Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 stycznia 2010 r.
20:17
Edytuj ten wpis

Będzie praca w biurowcach na Zana

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 19 A A

Kilkaset nowych miejsc pracy powstanie w biurowcach Gray Office. Właściciel budynków kończy rozmowy z najemcami. Zapowiada, że ściągnie do Lublina renomowane firmy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Budowa kompleksu dobiega końca. Gmach "B” jest już niemal gotowy. W 14. piętrowym budynku "A”, ekipy budowlane rozpoczynają montowanie elewacji. W czerwcu ma być gotowy. Po wakacjach na ul. Zana mają wprowadzić się pierwsi najemcy.

– Chodzi o centra księgowe – mówi Grzegorz Turski, prezes spółki Centrum Zana, która buduje Gray Office. – Rozmawiamy z partnerami z Polski i zza granicy. To duże i znane firmy. Powinny stworzyć blisko tysiąc nowych miejsc pracy.

Rozmów jeszcze nie zakończono, więc szczegóły są objęte tajemnicą. Możliwe, że w Gray Office oprócz centrów księgowych powstanie również duże call centre.
Kompleks przy ul. Zana to w tej chwili największa inwestycja biura w Lublinie.

Oba budynki liczą ponad 26 tys. mkw powierzchni. Zanim zostaną oddane do użytku, developer rozpocznie kolejną budowę. W sąsiedztwie gmachu ZUS powstanie wielopoziomowy parking na ponad 400 miejsc. Początek robót planowany jest na marzec.


Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubelski poznaniak / 27 stycznia 2010 o 14:07
0
Zastanawiam się czy jest jakaś szansa, że pojawi się któraś z firm "Wielkiej czwórki" (E&Y, PwC, KPMG, Deloitte). Jeśli faktycznie by tak było, to chapeau bas, aczkolwiek mam wątpliwości czy to prawdopodobne...
Avatar
~kefir~ / 27 stycznia 2010 o 13:11
0
M napisał:
Praca call cener to praca ala roznoszenie ulotek..pieniądze starsznie marne perspektywy żadne.Dobre dla studenta na kino.Księgowość pytanie jaka.Jeśli to tzw cyrk obwozny to za wiele nam to nie da.To są firmy idące tam gdzie tańsza siła robocza


Są, i co w tym złego? Żeby ludzie w takich firmach działających w Lublinie mieli lepsze zarobki, musi być konkurencja. Zatem im więcej tego typu inwestycji tym lepiej dla nas. Sam zaczynałem od pracy na infolinii, wszyscy ludzie, z którymi zaczynałem rozwinęli się już dawno - zdobyli wiedzę, umiejętności i doświadczenie i albo awansowali wewnątrz, albo zmienili miejsce pracy (niektórzy wyemigrowali z Lublina).
W skrócie - dobrze, że powstają budynki, w których będą miejsca pracy, żeby ludzie zarobili kasę na wydanie jej w nowych galeriach handlowych W Lublinie brakuje inwestycji w miejsca/obiekty rekreacyjne.


Są, i co w tym złego? Żeby ludzie w takich firmach działających w Lublinie mieli lepsze zarobki, musi być konkurencja. Zatem im więcej tego typu inwestycji tym lepiej dla nas. Sam zaczynałem od pracy na infolinii, wszyscy ludzie, z którymi zaczynałem rozwinęli się już dawno - zdobyli wiedzę, umiejętności i doświadczenie i albo awansowali wewnątrz, albo zmienili miejsce pracy (niektórzy wyemigrowali z Lublina).
W skrócie - dobrze, że powstają budynki, w których będą miejsca pracy, żeby ludzie zarobili kasę na... rozwiń
Avatar
X / 27 stycznia 2010 o 13:07
0
krokodyl napisał:
Ja pie....! Zastanawiam się co w tym miescie musiało by powstać żebyscie nie narzekali :/

Nazwa musiałaby się zmienić na "Warszawa" - wtedy automatycznie byłby to raj na Ziemi...
Avatar
LBN / 27 stycznia 2010 o 13:07
0
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
krokodyl / 27 stycznia 2010 o 12:56
0
Ja pie....! Zastanawiam się co w tym miescie musiało by powstać żebyscie nie narzekali :/
Avatar
M / 27 stycznia 2010 o 11:41
0
Praca call cener to praca ala roznoszenie ulotek..pieniądze starsznie marne perspektywy żadne.Dobre dla studenta na kino.Księgowość pytanie jaka.Jeśli to tzw cyrk obwozny to za wiele nam to nie da.To są firmy idące tam gdzie tańsza siła robocza
Avatar
as / 27 stycznia 2010 o 11:29
0
A pamiętam jak gazety pisały przed wyborami Wasilewskiego na prezydenta Lublina, że Pan Turski wybuduje nam Aqua Park. Zamiast tego buduje biurowce, w których nie zdziwiłbym się gdyby nasz prezydent chciał wynająć pomieszczenia. Ręka rękę myje, a czy Pan Turski nie będzie zwolniony z podatku jak wybuduje parking wielopoziomowy ? Oj coś tu śmierdzi !
Avatar
Piotrek / 27 stycznia 2010 o 11:21
0
ENTUZJASTA1 napisał:
BEDZIE PRACA-OCZYWISCIE!!!-dla swoich![/quote]

Grunt to zdrowe podejście i polski optymizm...
Z takim nastawieniem zawsze będziecie siedzieć i jęczeć jak to jest wam źle... rzygać mi się chcę jak czytam takie żałosne skomlenie...
Weźcie d*** w troki i zróbcie coś ze swoim życiem zamiast narzekać :/

[quote name='Gość' post='224078' date='27.01.2010, 01:37:07']W LU to zawsze sie najpierw buduje obiekt a potem dopiero mysli o miejscach parkingowych. Wiadomo przeciez, ze ludzie zeby korzystali z jakiegos obiekt potrzebuja sie najpierw do niego dostac. Ale infrastruktura to bzdura przeciez!
Juz sobie wyobrazam jeszcze wieksze korki na spadochroniarzy, sowinskiego, filaretow, monte cassino, nadbystrzyckiej! ale co tam... po co nam obwodnice, tunele pod raclawickimi, najlepiej zbudowac biurowiec w polsce B gdzie kazdy ucieka stad.
Nie ukrywajmy ze lublin nadaje sie jedynie do studiowania i dla pierdzistolkow z budzetowki ktorzy niezle zarabiaja. Bo zeby godnie zyc to napewno nie w lublinie.


Oczywiście każdy normalny deweloper zaczyna od wykonania parkingu (np. przy blokach mieszkalnych) - ironia.
Zastanów się trochę nad tym o czym piszesz. Parkingi buduje się na początku ale przeważnie tylko wtedy, gdy jest pod budynkiem, którego dotyczy inwestycja. Oczywiście dokonuje się zmiany infrastruktury w trakcie takiej inwestycji, niekiedy na samym początku (żeby był odpowiedni dojazd do budowy itp itd), częściej pod sam koniec - żeby na otwarcie było już dobre 'połączenie'.

Druga sprawa jest następująca - co ma deweloper budujący biurowiec do budowy tunelu pod Racławickimi?... Ludzie przedsiębiorczy robią takie rzeczy, na których mogą zarabiać, a sprawy związane z 'ruchem ulicznym' w mieście podlegają chyba pod decyzje UM...
nych) - ironia.
Zastanów się trochę nad tym o czym piszesz. Parkingi buduje się na początku ale przeważnie tylko wtedy, gdy jest pod budynkiem, którego dotyczy inwestycja. Oczywiście dokonuje się zmiany infrastruktury w trakcie takiej inwestycji, niekiedy na samym początku (żeby był odpowiedni dojazd do budowy itp itd), częściej pod sam koniec - żeby na otwarcie było już dobre 'połączenie'.

Druga sprawa jest następująca - co ma deweloper budujący biurowiec do budowy tunelu pod Racławickimi?... Ludzie przedsiębiorcz... rozwiń
Avatar
ENTUZJASTA1 / 27 stycznia 2010 o 10:37
0
BEDZIE PRACA-OCZYWISCIE!!!-dla swoich!
Avatar
wiem / 27 stycznia 2010 o 09:47
0
podobno prezedent Lublina już zamówił u Pana Turskiego 3 piętra w tym wieżowcu bo ciasno maja urzędnicy w dotychczasowych obiektach.
Po ile? Nieważne, musi byc godnie przed wyborami.
Avatar
lubelski poznaniak / 27 stycznia 2010 o 14:07
0
Zastanawiam się czy jest jakaś szansa, że pojawi się któraś z firm "Wielkiej czwórki" (E&Y, PwC, KPMG, Deloitte). Jeśli faktycznie by tak było, to chapeau bas, aczkolwiek mam wątpliwości czy to prawdopodobne...
Avatar
~kefir~ / 27 stycznia 2010 o 13:11
0
M napisał:
Praca call cener to praca ala roznoszenie ulotek..pieniądze starsznie marne perspektywy żadne.Dobre dla studenta na kino.Księgowość pytanie jaka.Jeśli to tzw cyrk obwozny to za wiele nam to nie da.To są firmy idące tam gdzie tańsza siła robocza


Są, i co w tym złego? Żeby ludzie w takich firmach działających w Lublinie mieli lepsze zarobki, musi być konkurencja. Zatem im więcej tego typu inwestycji tym lepiej dla nas. Sam zaczynałem od pracy na infolinii, wszyscy ludzie, z którymi zaczynałem rozwinęli się już dawno - zdobyli wiedzę, umiejętności i doświadczenie i albo awansowali wewnątrz, albo zmienili miejsce pracy (niektórzy wyemigrowali z Lublina).
W skrócie - dobrze, że powstają budynki, w których będą miejsca pracy, żeby ludzie zarobili kasę na wydanie jej w nowych galeriach handlowych W Lublinie brakuje inwestycji w miejsca/obiekty rekreacyjne.


Są, i co w tym złego? Żeby ludzie w takich firmach działających w Lublinie mieli lepsze zarobki, musi być konkurencja. Zatem im więcej tego typu inwestycji tym lepiej dla nas. Sam zaczynałem od pracy na infolinii, wszyscy ludzie, z którymi zaczynałem rozwinęli się już dawno - zdobyli wiedzę, umiejętności i doświadczenie i albo awansowali wewnątrz, albo zmienili miejsce pracy (niektórzy wyemigrowali z Lublina).
W skrócie - dobrze, że powstają budynki, w których będą miejsca pracy, żeby ludzie zarobili kasę na... rozwiń
Avatar
X / 27 stycznia 2010 o 13:07
0
krokodyl napisał:
Ja pie....! Zastanawiam się co w tym miescie musiało by powstać żebyscie nie narzekali :/

Nazwa musiałaby się zmienić na "Warszawa" - wtedy automatycznie byłby to raj na Ziemi...
Avatar
LBN / 27 stycznia 2010 o 13:07
0
Wchodźcie na [url="http://www.designeurope2010.eu/index.php"]http://www.designeurope2010.eu/index.php[/url] i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Avatar
krokodyl / 27 stycznia 2010 o 12:56
0
Ja pie....! Zastanawiam się co w tym miescie musiało by powstać żebyscie nie narzekali :/
Avatar
M / 27 stycznia 2010 o 11:41
0
Praca call cener to praca ala roznoszenie ulotek..pieniądze starsznie marne perspektywy żadne.Dobre dla studenta na kino.Księgowość pytanie jaka.Jeśli to tzw cyrk obwozny to za wiele nam to nie da.To są firmy idące tam gdzie tańsza siła robocza
Avatar
as / 27 stycznia 2010 o 11:29
0
A pamiętam jak gazety pisały przed wyborami Wasilewskiego na prezydenta Lublina, że Pan Turski wybuduje nam Aqua Park. Zamiast tego buduje biurowce, w których nie zdziwiłbym się gdyby nasz prezydent chciał wynająć pomieszczenia. Ręka rękę myje, a czy Pan Turski nie będzie zwolniony z podatku jak wybuduje parking wielopoziomowy ? Oj coś tu śmierdzi !
Avatar
Piotrek / 27 stycznia 2010 o 11:21
0
ENTUZJASTA1 napisał:
BEDZIE PRACA-OCZYWISCIE!!!-dla swoich![/quote]

Grunt to zdrowe podejście i polski optymizm...
Z takim nastawieniem zawsze będziecie siedzieć i jęczeć jak to jest wam źle... rzygać mi się chcę jak czytam takie żałosne skomlenie...
Weźcie d*** w troki i zróbcie coś ze swoim życiem zamiast narzekać :/

[quote name='Gość' post='224078' date='27.01.2010, 01:37:07']W LU to zawsze sie najpierw buduje obiekt a potem dopiero mysli o miejscach parkingowych. Wiadomo przeciez, ze ludzie zeby korzystali z jakiegos obiekt potrzebuja sie najpierw do niego dostac. Ale infrastruktura to bzdura przeciez!
Juz sobie wyobrazam jeszcze wieksze korki na spadochroniarzy, sowinskiego, filaretow, monte cassino, nadbystrzyckiej! ale co tam... po co nam obwodnice, tunele pod raclawickimi, najlepiej zbudowac biurowiec w polsce B gdzie kazdy ucieka stad.
Nie ukrywajmy ze lublin nadaje sie jedynie do studiowania i dla pierdzistolkow z budzetowki ktorzy niezle zarabiaja. Bo zeby godnie zyc to napewno nie w lublinie.


Oczywiście każdy normalny deweloper zaczyna od wykonania parkingu (np. przy blokach mieszkalnych) - ironia.
Zastanów się trochę nad tym o czym piszesz. Parkingi buduje się na początku ale przeważnie tylko wtedy, gdy jest pod budynkiem, którego dotyczy inwestycja. Oczywiście dokonuje się zmiany infrastruktury w trakcie takiej inwestycji, niekiedy na samym początku (żeby był odpowiedni dojazd do budowy itp itd), częściej pod sam koniec - żeby na otwarcie było już dobre 'połączenie'.

Druga sprawa jest następująca - co ma deweloper budujący biurowiec do budowy tunelu pod Racławickimi?... Ludzie przedsiębiorczy robią takie rzeczy, na których mogą zarabiać, a sprawy związane z 'ruchem ulicznym' w mieście podlegają chyba pod decyzje UM...
nych) - ironia.
Zastanów się trochę nad tym o czym piszesz. Parkingi buduje się na początku ale przeważnie tylko wtedy, gdy jest pod budynkiem, którego dotyczy inwestycja. Oczywiście dokonuje się zmiany infrastruktury w trakcie takiej inwestycji, niekiedy na samym początku (żeby był odpowiedni dojazd do budowy itp itd), częściej pod sam koniec - żeby na otwarcie było już dobre 'połączenie'.

Druga sprawa jest następująca - co ma deweloper budujący biurowiec do budowy tunelu pod Racławickimi?... Ludzie przedsiębiorcz... rozwiń
Avatar
ENTUZJASTA1 / 27 stycznia 2010 o 10:37
0
BEDZIE PRACA-OCZYWISCIE!!!-dla swoich!
Avatar
wiem / 27 stycznia 2010 o 09:47
0
podobno prezedent Lublina już zamówił u Pana Turskiego 3 piętra w tym wieżowcu bo ciasno maja urzędnicy w dotychczasowych obiektach.
Po ile? Nieważne, musi byc godnie przed wyborami.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 0

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 0

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 0

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 9 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 4

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 36 19

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!