Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 grudnia 2019 r.
13:02

Janusz i Monika Palikot pokazują swój dom na Starym Mieście w Lublinie [wideo]

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Czytelnik / 25 grudnia 2019 r. o 15:31
Fajnie, że nie ma go już w polityce.
Avatar
odp / 25 grudnia 2019 r. o 14:24
I fajnie. Na  Święta coś z życia wspaniałych, uczciwych, honorowych i godnych naśladowania ludzi.
 Dobry sarkazm.
Avatar
Gość / 25 grudnia 2019 r. o 13:46
Palikot walnie "przyczynił się" mentalnie do aktualnych zachowań tzw. totalnej opozycji. Wygłupy w modzie.
Avatar
Beza / 25 grudnia 2019 r. o 19:22
Kwaśniewska, Pani Palikot. Same autorytety w tym TVNie.
Avatar
Gość / 25 grudnia 2019 r. o 14:26
Nie ma ochoty rozwinąć swojej opowieści (youtu.be/dhHpjxxX8io) o kulisach kartelu zaczajonego na Górki? Chyba nie, bo Ludzie z Wypchanymi Portfelami z zasady trzymają sztamę przeciwko "plebsowi".
Avatar
koneser tanich win i wódek / 27 grudnia 2019 r. o 10:46
"Jestem gnojem, który użyźnia politykę" – mówi o sobie Janusz P.
Avatar
Mata / 25 grudnia 2019 r. o 19:19
Patointeligencja.
Avatar
Tradycjonalista / 25 grudnia 2019 r. o 19:16
Temat o ateistach. W sam raz na święta katolickie. Jakby nie można było przez pozostałe (odliczmy Wielkanoc)  przez pozostałe 360 dni w roku.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2019 r. o 15:31
Niejeden przez niego musial zamknac biznes bo nie mial takich ukladow i znajomosci w polityce i samorzadach. Trzeba miec tupet zeby jeszcze sie chwalic nieuczciwie zgromadzonym majatkiem no ale tacy sa tacy koniunkturalisci bez zasad i kregoslupa moralnego / etycznego; najpierw wielki katol i student KUL-u a pozniej jak zrobila sie koninktura to wielki lewicowie; kon by sie usmial;p
Avatar
as / 26 grudnia 2019 r. o 21:05
A jak tam pierwsza zona panie januszu?
Avatar
Do Billa / 1 stycznia 2020 r. o 18:19
Ten dom to dawna plebanka.Stal opuszczony od lat i stał się ruina . Potrzebował wielkich nakładów na remont i właściciel tej posesji Marek C. Sprzedał go Palikotowi. Archeolodzy , przed wielu laty, kości zmarłych pochowanych pod fara, zebrali i zamiast na cmentarzu, umieścili w dole obok tego domu. ,nie jest to miłe, ale jak kto lubi.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2020 r. o 14:47
Żyje w grzechu od wielu lat.. Publicznie.. Widać to po twarzy.. , choć nadrabia inteligencją. Żona też zagaszona w oczach, brak ducha.. Szkoda dzieci. Nosić takie nazwisko po obciach i wstyd.. Ale to nie ich wina. Kiedyś nie naprawdę dowiedzą dlaczego. Owszem, świat jest różny. Także ateiści mają prawo do życia, szkoda ich tylko, bo pod koniec mają ostry zjazd w dół., po czym (jeśli nie nie ockną) - jest Piekło.. - czego nikomu nie życzę, nawet Palikotowi i Spół.
Avatar
MARTA / 30 grudnia 2019 r. o 13:40
MAJĄ ŚLICZNE I REZOLUTNE DZIECI. TWORZĄ FAJNĄ RODZINĘ. KASA I POLITYKA NA BOK. ROZMOWA DOTYCZYŁA ARTYSTKI
Avatar
Używaj pilota / 29 grudnia 2019 r. o 21:34
Możesz przełączyć albo wyłączyć.
Avatar
xxxxxxx / 29 grudnia 2019 r. o 16:33
ochocho, pisoludki dały głos!!!!!! poopowiadajcie sobie o kryształowych osobach z partii rządzącej bedziecie mieli o czym opowiadac toz tosame kryształy tam są hahahahaha!!!!!!!!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2019 r. o 12:42
A ten wieśniak spod Biłgoraja to miesza w garnku chochlą czy wibratorem ?
Avatar
Marian Paździoch / 29 grudnia 2019 r. o 02:44
Za jaja i na latarnię!
Avatar
młoda matka..... / 29 grudnia 2019 r. o 02:06
...i cudownie! Życzę Państwu Palikotom, jak i wszystkim innym mieszkańcom naszego pięknego miasta samych życiowych powodzeń. Nawet nie oburzają mnie chamskie inwektywy w licznych komentarzach, ponieważ są dziełem osób niekoniecznie przychylnych, nie tylko opisanej parze, ale i wszystkim innym ludziom na kuli ziemskiej. Takie życie musi być balastem, ale nie mnie się z tym mierzyć...
Avatar
bul / 29 grudnia 2019 r. o 01:30
Nic dziwnego, przeciez publicznie ogłosił apostazję. Poza tym, to prowokator i pajac. Kolega filozofki i feministki , niejakiej profesorzyny Środziny. A żonka pewnie taka sama, w przeciwnym razie nie związałaby sie z taka kreaturą.  
Avatar
Zezem na wprost / 28 grudnia 2019 r. o 23:25
TVNazi u Palikota w gościach. Myślę że redaktorowi dał potrzymać jakiś świński łeb , redaktorce polecił wibrator a na koniec strzelili sobie po małpce . Tandeta w złotych ramkach i nic więcej, tak jak ta cała telewizja , albo od tyłu albo od przodu ale nigdy powyżej pępka
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wokulski i świnka Peppa w szczytnym celu. 100 aktorów wystąpi w spektaklu "Szalone wakacje"
Zdjęcia
galeria

Wokulski i świnka Peppa w szczytnym celu. 100 aktorów wystąpi w spektaklu "Szalone wakacje"

Aż około 100 aktorów wystąpi na scenie Centrum Spotkania Kultur 18 i 19 października. Osoby w Lublinie znane i lubiane wystąpią w spektaklu „Szalone wakacje”. Pieniądze ze sprzedaży biletów wesprą zaś Oddział Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży SPSK 1 przy ul. Głuskiej w Lublinie.

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Startuje nowy klub w Lublinie. Na początek Peja, a potem Illusion i Abelard Giza

Już w najbliższy piątek Rychu Peja zainauguruje działalność Fabryka Kultury Zgrzyt. Nowy na mapie Lublina klub muzyczny zajął miejsce dawnego Graffiti.

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Na półmetku rundy trzy zespoły nadają ton rywalizacji chełmskiej klasy okręgowej

Z 18 punktami prowadzi Ruch Izbica. Drużyna grającego trenera Romana Blonki z siedmiu spotkań wygrała sześć. Jedynej porażki doznała na wyjeździe z Victorią Żmudź (1:4). Po siedmiu kolejkach Ruch ma punkt przewagi na drugim Kłosem Gmina Chełm i dwa nad Ogniwem Wierzbica

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Świdnik. Jednak potrzeba więcej pieniędzy na targ

Co najmniej 4 miliony złotych będzie musiał dołożyć świdnicki Urząd Miasta, by podpisać umowę z wykonawcą, dotyczącą przebudowy miejskiego targowiska. Do ostatniego przetargu wpłynęły trzy oferty, wszystkie dużo powyżej kwoty zakładanej na sfinansowanie tej inwestycji.

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube
7 października 2022, 18:00

Marie zaśpiewa w Sercu. Sławę zdobyła na YouTube

W piątek, 7 października o godz. 18 w klubie Serce (ul. Kapucyńska 1-3) wystąpi popularna Marie. Artystka będzie promować swój pierwszy album "Babyhands".

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Jaka przyszłość czeka OZE? Wiatraki dostaną zielone światło? Ekspert z UMCS mówi jasno

Znajdujemy się w przełomowym momencie. Jeszcze nigdy, tak mocno jak dziś, rzeczywistość nie pokazała, jak bardzo potrzebujemy odnawialnych źródeł energii.

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Lublin. Część trolejbusów zostaje w zajezdni. Nie stać nas na ich jazdę

Władze Lublina poleciły zastąpić autobusami część trolejbusów, żeby zmniejszyć koszty kursowania komunikacji miejskiej. Tłumaczą tę decyzję drastycznym wzrostem cen energii elektrycznej. Jazda na dieslu okazuje się zdecydowanie tańsza

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu
zdjęcia
galeria

Wypadek szkolnej wycieczki z Chełma. Kierowca autokaru w stanie ciężkim. Część uczniów w szpitalu

Na pokazy chemiczne do Lublina jechali uczniowie klas pierwszych i drugich szkoły ponadpodstawowej w Chełmie. – Najważniejsze, że dzieci żyją – mówi dyrektor placówki. Kierowca autokaru jest w stanie ciężkim.

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj wygrywa mecz za meczem w zamojskiej klasie okręgowej

Łada 1945 Biłgoraj po ośmiu kolejkach ma na koncie 24 punkty, a więc maksymalną pulę jaka była do zdobycia. Zespół Jarosława Czarnieckiego pewnie przewodzi w tabeli i dąży do awansu, ale zdaje sobie sprawę, że do końcowego rozstrzygnięcia jest jeszcze daleko

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób
galeria

Lublin. Pożar w sali sądowej. Ewakuowano 40 osób

Pożar w jednej z sal sądowych Sądu Okręgowego przy Krakowskim Przedmieściu 47 w Lublinie.

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Lublin. Jest plan na wymianę mostów w ciągu al. Unii Lubelskiej. Co z pieniędzmi?

Zatwierdzony został projekt przebudowy al. Unii Lubelskiej z wymianą zdegradowanych mostów. Wojewoda wydał zezwolenie na realizację robót drogowych, teraz władzom miasta pozostaje „tylko” zdobyć pieniądze na przebudowę.

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka
30 września 2022, 18:00
galeria

Trzy oblicza współczesnej literatury. W Lublinie powstała Scena Poetycka

- Potrzebujemy dobrze dobranych słów, żeby móc opowiedzieć o sobie i poradzić sobie ze światem, w którym tak wiele się dzieje - mówią pomysłodawcy Sceny Poetyckiej, inicjatywy która stanowi odpowiedź na to zapotrzebowanie. Tej jesieni projekt Fundacji Heuresis objawi się w formie trzech wydarzeń literackich. Pierwsze już 30 września.

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

W czwartek pogrzeb Edmunda Dąbrowskiego. Był przewodniczącym Rady Miasta Lublin

Na czwartek zaplanowano uroczystości pogrzebowe Edmunda Dąbrowskiego, byłego przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublinie

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Sygnał Lublin mocnym kandydatem do awansu do Hummel IV Ligi

Czwarta liga przy ul. Zemborzyckiej jest jak najbardziej realna.

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem
Złota Setka 2021

Imperium pomidorowo-pieczarkowe z niedużej gminy w Lubelskiem

Tylko w zeszłym roku przetworzyli 3 tysiące ton pomidorów. Sprzedali 283 tony ketchupów, ponad 1,7 tys. ton sosów oraz blisko 3,5 tys. ton farszy. Reypol to dzisiaj największa firma zarejestrowana w gminie Janowiec i jeden z wiodących producentów przetworów w Polsce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!