Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 lutego 2014 r.
8:30
Edytuj ten wpis

Al. Witosa: Auto uderzyło w latarnię

0 10 A A

Na al. Witosa doszło do wypadku. Honda uderzyła w słup. Informację strażacy dostali przed godz. 6. 35-latek jadący hondą uderzył w słup latarni niedaleko marketu Obi. Na miejsce przyjechali strażacy. Mężczyzna nie mógł się wydostać z auta, miał zakleszczone nogi. Pomogli ratownicy. Poszkodowany trafił do szpitala. Ucierpiała również 19-latka, która kierowała volkswagenem golfem. Jej auto uderzyło w hondę. Kobieta również trafiła do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
q / 16 lutego 2014 r. o 12:20
0

DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.

Bo według rzeczoznawców drogowych łuk jest dobrze wyprofilowany i nie ma co poprawiać 

Avatar
KIEROWCA / 16 lutego 2014 r. o 12:17
0

Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą). 

Avatar
kierowca bombowca / 16 lutego 2014 r. o 10:51
0

Po służbie był,teraz go to wali.

Avatar
kierowca / 16 lutego 2014 r. o 10:02
0

Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą). 

Avatar
numa / 14 lutego 2014 r. o 14:31
0
Jechałem akurat chwilę później, masakra!!!
Avatar
szofer / 14 lutego 2014 r. o 14:00
0

DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.

Avatar
badylarz / 14 lutego 2014 r. o 11:22
0

Szlag by trafił, taka ładna Honda... Jeszcze by się ją naciągnęło i wyklepało, to musieli ch**je dach obciąć...

Avatar
Gosia / 14 lutego 2014 r. o 11:09
0

Świetnie, zaraz będę sprawcą wypadku... Nie uderzyłam w Hondę... Nawet jej nie widziałam, mój samochód obrócił się w okół własnej osi, ale nie było kontaktu z żadnym samochodem... Brawo.

Avatar
steffan / 14 lutego 2014 r. o 10:04
0

W nocy byl przymrozek jezdnia śliska ale co tam trzeba gnać ile fabryka dala bo kawalek prostej jest. 

Avatar
aga / 14 lutego 2014 r. o 09:25
0
widziałam wrak - widok okropny. Pannę na do szkolenie - nie dostosowała prędkości do warunków pogodowych
Avatar
q / 16 lutego 2014 r. o 12:20
0

DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.

Bo według rzeczoznawców drogowych łuk jest dobrze wyprofilowany i nie ma co poprawiać 

Avatar
KIEROWCA / 16 lutego 2014 r. o 12:17
0

Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą). 

Avatar
kierowca bombowca / 16 lutego 2014 r. o 10:51
0

Po służbie był,teraz go to wali.

Avatar
kierowca / 16 lutego 2014 r. o 10:02
0

Jakiś rok temu Rzecznik Miasta P. Kieliszek mówił że to jest bardzo bezpieczny odcinek, P.Kieliszek jak by Pan jeździł tamtędy codziennie to zmieniłby Pan zdanie. A czy firma odpowiedzialna za zimowe utrzymanie tego odcinka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności bo przez ich zaniedbanie doszło do tych zdarzeń. Kasę za to biorą a w okresie zimowym zawsze są problemy z tym odcinkiem. A jak jedzie tamtędy piaskarka to z podniesionym pługiem i zero posypanej nawierzchni(piaskiem lub solą). 

Avatar
numa / 14 lutego 2014 r. o 14:31
0
Jechałem akurat chwilę później, masakra!!!
Avatar
szofer / 14 lutego 2014 r. o 14:00
0

DLACZEGO TAM NIE MA BARIERY OCHRONNEJ? tTo nie jeden już  wypadek na tym łuku ,droga jest zle wyprofilowana  i na sliskiej drodze auta walą w słup lub przejezdzają nz drugą stronę.

Avatar
badylarz / 14 lutego 2014 r. o 11:22
0

Szlag by trafił, taka ładna Honda... Jeszcze by się ją naciągnęło i wyklepało, to musieli ch**je dach obciąć...

Avatar
Gosia / 14 lutego 2014 r. o 11:09
0

Świetnie, zaraz będę sprawcą wypadku... Nie uderzyłam w Hondę... Nawet jej nie widziałam, mój samochód obrócił się w okół własnej osi, ale nie było kontaktu z żadnym samochodem... Brawo.

Avatar
steffan / 14 lutego 2014 r. o 10:04
0

W nocy byl przymrozek jezdnia śliska ale co tam trzeba gnać ile fabryka dala bo kawalek prostej jest. 

Avatar
aga / 14 lutego 2014 r. o 09:25
0
widziałam wrak - widok okropny. Pannę na do szkolenie - nie dostosowała prędkości do warunków pogodowych
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!