Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 marca 2009 r.
18:31
Edytuj ten wpis

10. dzień poszukiwań Marka Wojciechowskiego. Pytania o rolę wujka

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 47 A A

Dzisiejsze poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia co stało się z Markiem Wojciechowskim, zaginionym ponad tydzień temu studentem UMCS.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci przeszukali rejon ul. Krochmalnej, brzeg Bystrzycy od Lubelskiego Klubu Jeździeckiego do Zalewu Zemborzyckiego oraz od ulicy Bursztynowej do Janowskiej a także ogródki działkowe przy ul. Jana Pawła II.

Od zaginięcia studenta mija już 10 dni. Marek po raz ostatni widziany był na miesteczku akademickim. O pierwszej w nocy wyszedł z klubu Archiwum. Był tam z wujkiem. Mężczyźni przeszli kawałek po czym każdy udał się w swoją stronę. Student miał dotrzeć na stancję przy ul. Tymiankowej. Nie dotarł.

Wujek Marka poszedł do kolejnego klubu. Był tam dwie godziny. Na forach internauci pytają czy policja dokładnie przyjrzała się roli krewnego zaginionego studenta.

- Sprawdziliśmy, rzeczywiście po rozstaniu z Markiem Wojciechowskim poszedł do klubu - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - Ale nie ma najmniejszych poszlak, że odegral jakąkolwiek rolę w zniknięciu studenta.

Krewny Marka wrócił do Anglii.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adre / 15 kwietnia 2009 o 21:06
0
Czy To prawda, że zwłoki chłopaka znalezniono w Parku Saskim?
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 20:23
0
jaja napisał:
A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo


Ehh... Widocznie nie mówił, skoro twierdzą, że nie wiedzą. Masz inne informacje, że uważasz, że wiesz lepiej? To napisz to tu, żeby inni ludzie, w tym i ja, wiedzieli, że się mylą/mylimy, i że nikt z nas nie wie co czyta. Proszę bardzo...


Ehh... Widocznie nie mówił, skoro twierdzą, że nie wiedzą. Masz inne informacje, że uważasz, że wiesz lepiej? To napisz to tu, żeby inni ludzie, w tym i ja, wiedzieli, że się mylą/mylimy, i że nikt z nas nie wie co czyta. Proszę bardzo... rozwiń
Avatar
jaja / 31 marca 2009 o 20:06
0
kinol napisał:
Może i nie miał z tym nic wspólnego, nie wiadomo, ale dlaczego nie pomaga policji, jeśli wie o czym rozmawiał z Markiem, o czym rozmawiali z tymi łepkami, dlaczego nie mówi w jakich dokładnie okolicznościach się rozstali, itd.???? Widzisz jakieś logiczne tego wytłumaczenie??


A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo


A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo rozwiń
Avatar
rówiesnik / 31 marca 2009 o 00:55
0
otóz to , nie chce osadzac tego całego wujka , ale jest to dziwne , ze w obliczu takiej tragedii rodzinnej , zaginiecia bratanka (!!!!!), on wyjechał , nie wrocil , siedzi w UK i grzeje 4 litery.... Ja na miejscu tego wujka, grzałbym do Polski jak szybko sie da, zeby po 1 siedziec z rodzina , wspierac psychicznie , po 2 , ewentualnie pomoc w sledztwie , moglbym mowic 123465765 razy to samo nawet .
Strasznie ogolnie jakos lezy mi na watrobie ta sprawa , niesamowice wspolczuje rodzicom tego chłopaka ,ehhhh , cały czas mam nadzieje ze cos sie wydarzy , jakis przelom w sledztwie , nowa poszlaka , ze go odnajda calego i zdrowego ! Sam jestem studentem , tyle ze z lekarskiego , ale nie raz nie dwa bywalo sie na imprezie z prawem , nawet w archiwum.... no po prostu nawet nie wiem co pisac , im wiecej o tym mysle tym gorzej sie z tym czuje jakos czlowiek.
otóz to , nie chce osadzac tego całego wujka , ale jest to dziwne , ze w obliczu takiej tragedii rodzinnej , zaginiecia bratanka (!!!!!), on wyjechał , nie wrocil , siedzi w UK i grzeje 4 litery.... Ja na miejscu tego wujka, grzałbym do Polski jak szybko sie da, zeby po 1 siedziec z rodzina , wspierac psychicznie , po 2 , ewentualnie pomoc w sledztwie , moglbym mowic 123465765 razy to samo nawet .
Strasznie ogolnie jakos lezy mi na watrobie ta sprawa , niesamowice wspolczuje rodzicom tego chłopaka ,ehhhh , cały czas... rozwiń
Avatar
kinol / 30 marca 2009 o 23:15
0
Może i nie miał z tym nic wspólnego, nie wiadomo, ale dlaczego nie pomaga policji, jeśli wie o czym rozmawiał z Markiem, o czym rozmawiali z tymi łepkami, dlaczego nie mówi w jakich dokładnie okolicznościach się rozstali, itd.???? Widzisz jakieś logiczne tego wytłumaczenie??
Avatar
jaja / 29 marca 2009 o 21:29
0
Bronie bo to co piszecie to dla mnie jest absurdalne!!!Jak mozna takie rzeczy wypisywac!Dla mnie to jest paranoja!Takim bezmyslnym pisaniem mozecie kogos skrzywdzic...
Avatar
jaja / 29 marca 2009 o 21:28
0
mm napisał:
a co ty tak go bronisz?



Bronie bo to co piszecie to dla mnie jest absurdalne!!!Jak mozna takie rzeczy wypisywac!Dla mnie to jest paranoja!Takim bezmyslnym pisaniem mozecie kogos skrzywdzic...
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 19:12
0
mm napisał:
a co ty tak go bronisz?



Bo myśli, w odróznieniu od niektórych.

Wujek raczej nie miał z tym nic wspólnego, był za mało pijany i poszedł dopić olewając bratanka. Nie zachował się zbyt dobrze wiedząc w jakim chłopak jest stanie i pozwalając mu na samotną, niebezpieczną wędrówkę, jednak twierdzenie, ze miał coś wspólnego z jego zaginięciem jest przesadzone.
Avatar
mm / 29 marca 2009 o 19:06
0
jaja napisał:
Kim wy w ogole jestescie,zeby oceniac tego wujka!!Moim zdaniem nikim!Przeciez on tego nie chcial!Jak mozecie wypisywac takie glopty,ze on to zlecil!Normalnie nie moge czytac co za glupoty wypisujecie!Moze musial wracac do tej Anglii!Sami pewnie byliscie nieraz w takich sytuacjach,ze sami wracaliscie do domu pijani a teraz,ze tak sie stalo to kazdy taki madry i kogos potrafi osadzac!Nie wy jestescie od tego!Najpierw pomyslcie 10 razy za nim cos napiszecie!Nie blyskacie inteligencja z tego co widze!



a co ty tak go bronisz?



a co ty tak go bronisz? rozwiń
Avatar
jaja / 29 marca 2009 o 18:17
0
Kim wy w ogole jestescie,zeby oceniac tego wujka!!Moim zdaniem nikim!Przeciez on tego nie chcial!Jak mozecie wypisywac takie glopty,ze on to zlecil!Normalnie nie moge czytac co za glupoty wypisujecie!Moze musial wracac do tej Anglii!Sami pewnie byliscie nieraz w takich sytuacjach,ze sami wracaliscie do domu pijani a teraz,ze tak sie stalo to kazdy taki madry i kogos potrafi osadzac!Nie wy jestescie od tego!Najpierw pomyslcie 10 razy za nim cos napiszecie!Nie blyskacie inteligencja z tego co widze!
Avatar
adre / 15 kwietnia 2009 o 21:06
0
Czy To prawda, że zwłoki chłopaka znalezniono w Parku Saskim?
Avatar
kinol / 31 marca 2009 o 20:23
0
jaja napisał:
A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo


Ehh... Widocznie nie mówił, skoro twierdzą, że nie wiedzą. Masz inne informacje, że uważasz, że wiesz lepiej? To napisz to tu, żeby inni ludzie, w tym i ja, wiedzieli, że się mylą/mylimy, i że nikt z nas nie wie co czyta. Proszę bardzo...


Ehh... Widocznie nie mówił, skoro twierdzą, że nie wiedzą. Masz inne informacje, że uważasz, że wiesz lepiej? To napisz to tu, żeby inni ludzie, w tym i ja, wiedzieli, że się mylą/mylimy, i że nikt z nas nie wie co czyta. Proszę bardzo... rozwiń
Avatar
jaja / 31 marca 2009 o 20:06
0
kinol napisał:
Może i nie miał z tym nic wspólnego, nie wiadomo, ale dlaczego nie pomaga policji, jeśli wie o czym rozmawiał z Markiem, o czym rozmawiali z tymi łepkami, dlaczego nie mówi w jakich dokładnie okolicznościach się rozstali, itd.???? Widzisz jakieś logiczne tego wytłumaczenie??


A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo


A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo rozwiń
Avatar
rówiesnik / 31 marca 2009 o 00:55
0
otóz to , nie chce osadzac tego całego wujka , ale jest to dziwne , ze w obliczu takiej tragedii rodzinnej , zaginiecia bratanka (!!!!!), on wyjechał , nie wrocil , siedzi w UK i grzeje 4 litery.... Ja na miejscu tego wujka, grzałbym do Polski jak szybko sie da, zeby po 1 siedziec z rodzina , wspierac psychicznie , po 2 , ewentualnie pomoc w sledztwie , moglbym mowic 123465765 razy to samo nawet .
Strasznie ogolnie jakos lezy mi na watrobie ta sprawa , niesamowice wspolczuje rodzicom tego chłopaka ,ehhhh , cały czas mam nadzieje ze cos sie wydarzy , jakis przelom w sledztwie , nowa poszlaka , ze go odnajda calego i zdrowego ! Sam jestem studentem , tyle ze z lekarskiego , ale nie raz nie dwa bywalo sie na imprezie z prawem , nawet w archiwum.... no po prostu nawet nie wiem co pisac , im wiecej o tym mysle tym gorzej sie z tym czuje jakos czlowiek.
otóz to , nie chce osadzac tego całego wujka , ale jest to dziwne , ze w obliczu takiej tragedii rodzinnej , zaginiecia bratanka (!!!!!), on wyjechał , nie wrocil , siedzi w UK i grzeje 4 litery.... Ja na miejscu tego wujka, grzałbym do Polski jak szybko sie da, zeby po 1 siedziec z rodzina , wspierac psychicznie , po 2 , ewentualnie pomoc w sledztwie , moglbym mowic 123465765 razy to samo nawet .
Strasznie ogolnie jakos lezy mi na watrobie ta sprawa , niesamowice wspolczuje rodzicom tego chłopaka ,ehhhh , cały czas... rozwiń
Avatar
kinol / 30 marca 2009 o 23:15
0
Może i nie miał z tym nic wspólnego, nie wiadomo, ale dlaczego nie pomaga policji, jeśli wie o czym rozmawiał z Markiem, o czym rozmawiali z tymi łepkami, dlaczego nie mówi w jakich dokładnie okolicznościach się rozstali, itd.???? Widzisz jakieś logiczne tego wytłumaczenie??
Avatar
jaja / 29 marca 2009 o 21:29
0
Bronie bo to co piszecie to dla mnie jest absurdalne!!!Jak mozna takie rzeczy wypisywac!Dla mnie to jest paranoja!Takim bezmyslnym pisaniem mozecie kogos skrzywdzic...
Avatar
jaja / 29 marca 2009 o 21:28
0
mm napisał:
a co ty tak go bronisz?



Bronie bo to co piszecie to dla mnie jest absurdalne!!!Jak mozna takie rzeczy wypisywac!Dla mnie to jest paranoja!Takim bezmyslnym pisaniem mozecie kogos skrzywdzic...
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 19:12
0
mm napisał:
a co ty tak go bronisz?



Bo myśli, w odróznieniu od niektórych.

Wujek raczej nie miał z tym nic wspólnego, był za mało pijany i poszedł dopić olewając bratanka. Nie zachował się zbyt dobrze wiedząc w jakim chłopak jest stanie i pozwalając mu na samotną, niebezpieczną wędrówkę, jednak twierdzenie, ze miał coś wspólnego z jego zaginięciem jest przesadzone.
Avatar
mm / 29 marca 2009 o 19:06
0
jaja napisał:
Kim wy w ogole jestescie,zeby oceniac tego wujka!!Moim zdaniem nikim!Przeciez on tego nie chcial!Jak mozecie wypisywac takie glopty,ze on to zlecil!Normalnie nie moge czytac co za glupoty wypisujecie!Moze musial wracac do tej Anglii!Sami pewnie byliscie nieraz w takich sytuacjach,ze sami wracaliscie do domu pijani a teraz,ze tak sie stalo to kazdy taki madry i kogos potrafi osadzac!Nie wy jestescie od tego!Najpierw pomyslcie 10 razy za nim cos napiszecie!Nie blyskacie inteligencja z tego co widze!



a co ty tak go bronisz?



a co ty tak go bronisz? rozwiń
Avatar
jaja / 29 marca 2009 o 18:17
0
Kim wy w ogole jestescie,zeby oceniac tego wujka!!Moim zdaniem nikim!Przeciez on tego nie chcial!Jak mozecie wypisywac takie glopty,ze on to zlecil!Normalnie nie moge czytac co za glupoty wypisujecie!Moze musial wracac do tej Anglii!Sami pewnie byliscie nieraz w takich sytuacjach,ze sami wracaliscie do domu pijani a teraz,ze tak sie stalo to kazdy taki madry i kogos potrafi osadzac!Nie wy jestescie od tego!Najpierw pomyslcie 10 razy za nim cos napiszecie!Nie blyskacie inteligencja z tego co widze!
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 0 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 12 4

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 0

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 11 2

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 7 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 8 2

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo]
galeria
film

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia, wideo] 5 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 99 26

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 43 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!