Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2011 r.
20:45
Edytuj ten wpis

Biegły z UMCS na celowniku. Znak na drzwiach dr Pawła Nowaka

0 12 A A
Antifa poinformowała o swojej akcji <br />
na jednym z portali internetowych
Antifa poinformowała o swojej akcji
na jednym z portali internetowych

Lewaccy aktywiści namalowali celownik na drzwiach uczelnianego pokoju biegłego z UMCS, który pozytywnie zaopiniował znaki Narodowego Odrodzenia Polski. Dr Paweł Nowak dostał też e-maile, że "przynosi Polsce wstyd”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Członkowie Antify pochwalili się swoim wyczynem na jednym z portali: "Parę dni temu odwiedziliśmy dr. Nowaka na UMCS, który pomógł zalegalizować faszystowskie symbole NOP. Zostawiliśmy mu na drzwiach małą pamiątkę”. Antifa to organizacja antyfaszystowska, która – jak czytamy na jej stronie internetowej – ma na celu fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej.

Namalowali sprayem "celownik” i podpis: "Na celowniku”. Powiesili też plakat: "Studenci, nikt, kto toruje drogę faszystom, nie zasługuje na szacunek, ale na bojkot i pogardę”.

Dr Paweł Nowak to wykładowca Zakładu Leksykologii i Pragmatyki UMCS. Był jednym z biegłych, którzy na zlecenie Sądu Okręgowego w Warszawie pozytywnie zaopiniowali wniosek NOP o legalizację używanych przez ruch symboli, m.in. rysunku "zakaz pedałowania”.

– Cała sprawa wynika z niezrozumienia tego, co było w mojej ekspertyzie – mówi dr Paweł Nowak. – Było jasne pytanie: Czy przedstawionym znakom można przypisać treści o charakterze totalitarnym, nazistowskim, faszystowskim, rasistowskim i nienawiści narodowej? Odpowiedź też była jasna: Nie. Przy czym zaznaczyłem, że znak "Zakaz pedałowania” jest obsceniczny.

Atak antyfaszystów dr Nowak nazywa dosadnie: To piaskownica, przedszkole. Próba zastraszenia, która nie ma nic wspólnego z tolerancją i wolnością słowa. Z drugiej strony, to akt faszystowski, działanie siłowe.

Dr Nowak dostał też kilka e-maili. – Było w nich napisane, że jestem ćwierćinteligentem, że przynoszę wstyd Polsce i uczelni – tłumaczy.

Wczoraj sprawą zajęła się prokuratura. W jakim kierunku wszczęto postępowanie? – Możemy mówić o kierowaniu gróźb karalnych w postaci napisu na drzwiach – mówi Jerzy Gałka, wiceszef Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe.

Tyle że śledztwo może się szybko skończyć, bo dr Nowak zapowiada, że nie będzie wnioskował o ściganie winnych. – Nie chcę robić tym ludziom promocji – ucina.

– Jeżeli rzeczywiście takie będzie stanowisko pana Nowaka, siłą rzeczy będziemy musieli zakończyć postępowanie – mówi prokurator Gałka.

Druga możliwość to ściganie winnych za zniszczenie drzwi pokoju naukowca na uczelni. Tego może domagać się UMCS. Ale nie będzie. – Usunęliśmy napis, nie ma trwałego zniszczenia mienia – tłumaczy Anna Guzowska, rzecznik uniwersytetu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Przemek Leniak / 15 grudnia 2011 r. o 23:52
0
[quote name='Natalia' timestamp='1323951602' post='570911']
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wygląda faktycznie na odwracanie uwagi poprzez robienie z siebie ofiar - ale oczywiście kolektyw Tektury i jego poplecznicy nic złego nie widzą w tym, że w cywilizowanym kraju, na polskim (chociaż czerwonym) uniwersytecie dochodzi do takich karygodnych wybryków. Gdzie debata? Gdzie kultura? Za taką Tekturę dziękuję.
[/quote]

Natalio przecie ci pracownicy to aktywiści Antify - nie mało ich na UMCS - bandyctwo jest modne tam bardzo
co do ataku to o tym że zrobili to sami tekturowcy świadcza slady libacji alkoholowej wokół budynku na wieniawskiej - świętowali wprowadzenie stanu wojennego i nieco poszaleli no a że była potrzeba to zwalili na ONR żeby od swojego bandyctwa odwrócić uwagę
to ich stary numer...
[quote name='Natalia' timestamp='1323951602' post='570911']
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wy... rozwiń
Avatar
KK / 15 grudnia 2011 r. o 13:49
0
[quote name='fuck nop' timestamp='1323951858' post='570914']
Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza



Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają faszyzujące bojówki typu NOP.
[/quote]
Mam jednak rację że to hołota i dzicz
[quote name='fuck nop' timestamp='1323951858' post='570914']
Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza



Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają fasz... rozwiń
Avatar
fuck nop / 15 grudnia 2011 r. o 13:24
0
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza

[quote name='KK' timestamp='1323950033' post='570889']
Czerwona dzicz ,pokazuje tylko że to potomkowie tej hołoty co tu przyszła na bagnetach sowieckiej armii i wyjść nie może
[/quote]

Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają faszyzujące bojówki typu NOP.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i p... rozwiń
Avatar
fuck nop / 15 grudnia 2011 r. o 13:23
0
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza

[quote name='KK' timestamp='1323950033' post='570889']
Czerwona dzicz ,pokazuje tylko że to potomkowie tej hołoty co tu przyszła na bagnetach sowieckiej armii i wyjść nie może
[/quote]

Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają faszyzujące bojówki typu NOP.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i p... rozwiń
Avatar
Natalia / 15 grudnia 2011 r. o 13:20
0
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wygląda faktycznie na odwracanie uwagi poprzez robienie z siebie ofiar - ale oczywiście kolektyw Tektury i jego poplecznicy nic złego nie widzą w tym, że w cywilizowanym kraju, na polskim (chociaż czerwonym) uniwersytecie dochodzi do takich karygodnych wybryków. Gdzie debata? Gdzie kultura? Za taką Tekturę dziękuję.
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wygląda faktycznie na odwracanie uwagi poprzez robienie z siebie ofiar - ale oczywiście kole... rozwiń
Avatar
fuck nop / 15 grudnia 2011 r. o 13:18
0
Te, redaktorku, licz się ze słowami. Nazywasz lewicowców lewakami, to i o prawicowcach pisz prawiczki lub wprost faszyści. NOP to faszyzujące ścierwa i są na to liczne dowody. Ten cały biegły to prawiczek i frajer, dobrze chłopaki zrobili, trzeba znakować to prawicowe ścierwo i ostrzegać przed nim normalnych ludzi Oby więcej takich akcji
Avatar
KK / 15 grudnia 2011 r. o 12:53
0
Czerwona dzicz ,pokazuje tylko że to potomkowie tej hołoty co tu przyszła na bagnetach sowieckiej armii i wyjść nie może
Avatar
Gość / 15 grudnia 2011 r. o 12:34
0
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]
Co za czarna niewdzięczność To z ich podatków masz leczony łeb.
Avatar
marianoitaliano / 15 grudnia 2011 r. o 12:25
0
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
Avatar
MAG / 15 grudnia 2011 r. o 11:49
0
[quote name='Przemek Leniak' timestamp='1323940640' post='570810']
Nowaka mogę podziwiać za rozsądek i spokój wobec bandziorów.
UMCS też nie dziwi w końcu musiałby scigać i własnych pracowników którzy pomagają Anitfie
Tak więc Tekturowcy pozostaną bezkarni
ciekawe kiedy kogoś zamordują - bezkarność ich wszak rozzuchwala
...
nie mniej warto też wspomnieć o nagonce jaką urządziła Małgorzata Bielecka -Hołda na biegłych w tym i Nowaka
jest ona i jej redakcja podżegaczem do tego typu bandyckich zachowań
chroni też sprawców - co można obserwować w sraczce jaką z tej okazji rozpętała wokół bandyckiego squatu zwanego Tekturą
[/quote]
Czyli, ten niby atak, na Tekturę miał być tylko próbą odwrócenia uwagi od prawdziwych przestępstw jakich na Dr.Nowaku dopuścili się tekturowi antifiarze? Stara metoda, zrobić z przestępców ofiary.
[quote name='Przemek Leniak' timestamp='1323940640' post='570810']
Nowaka mogę podziwiać za rozsądek i spokój wobec bandziorów.
UMCS też nie dziwi w końcu musiałby scigać i własnych pracowników którzy pomagają Anitfie
Tak więc Tekturowcy pozostaną bezkarni
ciekawe kiedy kogoś zamordują - bezkarność ich wszak rozzuchwala
...
nie mniej warto też wspomnieć o nagonce jaką urządziła Małgorzata Bielecka -Hołda na biegłych w tym i Nowaka
jest ona i jej redakcja podżegaczem do tego ty... rozwiń
Avatar
Przemek Leniak / 15 grudnia 2011 r. o 23:52
0
[quote name='Natalia' timestamp='1323951602' post='570911']
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wygląda faktycznie na odwracanie uwagi poprzez robienie z siebie ofiar - ale oczywiście kolektyw Tektury i jego poplecznicy nic złego nie widzą w tym, że w cywilizowanym kraju, na polskim (chociaż czerwonym) uniwersytecie dochodzi do takich karygodnych wybryków. Gdzie debata? Gdzie kultura? Za taką Tekturę dziękuję.
[/quote]

Natalio przecie ci pracownicy to aktywiści Antify - nie mało ich na UMCS - bandyctwo jest modne tam bardzo
co do ataku to o tym że zrobili to sami tekturowcy świadcza slady libacji alkoholowej wokół budynku na wieniawskiej - świętowali wprowadzenie stanu wojennego i nieco poszaleli no a że była potrzeba to zwalili na ONR żeby od swojego bandyctwa odwrócić uwagę
to ich stary numer...
[quote name='Natalia' timestamp='1323951602' post='570911']
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wy... rozwiń
Avatar
KK / 15 grudnia 2011 r. o 13:49
0
[quote name='fuck nop' timestamp='1323951858' post='570914']
Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza



Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają faszyzujące bojówki typu NOP.
[/quote]
Mam jednak rację że to hołota i dzicz
[quote name='fuck nop' timestamp='1323951858' post='570914']
Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza



Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają fasz... rozwiń
Avatar
fuck nop / 15 grudnia 2011 r. o 13:24
0
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza

[quote name='KK' timestamp='1323950033' post='570889']
Czerwona dzicz ,pokazuje tylko że to potomkowie tej hołoty co tu przyszła na bagnetach sowieckiej armii i wyjść nie może
[/quote]

Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają faszyzujące bojówki typu NOP.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i p... rozwiń
Avatar
fuck nop / 15 grudnia 2011 r. o 13:23
0
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i przemoc, więc się nie dziw śmieciu, że tak się was zwalcza

[quote name='KK' timestamp='1323950033' post='570889']
Czerwona dzicz ,pokazuje tylko że to potomkowie tej hołoty co tu przyszła na bagnetach sowieckiej armii i wyjść nie może
[/quote]

Odezwał się potomek volksdeutschów, co sprzedawali Polskę faszystom i dziś ich dzieci oraz wnuki twojego pokroju tworzą i popierają faszyzujące bojówki typu NOP.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]

Jakie to niby metody, prawiczku? Wiesz co ci powiem, śmieciu? Was trzeba zwalczać waszymi metodami, czyli przemocą, bo do takiego ścierwa jak wy normalne argumenty nie trafiają, wy tylko rozumiecie wasz prymitywny język nienawiści i p... rozwiń
Avatar
Natalia / 15 grudnia 2011 r. o 13:20
0
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wygląda faktycznie na odwracanie uwagi poprzez robienie z siebie ofiar - ale oczywiście kolektyw Tektury i jego poplecznicy nic złego nie widzą w tym, że w cywilizowanym kraju, na polskim (chociaż czerwonym) uniwersytecie dochodzi do takich karygodnych wybryków. Gdzie debata? Gdzie kultura? Za taką Tekturę dziękuję.
Niesmaczne są dla mnie głosy poparcia dla Tektury i Antify wygłaszane językiem rynsztokowym m. in. przez młodych pracowników UMCS i KUL. Jaki to wzór dla studentów? Rozumiem, że często dzieli ich niewiele więcej niż 5 lat różnicy, ale powaga akademicka chyba obowiązuje? Najbardziej chyba jednak szokuje to, że prokuruje się prowokację ataku na Tekturę, a nie ma na to żadnych dowodów poza oknami z wybitymi szybami, co mogli zrobić sami tekturowicze. To wygląda faktycznie na odwracanie uwagi poprzez robienie z siebie ofiar - ale oczywiście kole... rozwiń
Avatar
fuck nop / 15 grudnia 2011 r. o 13:18
0
Te, redaktorku, licz się ze słowami. Nazywasz lewicowców lewakami, to i o prawicowcach pisz prawiczki lub wprost faszyści. NOP to faszyzujące ścierwa i są na to liczne dowody. Ten cały biegły to prawiczek i frajer, dobrze chłopaki zrobili, trzeba znakować to prawicowe ścierwo i ostrzegać przed nim normalnych ludzi Oby więcej takich akcji
Avatar
KK / 15 grudnia 2011 r. o 12:53
0
Czerwona dzicz ,pokazuje tylko że to potomkowie tej hołoty co tu przyszła na bagnetach sowieckiej armii i wyjść nie może
Avatar
Gość / 15 grudnia 2011 r. o 12:34
0
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1323948315' post='570873']
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
[/quote]
Co za czarna niewdzięczność To z ich podatków masz leczony łeb.
Avatar
marianoitaliano / 15 grudnia 2011 r. o 12:25
0
ZDELEGALIZOWAĆ TO LEWACKIE ŚCIERWO

swoją drogą to ciekawe...Anfifa posługujaca się faszy stowskimi metodami. Gratulacje deb***e z antify. Pluje w twarz takim śmieciom jak wy
Avatar
MAG / 15 grudnia 2011 r. o 11:49
0
[quote name='Przemek Leniak' timestamp='1323940640' post='570810']
Nowaka mogę podziwiać za rozsądek i spokój wobec bandziorów.
UMCS też nie dziwi w końcu musiałby scigać i własnych pracowników którzy pomagają Anitfie
Tak więc Tekturowcy pozostaną bezkarni
ciekawe kiedy kogoś zamordują - bezkarność ich wszak rozzuchwala
...
nie mniej warto też wspomnieć o nagonce jaką urządziła Małgorzata Bielecka -Hołda na biegłych w tym i Nowaka
jest ona i jej redakcja podżegaczem do tego typu bandyckich zachowań
chroni też sprawców - co można obserwować w sraczce jaką z tej okazji rozpętała wokół bandyckiego squatu zwanego Tekturą
[/quote]
Czyli, ten niby atak, na Tekturę miał być tylko próbą odwrócenia uwagi od prawdziwych przestępstw jakich na Dr.Nowaku dopuścili się tekturowi antifiarze? Stara metoda, zrobić z przestępców ofiary.
[quote name='Przemek Leniak' timestamp='1323940640' post='570810']
Nowaka mogę podziwiać za rozsądek i spokój wobec bandziorów.
UMCS też nie dziwi w końcu musiałby scigać i własnych pracowników którzy pomagają Anitfie
Tak więc Tekturowcy pozostaną bezkarni
ciekawe kiedy kogoś zamordują - bezkarność ich wszak rozzuchwala
...
nie mniej warto też wspomnieć o nagonce jaką urządziła Małgorzata Bielecka -Hołda na biegłych w tym i Nowaka
jest ona i jej redakcja podżegaczem do tego ty... rozwiń