Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 czerwca 2016 r.
21:30

Absolutoria 2016 na UMCS. Czas pożegnania z Alma Mater (zdjęcia)

0 21 A A

W piątek zaczęła się tegoroczna edycja Absolutoriów UMCS. Ubrani w togi i birety studenci kończą edukację, żegnając się z władzami uczelni, wykładowcami oraz kolegami i koleżankami ze studiów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Uroczystości takie jak ta piątkowa dla 140 studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii będą trwały cały czerwiec.

Na zdjęciach są m.in.: prorektor ds. studenckich, prof. Urszula Bobryk oraz dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS prof. dr hab. Ryszard Bera, prodziekan ds. kształcenia dr hab. Stanisława Byra, prodziekan ds. naukowych i współpracy międzynarodowej dr hab. Anna Dudak i prodziekan ds. studenckich dr Małgorzata Kuśpit oraz 140 studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
iroko / 11 czerwca 2016 o 22:08
0
w roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale pip umcs. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. odmierzyć 6l. z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. w naczyniu 4l jest 1l. z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. zrozumiano!!!! wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. wiles na pewno nie udowodnił wtf. za brednie stanowiące rzekomy dowód wtf wiles otrzymał z rąk króla norwegii medal abela czyli nagrodę nobla - na wniosek przestępcy. pod koniec xx wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. jechała na wydział pip umcs. powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. oto dowód. józef kozielecki: rozwiązywanie problemów, paŃstwowe zakŁady wydawnictw szkolnych, warszawa 1969, s. 55-57. google: lwgula
w roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale pip umcs. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nau... rozwiń
Avatar
howel / 11 czerwca 2016 o 21:42
0
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m (nie było wulgaryzmu, więc po co kropki w słowie za***eniem?), bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod - nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. odmierzyć 6l. z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. w naczyniu 4l jest 1l. z pełnego 9l wylewamy 3l i mamy 6l. niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej histrii ludzkości. zrozumiano!!!! wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći - nikt oprócz mnie tego nie dokonał - wiles na pewno nie udowodnił wtf - za brednie wiles otrzymał z rąk króla norwegii medal abela czyli nagrodę nobla - na wniosek przestępcy. pod koniec xx wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. jechała na wydział pip umcs. powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, że musiałem się pomylić. oto dowód. józef kozielecki: rozwiązywanie problemów, paŃstwowe zakŁady wydawnictw szkolnych, warszawa 1969, s. 55-57. google: lwgula
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m (nie było wulgaryzmu, więc po co kropki w słowie za***eniem?), bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem an... rozwiń
Avatar
tonga / 11 czerwca 2016 o 21:38
0
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod - nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. odmierzyć 6l. z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. w naczyniu 4l jest 1l. z pełnego 9l wylewamy 3l i mamy 6l. niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej histrii ludzkości. zrozumiano!!!! wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći - nikt oprócz mnie tego nie dokonał - wiles na pewno nie udowodnił wtf - za brednie wiles otrzymał z rąk króla norwegii medal abela czyli nagrodę nobla - na wniosek przestępcy. pod koniec xx wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. jechała na wydział pip umcs. powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, że musiałem się pomylić. oto dowód. józef kozielecki: rozwiązywanie problemów, paŃstwowe zakŁady wydawnictw szkolnych, warszawa 1969, s. 55-57. google: lwgula
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod - nauczyciel był tym faktem zdumiony ... rozwiń
Avatar
elkwood / 11 czerwca 2016 o 19:57
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Jeżeli jesteś male, to mam dwa pytania. Skoro szanowny kolega właściwie pojmuje wolność, to dlaczego kolega domaga się liczenia z innymi? Przecież wolność, to nie liczyć się z nikim. Drugie pytanie jest pytaniem lekko inymnym i brzmi: Czy jesteś tak wolny, jak skóra na Twoim przyrodzeniu?
Avatar
kechel / 11 czerwca 2016 o 19:41
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Do wiadomości. Panie Boże. Posyłam Ci kilka kolejnych dusz, których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Ojciec Chrzestny wszystkich Ojców Chrzestnych wszelkiich organizacji pozarządowych na świecie
Avatar
tholus / 11 czerwca 2016 o 19:25
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re5. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Nawet Kalapita to rozumie. Nie czytałem, nie czytam i czytać nie zamierzam. Ale sklecić co nieco potrafię. Gdzie jest pytający/a o Moderatora? Dzisiaj wyślę do osoby odpowiedniego Ducha. Drzwi zamknięte na klucz i świeczka w oknie na nic się zdadzą.
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re5. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego ro... rozwiń
Avatar
mughouse / 11 czerwca 2016 o 19:17
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re4. NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAWA DO WDRAŻANIA WŁASNYCH NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, ANI PATENTÓW, KTÓRE MOGŁYBY WZMOCNIĆ DANY NAM W PREZENCIE WASZ KRAJ! WASZA MARIONETKOWA WŁADZA I WASI PODWÓJNIE UBEZWŁASNOWOLNIENI GENERAŁOWIE SĄ NASZYMI PACHOŁKAMI. MY DECYDUJEMY I DECYDOWAĆ BĘDZIEMY, GDZIE I KIEDY POLSKI ŻOŁNIEŻ MA WALCZYĆ NA RZECZ PANÓW ŚWIATA. grupa trzymająca władzę nad światem
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re4. NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAW... rozwiń
Avatar
urocele / 11 czerwca 2016 o 19:13
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re3. KAŻDY POZNA PRAWDĘ PRZY NIEPRAWDZIE, BO TYLKO Z FAŁSZU WYNIKA ZARÓWNO PRAWDA JAK I FAŁSZ. O TYM, CO W TEJ KONIUNKCJI PRZEWAŻA DECYDUJE CZŁOWIEK, KTÓREGO WYSTARCZAJĄCO WYPOSAŻYŁ BÓG. Pamiętne " Róbmy swoje" brzmi jak rozkaz okupanta - więc okupant czyni swoje! Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W uściskach gładkich bez męskich tonów oddali wszystko z wyjątkiem dzwonów. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W prostych pytaniach zawiłość zła, nikt jej nie pojmie ot tak raz dwa. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W trudnych zadaniach zawiłość zła, nikt go nie zniszczy bez poli-zła. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiedzieli nam walkę z cieniem. W pluralnym świecie przewodzi ściema wszyscy ją czują, nic się nie zmienia. Nie szkoda gadać, nie szkoda gadać, bo nic się nie należy DLA POLSKIEGO DZIADA!
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re3. KAŻDY POZNA PRAWDĘ PRZY NIEPRAWDZIE, BO TYLKO Z FAŁSZU WYNIKA ZARÓWNO PRAWDA JAK I FAŁSZ. O TYM, CO W TEJ KONIUNKCJI PRZEWAŻA DECYDUJE CZŁOWIEK, KTÓREGO WYSTARCZAJĄCO WYPOSAŻYŁ BÓG. Pamiętne " Róbmy swoje" brzmi jak rozkaz okupanta - więc okupant czyni swoje! Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W uściskach gładkich bez męskich tonów oddali wszystko z wyjątkiem dzwonów. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dzi... rozwiń
Avatar
plantdom / 11 czerwca 2016 o 19:02
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re2. Gdyby szanowna osoba wiedziała, kim jest Kalapita, to nie postawiłaby pytania o miejsce pobytu moderatora. Pragnę przypomnieć, że Kalapita, to taka p s i t a , która się ciągle o moderatora pyta. Ponieważ pytanie nie zostało powtórzone, to nie wypada przypiąć szanownej osobie bycie Kalapitą.
Avatar
ergates / 11 czerwca 2016 o 18:47
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re. Proszę o wskazanie tu wpisu, którego treść winna doprowadzić moderatora do apopleksji. Ludzie pięknie się bawią, bo uwielbiają prezentować swoje przemyślenia właśnie w związku z PRZYSZŁOŚCIĄ NARODU - ABSOLWENTAMI.
Avatar
iroko / 11 czerwca 2016 o 22:08
0
w roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale pip umcs. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. odmierzyć 6l. z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. w naczyniu 4l jest 1l. z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. zrozumiano!!!! wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. wiles na pewno nie udowodnił wtf. za brednie stanowiące rzekomy dowód wtf wiles otrzymał z rąk króla norwegii medal abela czyli nagrodę nobla - na wniosek przestępcy. pod koniec xx wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. jechała na wydział pip umcs. powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. oto dowód. józef kozielecki: rozwiązywanie problemów, paŃstwowe zakŁady wydawnictw szkolnych, warszawa 1969, s. 55-57. google: lwgula
w roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale pip umcs. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nau... rozwiń
Avatar
howel / 11 czerwca 2016 o 21:42
0
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m (nie było wulgaryzmu, więc po co kropki w słowie za***eniem?), bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod - nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. odmierzyć 6l. z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. w naczyniu 4l jest 1l. z pełnego 9l wylewamy 3l i mamy 6l. niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej histrii ludzkości. zrozumiano!!!! wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći - nikt oprócz mnie tego nie dokonał - wiles na pewno nie udowodnił wtf - za brednie wiles otrzymał z rąk króla norwegii medal abela czyli nagrodę nobla - na wniosek przestępcy. pod koniec xx wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. jechała na wydział pip umcs. powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, że musiałem się pomylić. oto dowód. józef kozielecki: rozwiązywanie problemów, paŃstwowe zakŁady wydawnictw szkolnych, warszawa 1969, s. 55-57. google: lwgula
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m (nie było wulgaryzmu, więc po co kropki w słowie za***eniem?), bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem an... rozwiń
Avatar
tonga / 11 czerwca 2016 o 21:38
0
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod - nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. odmierzyć 6l. z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. w naczyniu 4l jest 1l. z pełnego 9l wylewamy 3l i mamy 6l. niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej histrii ludzkości. zrozumiano!!!! wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći - nikt oprócz mnie tego nie dokonał - wiles na pewno nie udowodnił wtf - za brednie wiles otrzymał z rąk króla norwegii medal abela czyli nagrodę nobla - na wniosek przestępcy. pod koniec xx wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. jechała na wydział pip umcs. powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, że musiałem się pomylić. oto dowód. józef kozielecki: rozwiązywanie problemów, paŃstwowe zakŁady wydawnictw szkolnych, warszawa 1969, s. 55-57. google: lwgula
w roku ak. 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na pip. podałem rozwiązanie w ciągu minuty. dla ludzi z mojego roku nie było to za***eniem, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolkwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod - nauczyciel był tym faktem zdumiony ... rozwiń
Avatar
elkwood / 11 czerwca 2016 o 19:57
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Jeżeli jesteś male, to mam dwa pytania. Skoro szanowny kolega właściwie pojmuje wolność, to dlaczego kolega domaga się liczenia z innymi? Przecież wolność, to nie liczyć się z nikim. Drugie pytanie jest pytaniem lekko inymnym i brzmi: Czy jesteś tak wolny, jak skóra na Twoim przyrodzeniu?
Avatar
kechel / 11 czerwca 2016 o 19:41
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Do wiadomości. Panie Boże. Posyłam Ci kilka kolejnych dusz, których uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Ojciec Chrzestny wszystkich Ojców Chrzestnych wszelkiich organizacji pozarządowych na świecie
Avatar
tholus / 11 czerwca 2016 o 19:25
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re5. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Nawet Kalapita to rozumie. Nie czytałem, nie czytam i czytać nie zamierzam. Ale sklecić co nieco potrafię. Gdzie jest pytający/a o Moderatora? Dzisiaj wyślę do osoby odpowiedniego Ducha. Drzwi zamknięte na klucz i świeczka w oknie na nic się zdadzą.
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re5. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego ro... rozwiń
Avatar
mughouse / 11 czerwca 2016 o 19:17
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re4. NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAWA DO WDRAŻANIA WŁASNYCH NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, ANI PATENTÓW, KTÓRE MOGŁYBY WZMOCNIĆ DANY NAM W PREZENCIE WASZ KRAJ! WASZA MARIONETKOWA WŁADZA I WASI PODWÓJNIE UBEZWŁASNOWOLNIENI GENERAŁOWIE SĄ NASZYMI PACHOŁKAMI. MY DECYDUJEMY I DECYDOWAĆ BĘDZIEMY, GDZIE I KIEDY POLSKI ŻOŁNIEŻ MA WALCZYĆ NA RZECZ PANÓW ŚWIATA. grupa trzymająca władzę nad światem
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re4. NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAW... rozwiń
Avatar
urocele / 11 czerwca 2016 o 19:13
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re3. KAŻDY POZNA PRAWDĘ PRZY NIEPRAWDZIE, BO TYLKO Z FAŁSZU WYNIKA ZARÓWNO PRAWDA JAK I FAŁSZ. O TYM, CO W TEJ KONIUNKCJI PRZEWAŻA DECYDUJE CZŁOWIEK, KTÓREGO WYSTARCZAJĄCO WYPOSAŻYŁ BÓG. Pamiętne " Róbmy swoje" brzmi jak rozkaz okupanta - więc okupant czyni swoje! Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W uściskach gładkich bez męskich tonów oddali wszystko z wyjątkiem dzwonów. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W prostych pytaniach zawiłość zła, nikt jej nie pojmie ot tak raz dwa. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W trudnych zadaniach zawiłość zła, nikt go nie zniszczy bez poli-zła. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dziada, nie szkoda gadać nie szkoda grać nie szkoda czynić tego na raz. Dum czy Referen dum czy Referen zapowiedzieli nam walkę z cieniem. W pluralnym świecie przewodzi ściema wszyscy ją czują, nic się nie zmienia. Nie szkoda gadać, nie szkoda gadać, bo nic się nie należy DLA POLSKIEGO DZIADA!
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re3. KAŻDY POZNA PRAWDĘ PRZY NIEPRAWDZIE, BO TYLKO Z FAŁSZU WYNIKA ZARÓWNO PRAWDA JAK I FAŁSZ. O TYM, CO W TEJ KONIUNKCJI PRZEWAŻA DECYDUJE CZŁOWIEK, KTÓREGO WYSTARCZAJĄCO WYPOSAŻYŁ BÓG. Pamiętne " Róbmy swoje" brzmi jak rozkaz okupanta - więc okupant czyni swoje! Dum czy Referen dum czy Referen zapowiadają nam nie frajeren. W uściskach gładkich bez męskich tonów oddali wszystko z wyjątkiem dzwonów. Nie szkoda gadać nie szkoda gadać nie widać konta nie widać dzi... rozwiń
Avatar
plantdom / 11 czerwca 2016 o 19:02
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re2. Gdyby szanowna osoba wiedziała, kim jest Kalapita, to nie postawiłaby pytania o miejsce pobytu moderatora. Pragnę przypomnieć, że Kalapita, to taka p s i t a , która się ciągle o moderatora pyta. Ponieważ pytanie nie zostało powtórzone, to nie wypada przypiąć szanownej osobie bycie Kalapitą.
Avatar
ergates / 11 czerwca 2016 o 18:47
0
Napisano dzisiaj o 09:47, 2016-06-11 09:47:28, Gdzie jest moderator? Re. Proszę o wskazanie tu wpisu, którego treść winna doprowadzić moderatora do apopleksji. Ludzie pięknie się bawią, bo uwielbiają prezentować swoje przemyślenia właśnie w związku z PRZYSZŁOŚCIĄ NARODU - ABSOLWENTAMI.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kredyt odnawialny na koncie osobistym – co to jest i jak działa?

Kredyt odnawialny na koncie osobistym – co to jest i jak działa? 0 0

Bieżące wydatki pochłonęły całą pensję, a na kolejną trzeba czekać jeszcze kilka dni? A może pojawił się nieoczekiwany wydatek, przekraczający obecne możliwości domowego budżetu? To tylko przykłady sytuacji, w których pomocny może okazać się dostęp do kredytu odnawialnego na koncie osobistym. Czym dokładnie jest i jak działa taki produkt?

Infomat na Rynku miał prezentować walory turystyczne regionu. A pokazywał film porno

Infomat na Rynku miał prezentować walory turystyczne regionu. A pokazywał film porno 33 2

Film porno zamiast reklam chwalących walory turystyczne okolicy można było zobaczyć w sobotę na infomacie ustawionym na hrubieszowskim rynku.

Paulina Guba znowu blisko rekordu, Polska druga w Pucharze Świata

Paulina Guba znowu blisko rekordu, Polska druga w Pucharze Świata 2 1

W weekend na stadionie olimpijskim w Londynie rozgrywane były zawody o Puchar Świata. Mamy powody do radości, bo Polska zajęła drugą lokatę, jedynie za USA. Biało-Czerwonych w Anglii reprezentowała trójka zawodników z województwa lubelskiego: Paulina Guba i Karolina Kołeczek (obie AZS UMCS Lublin) oraz Dominik Kopeć (Agros Zamość)

Depositphotos otrzymał polską wersję językową

Depositphotos otrzymał polską wersję językową 0 0

W dniu dzisiejszym pragnę poświęcić nieco miejsca stronie Depositphotos.com która to święci tryumfy popularności za naszą zachodnią granicą. Od teraz także Polacy mają możliwość wypróbować funkcjonalności jakie ona oferuje, a to wszystko za sprawą specjalnie przygotowanej dla rodaków nakładki językowej.

USA: Nieprawdopodobny upadek. Rowerzystka wpadła w dziurę między mostem a drogą [wideo]
film

USA: Nieprawdopodobny upadek. Rowerzystka wpadła w dziurę między mostem a drogą [wideo] 1 0

Wydział Transportu z Wisconsin w USA opublikował nagranie wideo przedstawiające rowerzystkę omijającą rogatki przed podnoszącym się mostem w miejscowości Menasha.

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon 0 0

LKPS Politechnika Lublin kompletuje skład. Wiceprezes klubu Maciej Krzaczek: w porównaniu do poprzedniego sezonu będziemy mieli mocniejszy skład, a co za tym idzie, stawiamy przed drużyną wyższe cele

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa
galeria
film

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa 26 1

Młody mężczyzna z Lublina wpadł na przemycie 12 kilogramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali go, kiedy wysiadał z busa, jadącego z Holandii.

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 16 3

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 7 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 1

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 2

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 1

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 20 10

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!