Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lipca 2011 r.
21:09
Edytuj ten wpis

Apele o pomoc dla samotnej matki z Lublina poskutkowały

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 7 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Dziś ma rozpocząć się remont mieszkania samotnej matki z Lublina, bohaterki naszych tekstów. To dzięki m.in. naszym Czytelnikom Agnieszka Drejka i jej chory syn po latach tułaczki po stancjach, w końcu mogą rozpocząć nowe życie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Historię kobiety i jej małoletniego syna, który choruje na astmę oskrzelową i atopowe zapalenie skóry opisywaliśmy pod koniec czerwca. Kobieta przez kilka lat tułała się po stancjach, mieszkała też w domu samotnej matki. Matka 6-letniego Jakuba starała się o mieszkanie socjalne od 2007 roku. W tym roku Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Lublinie przyznał kobiecie lokal przy ul. Wyżynnej. Był jednak warunek. Do końca sierpnia trzeba wykonać wyceniony na ok. 15 tys. kapitalny remont mieszkania.

Na łamach Dziennika Wschodniego apelowaliśmy o pomoc rodzinie. Nasi Czytelnicy i lubelskie firmy nie pozostali obojętni. Przekazali kobiecie m.in. pieniądze, ale też zaoferowali meble, umywalkę czy kuchenkę gazową.

– Jestem mile zaskoczona, że tak wiele osób chce nam pomóc – dziękuje wszystkim ofiarodawcom Agnieszka Drejka (na zdjęciu z synem Jakubem). – Bardzo się cieszę, że uda się zrobić ten remont. Zaczniemy go w poniedziałek. Chcemy jak najszybciej przeprowadzić się
do tego mieszkania ze stancji.

Prace w lokalu koordynują założycielki Centrum Interwencji Obywatelskiej. – Jest już wykonawca, który wykona remont w domu pani Agnieszki – zapewnia Bożena Lisowska, radna sejmiku wojewódzkiego, współzałożycielka CIO. – Mamy jest już glazurę, terakotę, panele podłogowe. M.in. Galeria Rusałka wspomogła nas w urządzeniu łazienki. Abia obiecała zabudowę kuchni. Potrzebujemy jeszcze szafy wnękowej i sprzętu AGD.

Remont rozpocznie się od łazienki, później będzie wykonywana kuchnia i przedpokój.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 lipca 2011 o 08:27
0
[quote name='olof' timestamp='1310456704' post='500391']
Dlaczego w Was tyle jadu? jeżeli Wam tak źle - to dlaczego sami nie poprosicie o pomoc? Myślicie, że tak łatwo przyznać się się do biedy, bezradności? pokazać twarz w mediach i poprosić o pomoc?!!czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że mając chore dziecko matka zrobi WSZYSTKO,żeby mu pomóc...nie zazdrośćcie, nigdy nie wiadomo na co wam przyjdzie, i czy sami nie zwrócicie się o pomoc - oby nikt nie był w takiej sytuacji ..a Pani i jej synowi życzę dużo więcej ludzi, którzy pomogą godnie żyć, spełnić marzenia...
[/quote]
to co najmniej połowa ludności w naszym kraju wymaga pomocy, także rząd winien podnieść najniższą krajową do minimum 3 tys. netto, to wtedy bardziej realne by było, że ludziom wystarczy na życie bez pomocy. A tak mając 1 tys. - 1,5 tys. wynagrodzenia przy jednym dziecku z żoną tj. 4 osoby, do tego dojazdy męża do pracy, no i ile zostanie po dokonaniu opłat, wyżywienia, ubrania na mieszkanie i remonty mieszkania. Przecież za to się nawet nie da przeżyć, nie mówiąc już o jakimkolwiek remoncie, a tak żyje dużoooo rodzin w naszym kraju chociaż pracują i to jest najgorsze, bo jak się pracuje to winno starczyć, a tu nawet sama osoba pracująca nie jest w stanie przeżyć nie mówiąc już o rodzinie.
[quote name='olof' timestamp='1310456704' post='500391']
Dlaczego w Was tyle jadu? jeżeli Wam tak źle - to dlaczego sami nie poprosicie o pomoc? Myślicie, że tak łatwo przyznać się się do biedy, bezradności? pokazać twarz w mediach i poprosić o pomoc?!!czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że mając chore dziecko matka zrobi WSZYSTKO,żeby mu pomóc...nie zazdrośćcie, nigdy nie wiadomo na co wam przyjdzie, i czy sami nie zwrócicie się o pomoc - oby nikt nie był w takiej sytuacji ..a Pani i jej synowi życzę... rozwiń
Avatar
olof / 12 lipca 2011 o 09:45
0
Dlaczego w Was tyle jadu? jeżeli Wam tak źle - to dlaczego sami nie poprosicie o pomoc? Myślicie, że tak łatwo przyznać się się do biedy, bezradności? pokazać twarz w mediach i poprosić o pomoc?!!czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że mając chore dziecko matka zrobi WSZYSTKO,żeby mu pomóc...nie zazdrośćcie, nigdy nie wiadomo na co wam przyjdzie, i czy sami nie zwrócicie się o pomoc - oby nikt nie był w takiej sytuacji ..a Pani i jej synowi życzę dużo więcej ludzi, którzy pomogą godnie żyć, spełnić marzenia...
Avatar
JANUARY / 12 lipca 2011 o 09:20
0
Grunt to umieć się pokazać w mediach i jest remont i itp a ile ludzi na wsi , żyję w ubustwie tym się zainetersujcie
Avatar
nick / 12 lipca 2011 o 09:09
0
tak się podniecacie, bo zazdrościcie im, o to wam chodzi, a może trzeba by pomyśleć - dobrze, że im się ułożyło, ale właśnie cóż się dziwić takie jest właśnie myślenie polaczka zwykłego
Avatar
Gość / 12 lipca 2011 o 06:37
0
no i po co kobiety bierzecie ślub, chyba po to aby zapieprzać, bo wtedy nikt nie da pełnej rodzinie, swoim córkom tłumaczę, żadnego ślubu, żyjcie na kocia łapę a jak będziecie mieć dzieci to przynajmniej opieka i wszyscy wokoło wam pomogą, no bo szkoda biednej samotnej matki, a jak wezmą ślub, no to pozostaje im orka, bo przecie nieważnie że mąż nie może dostać pracy albo jak ją ma to za 1 tys. - 1,5 tys. to już luksus, do tego trzeba męża wyżywić, a on nie zje jednej kanapki z serem żółtym, tylko mięcho, bo faceci tak mają i jeszcze należy go ubrać, w Afryce to wystarczy listek na miejsce intymne, u nas to nie przejdzie i należy także dać mu na bilet do pracy, no bo jak biedaczysko dotrze i powróci z pracy, także zostanie na żonę i dzieci ok. 300-500 zł i niech się cieszą, że mają legalnego tatusia. I czy warto żyć po Bożemu i legalnie, chyba nie, to nie w naszym kraju.
no i po co kobiety bierzecie ślub, chyba po to aby zapieprzać, bo wtedy nikt nie da pełnej rodzinie, swoim córkom tłumaczę, żadnego ślubu, żyjcie na kocia łapę a jak będziecie mieć dzieci to przynajmniej opieka i wszyscy wokoło wam pomogą, no bo szkoda biednej samotnej matki, a jak wezmą ślub, no to pozostaje im orka, bo przecie nieważnie że mąż nie może dostać pracy albo jak ją ma to za 1 tys. - 1,5 tys. to już luksus, do tego trzeba męża wyżywić, a on nie zje jednej kanapki z serem żółtym, tylko mięcho, bo faceci tak mają i jeszcze należ... rozwiń
Avatar
Maksellus Łoles / 12 lipca 2011 o 02:32
0
Tylko ojcowie pytasz. A może zapytaj z jakiego powodu jest tak jak jest. Nie każdy dzieciak z matką to porzucone osoby. Więcej pokory i zastanowienia. Oczywiście że po pierwsze powinno się ścigać rodzicow ale bez nadmiernego podniecania się. Takich dzieci jak masa, rzesza, banda, ogrom słowo do wyboru. Oczywiście najlepiej jest aby ktoś dał kasę ktoś zrobił remont, ktoś inny utrzymywał. Brakuje mi słów do czego ludzie są zdolni aby zyskać kilka złotych. Ja za mieszkanie zapłaciłem 200.000 PLN nikt mi nie dał 1 złotych, mam dwoje dzieci i jakoś wszyscy mają gdzieś czy jesteśmy zdrowi i czy mamy na utrzymanie. Więc jak to jest gdzie jest sprawiedliwość ja muszę płacić wszystko plus podatki gruntowe a ktoś dostaje mieszkanie za free i jeszcze mu remontują!!! Obłuda.!!!! Żenada i najgorszej próby działanie. Szkoda że gdy naprawdę jest potrzebna mobilizacja to wszyscy mają to gdzieś STARAJĄ SIĘ POKAZAĆ ZA KILKA ZŁOTYCH. Wstyd dla wszystkich i dla tej rodziny. Inni nie mogąc sobie poradzić muszą żebrać a tutaj proszę na zawołanie wszystko. Jest to lekko zalatujące gównem
Tylko ojcowie pytasz. A może zapytaj z jakiego powodu jest tak jak jest. Nie każdy dzieciak z matką to porzucone osoby. Więcej pokory i zastanowienia. Oczywiście że po pierwsze powinno się ścigać rodzicow ale bez nadmiernego podniecania się. Takich dzieci jak masa, rzesza, banda, ogrom słowo do wyboru. Oczywiście najlepiej jest aby ktoś dał kasę ktoś zrobił remont, ktoś inny utrzymywał. Brakuje mi słów do czego ludzie są zdolni aby zyskać kilka złotych. Ja za mieszkanie zapłaciłem 200.000 PLN nikt mi nie dał 1 złotych, mam dwoje dzieci i j... rozwiń
Avatar
chuda / 11 lipca 2011 o 22:03
0
rozgłos i wszystko podane na tacy.W ten sposób można się łatwo urządzić.Nie jedno dziecko ma astmę.A gdzie są ojcowie tych dzieci się pytam ?ech szkoda gadać!
Avatar
Gość / 13 lipca 2011 o 08:27
0
[quote name='olof' timestamp='1310456704' post='500391']
Dlaczego w Was tyle jadu? jeżeli Wam tak źle - to dlaczego sami nie poprosicie o pomoc? Myślicie, że tak łatwo przyznać się się do biedy, bezradności? pokazać twarz w mediach i poprosić o pomoc?!!czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że mając chore dziecko matka zrobi WSZYSTKO,żeby mu pomóc...nie zazdrośćcie, nigdy nie wiadomo na co wam przyjdzie, i czy sami nie zwrócicie się o pomoc - oby nikt nie był w takiej sytuacji ..a Pani i jej synowi życzę dużo więcej ludzi, którzy pomogą godnie żyć, spełnić marzenia...
[/quote]
to co najmniej połowa ludności w naszym kraju wymaga pomocy, także rząd winien podnieść najniższą krajową do minimum 3 tys. netto, to wtedy bardziej realne by było, że ludziom wystarczy na życie bez pomocy. A tak mając 1 tys. - 1,5 tys. wynagrodzenia przy jednym dziecku z żoną tj. 4 osoby, do tego dojazdy męża do pracy, no i ile zostanie po dokonaniu opłat, wyżywienia, ubrania na mieszkanie i remonty mieszkania. Przecież za to się nawet nie da przeżyć, nie mówiąc już o jakimkolwiek remoncie, a tak żyje dużoooo rodzin w naszym kraju chociaż pracują i to jest najgorsze, bo jak się pracuje to winno starczyć, a tu nawet sama osoba pracująca nie jest w stanie przeżyć nie mówiąc już o rodzinie.
[quote name='olof' timestamp='1310456704' post='500391']
Dlaczego w Was tyle jadu? jeżeli Wam tak źle - to dlaczego sami nie poprosicie o pomoc? Myślicie, że tak łatwo przyznać się się do biedy, bezradności? pokazać twarz w mediach i poprosić o pomoc?!!czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że mając chore dziecko matka zrobi WSZYSTKO,żeby mu pomóc...nie zazdrośćcie, nigdy nie wiadomo na co wam przyjdzie, i czy sami nie zwrócicie się o pomoc - oby nikt nie był w takiej sytuacji ..a Pani i jej synowi życzę... rozwiń
Avatar
olof / 12 lipca 2011 o 09:45
0
Dlaczego w Was tyle jadu? jeżeli Wam tak źle - to dlaczego sami nie poprosicie o pomoc? Myślicie, że tak łatwo przyznać się się do biedy, bezradności? pokazać twarz w mediach i poprosić o pomoc?!!czy ktoś z Was zastanowił się nad tym, że mając chore dziecko matka zrobi WSZYSTKO,żeby mu pomóc...nie zazdrośćcie, nigdy nie wiadomo na co wam przyjdzie, i czy sami nie zwrócicie się o pomoc - oby nikt nie był w takiej sytuacji ..a Pani i jej synowi życzę dużo więcej ludzi, którzy pomogą godnie żyć, spełnić marzenia...
Avatar
JANUARY / 12 lipca 2011 o 09:20
0
Grunt to umieć się pokazać w mediach i jest remont i itp a ile ludzi na wsi , żyję w ubustwie tym się zainetersujcie
Avatar
nick / 12 lipca 2011 o 09:09
0
tak się podniecacie, bo zazdrościcie im, o to wam chodzi, a może trzeba by pomyśleć - dobrze, że im się ułożyło, ale właśnie cóż się dziwić takie jest właśnie myślenie polaczka zwykłego
Avatar
Gość / 12 lipca 2011 o 06:37
0
no i po co kobiety bierzecie ślub, chyba po to aby zapieprzać, bo wtedy nikt nie da pełnej rodzinie, swoim córkom tłumaczę, żadnego ślubu, żyjcie na kocia łapę a jak będziecie mieć dzieci to przynajmniej opieka i wszyscy wokoło wam pomogą, no bo szkoda biednej samotnej matki, a jak wezmą ślub, no to pozostaje im orka, bo przecie nieważnie że mąż nie może dostać pracy albo jak ją ma to za 1 tys. - 1,5 tys. to już luksus, do tego trzeba męża wyżywić, a on nie zje jednej kanapki z serem żółtym, tylko mięcho, bo faceci tak mają i jeszcze należy go ubrać, w Afryce to wystarczy listek na miejsce intymne, u nas to nie przejdzie i należy także dać mu na bilet do pracy, no bo jak biedaczysko dotrze i powróci z pracy, także zostanie na żonę i dzieci ok. 300-500 zł i niech się cieszą, że mają legalnego tatusia. I czy warto żyć po Bożemu i legalnie, chyba nie, to nie w naszym kraju.
no i po co kobiety bierzecie ślub, chyba po to aby zapieprzać, bo wtedy nikt nie da pełnej rodzinie, swoim córkom tłumaczę, żadnego ślubu, żyjcie na kocia łapę a jak będziecie mieć dzieci to przynajmniej opieka i wszyscy wokoło wam pomogą, no bo szkoda biednej samotnej matki, a jak wezmą ślub, no to pozostaje im orka, bo przecie nieważnie że mąż nie może dostać pracy albo jak ją ma to za 1 tys. - 1,5 tys. to już luksus, do tego trzeba męża wyżywić, a on nie zje jednej kanapki z serem żółtym, tylko mięcho, bo faceci tak mają i jeszcze należ... rozwiń
Avatar
Maksellus Łoles / 12 lipca 2011 o 02:32
0
Tylko ojcowie pytasz. A może zapytaj z jakiego powodu jest tak jak jest. Nie każdy dzieciak z matką to porzucone osoby. Więcej pokory i zastanowienia. Oczywiście że po pierwsze powinno się ścigać rodzicow ale bez nadmiernego podniecania się. Takich dzieci jak masa, rzesza, banda, ogrom słowo do wyboru. Oczywiście najlepiej jest aby ktoś dał kasę ktoś zrobił remont, ktoś inny utrzymywał. Brakuje mi słów do czego ludzie są zdolni aby zyskać kilka złotych. Ja za mieszkanie zapłaciłem 200.000 PLN nikt mi nie dał 1 złotych, mam dwoje dzieci i jakoś wszyscy mają gdzieś czy jesteśmy zdrowi i czy mamy na utrzymanie. Więc jak to jest gdzie jest sprawiedliwość ja muszę płacić wszystko plus podatki gruntowe a ktoś dostaje mieszkanie za free i jeszcze mu remontują!!! Obłuda.!!!! Żenada i najgorszej próby działanie. Szkoda że gdy naprawdę jest potrzebna mobilizacja to wszyscy mają to gdzieś STARAJĄ SIĘ POKAZAĆ ZA KILKA ZŁOTYCH. Wstyd dla wszystkich i dla tej rodziny. Inni nie mogąc sobie poradzić muszą żebrać a tutaj proszę na zawołanie wszystko. Jest to lekko zalatujące gównem
Tylko ojcowie pytasz. A może zapytaj z jakiego powodu jest tak jak jest. Nie każdy dzieciak z matką to porzucone osoby. Więcej pokory i zastanowienia. Oczywiście że po pierwsze powinno się ścigać rodzicow ale bez nadmiernego podniecania się. Takich dzieci jak masa, rzesza, banda, ogrom słowo do wyboru. Oczywiście najlepiej jest aby ktoś dał kasę ktoś zrobił remont, ktoś inny utrzymywał. Brakuje mi słów do czego ludzie są zdolni aby zyskać kilka złotych. Ja za mieszkanie zapłaciłem 200.000 PLN nikt mi nie dał 1 złotych, mam dwoje dzieci i j... rozwiń
Avatar
chuda / 11 lipca 2011 o 22:03
0
rozgłos i wszystko podane na tacy.W ten sposób można się łatwo urządzić.Nie jedno dziecko ma astmę.A gdzie są ojcowie tych dzieci się pytam ?ech szkoda gadać!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 9

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 472 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!