Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 czerwca 2011 r.
10:51
Edytuj ten wpis

Wypadek w Kluczkowicach: BMW uderzyło w drzewo i zapaliło się

0 10 A A
Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Kluczkowicach (Archiwum)
Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Kluczkowicach (Archiwum)

W nocy w miejscowości Kluczkowice doszło do wypadku. Samochód marki BMW uderzył w drzewo i zapalił się. Dwóch mężczyzn podróżujących autem trafiło do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło około godz. 2:40. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód osobowy marki BMW, którym podróżowało dwóch mężczyzn, w niewyjaśnionych okolicznościach nagle zjechał z drogi na pobocze uderzając w drzewo. Pojazd zapalił się - wyjaśnia st. sierż. Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, znaleźli obok samochodu dwóch rannych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej wypadli z samochodu w czasie wypadku.

- Mężczyźni w wieku 21 i 24 lat trafili do puławskiego szpitala. Wstępnie ustalono, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodaje Anna Smarzak.

Policjanci z Opola Lubelskiego wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eeeeee / 15 czerwca 2011 o 12:53
0
jak by nie jarali to by do wypadku nie doszło ;d
Avatar
kierowca / 12 czerwca 2011 o 21:59
0
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. Może pora żebyś pojechał tam gdzie ilość wypadków z udziałem obywateli RP jest na pograniczu matematycznego błędu statystycznego i wynosi +- zero!

Jeżeli jeszcze nie załapałeś gdzie tkwi przyczyna to powinieneś 100 razy przeczytać i przepisać EuroRAP.

To, że Twoje pryszcze są na lustrze, a nie na twarzy wcale nie świadczy o tym, że jeździsz czymś lepszym niż BMW.
Tak wogóle, to kup sobie koniecznie akwarium bo inaczej ktoś pomyśli, że jesteś... pedałem.
[/quote]
Wiem dobrze czym jeżdżą młodzi za granicą, ale wiem też jakie tam jest prawo, a w zasadzie nie prawo, a jego przestrzeganie.
Nie myślę też stereotypami. Ja to po prostu wiem, wiem z doświadczenia. Poczekaj zresztą do zakończenia tej sprawy, to może sam też się dowiesz jak sprawa wygląda.
Nie chce mi się czytać raportu wypadkowego, bo nie życzę nikomu wypadków i nie interesuje mnie jak ktoś zginął lub został ranny. Chcesz mi zapewne udowodnić, że winne są nasze drogi... przyznaję Ci racje. Drogi są tak kiepskie, że o wypadek na nich nie trudno, ale czy tych "wypadków" nie jest aby za dużo? Niedawno zginęło 3 osoby przy wyprzedzaniu autobusu, w okolicy jakiś czas temu zabił się chłopak na drzewie za zakrętem, na podkarpaciu zginęły 3 osoby na drzewie za zakrętem, pod łodzią na prostej drodze zginęły 2 osoby na przydrożnym drzewie, kilka lat temu chłopak zginął na drzewie za zakrętem niedaleko Poniatowej, teraz w Kluczkowicach samochód uderzył w drzewo. Nie za dużo tego? Winne wszystkiemu są drogi?
Zauważ też, że na całej długości w tamtej okolicy droga jest bardzo dobra. Równa i szeroka. Mistrza prostej pokonał zakręt, a być może jego walka była wsparta czymś? Nie wiem, oby tak nie było.
Jeżdżę 14 letnim Mondeo po tych samych drogach co i Ty. Jakoś żyję i nie miałem żadnego wypadku. Jako 32 latek z 12 letnim stażem za kółkiem nie zaliczam siebie jeszcze do "starych wyjadaczy", ale nóż się w kieszeni otwiera, jak widzę pajacyki z łokciem za oknem i unc unc unc w samochodzie wyprzedzających na podwójnej ciągłej, niedaleko zakrętu albo przy minimalnej widoczności do przodu. Myślę, że 150KM pod maską nie daje tak dużej przewagi nad życiem, żeby mogli się tak bawić. Niestety większość z nich w razie wypadku nie kaleczy lub nie odbiera życia tylko sobie.

Tego tekstu o akwarium nie kojarzę. Ale widocznie wiesz co mówisz.
Nakarm rybki.
Pozdrawiam.
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. M... rozwiń
Avatar
uczestnik opolskich dróg / 12 czerwca 2011 o 21:30
0
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. Może pora żebyś pojechał tam gdzie ilość wypadków z udziałem obywateli RP jest na pograniczu matematycznego błędu statystycznego i wynosi +- zero!

Jeżeli jeszcze nie załapałeś gdzie tkwi przyczyna to powinieneś 100 razy przeczytać i przepisać EuroRAP.

To, że Twoje pryszcze są na lustrze, a nie na twarzy wcale nie świadczy o tym, że jeździsz czymś lepszym niż BMW.
Tak wogóle, to kup sobie koniecznie akwarium bo inaczej ktoś pomyśli, że jesteś... pedałem.
[/quote]
Bujasz człowieku w obłokach, albo jesteś jednym z tych młokosów lub nieco straszych tzw.d....w, którym się wydaje że na jezdni wszystko im wolno jak siądzie do lub na jakiego rupiecia. A hulajnogę najwyżej elektryczną dla takich, co nie mają pojęcia jak poprawnie korzystać z użytkowania dróg publicznych. A swoją drogą to najwyższy czas aby stosowne służby mundurowe zaczeły sprawdzać ponadnormatywne przekraczanie przez takich kierowców prędkości ( zamiast 50 max 60km w terenie zabudowanym) to jeżdżą 90 - 100 -110km na tak lichych drogach takimi klekotami no i jeszcze w terenie o ograniczonej prędkości. Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Dróg, rozsądnie myślących i bezpiecznie jeżdżących.
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. M... rozwiń
Avatar
WgłaDźony / 12 czerwca 2011 o 20:14
0
[quote name='kierowca' timestamp='1307885945' post='488748']
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc zza zaciemnionych byle jak przyklejoną folią szyb.
Nie generalizuję i nie uważam,że BMW jest złe (sam zresztą miałem to auto, ale nie dla celów szpanerskich), ale koszty jego utrzymania są sporym wyzwaniem i utrzymanie go w dobrym stanie technicznym jest za drogie dla niepracujących dzieciaków.
W okolicy mam kilku takich szpanerów z BMW, paru z Calibrami i jest też grupka innych "samochodziarzy" od siedmiu boleści, gdzie do pierwszych zabiegów należy zakup prostowanych (spawanych) felg aluminiowych, montaż niebieskich światełek w lampach i (na szczęście już to Policja sprawnie ograniczyła) ksenonów oraz zestawu audio z 14 ręki. Do tego jeszcze pseudo sportowe tłumiki, w niektórych przypadkach wyglądające jak rury kanalizacyjne (nie zawsze chromowane:)) i malowanie zacisków (a nawet o zgrozo widziałem pomalowane tarcze hamulcowe) i bębnów na czerwono albo żółto - w 3 przypadkach była to zwykła farba olejna. W dalszej kolejności kupują regenerowane opony niskoprofilowe i to w zasadzie już główny "tjuning" gabloty.
A gdy już znajomy człowiek ze stacji diagnostycznej boi się podbić papiery złomu, który po puszczeniu kierownicy myszkuje po poboczach i nie potrafi się się zatrzymać bez ściągania na boki zaczyna się powolna wymiana klocków hamulcowych, później zmniejszanie luzu w kierownicy, kiedyś tam znowu może jedną tarczę wymieni a może nawet obie (oczywiście kupione za szrocie) i jakoś się kręci.

Ogólnie cieszę się, że pryszczom nie stało się nic, poza obrażeniami nie zagrażającymi życiu, ale cieszę się też, że auto zatrzymało się na drzewie, a nie na samochodzie niczego winnej rodziny. Mam nadzieję, że dzieciaki wyciągną wnioski na całe życie z tego zajścia.
[/quote]

Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. Może pora żebyś pojechał tam gdzie ilość wypadków z udziałem obywateli RP jest na pograniczu matematycznego błędu statystycznego i wynosi +- zero!

Jeżeli jeszcze nie załapałeś gdzie tkwi przyczyna to powinieneś 100 razy przeczytać i przepisać EuroRAP.

To, że Twoje pryszcze są na lustrze, a nie na twarzy wcale nie świadczy o tym, że jeździsz czymś lepszym niż BMW.
Tak wogóle, to kup sobie koniecznie akwarium bo inaczej ktoś pomyśli, że jesteś... pedałem.
[quote name='kierowca' timestamp='1307885945' post='488748']
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc... rozwiń
Avatar
kierowca / 12 czerwca 2011 o 15:39
0
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc zza zaciemnionych byle jak przyklejoną folią szyb.
Nie generalizuję i nie uważam,że BMW jest złe (sam zresztą miałem to auto, ale nie dla celów szpanerskich), ale koszty jego utrzymania są sporym wyzwaniem i utrzymanie go w dobrym stanie technicznym jest za drogie dla niepracujących dzieciaków.
W okolicy mam kilku takich szpanerów z BMW, paru z Calibrami i jest też grupka innych "samochodziarzy" od siedmiu boleści, gdzie do pierwszych zabiegów należy zakup prostowanych (spawanych) felg aluminiowych, montaż niebieskich światełek w lampach i (na szczęście już to Policja sprawnie ograniczyła) ksenonów oraz zestawu audio z 14 ręki. Do tego jeszcze pseudo sportowe tłumiki, w niektórych przypadkach wyglądające jak rury kanalizacyjne (nie zawsze chromowane:)) i malowanie zacisków (a nawet o zgrozo widziałem pomalowane tarcze hamulcowe) i bębnów na czerwono albo żółto - w 3 przypadkach była to zwykła farba olejna. W dalszej kolejności kupują regenerowane opony niskoprofilowe i to w zasadzie już główny "tjuning" gabloty.
A gdy już znajomy człowiek ze stacji diagnostycznej boi się podbić papiery złomu, który po puszczeniu kierownicy myszkuje po poboczach i nie potrafi się się zatrzymać bez ściągania na boki zaczyna się powolna wymiana klocków hamulcowych, później zmniejszanie luzu w kierownicy, kiedyś tam znowu może jedną tarczę wymieni a może nawet obie (oczywiście kupione za szrocie) i jakoś się kręci.

Ogólnie cieszę się, że pryszczom nie stało się nic, poza obrażeniami nie zagrażającymi życiu, ale cieszę się też, że auto zatrzymało się na drzewie, a nie na samochodzie niczego winnej rodziny. Mam nadzieję, że dzieciaki wyciągną wnioski na całe życie z tego zajścia.
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc zza zaciemnionych byle jak przyklejoną folią szyb.
Nie generalizuję i nie uważam,że ... rozwiń
Avatar
GVIDON / 12 czerwca 2011 o 15:02
0
a bo za duzo drzew na tym zadupiu
Avatar
Qwerty / 12 czerwca 2011 o 12:37
0
[quote name='emil n8' timestamp='1307871365' post='488686']
pewnie chłopaki wracali z Zilionu ;-)
[/quote]
myślę podobnie
Avatar
Lef / 12 czerwca 2011 o 12:36
0
Wsiwóz a w środku dwa buraki.
Avatar
szybki / 12 czerwca 2011 o 11:55
0
BMW= BĘDĘ MIAŁ WYPADEK
Avatar
emil n8 / 12 czerwca 2011 o 11:36
0
pewnie chłopaki wracali z Zilionu ;-)
Avatar
eeeeee / 15 czerwca 2011 o 12:53
0
jak by nie jarali to by do wypadku nie doszło ;d
Avatar
kierowca / 12 czerwca 2011 o 21:59
0
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. Może pora żebyś pojechał tam gdzie ilość wypadków z udziałem obywateli RP jest na pograniczu matematycznego błędu statystycznego i wynosi +- zero!

Jeżeli jeszcze nie załapałeś gdzie tkwi przyczyna to powinieneś 100 razy przeczytać i przepisać EuroRAP.

To, że Twoje pryszcze są na lustrze, a nie na twarzy wcale nie świadczy o tym, że jeździsz czymś lepszym niż BMW.
Tak wogóle, to kup sobie koniecznie akwarium bo inaczej ktoś pomyśli, że jesteś... pedałem.
[/quote]
Wiem dobrze czym jeżdżą młodzi za granicą, ale wiem też jakie tam jest prawo, a w zasadzie nie prawo, a jego przestrzeganie.
Nie myślę też stereotypami. Ja to po prostu wiem, wiem z doświadczenia. Poczekaj zresztą do zakończenia tej sprawy, to może sam też się dowiesz jak sprawa wygląda.
Nie chce mi się czytać raportu wypadkowego, bo nie życzę nikomu wypadków i nie interesuje mnie jak ktoś zginął lub został ranny. Chcesz mi zapewne udowodnić, że winne są nasze drogi... przyznaję Ci racje. Drogi są tak kiepskie, że o wypadek na nich nie trudno, ale czy tych "wypadków" nie jest aby za dużo? Niedawno zginęło 3 osoby przy wyprzedzaniu autobusu, w okolicy jakiś czas temu zabił się chłopak na drzewie za zakrętem, na podkarpaciu zginęły 3 osoby na drzewie za zakrętem, pod łodzią na prostej drodze zginęły 2 osoby na przydrożnym drzewie, kilka lat temu chłopak zginął na drzewie za zakrętem niedaleko Poniatowej, teraz w Kluczkowicach samochód uderzył w drzewo. Nie za dużo tego? Winne wszystkiemu są drogi?
Zauważ też, że na całej długości w tamtej okolicy droga jest bardzo dobra. Równa i szeroka. Mistrza prostej pokonał zakręt, a być może jego walka była wsparta czymś? Nie wiem, oby tak nie było.
Jeżdżę 14 letnim Mondeo po tych samych drogach co i Ty. Jakoś żyję i nie miałem żadnego wypadku. Jako 32 latek z 12 letnim stażem za kółkiem nie zaliczam siebie jeszcze do "starych wyjadaczy", ale nóż się w kieszeni otwiera, jak widzę pajacyki z łokciem za oknem i unc unc unc w samochodzie wyprzedzających na podwójnej ciągłej, niedaleko zakrętu albo przy minimalnej widoczności do przodu. Myślę, że 150KM pod maską nie daje tak dużej przewagi nad życiem, żeby mogli się tak bawić. Niestety większość z nich w razie wypadku nie kaleczy lub nie odbiera życia tylko sobie.

Tego tekstu o akwarium nie kojarzę. Ale widocznie wiesz co mówisz.
Nakarm rybki.
Pozdrawiam.
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. M... rozwiń
Avatar
uczestnik opolskich dróg / 12 czerwca 2011 o 21:30
0
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. Może pora żebyś pojechał tam gdzie ilość wypadków z udziałem obywateli RP jest na pograniczu matematycznego błędu statystycznego i wynosi +- zero!

Jeżeli jeszcze nie załapałeś gdzie tkwi przyczyna to powinieneś 100 razy przeczytać i przepisać EuroRAP.

To, że Twoje pryszcze są na lustrze, a nie na twarzy wcale nie świadczy o tym, że jeździsz czymś lepszym niż BMW.
Tak wogóle, to kup sobie koniecznie akwarium bo inaczej ktoś pomyśli, że jesteś... pedałem.
[/quote]
Bujasz człowieku w obłokach, albo jesteś jednym z tych młokosów lub nieco straszych tzw.d....w, którym się wydaje że na jezdni wszystko im wolno jak siądzie do lub na jakiego rupiecia. A hulajnogę najwyżej elektryczną dla takich, co nie mają pojęcia jak poprawnie korzystać z użytkowania dróg publicznych. A swoją drogą to najwyższy czas aby stosowne służby mundurowe zaczeły sprawdzać ponadnormatywne przekraczanie przez takich kierowców prędkości ( zamiast 50 max 60km w terenie zabudowanym) to jeżdżą 90 - 100 -110km na tak lichych drogach takimi klekotami no i jeszcze w terenie o ograniczonej prędkości. Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Dróg, rozsądnie myślących i bezpiecznie jeżdżących.
[quote name='WgłaDźony' timestamp='1307902449' post='488843']
Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. M... rozwiń
Avatar
WgłaDźony / 12 czerwca 2011 o 20:14
0
[quote name='kierowca' timestamp='1307885945' post='488748']
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc zza zaciemnionych byle jak przyklejoną folią szyb.
Nie generalizuję i nie uważam,że BMW jest złe (sam zresztą miałem to auto, ale nie dla celów szpanerskich), ale koszty jego utrzymania są sporym wyzwaniem i utrzymanie go w dobrym stanie technicznym jest za drogie dla niepracujących dzieciaków.
W okolicy mam kilku takich szpanerów z BMW, paru z Calibrami i jest też grupka innych "samochodziarzy" od siedmiu boleści, gdzie do pierwszych zabiegów należy zakup prostowanych (spawanych) felg aluminiowych, montaż niebieskich światełek w lampach i (na szczęście już to Policja sprawnie ograniczyła) ksenonów oraz zestawu audio z 14 ręki. Do tego jeszcze pseudo sportowe tłumiki, w niektórych przypadkach wyglądające jak rury kanalizacyjne (nie zawsze chromowane:)) i malowanie zacisków (a nawet o zgrozo widziałem pomalowane tarcze hamulcowe) i bębnów na czerwono albo żółto - w 3 przypadkach była to zwykła farba olejna. W dalszej kolejności kupują regenerowane opony niskoprofilowe i to w zasadzie już główny "tjuning" gabloty.
A gdy już znajomy człowiek ze stacji diagnostycznej boi się podbić papiery złomu, który po puszczeniu kierownicy myszkuje po poboczach i nie potrafi się się zatrzymać bez ściągania na boki zaczyna się powolna wymiana klocków hamulcowych, później zmniejszanie luzu w kierownicy, kiedyś tam znowu może jedną tarczę wymieni a może nawet obie (oczywiście kupione za szrocie) i jakoś się kręci.

Ogólnie cieszę się, że pryszczom nie stało się nic, poza obrażeniami nie zagrażającymi życiu, ale cieszę się też, że auto zatrzymało się na drzewie, a nie na samochodzie niczego winnej rodziny. Mam nadzieję, że dzieciaki wyciągną wnioski na całe życie z tego zajścia.
[/quote]

Mnie się wydaje, że Tobie coś się za bardzo wydaje.

Myślisz, że młodzi "pryszczaci", którzy migrowali do Anglii, Niemiec, Francji, Austrii, Hiszpanii, Grecji itp. to samymi nowymi Toyotami tam śmigają? Kolego drogi, mało, że kupują jeszcze starsze niż my tu, to jeszcze pod prąd jeżdżą jak w przypadku tych, których los wygnał za chlebem do wielkiej brytfanki.

Stereotypami lansowanymi przez lokalnych wasali żyjesz. Może pora żebyś pojechał tam gdzie ilość wypadków z udziałem obywateli RP jest na pograniczu matematycznego błędu statystycznego i wynosi +- zero!

Jeżeli jeszcze nie załapałeś gdzie tkwi przyczyna to powinieneś 100 razy przeczytać i przepisać EuroRAP.

To, że Twoje pryszcze są na lustrze, a nie na twarzy wcale nie świadczy o tym, że jeździsz czymś lepszym niż BMW.
Tak wogóle, to kup sobie koniecznie akwarium bo inaczej ktoś pomyśli, że jesteś... pedałem.
[quote name='kierowca' timestamp='1307885945' post='488748']
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc... rozwiń
Avatar
kierowca / 12 czerwca 2011 o 15:39
0
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc zza zaciemnionych byle jak przyklejoną folią szyb.
Nie generalizuję i nie uważam,że BMW jest złe (sam zresztą miałem to auto, ale nie dla celów szpanerskich), ale koszty jego utrzymania są sporym wyzwaniem i utrzymanie go w dobrym stanie technicznym jest za drogie dla niepracujących dzieciaków.
W okolicy mam kilku takich szpanerów z BMW, paru z Calibrami i jest też grupka innych "samochodziarzy" od siedmiu boleści, gdzie do pierwszych zabiegów należy zakup prostowanych (spawanych) felg aluminiowych, montaż niebieskich światełek w lampach i (na szczęście już to Policja sprawnie ograniczyła) ksenonów oraz zestawu audio z 14 ręki. Do tego jeszcze pseudo sportowe tłumiki, w niektórych przypadkach wyglądające jak rury kanalizacyjne (nie zawsze chromowane:)) i malowanie zacisków (a nawet o zgrozo widziałem pomalowane tarcze hamulcowe) i bębnów na czerwono albo żółto - w 3 przypadkach była to zwykła farba olejna. W dalszej kolejności kupują regenerowane opony niskoprofilowe i to w zasadzie już główny "tjuning" gabloty.
A gdy już znajomy człowiek ze stacji diagnostycznej boi się podbić papiery złomu, który po puszczeniu kierownicy myszkuje po poboczach i nie potrafi się się zatrzymać bez ściągania na boki zaczyna się powolna wymiana klocków hamulcowych, później zmniejszanie luzu w kierownicy, kiedyś tam znowu może jedną tarczę wymieni a może nawet obie (oczywiście kupione za szrocie) i jakoś się kręci.

Ogólnie cieszę się, że pryszczom nie stało się nic, poza obrażeniami nie zagrażającymi życiu, ale cieszę się też, że auto zatrzymało się na drzewie, a nie na samochodzie niczego winnej rodziny. Mam nadzieję, że dzieciaki wyciągną wnioski na całe życie z tego zajścia.
Mnie się wydaje, że za dużo jest tego niemieckiego złomu w rękach przyszczatych podrostków, których nie stać na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, a przede wszystkim nie stać ich na myślenie.
Nawet gdyby kupili sobie Forda, to i tak pomimo dużo tańszych części nie kupiliby nic poza radiem z mp3 i zestawem głośników, bo przecież dobre hamulce i sprawny układ kierowniczy są niczym w porównaniu z mocnym silnikiem i głośnym unc unc unc zza zaciemnionych byle jak przyklejoną folią szyb.
Nie generalizuję i nie uważam,że ... rozwiń
Avatar
GVIDON / 12 czerwca 2011 o 15:02
0
a bo za duzo drzew na tym zadupiu
Avatar
Qwerty / 12 czerwca 2011 o 12:37
0
[quote name='emil n8' timestamp='1307871365' post='488686']
pewnie chłopaki wracali z Zilionu ;-)
[/quote]
myślę podobnie
Avatar
Lef / 12 czerwca 2011 o 12:36
0
Wsiwóz a w środku dwa buraki.
Avatar
szybki / 12 czerwca 2011 o 11:55
0
BMW= BĘDĘ MIAŁ WYPADEK
Avatar
emil n8 / 12 czerwca 2011 o 11:36
0
pewnie chłopaki wracali z Zilionu ;-)
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 2

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 3

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 16 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 58 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 7

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2