Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 kwietnia 2011 r.
17:48
Edytuj ten wpis

Autosalon 2011. Targi motoryzacyjne w Lublinie (foto)

0 6 A A
Red. nacz. Dziennika Wschodniego Krzysztof Wiejak wręcza nagrody zwycięzcom plebiscytu. Od lewej: Ja
Red. nacz. Dziennika Wschodniego Krzysztof Wiejak wręcza nagrody zwycięzcom plebiscytu. Od lewej: Ja

Andrzej Kita, szef Expak Peugeot, zdobył tytuł Auto Dilera 2011. Drugie miejsce przypadło firmie Energozam (salony Opla i Chevroleta w Lublinie i Zamościu), trzecie – OZDG PZM Fiat z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę rozstrzygnęliśmy plebiscyt motoryzacyjny Dziennika Wschodniego.

– Tytuł Auto Dilera 2011 jest bardzo ważny dla firmy, która wrosła w motoryzacyjną panoramę Lubelszczyzny. Chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom Dziennika, którzy oddali głos w plebiscycie – powiedział Andrzej Kita.

Energozam był za to bezkonkurencyjny w kategorii Auto Hit 2011. Zdecydowanie pierwsze miejsce zajął opel meriva, drugie przypadło debiutującemu na rynku chevroletowi orlando, trzecie peugeotowi 508.
– To znak, że Opel i Chevrolet są popularne wśród lubelskich sympatyków motoryzacji. Wysokie miejsca w plebiscycie Dziennika Wschodniego potwierdzają mocną pozycję obu firm – powiedział Marek Tęcza, szef Energozamu.


Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sad / 13 kwietnia 2011 o 19:45
0
[quote name='Marcel' timestamp='1301859188' post='458475']
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi się po prostu nie spodobał i nie jest to to czego szukam, to życzyłbym sobie takiej obsługi w każdym jednym salonie w kraju !!! Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszczse raz profesjonalizm.
Co do salonu Opla w kalinówce. Można to okreslić tylko jednym słowem - PORAŻKA !!! Nie dość, że brak jakiegokolwiek zainteresowania klinetem to jeszcze pani - kieronik salonu !!!! - nie ma pojęcia o sprzedawanych produkatach Kompletnie nie orientowała się w szczególach technicznych Opla Insygni,a na prośbę o podanie cen i danych dot. Insygnii lifback podaje ksero (a gdzie katalog ??!!!) dot. wersji sedan (inne ceny!!!). Absolutnie nikt nie podejdzie do auta aby zaprezentowac go klientowi. Jak sie o coś samemu nie dopytasz to nie bedziesz wiedział. Wyszedłem mocno zniesmaczony obsługa w tym salonie. Jendym słowem odradzam komukolwiek salon Energozam.
U Kity też zresztą podobnie - klient może chodzić i 30 min po salonie i nikt się nim nie zainteresuje, bo po co. Zresztą to samo jest w lubelskim salonie Mazdy. Klinent? A kto to taki? po co on tu przyszedł. Jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie coś mu powiedzieć i popracować.
Zdecydowanie inaczej jest w Kii gdzie można uzyskać szczegółowe info o danym modelu, a klient czuje, że nie jest tylko natentem. No i tylko w Kii i Toyocie prospekty reklamowe to nie sztabki złota które powinny być w skarbcu. Nie wiem dlaczego dealerzy to co powinno reklamować ich produkt skrywaja w czeluścich magazynów zamiast udostepnić prospekty klientowi - wkońcu po to one są !!!
W każdym razie to co odczuwa potencjalny klient lubslkich salonów samochodowych totalnie nie pokrywa sie z tynikami tego konkursu, wiec po co on jest ???
[/quote]
jak siadasz człowieku w poczekalni dla klientów serwisu to się nie dziw że zeden sprzedawca do ciebie nie podszedł,zresztą do kogoś z takim dziwnym profilem facjaty to strach podchodzić a dwie kawy za frajer w ciagu tych 30 minut wypić zdążyłeś
[quote name='Marcel' timestamp='1301859188' post='458475']
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i u... rozwiń
Avatar
zniesmaczony / 4 kwietnia 2011 o 16:42
0
Widocznie takie konkursy są dla nich samych, a nie jako uznanie przez klientów "to jest Trójka ale od tyłu" Po co onie wogóle robią takie konkursy Totalna porażka!!!
Avatar
q / 4 kwietnia 2011 o 07:28
0
dziwie sie ze wygrał Kita ... bylem pare razy w salonie ale nie na zakupach tylko w serwisie. totalna porazka jesli chodzi o obsluge. na oko widac brud. na biurkach jakies stare potezne komputery i monitory po to by chyba bardziej schowac sie przed klientem. dla mnie czasem w byle jakim warsztacie sa przyjemniesze warunki i obsluga.
Avatar
Marcel / 3 kwietnia 2011 o 21:33
0
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi się po prostu nie spodobał i nie jest to to czego szukam, to życzyłbym sobie takiej obsługi w każdym jednym salonie w kraju !!! Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszczse raz profesjonalizm.
Co do salonu Opla w kalinówce. Można to okreslić tylko jednym słowem - PORAŻKA !!! Nie dość, że brak jakiegokolwiek zainteresowania klinetem to jeszcze pani - kieronik salonu !!!! - nie ma pojęcia o sprzedawanych produkatach Kompletnie nie orientowała się w szczególach technicznych Opla Insygni,a na prośbę o podanie cen i danych dot. Insygnii lifback podaje ksero (a gdzie katalog ??!!!) dot. wersji sedan (inne ceny!!!). Absolutnie nikt nie podejdzie do auta aby zaprezentowac go klientowi. Jak sie o coś samemu nie dopytasz to nie bedziesz wiedział. Wyszedłem mocno zniesmaczony obsługa w tym salonie. Jendym słowem odradzam komukolwiek salon Energozam.
U Kity też zresztą podobnie - klient może chodzić i 30 min po salonie i nikt się nim nie zainteresuje, bo po co. Zresztą to samo jest w lubelskim salonie Mazdy. Klinent? A kto to taki? po co on tu przyszedł. Jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie coś mu powiedzieć i popracować.
Zdecydowanie inaczej jest w Kii gdzie można uzyskać szczegółowe info o danym modelu, a klient czuje, że nie jest tylko natentem. No i tylko w Kii i Toyocie prospekty reklamowe to nie sztabki złota które powinny być w skarbcu. Nie wiem dlaczego dealerzy to co powinno reklamować ich produkt skrywaja w czeluścich magazynów zamiast udostepnić prospekty klientowi - wkońcu po to one są !!!
W każdym razie to co odczuwa potencjalny klient lubslkich salonów samochodowych totalnie nie pokrywa sie z tynikami tego konkursu, wiec po co on jest ???
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi ... rozwiń
Avatar
Marcel / 3 kwietnia 2011 o 21:32
0
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi się po prostu nie spodobał i nie jest to to czego szukam, to życzyłbym sobie takiej obsługi w każdym jednym salonie w kraju !!! Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszczse raz profesjonalizm.
Co do salonu Opla w kalinówce. Można to okreslić tylko jednym słowem - PORAŻKA !!! Nie dość, że brak jakiegokolwiek zainteresowania klinetem to jeszcze pani - kieronik salonu !!!! - nie ma pojęcia o sprzedawanych produkatach Kompletnie nie orientowała się w szczególach technicznych Opla Insygni,a na prośbę o podanie cen i danych dot. Insygnii lifback podaje ksero (a gdzie katalog ??!!!) dot. wersji sedan (inne ceny!!!). Absolutnie nikt nie podejdzie do auta aby zaprezentowac go klientowi. Jak sie o coś samemu nie dopytasz to nie bedziesz wiedział. Wyszedłem mocno zniesmaczony obsługa w tym salonie. Jendym słowem odradzam komukolwiek salon Energozam.
U Kity też zresztą podobnie - klient może chodzić i 30 min po salonie i nikt się nim nie zainteresuje, bo po co. Zresztą to samo jest w lubelskim salonie Mazdy. Klinent? A kto to taki? po co on tu przyszedł. Jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie coś mu powiedzieć i popracować.
Zdecydowanie inaczej jest w Kii gdzie można uzyskać szczegółowe info o danym modelu, a klient czuje, że nie jest tylko natentem. No i tylko w Kii i Toyocie prospekty reklamowe to nie sztabki złota które powinny być w skarbcu. Nie wiem dlaczego dealerzy to co powinno reklamować ich produkt skrywaja w czeluścich magazynów zamiast udostepnić prospekty klientowi - wkońcu po to one są !!!
W każdym razie to co odczuwa potencjalny klient lubslkich salonów samochodowych totalnie nie pokrywa sie z tynikami tego konkursu, wiec po co on jest ???
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi ... rozwiń
Avatar
daniel / 3 kwietnia 2011 o 20:18
0
To jedynie znaczy, że firma wysłała na siebie najwięcej SMS.
Avatar
sad / 13 kwietnia 2011 o 19:45
0
[quote name='Marcel' timestamp='1301859188' post='458475']
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi się po prostu nie spodobał i nie jest to to czego szukam, to życzyłbym sobie takiej obsługi w każdym jednym salonie w kraju !!! Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszczse raz profesjonalizm.
Co do salonu Opla w kalinówce. Można to okreslić tylko jednym słowem - PORAŻKA !!! Nie dość, że brak jakiegokolwiek zainteresowania klinetem to jeszcze pani - kieronik salonu !!!! - nie ma pojęcia o sprzedawanych produkatach Kompletnie nie orientowała się w szczególach technicznych Opla Insygni,a na prośbę o podanie cen i danych dot. Insygnii lifback podaje ksero (a gdzie katalog ??!!!) dot. wersji sedan (inne ceny!!!). Absolutnie nikt nie podejdzie do auta aby zaprezentowac go klientowi. Jak sie o coś samemu nie dopytasz to nie bedziesz wiedział. Wyszedłem mocno zniesmaczony obsługa w tym salonie. Jendym słowem odradzam komukolwiek salon Energozam.
U Kity też zresztą podobnie - klient może chodzić i 30 min po salonie i nikt się nim nie zainteresuje, bo po co. Zresztą to samo jest w lubelskim salonie Mazdy. Klinent? A kto to taki? po co on tu przyszedł. Jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie coś mu powiedzieć i popracować.
Zdecydowanie inaczej jest w Kii gdzie można uzyskać szczegółowe info o danym modelu, a klient czuje, że nie jest tylko natentem. No i tylko w Kii i Toyocie prospekty reklamowe to nie sztabki złota które powinny być w skarbcu. Nie wiem dlaczego dealerzy to co powinno reklamować ich produkt skrywaja w czeluścich magazynów zamiast udostepnić prospekty klientowi - wkońcu po to one są !!!
W każdym razie to co odczuwa potencjalny klient lubslkich salonów samochodowych totalnie nie pokrywa sie z tynikami tego konkursu, wiec po co on jest ???
[/quote]
jak siadasz człowieku w poczekalni dla klientów serwisu to się nie dziw że zeden sprzedawca do ciebie nie podszedł,zresztą do kogoś z takim dziwnym profilem facjaty to strach podchodzić a dwie kawy za frajer w ciagu tych 30 minut wypić zdążyłeś
[quote name='Marcel' timestamp='1301859188' post='458475']
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i u... rozwiń
Avatar
zniesmaczony / 4 kwietnia 2011 o 16:42
0
Widocznie takie konkursy są dla nich samych, a nie jako uznanie przez klientów "to jest Trójka ale od tyłu" Po co onie wogóle robią takie konkursy Totalna porażka!!!
Avatar
q / 4 kwietnia 2011 o 07:28
0
dziwie sie ze wygrał Kita ... bylem pare razy w salonie ale nie na zakupach tylko w serwisie. totalna porazka jesli chodzi o obsluge. na oko widac brud. na biurkach jakies stare potezne komputery i monitory po to by chyba bardziej schowac sie przed klientem. dla mnie czasem w byle jakim warsztacie sa przyjemniesze warunki i obsluga.
Avatar
Marcel / 3 kwietnia 2011 o 21:33
0
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi się po prostu nie spodobał i nie jest to to czego szukam, to życzyłbym sobie takiej obsługi w każdym jednym salonie w kraju !!! Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszczse raz profesjonalizm.
Co do salonu Opla w kalinówce. Można to okreslić tylko jednym słowem - PORAŻKA !!! Nie dość, że brak jakiegokolwiek zainteresowania klinetem to jeszcze pani - kieronik salonu !!!! - nie ma pojęcia o sprzedawanych produkatach Kompletnie nie orientowała się w szczególach technicznych Opla Insygni,a na prośbę o podanie cen i danych dot. Insygnii lifback podaje ksero (a gdzie katalog ??!!!) dot. wersji sedan (inne ceny!!!). Absolutnie nikt nie podejdzie do auta aby zaprezentowac go klientowi. Jak sie o coś samemu nie dopytasz to nie bedziesz wiedział. Wyszedłem mocno zniesmaczony obsługa w tym salonie. Jendym słowem odradzam komukolwiek salon Energozam.
U Kity też zresztą podobnie - klient może chodzić i 30 min po salonie i nikt się nim nie zainteresuje, bo po co. Zresztą to samo jest w lubelskim salonie Mazdy. Klinent? A kto to taki? po co on tu przyszedł. Jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie coś mu powiedzieć i popracować.
Zdecydowanie inaczej jest w Kii gdzie można uzyskać szczegółowe info o danym modelu, a klient czuje, że nie jest tylko natentem. No i tylko w Kii i Toyocie prospekty reklamowe to nie sztabki złota które powinny być w skarbcu. Nie wiem dlaczego dealerzy to co powinno reklamować ich produkt skrywaja w czeluścich magazynów zamiast udostepnić prospekty klientowi - wkońcu po to one są !!!
W każdym razie to co odczuwa potencjalny klient lubslkich salonów samochodowych totalnie nie pokrywa sie z tynikami tego konkursu, wiec po co on jest ???
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi ... rozwiń
Avatar
Marcel / 3 kwietnia 2011 o 21:32
0
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi się po prostu nie spodobał i nie jest to to czego szukam, to życzyłbym sobie takiej obsługi w każdym jednym salonie w kraju !!! Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszczse raz profesjonalizm.
Co do salonu Opla w kalinówce. Można to okreslić tylko jednym słowem - PORAŻKA !!! Nie dość, że brak jakiegokolwiek zainteresowania klinetem to jeszcze pani - kieronik salonu !!!! - nie ma pojęcia o sprzedawanych produkatach Kompletnie nie orientowała się w szczególach technicznych Opla Insygni,a na prośbę o podanie cen i danych dot. Insygnii lifback podaje ksero (a gdzie katalog ??!!!) dot. wersji sedan (inne ceny!!!). Absolutnie nikt nie podejdzie do auta aby zaprezentowac go klientowi. Jak sie o coś samemu nie dopytasz to nie bedziesz wiedział. Wyszedłem mocno zniesmaczony obsługa w tym salonie. Jendym słowem odradzam komukolwiek salon Energozam.
U Kity też zresztą podobnie - klient może chodzić i 30 min po salonie i nikt się nim nie zainteresuje, bo po co. Zresztą to samo jest w lubelskim salonie Mazdy. Klinent? A kto to taki? po co on tu przyszedł. Jeszcze nie daj Boze trzeba bedzie coś mu powiedzieć i popracować.
Zdecydowanie inaczej jest w Kii gdzie można uzyskać szczegółowe info o danym modelu, a klient czuje, że nie jest tylko natentem. No i tylko w Kii i Toyocie prospekty reklamowe to nie sztabki złota które powinny być w skarbcu. Nie wiem dlaczego dealerzy to co powinno reklamować ich produkt skrywaja w czeluścich magazynów zamiast udostepnić prospekty klientowi - wkońcu po to one są !!!
W każdym razie to co odczuwa potencjalny klient lubslkich salonów samochodowych totalnie nie pokrywa sie z tynikami tego konkursu, wiec po co on jest ???
Zastanawiam się jaki jest sens organizowania takich plebiscytów jak Dealer roku, skoro "wygrywa" ten kto nie bardzo powinien Jestem osobą totalnie bezstronną, bo ... potencjalnym klientem. Tak się składa, że niecały miesiąc temu zrobiłem sobie rundkę po lubelskiich salonach (Kia, Toyota, Opel, VW, Peugeot, Mazda, Suzuki) w celu poszukiwania nastepcy mojego obecnego auta. We wszystkich z wyżej wymienionych salonach najbardziej profesjonalna i uprzejma obsługa była w .... Toyocie (salon w Kalinówce) i choć nie kupię Avensisa, bo mi ... rozwiń
Avatar
daniel / 3 kwietnia 2011 o 20:18
0
To jedynie znaczy, że firma wysłała na siebie najwięcej SMS.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 1 0

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 7

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 38 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 131 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!