Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

5 grudnia 2011 r.
13:19
Edytuj ten wpis

Wypadek w Urszulinie. Droga nr 82 zablokowana

Autor: Zdjęcie autora łm
0 21 A A

W Urszulinie doszło wypadku samochodu ciężarowego z osobowym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu? WYŚLIJ

Jak informują policjanci kierowca opla omegi nie zachował ostrożności i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżającego mana. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące oplem. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Nic mu się nie stało.

Droga krajowa nr 82 między Wólką Cycowską, a Włodawą jest zablokowana. Policjanci kierują samochody na objazdy przez ulice miejscowości Urszulin.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 9 grudnia 2011 r. o 15:05
Poszkodowany w wypadku proszę o kontakt tel. 721 401 000 - odszkodowania powypadkowe
Avatar
qra / 9 grudnia 2011 r. o 15:03
[quote name='Gość' timestamp='1323093971' post='566264']
Szanowny czikenie.
Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
[/quote]
kierowcy byli w chelmskiego
Avatar
inka / 7 grudnia 2011 r. o 22:47
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam ponad 20 lat prawo jazdy , jeżdzę zawodowo po Europie i nigdy nie nazwałabym siebie idealnym kierowcą ,a mam tablice LWL.... Sory za błędy Pozdrawiam ...
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam po... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 r. o 10:59
[quote name='Kasia' timestamp='1323178756' post='566651']
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
[/quote]
Nie oznacza to,że włodawscy kierowcy tym samym nabrali umiejętności jazdy po za swoim powiatem....
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 r. o 10:57
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[/quote]
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło d... rozwiń
Avatar
Kasia / 6 grudnia 2011 r. o 14:39
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
Avatar
inka / 6 grudnia 2011 r. o 11:53
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś tak... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 09:27
[quote name='gość' timestamp='1323119930' post='566429']
a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
[/quote]
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
Avatar
ONA / 5 grudnia 2011 r. o 22:34
Wszyscy jestescie poj... zastanówcie się co w ogóle piszecie..... Tu chyba siedzą same dzieciaki. Ja chcąc się czegoś dowiedzieć widzę jakies beznadziejne komentarze.... Ja wiem tyle że opel wyjechał ciężarówce ( na chełmskich blachach ! ) I podobno pasażer opla zmarł...
Avatar
gość / 5 grudnia 2011 r. o 22:18
[quote name='Gość' timestamp='1323104638' post='566323']
Co do tej pamięci to chyba jadają dużo masła.Notorycznie pojazdy osobowe LWL stojąc przed zielonym światłem zastanawiają się czy już jechać,czy jeszcze nie.Ludzie trąbią a te dupy stoją.Może to też jest kwestia pamięci i rozpoznawania kolorów.
[/quote]

a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
Avatar
olo / 9 grudnia 2011 r. o 15:05
Poszkodowany w wypadku proszę o kontakt tel. 721 401 000 - odszkodowania powypadkowe
Avatar
qra / 9 grudnia 2011 r. o 15:03
[quote name='Gość' timestamp='1323093971' post='566264']
Szanowny czikenie.
Kierowców z powiatu włodawskieo nie powinno się wypuszczać po za jego teren.
[/quote]
kierowcy byli w chelmskiego
Avatar
inka / 7 grudnia 2011 r. o 22:47
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam ponad 20 lat prawo jazdy , jeżdzę zawodowo po Europie i nigdy nie nazwałabym siebie idealnym kierowcą ,a mam tablice LWL.... Sory za błędy Pozdrawiam ...
[quote name='Gość' timestamp='1323251856' post='567041']
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[/quote]

he he he wiedziałam ,błąd zrobiłam celowo bo gdy ktoś nie ma co mądrego napisać to pisze o błędach . A tak na marginesie mam po... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 r. o 10:59
[quote name='Kasia' timestamp='1323178756' post='566651']
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
[/quote]
Nie oznacza to,że włodawscy kierowcy tym samym nabrali umiejętności jazdy po za swoim powiatem....
Avatar
Gość / 7 grudnia 2011 r. o 10:57
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[/quote]
Odnośnie baranów i buraków to zgadzam się z Tobą w stu procentach.Jeśli rozwalam samochód to mam ubezpieczenie.Natomiast AUTOŻE wymienia się na AUTOR.
Szanowna INKO. Z jazdą samochodem jest jak z językiem polskim.Wszyscy się nim posługują,ale nie wszyscy robią to poprawnie.(patrz tekst powyżej)
[quote name='inka' timestamp='1323168782' post='566560']
No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło d... rozwiń
Avatar
Kasia / 6 grudnia 2011 r. o 14:39
Nie było żadnego samochodu z rejestracją LWL tylko LC.... i WA.... Więc nie czepiajcie się Włodawskich kierowców! To mogło się zdarzyć nawet komuś kto miał Chińskie rejestracje!
Avatar
inka / 6 grudnia 2011 r. o 11:53
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś taki nie omylny inteligentny ,znający prawo drogowe? Dzisiaj jesteś URA ,a jutro rozwalasz samochód i co ? jesteś ok? Czy te barany będą po tobie tak jechali jak Ty teraz po Nich ?!

To jest żałosne że Polak uwielbia gnoić drugiego ,a sam nie widzi swoich postępków. A tym bardziej Autoże niefortunne spotkanie z LWL-cem doprowadziło do tego że wszystkich zmieszałeś z błotem .....
[quote name='Gość' timestamp='1323160062' post='566497']
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
[/quote]

No tak. kierowcy na LWL są baranami , burakami ,i jeszcze kimś tam ????! A Ty kierowco czy jesteś tak... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2011 r. o 09:27
[quote name='gość' timestamp='1323119930' post='566429']
a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?
[/quote]
Napisałem na forum własne spostrzeżenia i nie po to aby się chwalić swoimi tablicami ale żeby ostrzegać innych użytkowników dróg o zagrożeniach ze strony baranów z tabliczkami LWL.Są kompletnie nieprzewidywalni i w momencie opuszczenia własnego powiatu Pan Bóg odbiera im rozum i zdolność jakiejkolwiek percepcji.
Amen.
Avatar
ONA / 5 grudnia 2011 r. o 22:34
Wszyscy jestescie poj... zastanówcie się co w ogóle piszecie..... Tu chyba siedzą same dzieciaki. Ja chcąc się czegoś dowiedzieć widzę jakies beznadziejne komentarze.... Ja wiem tyle że opel wyjechał ciężarówce ( na chełmskich blachach ! ) I podobno pasażer opla zmarł...
Avatar
gość / 5 grudnia 2011 r. o 22:18
[quote name='Gość' timestamp='1323104638' post='566323']
Co do tej pamięci to chyba jadają dużo masła.Notorycznie pojazdy osobowe LWL stojąc przed zielonym światłem zastanawiają się czy już jechać,czy jeszcze nie.Ludzie trąbią a te dupy stoją.Może to też jest kwestia pamięci i rozpoznawania kolorów.
[/quote]

a może pochwalisz się z jakimi nr rejestracyjnymi Ty jeździsz ?