Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 lutego 2016 r.
18:00

Bank zamknął swoją jedyną placówkę w Lublinie. To efekt strategii

Autor: Zdjęcie autora ask
0 14 A A
Citi Handlowy informuje, że zamknięcie oddziału w Lublinie to konsekwencja ogłoszonej trzy lata temu strategii, fot. Wojciech Nieśpiałowski
Citi Handlowy informuje, że zamknięcie oddziału w Lublinie to konsekwencja ogłoszonej trzy lata temu strategii, fot. Wojciech Nieśpiałowski

Citi Handlowy zamknął swoją placówkę u zbiegu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Wieniawskiej w Lublinie. Klienci mogą kontaktować się ze swoim bankiem już tylko zdalnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Jestem bardzo zaskoczona decyzją o zamknięciu jedynego w Lublinie oddziału. Nie wiem, co mam teraz robić. Co miesiąc chodziłam tam i wypłacałam pieniądze. Panie chętnie pomagały mi w różnych zleceniach. Teraz zostałam zostawiona sama sobie – denerwuje się czytelniczka, która powiadomiła nas o swoim problemie.

Bank informuje, że zamknięcie oddziału w Lublinie to konsekwencja ogłoszonej trzy lata temu strategii budowy Bankowego Ekosystemu Smart i rozwoju sieci placówek Smart zastępujących tradycyjne oddziały w dziewięciu największych miastach w Polsce.

– Genezą do zmiany strategii obsługi jest zmiana zachowań klientów banku – informuje Dorota Szostek-Rustecka, dyrektor biura prasowego Citi Handlowy. – Dzisiaj ponad 98 proc. transakcji klienci realizują zdalnie: z wykorzystaniem kanałów online, mobile i telefonicznych. W ślad za tym bank rezygnuje z prowadzenia oddziałów tradycyjnych, które są rzadko odwiedzane przez klientów i tworzy placówki Smart tam, gdzie klienci banku dokonują najwięcej transakcji m.in. w galeriach handlowych.

Takiej możliwości w Lublinie jednak nie będzie. Przynajmniej na razie.

Klienci z Lublina od teraz mogą realizować swoje zlecenia wyłącznie poprzez bankowość internetową (www.citibankonline.pl oraz stronę internetową www.citihandlowy.pl) lub dzięki bankowości mobilnej zapewniającej dostęp do rachunku osobistego, karty kredytowej oraz lokat i depozytów.

– Pozostaje też tradycyjna forma bankowości telefonicznej CitiPhone (22 – 692 24 84 lub 801 32 2484) oraz CitiPhone Mikroprzedsiębiorstwa (22 – 692 29 00 lub 801 33 44 33) – tłumaczy Dorota Szostek-Rustecka.

– W CitiPhone istnieje możliwość nie tylko realizacji bankowych zleceń, ale także otrzymania informacji i zamówienia dodatkowych produktów, rezygnacji z nich, a także zamknięcia konta.
Pracownicy banku podkreślają też, że klienci mogą wciąż korzystać też ze wszystkich bankomatów i wpłatomatów sieci Euronet.

Sonda: Czy zdarza ci się jeszcze korzystać ze stacjonarnych oddziałów banków?

Liczba głosów: 350
70.29%
Tak
29.71%
Nie
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tomi / 10 stycznia 2018 o 20:46
0
Totalne dziadostwo,likwidowali oddzialy od 10 lat ,rotacja ludzi co 3 misiace,na 5 osob obslugi 1 kompetentna reszta pali glupa karta kredyt etc.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 12:54
0
zmieniam bank. To przegięcie!
Avatar
crx / 4 lutego 2016 o 08:38
0

   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą jego oszczędności. Wydaje sie ,że jest to nadgorliwość pracujących tam polskich sługusów, a idąc tym tropem to Warszawa też może być tak obsługiwana z pozycji np. Berlina lub Hamburga czy innego punktu na świecie. 

No to jedna "rozrywka" na mapie tego kraiku mynadżyrom łotpadnie !!! A takie fajne mieli wiczory i puranki w Lublinie ...;-)))

No to jedna "rozrywka" na mapie tego kraiku mynadżyrom łotpadnie !!! A takie fajne mieli wiczory i puranki w Lublinie ...;-)))

rozwiń
Avatar
KPNowiec / 4 lutego 2016 o 01:55
0

I co na to Żuk?

Avatar
michał / 4 lutego 2016 o 00:26
0

kto w dzisiejszych czasach spłaca kartę we wpłatomacie............to jest chore i archaiczne

Nie lepiej założyć sobie cąłkiem darmowe konto w jakimś pierwszym lepszym banku i wpłacać pzrelewm na rachunek bezpośrednio ile mniej zachodu i nerwów co wy z tymi wpłatomatami........

Avatar
Jurand / 3 lutego 2016 o 23:40
0

   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą jego oszczędności. Wydaje sie ,że jest to nadgorliwość pracujących tam polskich sługusów, a idąc tym tropem to Warszawa też może być tak obsługiwana z pozycji np. Berlina lub Hamburga czy innego punktu na świecie. 

   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą ... rozwiń

Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 21:44
0
Szkoda, że nie zostawili chociaż wpłatomatu Citibanku. Prawdopodobnie comiesięczna spłata karty kredytowej we wpłatomatach Euronetu będzie się wiązała z dodatkową opłatą. Faktycznie - nie pozostanie nic innego jak powoli spłacić zadłużenie na karcie i rozwieść się z takim "narzeczonym na odległość" ;-(((
Avatar
Lidzia / 3 lutego 2016 o 20:51
0

Wreszcie zamkneli ten oboz pracy. Pranie mózgów pracownikom na 1/75 etatu nic nie dało. Bo jak się ba kiepska oferte to się normy nie da wyrobić.

Radość wielka nastała. NIe bedzie banku smierdzacego sandała.

Avatar
matijas77 / 3 lutego 2016 o 20:50
0
Cóż mogę napisać?Niestety nic dobrego o tym banku.4 lata temu zrezygnowałem całkowicie z ich usług bo niczego nie można sie było doprosić.Tylko zmieniali regulamin co jakiś czas regulamin i naliczali opłaty dodatkowe za Bóg wie co!Proponuję 2 razy się zastanowić nim skorzysta się z ich oferty.
Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 20:12
0
Czytelniczko Banków masa, wystarczy przejść po Krakowskim Przedmieściu, CItibank wypina się na polskich klientów. Ostatno bardzo podnieśli opłaty juź wiadomo dlaczego..
Avatar
tomi / 10 stycznia 2018 o 20:46
0
Totalne dziadostwo,likwidowali oddzialy od 10 lat ,rotacja ludzi co 3 misiace,na 5 osob obslugi 1 kompetentna reszta pali glupa karta kredyt etc.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2017 o 12:54
0
zmieniam bank. To przegięcie!
Avatar
crx / 4 lutego 2016 o 08:38
0

   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą jego oszczędności. Wydaje sie ,że jest to nadgorliwość pracujących tam polskich sługusów, a idąc tym tropem to Warszawa też może być tak obsługiwana z pozycji np. Berlina lub Hamburga czy innego punktu na świecie. 

No to jedna "rozrywka" na mapie tego kraiku mynadżyrom łotpadnie !!! A takie fajne mieli wiczory i puranki w Lublinie ...;-)))

No to jedna "rozrywka" na mapie tego kraiku mynadżyrom łotpadnie !!! A takie fajne mieli wiczory i puranki w Lublinie ...;-)))

rozwiń
Avatar
KPNowiec / 4 lutego 2016 o 01:55
0

I co na to Żuk?

Avatar
michał / 4 lutego 2016 o 00:26
0

kto w dzisiejszych czasach spłaca kartę we wpłatomacie............to jest chore i archaiczne

Nie lepiej założyć sobie cąłkiem darmowe konto w jakimś pierwszym lepszym banku i wpłacać pzrelewm na rachunek bezpośrednio ile mniej zachodu i nerwów co wy z tymi wpłatomatami........

Avatar
Jurand / 3 lutego 2016 o 23:40
0

   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą jego oszczędności. Wydaje sie ,że jest to nadgorliwość pracujących tam polskich sługusów, a idąc tym tropem to Warszawa też może być tak obsługiwana z pozycji np. Berlina lub Hamburga czy innego punktu na świecie. 

   Jestem klientem tego banku od prawie 15 lat i korzystam ze zdalnej obsługi konta , ale nie spodziewałem się ,że zdecydują sie na likwidację skromnego oddział w prawie 600 tysięczne aglomeracji jaką stanowi Lublin z satelickimi miastami. To żałosne zwłaszcza ,że robi to globalny bank z ponad 200 letnim doświadczeniem , który "budował" amerykę północną. Myslę że ktoś pójdzie po rozum do głowy i zostwi paru pracowników z wpłatomatem, bo nie każdemu klientowi takie załatwianie swoich spraw odpowiada, zwłaszcza ,gdy w grę wchodzą ... rozwiń

Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 21:44
0
Szkoda, że nie zostawili chociaż wpłatomatu Citibanku. Prawdopodobnie comiesięczna spłata karty kredytowej we wpłatomatach Euronetu będzie się wiązała z dodatkową opłatą. Faktycznie - nie pozostanie nic innego jak powoli spłacić zadłużenie na karcie i rozwieść się z takim "narzeczonym na odległość" ;-(((
Avatar
Lidzia / 3 lutego 2016 o 20:51
0

Wreszcie zamkneli ten oboz pracy. Pranie mózgów pracownikom na 1/75 etatu nic nie dało. Bo jak się ba kiepska oferte to się normy nie da wyrobić.

Radość wielka nastała. NIe bedzie banku smierdzacego sandała.

Avatar
matijas77 / 3 lutego 2016 o 20:50
0
Cóż mogę napisać?Niestety nic dobrego o tym banku.4 lata temu zrezygnowałem całkowicie z ich usług bo niczego nie można sie było doprosić.Tylko zmieniali regulamin co jakiś czas regulamin i naliczali opłaty dodatkowe za Bóg wie co!Proponuję 2 razy się zastanowić nim skorzysta się z ich oferty.
Avatar
Gość / 3 lutego 2016 o 20:12
0
Czytelniczko Banków masa, wystarczy przejść po Krakowskim Przedmieściu, CItibank wypina się na polskich klientów. Ostatno bardzo podnieśli opłaty juź wiadomo dlaczego..
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 0

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 3 2

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 12 2

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 0

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 3

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 15

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 40 5

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 6 4

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!