Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 grudnia 2013 r.
13:46
Edytuj ten wpis

Wypadek w Wólce: Śmierć na pasach. Kierowca uciekł

0 10 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

19-letnia Katarzyna z gminy Wólka zginęła na przejściu dla pieszych. Kierowca, który ją zabił uciekł, nie udzieliwszy dziewczynie pomocy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Szymon / 18 grudnia 2013 r. o 16:30

Skoro policja dysponuje nagraniem z pobliskiego przejazdu kolejowego na ul.Turystycznej to dziwię się bardzo, że do chwili obecnej przestępca nie został ujęty. Przecież wystarczy sprawdzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt samochodów, które feralnego dnia przejeżdżały przed godziną 17-tą przez ów przejazd od strony Lublina, przesłuchać kierowców i sprawa powinna być wyjaśniona. No chyba, że ten monitoring na tym przejeździe to tylko fikcja! Istnieje jeszcze możliwość powiedzmy kilku procentowa, że samochód ów wyjeżdżał z ul.Kasprowicza wtedy może uchwycił go monitoring z pobliskiego banku. A więc Kochana Policjo do roboty, bo przecież po to między innymi Was mamy i Was utrzymujemy (my podatnicy oczywiście).

Skoro policja dysponuje nagraniem z pobliskiego przejazdu kolejowego na ul.Turystycznej to dziwię się bardzo, że do chwili obecnej przestępca nie został ujęty. Przecież wystarczy sprawdzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt samochodów, które feralnego dnia przejeżdżały przed godziną 17-tą przez ów przejazd od strony Lublina, przesłuchać kierowców i sprawa powinna być wyjaśniona. No chyba, że ten monitoring na tym przejeździe to tylko fikcja! Istnieje jeszcze możliwość powiedzmy kilku procentowa, że samochód ów wyjeżdżał z ul.Kasprowicza wtedy... rozwiń

Avatar
Sandra / 20 grudnia 2013 r. o 08:53

STOP bandytom w policyjnych mundurach na polskich drogach !!!!

Avatar
mieszkaniec turystycznej / 16 grudnia 2013 r. o 09:45

Dlaczego nieudzieliles jej pomocy !!!, niezadzwoniles po karetke !!!!!!, przeciez to bylo jeszcze dziecko.... ,jak mozna byc takim egoistycznym zwierzeciem , pomysl teraz jak bedziesz z tym zyl , sumienie zje cie od srodka jak rak ....................................... Wspólczuje rodzinie zmarlej.

Avatar
szpilka / 16 grudnia 2013 r. o 09:20

Na działania policji tez ręce opadają.Miałam zeznawać na komendzie po tamtym weekendzie,jeden tydzień już upłynął.Na osiedlach nie mieszają się w sprawy parkowania samochodów bo to teren administracji.Po co więc w ogóle tam przyjeżdżają?żałosne

Avatar
szlabanowy / 16 grudnia 2013 r. o 08:09

czy pismak -autor tego tekstu był kiedykolwiek w Wólce ze pisze o POBLISKIM przejeździe kolejowym ?

Avatar
trąba / 16 grudnia 2013 r. o 00:43

h.ja mu zrobią!! to albo ksiądz, albo prokurator, albo jakiś gliniarz!! OTYLIA JEDRZEJCZAEK,  ZIĘTARSKI, HAJTO zabili ludzi jadąc jak idioci i włos im z głowy nie spadł!! Hajto, były reprezentant polski w piłce nożnej, zabił na przejściu dla pieszych , na ulicy Rzgowskiej w łodzi niewinną kobietę, włos mu z głowy nie spadł, dalej chleje, udaje trenera, choć z niego taki trener jak z kaczej dupy trąba!! w tuskolandii do mamra idą pijani rowerzyści!!

Avatar
mieszkaniec / 15 grudnia 2013 r. o 23:48

Mam nadzieję, że morderca (bo to był morderca!) zostanie złapany. A wójt Gortat niech sypnie kasą na lampę! W budżecie gminy Wólka to są małe pieniądze! Zamiast zatrudniać darmozjadów!

Avatar
Leon H / 15 grudnia 2013 r. o 22:46

Mam nadzieję, że ten łajdak który to zrobił w poczuciu winy sam wymierzy sobie sprawiedliwość...

Avatar
Marcel / 15 grudnia 2013 r. o 21:53

Trzeba dorwać tego bandyte. Mam nadzieje że się ktoś znajdzie kto widział coś charakterystycznego.  I monitoring z kamery przy Kasprowiacza, przejeździe kolejowym coś da.

Jak dorwią kierowcę to powinien być sądzony za zabójstwo a nie za wypadek. I w czapę i do piachu. Następny by sie zastanowił.   

Avatar
Piotr / 15 grudnia 2013 r. o 21:04

Szkoda młodej dziewczyny !!!!!!!!

Szok dla wszystkich,a szczególnie dla rodziny.

Napewno nie da się im życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT

Apel do wszystkich pieszych użytkowników dróg - ludzie , NOŚCIE ODBLASKI

to nie wstyd.

Avatar
Sandra / 20 grudnia 2013 r. o 08:53

STOP bandytom w policyjnych mundurach na polskich drogach !!!!

Avatar
Szymon / 18 grudnia 2013 r. o 16:30

Skoro policja dysponuje nagraniem z pobliskiego przejazdu kolejowego na ul.Turystycznej to dziwię się bardzo, że do chwili obecnej przestępca nie został ujęty. Przecież wystarczy sprawdzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt samochodów, które feralnego dnia przejeżdżały przed godziną 17-tą przez ów przejazd od strony Lublina, przesłuchać kierowców i sprawa powinna być wyjaśniona. No chyba, że ten monitoring na tym przejeździe to tylko fikcja! Istnieje jeszcze możliwość powiedzmy kilku procentowa, że samochód ów wyjeżdżał z ul.Kasprowicza wtedy może uchwycił go monitoring z pobliskiego banku. A więc Kochana Policjo do roboty, bo przecież po to między innymi Was mamy i Was utrzymujemy (my podatnicy oczywiście).

Skoro policja dysponuje nagraniem z pobliskiego przejazdu kolejowego na ul.Turystycznej to dziwię się bardzo, że do chwili obecnej przestępca nie został ujęty. Przecież wystarczy sprawdzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt samochodów, które feralnego dnia przejeżdżały przed godziną 17-tą przez ów przejazd od strony Lublina, przesłuchać kierowców i sprawa powinna być wyjaśniona. No chyba, że ten monitoring na tym przejeździe to tylko fikcja! Istnieje jeszcze możliwość powiedzmy kilku procentowa, że samochód ów wyjeżdżał z ul.Kasprowicza wtedy... rozwiń

Avatar
mieszkaniec turystycznej / 16 grudnia 2013 r. o 09:45

Dlaczego nieudzieliles jej pomocy !!!, niezadzwoniles po karetke !!!!!!, przeciez to bylo jeszcze dziecko.... ,jak mozna byc takim egoistycznym zwierzeciem , pomysl teraz jak bedziesz z tym zyl , sumienie zje cie od srodka jak rak ....................................... Wspólczuje rodzinie zmarlej.

Avatar
szpilka / 16 grudnia 2013 r. o 09:20

Na działania policji tez ręce opadają.Miałam zeznawać na komendzie po tamtym weekendzie,jeden tydzień już upłynął.Na osiedlach nie mieszają się w sprawy parkowania samochodów bo to teren administracji.Po co więc w ogóle tam przyjeżdżają?żałosne

Avatar
szlabanowy / 16 grudnia 2013 r. o 08:09

czy pismak -autor tego tekstu był kiedykolwiek w Wólce ze pisze o POBLISKIM przejeździe kolejowym ?

Avatar
trąba / 16 grudnia 2013 r. o 00:43

h.ja mu zrobią!! to albo ksiądz, albo prokurator, albo jakiś gliniarz!! OTYLIA JEDRZEJCZAEK,  ZIĘTARSKI, HAJTO zabili ludzi jadąc jak idioci i włos im z głowy nie spadł!! Hajto, były reprezentant polski w piłce nożnej, zabił na przejściu dla pieszych , na ulicy Rzgowskiej w łodzi niewinną kobietę, włos mu z głowy nie spadł, dalej chleje, udaje trenera, choć z niego taki trener jak z kaczej dupy trąba!! w tuskolandii do mamra idą pijani rowerzyści!!

Avatar
mieszkaniec / 15 grudnia 2013 r. o 23:48

Mam nadzieję, że morderca (bo to był morderca!) zostanie złapany. A wójt Gortat niech sypnie kasą na lampę! W budżecie gminy Wólka to są małe pieniądze! Zamiast zatrudniać darmozjadów!

Avatar
Leon H / 15 grudnia 2013 r. o 22:46

Mam nadzieję, że ten łajdak który to zrobił w poczuciu winy sam wymierzy sobie sprawiedliwość...

Avatar
Marcel / 15 grudnia 2013 r. o 21:53

Trzeba dorwać tego bandyte. Mam nadzieje że się ktoś znajdzie kto widział coś charakterystycznego.  I monitoring z kamery przy Kasprowiacza, przejeździe kolejowym coś da.

Jak dorwią kierowcę to powinien być sądzony za zabójstwo a nie za wypadek. I w czapę i do piachu. Następny by sie zastanowił.   

Avatar
Piotr / 15 grudnia 2013 r. o 21:04

Szkoda młodej dziewczyny !!!!!!!!

Szok dla wszystkich,a szczególnie dla rodziny.

Napewno nie da się im życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT

Apel do wszystkich pieszych użytkowników dróg - ludzie , NOŚCIE ODBLASKI

to nie wstyd.

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata
Magazyn

Katar 2022. Polska - Francja. W niedzielę na drodze staną nam mistrzowie świata

W 1986 roku w Meksyku reprezentacja Polski w ramach 1/8 finału przegrała 0:4 z Brazylią i odpadła z dalszej rywalizacji. W niedzielę, po 36 latach polscy kibice po raz kolejny będą dopingować nasz zespół w starciu fazy pucharowej z innym światowym gigantem: Francją. To pokazuje. jak duży sukces odniosła na mistrzostwach świata w Katarze drużyna Czesława Michniewicza, ale o jego stylu z pewnością nie chce pamiętać nikt.

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Nauczyciele węszą politykę oszczędności, bo nie mogą kserować testów

Część nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 10 tak bardzo zaskoczyła wyłączona kserokopiarka, że postanowili zainterweniować w tej sprawie u radnego.

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras z Zamościa stanęła na czele Forum Informacji Turystycznej

Joanna Liberadzka-Duras, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Zamość i Roztocze” oraz szefowa Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przez najbliższe dwa lata będzie przewodniczącą zarządu Forum Informacji Turystycznej.

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group
4 grudnia 2022, 18:00

Festiwal Adventus: koncert Canaan Group

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się kolejny koncert w ramach Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego "Adventus". Wystąpi międzynarodowy zespół Canaan Group.

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Radzyń Podlaski: Zwarcie zamknęło toaletę za 290 tys. zł

Oddana w sierpniu do użytku toaleta publiczna w Radzyniu Podlaskim, od kilku tygodni nie działa. Urzędnicy winę składają na wandali.

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą
galeria

Jak żyć po Covidzie? W Akademii Zamojskiej już wiedzą

Dla jednych „Covid to ściema”, dla innych realna choroba, której nawet łagodne przejście potrafi zostawić w organizmie poważne zmiany. O tym, jak żyć i odzyskiwać zdrowie po zakażeniu SARS CoV-2 mówiono podczas konferencji zorganizowanej w Akademii Zamojskiej.

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Przodkowie zdobyli nieśmiertelność

Zespół archiwalny numer 2538 Archiwum Państwowego w Lublinie to akta rodzin Barszczewskich, Danielskich herbu Daniel i de Mezerów herbu Moździerz oraz rodzin z nimi skoligaconymi, między innymi Bajkowskich, Tarnowskich herbu Sas, Żurakowskich i Teleżyńskich. Tą wyjątkową spuściznę rodzinną przekazał Zygmunt Barszczewski

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych
galeria

Masaże, jacuzzi, sztuczna rzeka. Tak się zmieni stary basen w Biłgoraju. Za 62 mln złotych

Nie 50, ale ponad 62 mln zł trzeba będzie wydać, by zrealizować oba planowane etapy rozbudowy i modernizacji powiatowej krytej pływalni w Biłgoraju. Ale do pierwszej części prac samorząd nie dołoży z własnego budżetu ani złotówki, na drugą część pieniędzy ma, a reszty będzie szukać.

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Dla tancerzy i nie tylko. Warsztaty i wydarzenia edukacyjne w CK

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na czterodniowe warsztaty tworzenia muzyki do spektakli. Ale to nie jedyna oferta aktywnego spędzenia czasu i nauki w Centrum Kultury w Lublinie. Skorzystają tancerze ale także osoby, które po prostu chcą poćwiczyć

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

Dzień dla zwykłych-niezwykłych osób

DARCZYŃCY ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W LUBLINIE są ludźmi wyjątkowymi, bo decydują się przekazać nam wszystkim pamiątki po swoich przodkach. Dzieląc się historią własnych rodzin pozwalają nam lepiej poznać historię regionu i Polski

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Biała Podlaska: W niedzielę do muzeum za 1 zł

Do „Ogrodów” Bazylego Albiczuka za złotówkę. Muzeum Południowego Podlasia chce w ten sposób przyciągnąć zwiedzających.

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert
4 grudnia 2022, 15:00

Krasnobród. Grają już dziesiątki lat. W niedzielę jubileuszowy koncert

Już ponad 35 lat działa Krasnobrodzka Orkiestra Dęta. Jubileusz muzycy uczczą koncertem.

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz
galeria

Psy i koty z Puław i Łukowa czekają na Mikołaja. Możesz być jak Krzysztof Ibisz

Możesz wybrać prezent, który dostaną bezpańskie zwierzęta w Łukowie i Puławach. Ambasadorami akcji są m.in. Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak.

Lublin będzie dopłacał do zabiegów in vitro

Lublin będzie dopłacał do zabiegów in vitro

Miasto uruchomi w przyszłym roku program dopłat do zabiegów in vitro. To jeden z niewielu wydatków, które prezydent Lublina – na prośbę radnych – zgodził się dopisać do projektu budżetu miasta na rok 2023

6 XII Dzień Darczyńcy Archiwów Państwowych

6 XII Dzień Darczyńcy Archiwów Państwowych

Z tej okazji w lubelskim Archiwum planowane jest spotkanie z Darczyńcami.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!