Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 sierpnia 2009 r.
17:14
Edytuj ten wpis

17-latek nie żyje - poraził go prąd

Autor: Zdjęcie autora tom
0 15 A A

Chłopak naprawiał w domu wiertarkę. Doszło do zwarcia. Nastolatek zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15 przy ul. Oniegina w Lublinie. O śmierci 17-latka powiadomiło policjantów pogotowie.

- Nastolatek naprawiał w domu wiertarkę. Wtedy doszło do porażenia prądem - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Policja ustala szczegóły tragicznego wypadku.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Milena~ / 22 listopada 2009 o 19:18
0
Ja napisał:
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?


Jolopem to jesteś ty.... Troche Szacunku dla zmarlej osoby Zwlaszcza, że go nie znałeś.....
Avatar
~xxxx~ / 2 września 2009 o 00:03
0
Tak bywa nieraz. najlepszy popełnia błędy... Wiec wypowiedzi ze sa de*bilem itp sa poprostu nie na miejscu. A tym bardziej Ci co go znali wiedzą że sie znał na tym. Ja go dobrze znałam i żenują mnie te komentarze w których jacyś niekulturalni ludzie śmieją go wyzywac. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Czesław / 1 września 2009 o 14:44
0
dzisiaj wychowawczyni na rozpoczeciu roku powiedziala, ze byl ode mnie ze szkoly ( ZSeL) jak sie nazywal .. ? Jutro pogrzeb podobno .. [*]
Avatar
ggg / 31 sierpnia 2009 o 21:48
0
Znałam go bardzo dobrze i powiem wam ze to był wspanialy chlopak ... Zdolny, dobry, zawsze usmiechnety... wielka szkoda ze nie ma go wsrod nas.. [*][*]
Avatar
jjjj / 31 sierpnia 2009 o 21:18
0
Kameleon napisał:
to że nie rozumiesz że wiertarki się nie naprawia pod prądem i że to fakt to świadczy też o tobie że jesteś deb*** i nie obrażaj innych za to że ktoś umarł i nadaje się to do najgłupszych śmierci Darwina


jak ktos napisał, nie znajac sie na elektryce gówno mozesz wiedziec na temat jak sie napreawia wiertarke a jak nie, a za te głupoty ktore wypisujesz to zycze ci kolego równie tragicznej smierci , moze bedziesz przyładem dla innych tobie podobnych
Avatar
HMMM / 31 sierpnia 2009 o 12:46
0
ZNAŁAM TEGO CHLOPAKA...BARDZO POCZCIWY I NIE GŁUPI BYŁ...A MAJSTERKOWANIE JEGO PASJA BYŁO ODKĄD PAMIETAM ....[*]
Avatar
jelly / 31 sierpnia 2009 o 08:19
0
Naprawianie urządzeń będących pod napięciem to wystarczający objaw bezmyślności. Inna sprawa - najwidoczniej instalacja elektryczna nie ma bezpieczników różnicowych, wtedy pewnie nie doszłoby do tragedii.
Avatar
nastolatka / 30 sierpnia 2009 o 20:13
0
Jeszcze ja go znałam...Nie moge w to uwierzyć!!
[*][*]
Avatar
alchemik / 30 sierpnia 2009 o 17:41
0
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania zasilania. Ale pewnie "znawcy" nie wiedzą
o czym piszę.
Nawet najlepsi tak ginęli. Skoro chłpak rozkręcił wiertarkę i próbował naprawiać to znak, że był zainteresowany techniką i ciekawy świata, co stawia
go ponad tysiącami bezmózgowych matołków, którym niebawem nowe buty będzie zawiązywać sprzedawczyni w sklepie.
Wyrazy współczucia dla rodziców i bliskich.

(podobno wyłączniki różnicowoprądowe ratują życie w takich przypadkach, ale kto je ma)
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania z... rozwiń
Avatar
Ja / 30 sierpnia 2009 o 13:23
0
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?
Avatar
~Milena~ / 22 listopada 2009 o 19:18
0
Ja napisał:
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?


Jolopem to jesteś ty.... Troche Szacunku dla zmarlej osoby Zwlaszcza, że go nie znałeś.....
Avatar
~xxxx~ / 2 września 2009 o 00:03
0
Tak bywa nieraz. najlepszy popełnia błędy... Wiec wypowiedzi ze sa de*bilem itp sa poprostu nie na miejscu. A tym bardziej Ci co go znali wiedzą że sie znał na tym. Ja go dobrze znałam i żenują mnie te komentarze w których jacyś niekulturalni ludzie śmieją go wyzywac. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Czesław / 1 września 2009 o 14:44
0
dzisiaj wychowawczyni na rozpoczeciu roku powiedziala, ze byl ode mnie ze szkoly ( ZSeL) jak sie nazywal .. ? Jutro pogrzeb podobno .. [*]
Avatar
ggg / 31 sierpnia 2009 o 21:48
0
Znałam go bardzo dobrze i powiem wam ze to był wspanialy chlopak ... Zdolny, dobry, zawsze usmiechnety... wielka szkoda ze nie ma go wsrod nas.. [*][*]
Avatar
jjjj / 31 sierpnia 2009 o 21:18
0
Kameleon napisał:
to że nie rozumiesz że wiertarki się nie naprawia pod prądem i że to fakt to świadczy też o tobie że jesteś deb*** i nie obrażaj innych za to że ktoś umarł i nadaje się to do najgłupszych śmierci Darwina


jak ktos napisał, nie znajac sie na elektryce gówno mozesz wiedziec na temat jak sie napreawia wiertarke a jak nie, a za te głupoty ktore wypisujesz to zycze ci kolego równie tragicznej smierci , moze bedziesz przyładem dla innych tobie podobnych
Avatar
HMMM / 31 sierpnia 2009 o 12:46
0
ZNAŁAM TEGO CHLOPAKA...BARDZO POCZCIWY I NIE GŁUPI BYŁ...A MAJSTERKOWANIE JEGO PASJA BYŁO ODKĄD PAMIETAM ....[*]
Avatar
jelly / 31 sierpnia 2009 o 08:19
0
Naprawianie urządzeń będących pod napięciem to wystarczający objaw bezmyślności. Inna sprawa - najwidoczniej instalacja elektryczna nie ma bezpieczników różnicowych, wtedy pewnie nie doszłoby do tragedii.
Avatar
nastolatka / 30 sierpnia 2009 o 20:13
0
Jeszcze ja go znałam...Nie moge w to uwierzyć!!
[*][*]
Avatar
alchemik / 30 sierpnia 2009 o 17:41
0
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania zasilania. Ale pewnie "znawcy" nie wiedzą
o czym piszę.
Nawet najlepsi tak ginęli. Skoro chłpak rozkręcił wiertarkę i próbował naprawiać to znak, że był zainteresowany techniką i ciekawy świata, co stawia
go ponad tysiącami bezmózgowych matołków, którym niebawem nowe buty będzie zawiązywać sprzedawczyni w sklepie.
Wyrazy współczucia dla rodziców i bliskich.

(podobno wyłączniki różnicowoprądowe ratują życie w takich przypadkach, ale kto je ma)
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania z... rozwiń
Avatar
Ja / 30 sierpnia 2009 o 13:23
0
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?