Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 grudnia 2011 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Wypadek w Urszulinie. Droga nr 82 zablokowana

Autor: Zdjęcie autora łm
0 21 A A

W Urszulinie doszło wypadku samochodu ciężarowego z osobowym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu? WYŚLIJ

Jak informują policjanci kierowca opla omegi nie zachował ostrożności i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżającego mana. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące oplem. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Nic mu się nie stało.

Droga krajowa nr 82 między Wólką Cycowską, a Włodawą jest zablokowana. Policjanci kierują samochody na objazdy przez ulice miejscowości Urszulin.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 9 grudnia 2011 o 15:05
0
Poszkodowany w wypadku proszę o kontakt tel. 721 401 000 - odszkodowania powypadkowe
Avatar
qra / 9 grudnia 2011 o 15:03
0
[quote name='Gość' timestamp='1323093971' post='566264']
Szanowny czikenie.
Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
[/quote]
kierowcy byli w chelmskiego
Avatar
inka / 7 grudnia 2011 o 22:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam ponad 20 lat prawo jazdy , jeżdzę zawodowo po Europie i nigdy nie nazwałabym siebie idealnym kierowcą ,a mam tablice LWL.... Sory za błędy Pozdrawiam ...
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam po... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 o 10:59
0
[quote name='Kasia' timestamp='1323178756' post='566651']
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
[/quote]
Nie oznacza to,że włodawscy kierowcy tym samym nabrali umiejętności jazdy po za swoim powiatem....
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 o 10:57
0
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[/quote]
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło d... rozwiń
Avatar
Kasia / 6 grudnia 2011 o 14:39
0
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
Avatar
inka / 6 grudnia 2011 o 11:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś tak... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 09:27
0
[quote name='gość' timestamp='1323119930' post='566429']
a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
[/quote]
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
Avatar
ONA / 5 grudnia 2011 o 22:34
0
Wszyscy jestescie poj... zastanówcie się co w ogóle piszecie..... Tu chyba siedzą same dzieciaki. Ja chcąc się czegoś dowiedzieć widzę jakies beznadziejne komentarze.... Ja wiem tyle że opel wyjechał ciężarówce ( na chełmskich blachach ! ) I podobno pasażer opla zmarł...
Avatar
gość / 5 grudnia 2011 o 22:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1323104638' post='566323']
Co do tej pamięci to chyba jadają dużo masła.Notorycznie pojazdy osobowe LWL stojąc przed zielonym światłem zastanawiają się czy już jechać,czy jeszcze nie.Ludzie trąbią a te dupy stoją.Może to też jest kwestia pamięci i rozpoznawania kolorów.
[/quote]

a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
Avatar
olo / 9 grudnia 2011 o 15:05
0
Poszkodowany w wypadku proszę o kontakt tel. 721 401 000 - odszkodowania powypadkowe
Avatar
qra / 9 grudnia 2011 o 15:03
0
[quote name='Gość' timestamp='1323093971' post='566264']
Szanowny czikenie.
Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
[/quote]
kierowcy byli w chelmskiego
Avatar
inka / 7 grudnia 2011 o 22:47
0
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam ponad 20 lat prawo jazdy , jeżdzę zawodowo po Europie i nigdy nie nazwałabym siebie idealnym kierowcą ,a mam tablice LWL.... Sory za błędy Pozdrawiam ...
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam po... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 o 10:59
0
[quote name='Kasia' timestamp='1323178756' post='566651']
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
[/quote]
Nie oznacza to,że włodawscy kierowcy tym samym nabrali umiejętności jazdy po za swoim powiatem....
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 o 10:57
0
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[/quote]
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło d... rozwiń
Avatar
Kasia / 6 grudnia 2011 o 14:39
0
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
Avatar
inka / 6 grudnia 2011 o 11:53
0
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś tak... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 o 09:27
0
[quote name='gość' timestamp='1323119930' post='566429']
a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
[/quote]
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
Avatar
ONA / 5 grudnia 2011 o 22:34
0
Wszyscy jestescie poj... zastanówcie się co w ogóle piszecie..... Tu chyba siedzą same dzieciaki. Ja chcąc się czegoś dowiedzieć widzę jakies beznadziejne komentarze.... Ja wiem tyle że opel wyjechał ciężarówce ( na chełmskich blachach ! ) I podobno pasażer opla zmarł...
Avatar
gość / 5 grudnia 2011 o 22:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1323104638' post='566323']
Co do tej pamięci to chyba jadają dużo masła.Notorycznie pojazdy osobowe LWL stojąc przed zielonym światłem zastanawiają się czy już jechać,czy jeszcze nie.Ludzie trąbią a te dupy stoją.Może to też jest kwestia pamięci i rozpoznawania kolorów.
[/quote]

a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duet Coals w Domu Kultury
27 marca 2020, 20:00

Duet Coals w Domu Kultury 0 0

Klub Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19) zaprasza na koncert duetu Coals, który odbędzie się 27 marca o godz. 20.

Łuków: Za posiadanie narkotyków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Łuków: Za posiadanie narkotyków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 0 0

Trzy miesiące w areszcie spędzi 23-latek u którego łukowscy policjanci znaleźli narkotyki. Jak informuje policja z zabezpieczonych substancji można byłoby wytworzyć ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany.

Nowe świeto państwowe coraz bliżej. Ustawa trafi na biurko prezydenta

Nowe świeto państwowe coraz bliżej. Ustawa trafi na biurko prezydenta 5 5

19 lutego możemy obchodzić nowe święto państwowe – Dzień Nauki Polskiej. Według autorów ustawy celem tego święta ma być m.in. uznanie dokonań polskich naukowców i dostrzeżenie fundamentalnej roli nauki w tworzeniu cywilizacji.

Kolejny sukces ucznia III LO w Puławach. Pojedzie na ogólnopolską olimpiadę historyczną

Kolejny sukces ucznia III LO w Puławach. Pojedzie na ogólnopolską olimpiadę historyczną 38 3

Przed rokiem wygrał wojewódzki konkurs wiedzy historycznej o Monte Cassino, a niedawno przebił to osiągnięcie - awansował do centralnego etapu ogólnopolskiej olimpiady. Tym samym już zapisał się w historii swojej szkoły. Dominik Osiak będzie jedynym puławianinem w tej stawce.

Opole Lubelskie: Brawurowa jazda zakończona dachowaniem samochodu
galeria

Opole Lubelskie: Brawurowa jazda zakończona dachowaniem samochodu 13 15

Do wypadku doszło w czwartek w miejscowości Piotrawin (gm. Łaziska). Volvo, którym kierował 33-latek wypadło z drogi i dachowało. Kierowca został przewieziony do szpitala

"Odmuzyczmy się od sesji" - inicjatywa dla studentów
1 lutego 2020, 16:00

"Odmuzyczmy się od sesji" - inicjatywa dla studentów 0 0

Akademia Lokalnego Animatora i Fundacja Sempre a Frente zapraszają studentów lubelskich uczelni do udziału w inicjatywie "Odmuzyczmy się od sesji", muzycznym wydarzeniu, które zostanie zorganizowane w sobotę, 1 lutego o godz. 16 w siedzibie "Cytadeli Syriusza" (ul. Lwowska 12).

Masakra w niemieckim Rot am See. 26-latek zastrzelił sześciu członków swojej rodziny
film

Masakra w niemieckim Rot am See. 26-latek zastrzelił sześciu członków swojej rodziny 0 2

Rot am See, Niemcy. Sześć osób należących do jednej rodziny zostało zastrzelonych w Rot am See w Niemczech. Sprawcą jest 26-letni mężczyzna, który był spokrewniony z ofiarami.

Biała Podlaska: Jesteś niepełnosprawny i masz problem? Zgłoś to u pełnomocnika w urzędzie

Biała Podlaska: Jesteś niepełnosprawny i masz problem? Zgłoś to u pełnomocnika w urzędzie 12 3

Osoby niepełnosprawne mają swojego przedstawiciela w Urzędzie Miasta. Prezydent powołał na to stanowisko Pawła Iwaniuka, który jest dobrze znany mieszkańcom, bo od wielu lat udziela się społecznie.

Włodawa. Mieszkańcy nie muszą płacić za posiadanie psa

Włodawa. Mieszkańcy nie muszą płacić za posiadanie psa 0 4

1 stycznia weszła w życie uchwała Rady Miejskiej znosząca podatek od czworonogów. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku na wniosek burmistrza miasta radni przyjęli uchwałę w sprawie zniesienia opłaty z tytułu posiadania psów.

Spektakl "Więzi rodzinne" w Chatce Żaka
31 stycznia 2020, 19:00

Spektakl "Więzi rodzinne" w Chatce Żaka 0 0

Studencki Teatr Medialny Bohema UMCS zaprasza 31 stycznia o godz. 19 do Chatki Żaka (ul. Radziszewskiego 16) na pokaz premierowy autorskiego spektaklu "Więzi rodzinne".

To już koniec skupów makulatury? "Cena skupu jest tak niska, że nawet za darmo nie opłaca mi się przyjąć"
Magazyn

To już koniec skupów makulatury? "Cena skupu jest tak niska, że nawet za darmo nie opłaca mi się przyjąć" 19 21

To już koniec skupowania makulatury. Tektury nikt nie chcę przyjmować, gazety i papier jeszcze w niektórych miejscach możemy oddać za darmo. - Nie dajemy rady finansowo. Ponadto zmiany, które obowiązują od nowego roku nie pomagają - mówi Dawid Jasiński, właściciel skupu przy ulicy Mickiewicza w Lublinie

IMGW otrzega: Uwaga na opady marznącego deszczu

IMGW otrzega: Uwaga na opady marznącego deszczu 46 0

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał nowe ostrzeżenie dla województwa lubelskiego. W naszym regionie mogą występować opady marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. W szczególności większą uwagę na drogach powinni zachować kierowcy.

Poćwiartował ciało partnerki i wrzucił do rzeki. Podejrzany: "Chyba zwariowałem"
film

Poćwiartował ciało partnerki i wrzucił do rzeki. Podejrzany: "Chyba zwariowałem" 16 4

68-letni Tadeusz M. rozczłonkował ciało swojej partnerki. Cześć ciała ukrył w szopie, a część wyrzucił do rzeki. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa, ale oskarżony przekonuje, że kobieta zmarła, a on pozbył się ciała, licząc na jej rentę.

Koncert z utworami Franciszka Lessla w DDK Węglin
30 stycznia 2020, 18:00

Koncert z utworami Franciszka Lessla w DDK Węglin 0 0

W ramach cyklu "Zawsze Klasyka" w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) 30 stycznia o godz. 18 odbędzie się koncert - "Franciszek Lessel w 240. rocznicę urodzin".

Każdy człowiek ma prawo przebywać w lesie. "Nie jest to miejsce, które należy wyłącznie do myśliwych."
Magazyn

Każdy człowiek ma prawo przebywać w lesie. "Nie jest to miejsce, które należy wyłącznie do myśliwych." 42 37

Rozmowa z Olga Kisielewicz, koordynatorką Lubelskiego Ruchu Antyłowieckiego

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!