Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 sierpnia 2009 r.
17:14
Edytuj ten wpis

17-latek nie żyje - poraził go prąd

Autor: Zdjęcie autora tom
0 15 A A

Chłopak naprawiał w domu wiertarkę. Doszło do zwarcia. Nastolatek zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15 przy ul. Oniegina w Lublinie. O śmierci 17-latka powiadomiło policjantów pogotowie.

- Nastolatek naprawiał w domu wiertarkę. Wtedy doszło do porażenia prądem - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Policja ustala szczegóły tragicznego wypadku.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Milena~ / 22 listopada 2009 o 19:18
0
Ja napisał:
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?


Jolopem to jesteś ty.... Troche Szacunku dla zmarlej osoby Zwlaszcza, że go nie znałeś.....
Avatar
~xxxx~ / 2 września 2009 o 00:03
0
Tak bywa nieraz. najlepszy popełnia błędy... Wiec wypowiedzi ze sa de*bilem itp sa poprostu nie na miejscu. A tym bardziej Ci co go znali wiedzą że sie znał na tym. Ja go dobrze znałam i żenują mnie te komentarze w których jacyś niekulturalni ludzie śmieją go wyzywac. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Czesław / 1 września 2009 o 14:44
0
dzisiaj wychowawczyni na rozpoczeciu roku powiedziala, ze byl ode mnie ze szkoly ( ZSeL) jak sie nazywal .. ? Jutro pogrzeb podobno .. [*]
Avatar
ggg / 31 sierpnia 2009 o 21:48
0
Znałam go bardzo dobrze i powiem wam ze to był wspanialy chlopak ... Zdolny, dobry, zawsze usmiechnety... wielka szkoda ze nie ma go wsrod nas.. [*][*]
Avatar
jjjj / 31 sierpnia 2009 o 21:18
0
Kameleon napisał:
to że nie rozumiesz że wiertarki się nie naprawia pod prądem i że to fakt to świadczy też o tobie że jesteś deb*** i nie obrażaj innych za to że ktoś umarł i nadaje się to do najgłupszych śmierci Darwina


jak ktos napisał, nie znajac sie na elektryce gówno mozesz wiedziec na temat jak sie napreawia wiertarke a jak nie, a za te głupoty ktore wypisujesz to zycze ci kolego równie tragicznej smierci , moze bedziesz przyładem dla innych tobie podobnych
Avatar
HMMM / 31 sierpnia 2009 o 12:46
0
ZNAŁAM TEGO CHLOPAKA...BARDZO POCZCIWY I NIE GŁUPI BYŁ...A MAJSTERKOWANIE JEGO PASJA BYŁO ODKĄD PAMIETAM ....[*]
Avatar
jelly / 31 sierpnia 2009 o 08:19
0
Naprawianie urządzeń będących pod napięciem to wystarczający objaw bezmyślności. Inna sprawa - najwidoczniej instalacja elektryczna nie ma bezpieczników różnicowych, wtedy pewnie nie doszłoby do tragedii.
Avatar
nastolatka / 30 sierpnia 2009 o 20:13
0
Jeszcze ja go znałam...Nie moge w to uwierzyć!!
[*][*]
Avatar
alchemik / 30 sierpnia 2009 o 17:41
0
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania zasilania. Ale pewnie "znawcy" nie wiedzą
o czym piszę.
Nawet najlepsi tak ginęli. Skoro chłpak rozkręcił wiertarkę i próbował naprawiać to znak, że był zainteresowany techniką i ciekawy świata, co stawia
go ponad tysiącami bezmózgowych matołków, którym niebawem nowe buty będzie zawiązywać sprzedawczyni w sklepie.
Wyrazy współczucia dla rodziców i bliskich.

(podobno wyłączniki różnicowoprądowe ratują życie w takich przypadkach, ale kto je ma)
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania z... rozwiń
Avatar
Ja / 30 sierpnia 2009 o 13:23
0
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?
Avatar
~Milena~ / 22 listopada 2009 o 19:18
0
Ja napisał:
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?


Jolopem to jesteś ty.... Troche Szacunku dla zmarlej osoby Zwlaszcza, że go nie znałeś.....
Avatar
~xxxx~ / 2 września 2009 o 00:03
0
Tak bywa nieraz. najlepszy popełnia błędy... Wiec wypowiedzi ze sa de*bilem itp sa poprostu nie na miejscu. A tym bardziej Ci co go znali wiedzą że sie znał na tym. Ja go dobrze znałam i żenują mnie te komentarze w których jacyś niekulturalni ludzie śmieją go wyzywac. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Czesław / 1 września 2009 o 14:44
0
dzisiaj wychowawczyni na rozpoczeciu roku powiedziala, ze byl ode mnie ze szkoly ( ZSeL) jak sie nazywal .. ? Jutro pogrzeb podobno .. [*]
Avatar
ggg / 31 sierpnia 2009 o 21:48
0
Znałam go bardzo dobrze i powiem wam ze to był wspanialy chlopak ... Zdolny, dobry, zawsze usmiechnety... wielka szkoda ze nie ma go wsrod nas.. [*][*]
Avatar
jjjj / 31 sierpnia 2009 o 21:18
0
Kameleon napisał:
to że nie rozumiesz że wiertarki się nie naprawia pod prądem i że to fakt to świadczy też o tobie że jesteś deb*** i nie obrażaj innych za to że ktoś umarł i nadaje się to do najgłupszych śmierci Darwina


jak ktos napisał, nie znajac sie na elektryce gówno mozesz wiedziec na temat jak sie napreawia wiertarke a jak nie, a za te głupoty ktore wypisujesz to zycze ci kolego równie tragicznej smierci , moze bedziesz przyładem dla innych tobie podobnych
Avatar
HMMM / 31 sierpnia 2009 o 12:46
0
ZNAŁAM TEGO CHLOPAKA...BARDZO POCZCIWY I NIE GŁUPI BYŁ...A MAJSTERKOWANIE JEGO PASJA BYŁO ODKĄD PAMIETAM ....[*]
Avatar
jelly / 31 sierpnia 2009 o 08:19
0
Naprawianie urządzeń będących pod napięciem to wystarczający objaw bezmyślności. Inna sprawa - najwidoczniej instalacja elektryczna nie ma bezpieczników różnicowych, wtedy pewnie nie doszłoby do tragedii.
Avatar
nastolatka / 30 sierpnia 2009 o 20:13
0
Jeszcze ja go znałam...Nie moge w to uwierzyć!!
[*][*]
Avatar
alchemik / 30 sierpnia 2009 o 17:41
0
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania zasilania. Ale pewnie "znawcy" nie wiedzą
o czym piszę.
Nawet najlepsi tak ginęli. Skoro chłpak rozkręcił wiertarkę i próbował naprawiać to znak, że był zainteresowany techniką i ciekawy świata, co stawia
go ponad tysiącami bezmózgowych matołków, którym niebawem nowe buty będzie zawiązywać sprzedawczyni w sklepie.
Wyrazy współczucia dla rodziców i bliskich.

(podobno wyłączniki różnicowoprądowe ratują życie w takich przypadkach, ale kto je ma)
Oceniać łatwo, szczegónie gdy się nigdy niczego nie reperowało. "Prawdziwi znawcy" elektrotechniki wypowiedzieli swoje zdanie, ale gdyby im zepsuła się wiertarka, poszliby do sklepu i kupili nową. Fachowcy tzn. elektrycy, elektrotechnicy, elektronicy, fizycy, chemicy itd. większość prac wykonują pod napięciem - tylko się tym nie chwalą. A w wiertarce nie sposób wychwycić usterki mechanicznej bez obejrzenia pracy silnika.
Proszę spróbować ustawić wirnik z łżyskami w obudowie tak by nie ocierał o ścianki stojana bez włączania z... rozwiń
Avatar
Ja / 30 sierpnia 2009 o 13:23
0
Co za jołop naprawia wiertarkę pod prądem?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 0 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 0 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 0 0

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty 0 0

W Białej Podlaskiej przy okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odsłonięto pomnik "Odrodzenie ojczyzny 1918".

Odsłonili tablicę na 100-lecie odzyskania niepodległości. Niestety jest problem z jednym nazwiskiem
film

Odsłonili tablicę na 100-lecie odzyskania niepodległości. Niestety jest problem z jednym nazwiskiem 12 1

Mogilany, Kraków (woj. małopolskie). Tablica „W hołdzie twórcom niepodległości”, która została odsłonięta w Mogilanach w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ma literówkę. Tablica wymienia czterech ojców polskiej niepodległości Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Wincentego Witosa i Ignacego Jana Paderewskiego. W nazwisku tego ostatniego pojawiła się jednak literówka, gdyż na tablicy widnieje nazwisko „Padarewski”.

Tak powstawał Maszt Niepodległości w Lublinie [timelapse, wideo]
galeria
film

Tak powstawał Maszt Niepodległości w Lublinie [timelapse, wideo] 0 3

35-metrowy Maszt Niepodległości będzie w Lublinie trwałą pamiątką po obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta?

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta? 5 8

Kadrowe układanki trwają w lubelskim Ratuszu.

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia]
galeria

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia] 1 1

Uroczystości w Zamościu rozpoczęły się marszem niepodległości, który wyruszył spod pomnika Józefa Piłsudskiego.

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie
17 listopada 2018, 11:00

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 11 odbędzie się organizowany przez Lubelskie spacery z Prusem i Wydawnictwo Episteme spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej.

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]
galeria

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia] 10 15

Są nowe latarnie, drzewa i ławki. Plac Konstytucji 3 Maja w Świdniku został gruntownie przebudowany. Zmieniła się nie tylko nawierzchnia, zniknęły też schody i murki, a doszły fontanny. Co o zmianach sądzą mieszkańcy miasta?

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo)
film

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo) 0 0

Jest też tańsza o blisko 100 euro wersja, ale... bez gry. Co znajdziemy w Metro Exodus: Spartan Collector’s Edition Spartan Edition?

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 197 9

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 3 3

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!