanna ma rodzinę, siostrę (dobrze sytuowaną- lekarza) oraz tatę i babcię a także ciotki i rodzeństwo cioteczne. Nie jest sierotą jak napisała
Avatar
maryśka / 22 grudnia 2009 o 23:00
0
lubelak napisał:
[color="#FF0000"][size=5]Przecież to zupełnie nieodpowiedzialne małżeństwo,przez swoje decyzje narazili swoje dzieci na bezpośrednie zagrożenie życia.Dlaczego odpowiednie służby nie reagują?Za bardziej błahe sprawy zabiera się dzieci lub ogranicza władzę rodzicielską.To po prostu nieodpowiedzialni ludzie,teraz mają tylko roszczeniową postawę.Kupcie lub załatwcie im najlepiej dom z ogrodem a te dwa nieroby dalej będą skamleć że jest im źle i wszyscy są winni tylko nie oni.Co to za chory kraj i media które czyimiś rękami chcą utrzymywać i hodować tą patologiczną sytuację w tej rodzinie?[/size][/color]



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie sa winne muszą wstydzic sie za zachowaniw "NIEODPOWIEDZIALNE" rodziców



bardzo dobrze powiedziane facet najpierw sie pakuje w tarapaty zaciąga pożyczeki a pozniej prosi o pomoc przed kamerami

SŁUCHAJCIE NIE CHEC SIE WAM PRACOWAC TO ZRÓBMY TAK JAK ONI I PO KŁOPOTACH !!!!!!!!!!!!!

ludzie co tu sie dzieje pomagacie osobom którzy skrzywdzili innych wg was działacie wsłusznej sprawie??????? kazdy z nas chciałby siedziec w domu i nic nie robic ale zycie nie na tym polega Szkoda tylko dzieci one niczemu nie s... rozwiń
Avatar
filc / 22 grudnia 2009 o 18:06
0
To jakiś głupek! Takie lody kręcić i iść do gazet i się z tym wszystkim afiszować. Ale naciągacze, nie ma co
Avatar
~xxxx~ / 22 grudnia 2009 o 17:44
0
CYTAT... napisał:
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden

no prosze a teraz gnida o pomoc prosi wara wez sie lepioej za robote trutniu jeden rozwiń
Avatar
CYTAT... / 22 grudnia 2009 o 11:58
0
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
się nie chciało więc nabrał kredytów, a piekarnię sz...g trafił.
Sprzedawał na Allegro pirackie filmy i programy. Wykorzystał konto
brata, chłopak na dniach ma sprawę w sądzie. Podrobił dokumenty
bankowe i umowę kupna-sprzedaży samochodu. Jeszcze w październiku
gad wmawiał mi, że ma żonę w szpitalu w Strzelcach Op. pod
respiratorem i dziecko w inkubatorze w Krakowie. Z tego co wiem
facet ma kilka niespłaconych kredytów, szukają go banki, Policja i
tajemniczy panowie. Matka boi się obcym drzwi otwierać. Założę się,
że w Londynie dopadli go ci, których wcześniej oszukał. Sama miałam
taki pomysł.
Cytat z forum GW
Marcin Cieśla to oszust i złodziej,
premeda 22.12.09, 09:19 Odpowiedz a nie biedna poszkodowana rodzina. Pochodzi z Jemielnicy koło
Strzelc Opolskich, tam została matka i brat. Niestety natknęłam się
na gn...ja osobiście. Na wyjazd do Londynu mieli pieniądze od matki,
która sprzedała samochód i u niej trochę mieszkali, bo wcześniej
faktycznie koczowali w busie. Matka mieszka w małym domku, który ma
prąd i jest ogrzewany. Kobieta przekazała mu piekarnię ale robić mu
si... rozwiń
Avatar
sorrymcgregory / 22 grudnia 2009 o 11:23
0
ktoś napisał:
Najbardziej szkoda mi dzieci! one nie są niczemu winne a za głupote rodziców płaca najwyrzsza cenę!

zawsze ludzie żałują dzieci z patologicznych rodzin.ale ta dorosła patologia też kiedyś była takimi miluśkimi bobaskami.I co wyrosło? Prawdopodobnie z tych słodkich aniołków na zdjęciu też wyrośnie to samo...Przykro mi,ale takie jest życie...
Avatar
nie-lubelak / 22 grudnia 2009 o 10:09
0
"lubelak" już najwyższy czas abyś udał się do ortopedy...
Avatar
KK / 22 grudnia 2009 o 10:07
0
NACHODZI MNIE GORZKA REFLEKSJA ŻE LUDZIE MUSZĄ WYJEŻDŻAĆ BY GODNIE ŻYĆ A TO WSZYSTKO POWINNO BYĆ TUTAJ W OJCZYŻNIE ALE CÓŻ DZICZ I HOŁOTA 20 LAT ROZKRADAJĄ NASZ KRAJ A DLA OBYWATELI ROBIĄ JAK WIDAĆ NAJCZĘŚCIEJ NIEWIELE,TERAZ BĘDĄ SIĘ W SEJMIE I WSZELKICH OŚRODKACH WŁADZY DZIELIĆ OPŁATKIEM I PIEPRZYĆ CO TO ONI DLA POLSKI NIE ZROBILI .JAK SIĘGNĘ PAMIĘCIĄ TO WIDZĘ Z PRZYKROŚCIĄ ŻE KOMUCHY ROBIŁY WIĘCEJ OD TEJ CZERNI ZACHŁANNEJ.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach

Aleksandra Rudzińska najlepsza w Chinach 0 1

Aleksandra Rudzińska z KW Kotłownia wygrała kolejne zawody w tym sezonie. Lublinianka zdominowała zmagania w chińskim Guanzhou i była najlepsza w China Open 2018 w konkurencji na czas

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego złożył przysięgę [zdjęcia, wideo] 0 0

Nowy burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski już po zaprzysiężeniu. Podczas wtorkowej sesji ślubowanie złożyli również radni. Nowym przewodniczącym rady został Mirosław Opoka, który pokonał Ryszarda Rybczyńskiego.

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zaskakująca kandydatura na członka zarządu - policjant
film

I sesja Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zaskakująca kandydatura na członka zarządu - policjant 2 5

Rozpoczyna się pierwsza sesja sejmiku województwa nowej kadencji. Radni wybiorą dziś marszałka, wicemarszałków i członków zarządu województwa.

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju

Jacek Ziarkowski (Hetman Zamość): Trzon drużyny sprawdził się w boju 0 2

ROZMOWA Z Jackiem Ziarkowskim, trenerem Hetmana Zamość

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka
24 listopada 2018, 18:30

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz dziewiąty w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godz. 18.30. Na wszystkich zainteresowanych czekają występy i wystawa.

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka 0 13

Magdalena Marek wraca do parlamentu. Podczas środowego posiedzenia Sejmu złożyła ślubowanie poselskie, zajmując miejsce Wojciecha Wilka.

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny 0 1

Centrum Wspierania Rodziny powstanie w Białej Podlaskiej. Na utworzenie nowej placówki miasto pozyskało 1,4 mln zł z funduszy unijnych.

Hola: Śmiertelny wypadek na DK2. Subaru wypadło z trasy

Hola: Śmiertelny wypadek na DK2. Subaru wypadło z trasy 3 4

48-letni kierowca subaru zginął w wypadku w miejscowości Hola na drodze krajowej nr 2.

Tragiczny wypadek na moście w Hrubieszowie. Auto ślizgało się po jezdni [zdjęcia]
galeria

Tragiczny wypadek na moście w Hrubieszowie. Auto ślizgało się po jezdni [zdjęcia] 7 9

Tragiczny wypadek w Hrubieszowie. Zginęła 46-letnia kobieta

Świetna forma Moniki Skinder

Świetna forma Moniki Skinder 0 0

Fantastyczny weekend Moniki Skinder. Zawodniczka MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski najlepsza w Saarisalce

Kierowca był w fatalnym stanie. Skończyło się wypadkiem [zdjęcia]

Kierowca był w fatalnym stanie. Skończyło się wypadkiem [zdjęcia] 0 2

Pełczyn. Ponad 4 promile miał 35-letni mieszkaniec gm. Rejowiec Fabryczny. Mimo zakazu wsiadł za kółko i spowodował wypadek. Do szpitala trafiła 18-letnia dziewczyna

11 mln zł za działkę w centrum Lublina. Uczelnia potrzebuje pieniędzy na budowę nowej siedziby
galeria

11 mln zł za działkę w centrum Lublina. Uczelnia potrzebuje pieniędzy na budowę nowej siedziby 2 7

Ponad 11 mln zł wynosi cena wywoławcza za działkę przy ul. Karmelickiej w centrum miasta, na której obecnie mieści się Stomatologiczne Centrum Kliniczne. Jednostka Uniwersytetu Medycznego za półtora roku przeniesie się na ul. Chodźki i potrzebuje pieniędzy na budowę nowej siedziby.

Polska jedzie na Euro U-21! Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 3:1
film

Polska jedzie na Euro U-21! Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 3:1 0 0

Reprezentacja Polski do lat 21, po porażce 0:1 u siebie, pokonała w Cahves Portugalię 3:1 i zagra w finałach mistrzostw Europy!