Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2014 r.
10:30
Edytuj ten wpis

Auto z "M jak Miłość na sprzedaż. To nim Hanka wjechała w kartony

Autor: Zdjęcie autora (aa)
555 11 A A

Sprzedam najbardziej rozpoznawalną w Polsce Mazdę 626. Samochód występował w filmie "M jak Miłość, więc jest to niepowtarzalny egzemplarz - napisał w internetowym ogłoszeniu właściciel auta z Janowa Lubelskiego. Do licytacji przystąpiło 15 osób.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Samochód kupiłem w ubiegłym roku od ludzi, którzy wynajmowali to auto do serialu "M jak miłość”. Z tego co wiem, mąż właścicielki samochodu współpracuje z telewizją - tłumaczy Paweł Stręciwilk, który wystawił Mazdę 626 w serwisie Allegro. Jedno ze zdjęć zamieszczonych na internetowej aukcji to kadr z serialu TVP2. Za kierownicą mazdy siedzi Małgorzata Kożuchowska, odtwórczyni roli Hanki Mostowiak. Jej bohaterka zginęła w wypadku samochodowym. W tej scenie jechała autem o tych samych numerach rejestracyjnych, co oferowany do sprzedaży samochód. - Już wcześniej chciałem sprzedać to auto. Wyceniłem je na 7,3 tys. zł, ale nie znalazłem kupca - opowiada Stręciwilk. Teraz spróbowałem ponownie. Z tego, co widzę jest spore zainteresowanie. Aukcję obserwuje 150 osób. Nie wiem czy będą chcieli kupić samochód, czy tylko są ciekawi jak się ta aukcja zakończy. Dlaczego chce sprzedać samochód? - Mam jeszcze jedną mazdę. Nie chcą utrzymywać dwóch aut - mówi Stęciwilk. Jego aukcja do wczoraj miała ponad 56 tysięcy wyświetleń.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca / 13 stycznia 2014 r. o 19:26

Po co komu samochod co sie rozlecial na kartonach, A boje sie pomyslec co by bylo jak bym przejechal nim kota 

Avatar
ignac / 9 stycznia 2014 r. o 13:31

To była straszna, nagła i tragiczna śmierć. Męczeńska śmierć Hanki , niech będzie przestrogą dla wszystkich którzy rozrzucają kartony na ulicach. Widzowie serialu, powinni wznieść mauzoleum ku pamięci Hanki w miejscu gdzie zaatakowaly ją te wredne kartony.

Avatar
Yoko / 9 stycznia 2014 r. o 12:43

a ja mam do sprzedania kartony na których Hanka zginęła

Avatar
idiots everywhere / 8 stycznia 2014 r. o 16:05

a ja sprzedam zdjęcia z pogrzebu Hanki M., są chętni?

Avatar
Katarzyna / 8 stycznia 2014 r. o 15:25

Hanka nie zginęła w żadnym wypadku!!!!!!

DOKŁADNIE!!!

Avatar
Marek / 8 stycznia 2014 r. o 13:39

Warto chociażby kupić żeby mieć relikwię po Hance, na pewno w schowkach są jeszcze jakieś rzeczy po niej, tabletki, spiralki, gumki...

Avatar
ola / 8 stycznia 2014 r. o 12:35
Hanka nie zginęła w żadnym wypadku!!!!!!
Avatar
Wariat / 8 stycznia 2014 r. o 11:16

Pewnie nie powypadkowy;P 

Ja to kupiłbym trumnę Rysia, w końcu trzeba pomyśleć o przyszłości.

Avatar
Jaaa / 8 stycznia 2014 r. o 11:03

Pewnie nie powypadkowy;P 

Avatar
gość / 8 stycznia 2014 r. o 10:56

No ale chyba nie stoi jako "bezwypadkowe" ?

Avatar
kierowca / 13 stycznia 2014 r. o 19:26

Po co komu samochod co sie rozlecial na kartonach, A boje sie pomyslec co by bylo jak bym przejechal nim kota 

Avatar
ignac / 9 stycznia 2014 r. o 13:31

To była straszna, nagła i tragiczna śmierć. Męczeńska śmierć Hanki , niech będzie przestrogą dla wszystkich którzy rozrzucają kartony na ulicach. Widzowie serialu, powinni wznieść mauzoleum ku pamięci Hanki w miejscu gdzie zaatakowaly ją te wredne kartony.

Avatar
Yoko / 9 stycznia 2014 r. o 12:43

a ja mam do sprzedania kartony na których Hanka zginęła

Avatar
idiots everywhere / 8 stycznia 2014 r. o 16:05

a ja sprzedam zdjęcia z pogrzebu Hanki M., są chętni?

Avatar
Katarzyna / 8 stycznia 2014 r. o 15:25

Hanka nie zginęła w żadnym wypadku!!!!!!

DOKŁADNIE!!!

Avatar
Marek / 8 stycznia 2014 r. o 13:39

Warto chociażby kupić żeby mieć relikwię po Hance, na pewno w schowkach są jeszcze jakieś rzeczy po niej, tabletki, spiralki, gumki...

Avatar
ola / 8 stycznia 2014 r. o 12:35
Hanka nie zginęła w żadnym wypadku!!!!!!
Avatar
Wariat / 8 stycznia 2014 r. o 11:16

Pewnie nie powypadkowy;P 

Ja to kupiłbym trumnę Rysia, w końcu trzeba pomyśleć o przyszłości.

Avatar
Jaaa / 8 stycznia 2014 r. o 11:03

Pewnie nie powypadkowy;P 

Avatar
gość / 8 stycznia 2014 r. o 10:56

No ale chyba nie stoi jako "bezwypadkowe" ?

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku
27 stycznia 2023, 0:00

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z dnia 27 stycznia 20223 roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!