Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2010 r.
10:48
Edytuj ten wpis

Bezdomni zamieszkali w szalecie miejskim. "Kabina jest od sr...." (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 15 A A

Personel toalety nie pozwala robić siku w kabinie i każe to robić do pisuaru. Tyle, że pisuary otoczone są przez koczujących w WC bezdomnych. Tak wygląda jeden z miejskich, bezpłatnych szaletów w Lublinie. A obsługująca go kobieta skarży się, że Straż Miejska ignoruje jej prośby o pomoc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ech... / 6 stycznia 2011 r. o 00:22
[quote name='Gość' timestamp='1292515470' post='406808']
Jak jesteś głupi,to pomagaj... Nawet kościół potępia "pomaganie" cwaniakom i nierobom...
[/quote]
co?



pytanie do przemyślenia: czy bezdomny jest nierobem/cwaniakiem? (dla osób, które odpowiedzą twierdząco, dodatkowe pytanie extra: ilu znasz bezdomnych cwaniaków/nierobów?)
Avatar
Teresa / 16 grudnia 2010 r. o 20:06
Pracuję przy pkp i zgadzam się z wypowiedzią,że ta pani ma coś nie tak z głową. A co do bezdomnych z tamtych okolic to jeden smród i wszawica. Jak ktoś im kupi jedzenie to chodzą po postoju taxi i sprzedają za parę groszy żeby mieć chociaż na zmywacz do paznokci albo inne wynalazki. Do tego podają się za parkingowych przy pkp i pobierają opłaty za parking a przecież jest bezpłatny. Wszystko to idzie na przelew co widać później a raczej czuć... Takie zasrańce tam chodzą że zwymiotować można a jak przejdą przez dworzec to trzeba wietrzyć godzinę. Tacy właśnie są potrzebujący pomocy.
Pracuję przy pkp i zgadzam się z wypowiedzią,że ta pani ma coś nie tak z głową. A co do bezdomnych z tamtych okolic to jeden smród i wszawica. Jak ktoś im kupi jedzenie to chodzą po postoju taxi i sprzedają za parę groszy żeby mieć chociaż na zmywacz do paznokci albo inne wynalazki. Do tego podają się za parkingowych przy pkp i pobierają opłaty za parking a przecież jest bezpłatny. Wszystko to idzie na przelew co widać później a raczej czuć... Takie zasrańce tam chodzą że zwymiotować można a jak przejdą przez dworzec to trzeba wietrzyć godzi... rozwiń
Avatar
lu / 16 grudnia 2010 r. o 19:02
ostatnio dałem 2zł na chleb bezdomnemu i do mnie z takim tekstem: "co tak mało? " pozostawie to bez komentarza... juz ani grosza wiecej nie dam
Avatar
Gość / 16 grudnia 2010 r. o 17:04
[quote name='KOLEGA' timestamp='1292512931' post='406788']
POMAGAM IM JAK MOGĘ BEZ WZGLĘDU NA POWODY ICH BEZDOMNOŚCI, ROBIĘ TO ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, PROSZĘ MNIE O CHLEB LUB INNE JEDZENIE...
[/quote]
Jak jesteś głupi,to pomagaj... Nawet kościół potępia "pomaganie" cwaniakom i nierobom...
Avatar
KOLEGA / 16 grudnia 2010 r. o 16:22
POMAGAM IM JAK MOGĘ BEZ WZGLĘDU NA POWODY ICH BEZDOMNOŚCI, ROBIĘ TO ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, PROSZĘ MNIE O CHLEB LUB INNE JEDZENIE...
Avatar
well done / 16 grudnia 2010 r. o 16:08
[quote name='Nikodem' timestamp='1292506250' post='406725']
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul.Maja i dlatego doskonale wiedziała kto to i co to. Zrobili bohaterkę z największej plotkary na dzielnicy i nawet płacą jej pieniądze za wywiady. Szok!!! Czy nikt nie zna jej drugiej twarzy? Świat schodzi na psy.
Pytacie gdzie pieniądze przeznaczone na prowadzenie takich w.c? Odpowiedź jest prosta-znajomi i sąsiedzi pracownicy doskonale są zaopatrzeni w ręczniki, papier toaletowy i środki czystości. Oprócz tego pani Zosia pobiera opłaty za korzystanie z toalety mimo, że jest bezpłatna.
Piszecie, że jest czysto? To przecież bzdury!!! Bezdomni myją się tam, golą i urządzają postrzyżyny. Głośno przecież było o robactwie jakie tam można było spotkać. Ręczniki aż się ruszały.
Czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół kibla na Gazowej?
[/quote]

A to akurat bardzo prawdopodobne. Nawet w tym nagraniu widać i słychac ze ta pani nie widzi w tym nic złego że bezdomni tam siedzą.. A przyjedzie ktoś spoza miasta, ma potrzebe i co? Ma prosić żeby bezdomni wyszli bo ktos sie chce załatwić? Bo pani babcia klozetowa sobie sprowadziła kolegów? Straz Miejska powinna szybko rozwiązać ten problem, a babke trzeba zwolnić.
[quote name='Nikodem' timestamp='1292506250' post='406725']
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2010 r. o 15:13
[size="4"][b]"W Lublinie 6 miejskich szaletów, na zlecenie Ratusza, obsługuje firma Kom-Eko, która dostaje za to 42 tys. zł miesięcznie"[/size][/b]

6 zasyfionych kibli opłacanych za pieniądze podatników. Żyć nie umierać w lubelskim grajdole.
Avatar
spre_zynka / 16 grudnia 2010 r. o 14:36
[quote name='Mietek' timestamp='1292499374' post='406658']
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudaczników.Kilka lat prosperity jakie osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość zostało roztrwonione po zamachu w dniu 10 kwietnia. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są najsmutniejszymi od czasu wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku.Dożyliśmy czasów że człowiek jest traktowany gorzej od kundla.Ot i cały sukces platformy nieudaczników i aferzystów.
[/quote]

No tak - tyle, że pies nie ma żadnego wyboru - a ci ludzie mogą pójść do noclegowni itp., ale jak lepiej chlac niż w cieplym siedzieć to niestety - ja jestem za pogonieniem ich z takich miejsc bo sa miejsca dla nich przeznaczone.
Widzę, że zagorzały zwolennik PISU - fanatyk z krzyzem, zamach itp. hehe - fantastyczne teorie snujecie ludzie, zamach, fałszowanie wyborów, gorzej niż w stanie wojennym, hehehe - usmialam sie zdrowo. Moze wam jakas zbiorowa psychoterapia by sie przydala w te "najsmutniejsze święta". Dla mnie będą najszczęsliwsze bo spędze je z rodziną radujac sie z narodzenia Pana Jezusa a nie z polityką
[quote name='Mietek' timestamp='1292499374' post='406658']
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudacznikó... rozwiń
Avatar
Nikodem / 16 grudnia 2010 r. o 14:30
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul.Maja i dlatego doskonale wiedziała kto to i co to. Zrobili bohaterkę z największej plotkary na dzielnicy i nawet płacą jej pieniądze za wywiady. Szok!!! Czy nikt nie zna jej drugiej twarzy? Świat schodzi na psy.
Pytacie gdzie pieniądze przeznaczone na prowadzenie takich w.c? Odpowiedź jest prosta-znajomi i sąsiedzi pracownicy doskonale są zaopatrzeni w ręczniki, papier toaletowy i środki czystości. Oprócz tego pani Zosia pobiera opłaty za korzystanie z toalety mimo, że jest bezpłatna.
Piszecie, że jest czysto? To przecież bzdury!!! Bezdomni myją się tam, golą i urządzają postrzyżyny. Głośno przecież było o robactwie jakie tam można było spotkać. Ręczniki aż się ruszały.
Czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół kibla na Gazowej?
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul... rozwiń
Avatar
lbn / 16 grudnia 2010 r. o 13:59
Spałować nierobów i na ulicę z nimi!!!
Avatar
ech... / 6 stycznia 2011 r. o 00:22
[quote name='Gość' timestamp='1292515470' post='406808']
Jak jesteś głupi,to pomagaj... Nawet kościół potępia "pomaganie" cwaniakom i nierobom...
[/quote]
co?



pytanie do przemyślenia: czy bezdomny jest nierobem/cwaniakiem? (dla osób, które odpowiedzą twierdząco, dodatkowe pytanie extra: ilu znasz bezdomnych cwaniaków/nierobów?)
Avatar
Teresa / 16 grudnia 2010 r. o 20:06
Pracuję przy pkp i zgadzam się z wypowiedzią,że ta pani ma coś nie tak z głową. A co do bezdomnych z tamtych okolic to jeden smród i wszawica. Jak ktoś im kupi jedzenie to chodzą po postoju taxi i sprzedają za parę groszy żeby mieć chociaż na zmywacz do paznokci albo inne wynalazki. Do tego podają się za parkingowych przy pkp i pobierają opłaty za parking a przecież jest bezpłatny. Wszystko to idzie na przelew co widać później a raczej czuć... Takie zasrańce tam chodzą że zwymiotować można a jak przejdą przez dworzec to trzeba wietrzyć godzinę. Tacy właśnie są potrzebujący pomocy.
Pracuję przy pkp i zgadzam się z wypowiedzią,że ta pani ma coś nie tak z głową. A co do bezdomnych z tamtych okolic to jeden smród i wszawica. Jak ktoś im kupi jedzenie to chodzą po postoju taxi i sprzedają za parę groszy żeby mieć chociaż na zmywacz do paznokci albo inne wynalazki. Do tego podają się za parkingowych przy pkp i pobierają opłaty za parking a przecież jest bezpłatny. Wszystko to idzie na przelew co widać później a raczej czuć... Takie zasrańce tam chodzą że zwymiotować można a jak przejdą przez dworzec to trzeba wietrzyć godzi... rozwiń
Avatar
lu / 16 grudnia 2010 r. o 19:02
ostatnio dałem 2zł na chleb bezdomnemu i do mnie z takim tekstem: "co tak mało? " pozostawie to bez komentarza... juz ani grosza wiecej nie dam
Avatar
Gość / 16 grudnia 2010 r. o 17:04
[quote name='KOLEGA' timestamp='1292512931' post='406788']
POMAGAM IM JAK MOGĘ BEZ WZGLĘDU NA POWODY ICH BEZDOMNOŚCI, ROBIĘ TO ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, PROSZĘ MNIE O CHLEB LUB INNE JEDZENIE...
[/quote]
Jak jesteś głupi,to pomagaj... Nawet kościół potępia "pomaganie" cwaniakom i nierobom...
Avatar
KOLEGA / 16 grudnia 2010 r. o 16:22
POMAGAM IM JAK MOGĘ BEZ WZGLĘDU NA POWODY ICH BEZDOMNOŚCI, ROBIĘ TO ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, PROSZĘ MNIE O CHLEB LUB INNE JEDZENIE...
Avatar
well done / 16 grudnia 2010 r. o 16:08
[quote name='Nikodem' timestamp='1292506250' post='406725']
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul.Maja i dlatego doskonale wiedziała kto to i co to. Zrobili bohaterkę z największej plotkary na dzielnicy i nawet płacą jej pieniądze za wywiady. Szok!!! Czy nikt nie zna jej drugiej twarzy? Świat schodzi na psy.
Pytacie gdzie pieniądze przeznaczone na prowadzenie takich w.c? Odpowiedź jest prosta-znajomi i sąsiedzi pracownicy doskonale są zaopatrzeni w ręczniki, papier toaletowy i środki czystości. Oprócz tego pani Zosia pobiera opłaty za korzystanie z toalety mimo, że jest bezpłatna.
Piszecie, że jest czysto? To przecież bzdury!!! Bezdomni myją się tam, golą i urządzają postrzyżyny. Głośno przecież było o robactwie jakie tam można było spotkać. Ręczniki aż się ruszały.
Czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół kibla na Gazowej?
[/quote]

A to akurat bardzo prawdopodobne. Nawet w tym nagraniu widać i słychac ze ta pani nie widzi w tym nic złego że bezdomni tam siedzą.. A przyjedzie ktoś spoza miasta, ma potrzebe i co? Ma prosić żeby bezdomni wyszli bo ktos sie chce załatwić? Bo pani babcia klozetowa sobie sprowadziła kolegów? Straz Miejska powinna szybko rozwiązać ten problem, a babke trzeba zwolnić.
[quote name='Nikodem' timestamp='1292506250' post='406725']
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2010 r. o 15:13
[size="4"][b]"W Lublinie 6 miejskich szaletów, na zlecenie Ratusza, obsługuje firma Kom-Eko, która dostaje za to 42 tys. zł miesięcznie"[/size][/b]

6 zasyfionych kibli opłacanych za pieniądze podatników. Żyć nie umierać w lubelskim grajdole.
Avatar
spre_zynka / 16 grudnia 2010 r. o 14:36
[quote name='Mietek' timestamp='1292499374' post='406658']
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudaczników.Kilka lat prosperity jakie osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość zostało roztrwonione po zamachu w dniu 10 kwietnia. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są najsmutniejszymi od czasu wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku.Dożyliśmy czasów że człowiek jest traktowany gorzej od kundla.Ot i cały sukces platformy nieudaczników i aferzystów.
[/quote]

No tak - tyle, że pies nie ma żadnego wyboru - a ci ludzie mogą pójść do noclegowni itp., ale jak lepiej chlac niż w cieplym siedzieć to niestety - ja jestem za pogonieniem ich z takich miejsc bo sa miejsca dla nich przeznaczone.
Widzę, że zagorzały zwolennik PISU - fanatyk z krzyzem, zamach itp. hehe - fantastyczne teorie snujecie ludzie, zamach, fałszowanie wyborów, gorzej niż w stanie wojennym, hehehe - usmialam sie zdrowo. Moze wam jakas zbiorowa psychoterapia by sie przydala w te "najsmutniejsze święta". Dla mnie będą najszczęsliwsze bo spędze je z rodziną radujac sie z narodzenia Pana Jezusa a nie z polityką
[quote name='Mietek' timestamp='1292499374' post='406658']
Ot i doczekaliśmy że bezpański kundel jest bardziej szanowany niż bezdomny człowiek.Nimi nikt się nie przejmuje.Kogo to obchodzi że jest im zimno.W noclegowniach brakuje miejsc.Rządy totalnych nieudaczników z PO zepchnęły nasz kraj na równi z krajami Trzeciego Świata.Te rządy to chaos,złodziejstwo i brak elementarnych zasad poszanowania człowieka i sprawiedliwości społecznej.W wyniku sfałszowanych wyborów nadal skazani jesteśmy na rządy tych nieudacznikó... rozwiń
Avatar
Nikodem / 16 grudnia 2010 r. o 14:30
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul.Maja i dlatego doskonale wiedziała kto to i co to. Zrobili bohaterkę z największej plotkary na dzielnicy i nawet płacą jej pieniądze za wywiady. Szok!!! Czy nikt nie zna jej drugiej twarzy? Świat schodzi na psy.
Pytacie gdzie pieniądze przeznaczone na prowadzenie takich w.c? Odpowiedź jest prosta-znajomi i sąsiedzi pracownicy doskonale są zaopatrzeni w ręczniki, papier toaletowy i środki czystości. Oprócz tego pani Zosia pobiera opłaty za korzystanie z toalety mimo, że jest bezpłatna.
Piszecie, że jest czysto? To przecież bzdury!!! Bezdomni myją się tam, golą i urządzają postrzyżyny. Głośno przecież było o robactwie jakie tam można było spotkać. Ręczniki aż się ruszały.
Czy naprawdę wszystko musi się kręcić wokół kibla na Gazowej?
Sami są sobie winni. Większość bezdomnych z tych okolic ma rodziny, które przyjeżdżają po nich ale oni wolą swoją "wolność" i spożywanie trunków byle sponiewierało.
Mieszkam w okolicy i jestem sąsiadem pani, która pracuje w szalecie. Wcześniej pracował tam jej mąż, który urządzał libacje razem z tamtejszymi menelami. Teraz na zastępstwo przyszła jego żona i jest ona na "Ty" z miejscowym marginesem.
Niedawno głośno było o tej pani Zosi-co niby odzyskała telefon od złodzieja.... Przecież to był jej znajomy z ul... rozwiń
Avatar
lbn / 16 grudnia 2010 r. o 13:59
Spałować nierobów i na ulicę z nimi!!!