Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2014 r.
10:08
Edytuj ten wpis

18-latek uratowany w ostatniej chwili. Chciał się powiesić, później szarpał się z policją

Autor: Zdjęcie autora łm
1 17 A A

Policjanci uratowali w sobotę w nocy 18-latka z gminy Niemce, który próbował popełnić samobójstwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiejszej nocy na komisariat w Niemcach zadzwoniła zdenerwowana kobieta. Prosiła o pomoc, mówiła, że jej syn chce popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli nastolatka w garażu. - Kiedy weszli do środka miał już założoną na szyi pętlę, drugi koniec kabla przywiązany był do drzwi ciągnika. Chłopak zaczynał się dusić - mówi kom. Renata Laszczka -Rusek z lubelskiej policji. Policjanci szybko uwolnili go ze sznurka. Później młody mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, był pod wpływem alkoholu, twierdził, że chce skończyć z życiem. Funkcjonariusze musieli go obezwładnić. Wezwano pogotowie. Niedoszły samobójca trafił na badania.
Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
damian / 15 stycznia 2014 o 14:57
0

W tej chwili chłopakowi jest potrzebna wszelka pomoc w postaci psychologów, przyjaciół osób które go znają aby poczuł że warto żyć i stawiać losowi czoła. Osobiście pochodzę z gminy niemce, nie znam chłopaka ale jest mi nie zmiernie przykro że dochodzi do takich tragedi gdzie ofiarą mógł zostać młody chłopak

Avatar
jolcia / 13 stycznia 2014 o 18:58
0

..

jesteś tak pusty jak bęben turecki  takich jak ty powinno to spotkać idioto  chłopak miał ojca psychola który gonił go z nożem  czy ciągał po podłodze  bił go od urodzenia i gardził nim  więc jak g ... wiesz to nie napinaj się bo mądrością to nie grzeszysz pajacu

Avatar
Ania / 12 stycznia 2014 o 19:59
0

a po co tu wypisujecie jakie problemy ma ten chłopak? żeby jeszcze podsycić tą durną dyskusję?

nie życze osobom, które tu życzą mu śmierci czy też szydzą by spotkał ich taki los, lub kogoś z ich bliskich...

nie wiecie co to znaczy....... trauma do końca życia gdy ktoś nam bliski popełni samobójstwo. trochę empatii jeśli wiecie co oznacza to słowo!!! jesteście tacy zawistni.... och oby jak najmniej takich "ludzi" na mojej drodze...

Avatar
monia / 12 stycznia 2014 o 13:20
0

Wiolu jeżeli nic na ten temat nie wiesz to nie pisz bzdur bo chyba pomyliłaś miejscowości  byłam w tedy przy tym zdarzeniu i nie Bogucin tylko Niemce  i jak nie wiecie jakie miał problemy  z ojcem psycholem  to się nie wypowiadajcie bo widzę ze parę osób pisze że nie umie się powiesić to niech oni pokarzą jak to się robi cwaniaki 

Avatar
krzoy / 12 stycznia 2014 o 11:14
0

Droga Wiolu... prosze sięzastanowić co da użalanie się nad takimi osobami...? Niech się zgłosi kto nie ma problemów...! Somobójstwo nie jest rozwiązaniem, w życiu trzeba walczyć i sienie poddawać. Użalanie się nad samobójcami (tymi niedoszłymi też) spowoduje, że będzie ich więcej. Na zasadzie jaki ja biedny jestem i na złość wszystkim się zabiję...! On nie chciał się zabić, rozpaczliwie zwraca uwagę że ma problemy inaczej już by nie żył... A problemy nikt za niego nie rozwiąże i musi to ktoś mu szybko wbić do głowy!

Avatar
wiolcia / 12 stycznia 2014 o 00:45
0

Czy to zdarzenie nie miało  czasem miejsca w gminie Garbów a nie Niemce?? Mówię o gminie Garbów miejscowości Bogucin ...

Avatar
Gość / 11 stycznia 2014 o 20:12
0

Ale z was idioci .. Ja wiem coś na ten temat więc nie uważaj sie za nie wiadomo kogo ze pozjadaliście wszystkie rozumy , akurat On ma bardzo duze problemy w domu został kilkakrotnie wyganiany . I nie pijaczyna tylko nie mógł sobie poradzić i postanowił sięgnąć po alkohol. 

Więc jeśli nie wiecie co się wydarzyło a macie cos głupiego do napisania nie udzielajcie sie na ten temat bo was kiedys może też to spotkac ..

to matka go wygania, no nie, 

to matka go wygania, no nie, 

rozwiń
Avatar
Ona / 11 stycznia 2014 o 20:08
0

Ale z was idioci .. Ja wiem coś na ten temat więc nie uważaj sie za nie wiadomo kogo ze pozjadaliście wszystkie rozumy , akurat On ma bardzo duze problemy w domu został kilkakrotnie wyganiany . I nie pijaczyna tylko nie mógł sobie poradzić i postanowił sięgnąć po alkohol. 

Więc jeśli nie wiecie co się wydarzyło a macie cos głupiego do napisania nie udzielajcie sie na ten temat bo was kiedys może też to spotkac ..

Avatar
Gość / 11 stycznia 2014 o 18:42
0

ale z was szuje nie ludzie.. chłopaka może spotkało jakieś nieszczęście, może był poniżany czy coś, a wy jeszcze śmiecie mówić ze nawet sie powiesić nie potrafi? że policja powinna poczekac az sie poddusi bardziej? ludzie co z wami. nigdy nie mieliscie dosc? wasze zycie jest usłane różami i chodzicie z bananem na ryju? 

ja jestem człowiekiem i współczuje temu chłopakowi że problemu dopuściły go do takiego czynu. oraz rodzina która tez to przezywa..

Wiolu!

Często zadaję sobie pytanie - dlaczego ludzie są bezinteresownie podli? Chyba nie ja jeden... .

Wiolu!

Często zadaję sobie pytanie - dlaczego ludzie są bezinteresownie podli? Chyba nie ja jeden... .

rozwiń
Avatar
wiola / 11 stycznia 2014 o 17:44
0

ale z was szuje nie ludzie.. chłopaka może spotkało jakieś nieszczęście, może był poniżany czy coś, a wy jeszcze śmiecie mówić ze nawet sie powiesić nie potrafi? że policja powinna poczekac az sie poddusi bardziej? ludzie co z wami. nigdy nie mieliscie dosc? wasze zycie jest usłane różami i chodzicie z bananem na ryju? 

ja jestem człowiekiem i współczuje temu chłopakowi że problemu dopuściły go do takiego czynu. oraz rodzina która tez to przezywa..

Avatar
damian / 15 stycznia 2014 o 14:57
0

W tej chwili chłopakowi jest potrzebna wszelka pomoc w postaci psychologów, przyjaciół osób które go znają aby poczuł że warto żyć i stawiać losowi czoła. Osobiście pochodzę z gminy niemce, nie znam chłopaka ale jest mi nie zmiernie przykro że dochodzi do takich tragedi gdzie ofiarą mógł zostać młody chłopak

Avatar
jolcia / 13 stycznia 2014 o 18:58
0

..

jesteś tak pusty jak bęben turecki  takich jak ty powinno to spotkać idioto  chłopak miał ojca psychola który gonił go z nożem  czy ciągał po podłodze  bił go od urodzenia i gardził nim  więc jak g ... wiesz to nie napinaj się bo mądrością to nie grzeszysz pajacu

Avatar
Ania / 12 stycznia 2014 o 19:59
0

a po co tu wypisujecie jakie problemy ma ten chłopak? żeby jeszcze podsycić tą durną dyskusję?

nie życze osobom, które tu życzą mu śmierci czy też szydzą by spotkał ich taki los, lub kogoś z ich bliskich...

nie wiecie co to znaczy....... trauma do końca życia gdy ktoś nam bliski popełni samobójstwo. trochę empatii jeśli wiecie co oznacza to słowo!!! jesteście tacy zawistni.... och oby jak najmniej takich "ludzi" na mojej drodze...

Avatar
monia / 12 stycznia 2014 o 13:20
0

Wiolu jeżeli nic na ten temat nie wiesz to nie pisz bzdur bo chyba pomyliłaś miejscowości  byłam w tedy przy tym zdarzeniu i nie Bogucin tylko Niemce  i jak nie wiecie jakie miał problemy  z ojcem psycholem  to się nie wypowiadajcie bo widzę ze parę osób pisze że nie umie się powiesić to niech oni pokarzą jak to się robi cwaniaki 

Avatar
krzoy / 12 stycznia 2014 o 11:14
0

Droga Wiolu... prosze sięzastanowić co da użalanie się nad takimi osobami...? Niech się zgłosi kto nie ma problemów...! Somobójstwo nie jest rozwiązaniem, w życiu trzeba walczyć i sienie poddawać. Użalanie się nad samobójcami (tymi niedoszłymi też) spowoduje, że będzie ich więcej. Na zasadzie jaki ja biedny jestem i na złość wszystkim się zabiję...! On nie chciał się zabić, rozpaczliwie zwraca uwagę że ma problemy inaczej już by nie żył... A problemy nikt za niego nie rozwiąże i musi to ktoś mu szybko wbić do głowy!

Avatar
wiolcia / 12 stycznia 2014 o 00:45
0

Czy to zdarzenie nie miało  czasem miejsca w gminie Garbów a nie Niemce?? Mówię o gminie Garbów miejscowości Bogucin ...

Avatar
Gość / 11 stycznia 2014 o 20:12
0

Ale z was idioci .. Ja wiem coś na ten temat więc nie uważaj sie za nie wiadomo kogo ze pozjadaliście wszystkie rozumy , akurat On ma bardzo duze problemy w domu został kilkakrotnie wyganiany . I nie pijaczyna tylko nie mógł sobie poradzić i postanowił sięgnąć po alkohol. 

Więc jeśli nie wiecie co się wydarzyło a macie cos głupiego do napisania nie udzielajcie sie na ten temat bo was kiedys może też to spotkac ..

to matka go wygania, no nie, 

to matka go wygania, no nie, 

rozwiń
Avatar
Ona / 11 stycznia 2014 o 20:08
0

Ale z was idioci .. Ja wiem coś na ten temat więc nie uważaj sie za nie wiadomo kogo ze pozjadaliście wszystkie rozumy , akurat On ma bardzo duze problemy w domu został kilkakrotnie wyganiany . I nie pijaczyna tylko nie mógł sobie poradzić i postanowił sięgnąć po alkohol. 

Więc jeśli nie wiecie co się wydarzyło a macie cos głupiego do napisania nie udzielajcie sie na ten temat bo was kiedys może też to spotkac ..

Avatar
Gość / 11 stycznia 2014 o 18:42
0

ale z was szuje nie ludzie.. chłopaka może spotkało jakieś nieszczęście, może był poniżany czy coś, a wy jeszcze śmiecie mówić ze nawet sie powiesić nie potrafi? że policja powinna poczekac az sie poddusi bardziej? ludzie co z wami. nigdy nie mieliscie dosc? wasze zycie jest usłane różami i chodzicie z bananem na ryju? 

ja jestem człowiekiem i współczuje temu chłopakowi że problemu dopuściły go do takiego czynu. oraz rodzina która tez to przezywa..

Wiolu!

Często zadaję sobie pytanie - dlaczego ludzie są bezinteresownie podli? Chyba nie ja jeden... .

Wiolu!

Często zadaję sobie pytanie - dlaczego ludzie są bezinteresownie podli? Chyba nie ja jeden... .

rozwiń
Avatar
wiola / 11 stycznia 2014 o 17:44
0

ale z was szuje nie ludzie.. chłopaka może spotkało jakieś nieszczęście, może był poniżany czy coś, a wy jeszcze śmiecie mówić ze nawet sie powiesić nie potrafi? że policja powinna poczekac az sie poddusi bardziej? ludzie co z wami. nigdy nie mieliscie dosc? wasze zycie jest usłane różami i chodzicie z bananem na ryju? 

ja jestem człowiekiem i współczuje temu chłopakowi że problemu dopuściły go do takiego czynu. oraz rodzina która tez to przezywa..

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 10 0

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 5 0

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 2

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 8 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 72 17

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 9 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie