Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2017 r.
18:39

Al. Warszawska: Kierowca potrącił kobietę z wózkiem na przejściu

0 16 A A

Na al. Warszawskiej doszło do wypadku. Starsza kobieta i dziecko trafiły do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o zdarzeniu policjanci dostali o godz. 16.16. Kierująca mitsubishi potrąciła kobietę z wózkiem na przejściu dla pieszych.

Starsza kobieta z 2,5-letnim dzieckiem została odwieziona do szpitala.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hrabiaski / 15 listopada 2017 r. o 09:21
0
właśnie,zastanawiam się co to za pojęcie,,kultura bezpieczeństwa" zaraz zajrzę do google,może tam znajdę.Wystarczy prestrzegać PRD,a do tego nie trzeba zbyt wysokiej kultury,o ile wiem na egzaminie na PJ nikogo nie pytają z historii romantyzmy czy z historii literatury,a te pojęcia czlowiekowi który mieni się być kulturalny nie powinny być obce.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 r. o 08:56
0
Witam wszystkich. Każdy kierowca jest jednocześnie pieszym. Proszę zastanówcie się jak przechodzicie przez jezdnie - czy w miejscu dozwolonym i w jaki sposób? Zamiast wypisywać różne banały to proszę zastanówcie się co jest- Kultura Bezpieczeństwa!!!! Pozdrawiam
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 r. o 07:43
0
Dali babci dziecko do pilnowania. A babcie tak patrzą na auta. Idą jak ćma do światła....
Avatar
Ello / 15 listopada 2017 r. o 02:08
0
Ten komentarz to chyba kiepski żart.Po pierwsze gdzie tam jest kładka????
Avatar
Mietek / 14 listopada 2017 r. o 23:06
0
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jechać. Swiete krowy. Korki tylko robią. Jakby jak normalni ludzie nie chodzili tylko jezdzili, to by nie było kroków
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jech... rozwiń
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 r. o 22:33
0
Czas przebudowę tego skrzyżowania. Przechodzenie tam to jak loteria. Niech dodadzą choćby wysepkę. Pomijając fakt, że cała "aleja" Warszawska to zwykłe szambo nie droga. Wiecznie zapadający się przepust na wysokości ogródków działkowych. Rów na jezdni przy Skowronkowej , w którym stoi woda po każdym deszczu. I ten koleiny! Kto dopuścił taką drogę do ruchu?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 r. o 22:26
0
Po pierwsze to nie był wypadek , a po drugie to nie kierowca tylko kierowniczyni.
Avatar
dwd / 14 listopada 2017 r. o 22:22
0
To skrzyżowanie jest g...o warte. Ktoś z planistów nie zauważył, że ruch na Głównej jest często większy niż na Warszawskiej w kierunku na Jastków.
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 r. o 21:57
0
Wielokrotnie zgłaszałam na krajowej mapie zagrożeń..... notoryczne przekraczanie dopuszczalnej predkości na al Warszawskiej i co i nic. Policja ma to gdzieś, a działaniem od akcji do akcji nić się nie zmieni. Jak tylko robi się lużniej to cisną kierowcy tzn 80% kierowców ile się da. No bo jak wybrali wyjazd z LUbliną alternatywną ekspresówką to cisną, Policjo zrób coś!!!!!
Avatar
Świadek / 14 listopada 2017 r. o 21:56
0
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pewno nie było to tak, jak ktoś chciałby sobie wyobrazić, że starsza pani z wózkiem wtargnęła z chodnika wprost pod koła. Policja i pogotowie spisali się wzorowo. Dziecko wyleciało z wózka, ale nie odniosło żadnych obrażeń. Dobrej nocy wszystkim.
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pew... rozwiń
Avatar
hrabiaski / 15 listopada 2017 r. o 09:21
0
właśnie,zastanawiam się co to za pojęcie,,kultura bezpieczeństwa" zaraz zajrzę do google,może tam znajdę.Wystarczy prestrzegać PRD,a do tego nie trzeba zbyt wysokiej kultury,o ile wiem na egzaminie na PJ nikogo nie pytają z historii romantyzmy czy z historii literatury,a te pojęcia czlowiekowi który mieni się być kulturalny nie powinny być obce.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 r. o 08:56
0
Witam wszystkich. Każdy kierowca jest jednocześnie pieszym. Proszę zastanówcie się jak przechodzicie przez jezdnie - czy w miejscu dozwolonym i w jaki sposób? Zamiast wypisywać różne banały to proszę zastanówcie się co jest- Kultura Bezpieczeństwa!!!! Pozdrawiam
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 r. o 07:43
0
Dali babci dziecko do pilnowania. A babcie tak patrzą na auta. Idą jak ćma do światła....
Avatar
Ello / 15 listopada 2017 r. o 02:08
0
Ten komentarz to chyba kiepski żart.Po pierwsze gdzie tam jest kładka????
Avatar
Mietek / 14 listopada 2017 r. o 23:06
0
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jechać. Swiete krowy. Korki tylko robią. Jakby jak normalni ludzie nie chodzili tylko jezdzili, to by nie było kroków
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jech... rozwiń
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 r. o 22:33
0
Czas przebudowę tego skrzyżowania. Przechodzenie tam to jak loteria. Niech dodadzą choćby wysepkę. Pomijając fakt, że cała "aleja" Warszawska to zwykłe szambo nie droga. Wiecznie zapadający się przepust na wysokości ogródków działkowych. Rów na jezdni przy Skowronkowej , w którym stoi woda po każdym deszczu. I ten koleiny! Kto dopuścił taką drogę do ruchu?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 r. o 22:26
0
Po pierwsze to nie był wypadek , a po drugie to nie kierowca tylko kierowniczyni.
Avatar
dwd / 14 listopada 2017 r. o 22:22
0
To skrzyżowanie jest g...o warte. Ktoś z planistów nie zauważył, że ruch na Głównej jest często większy niż na Warszawskiej w kierunku na Jastków.
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 r. o 21:57
0
Wielokrotnie zgłaszałam na krajowej mapie zagrożeń..... notoryczne przekraczanie dopuszczalnej predkości na al Warszawskiej i co i nic. Policja ma to gdzieś, a działaniem od akcji do akcji nić się nie zmieni. Jak tylko robi się lużniej to cisną kierowcy tzn 80% kierowców ile się da. No bo jak wybrali wyjazd z LUbliną alternatywną ekspresówką to cisną, Policjo zrób coś!!!!!
Avatar
Świadek / 14 listopada 2017 r. o 21:56
0
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pewno nie było to tak, jak ktoś chciałby sobie wyobrazić, że starsza pani z wózkiem wtargnęła z chodnika wprost pod koła. Policja i pogotowie spisali się wzorowo. Dziecko wyleciało z wózka, ale nie odniosło żadnych obrażeń. Dobrej nocy wszystkim.
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pew... rozwiń