Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 maja 2009 r.
16:38
Edytuj ten wpis

Bracia Cugowscy wycofali się z Opola, bo nie chcą grać z półplaybacku

0 26 A A

Nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy trójwymiarowym dodatkiem do muzyki puszczanej z płyty - stwierdzili bracia Cugowscy. I zrezygnowali z udziału w opolskim koncercie Premier.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bracia zgłosili do Premier piosenkę "Za szkłem”. W kwietniu Telewizja Polska, która organizuje opolski festiwal, zakwalifikowała Cugowskich do finału konkursu. W międzyczasie TVP podjęła decyzję o wprowadzeniu w czasie koncertu półplaybacku (muzyka z taśmy, śpiew na żywo).

Pierwsza, kilka dni temu zareagowała Urszula. - Nie zgadzam się z decyzją organizatorów festiwalu i nie chcę brać udziału w oszukiwaniu publiczności i samej siebie - wyjaśniła Urszula. I wycofała się z konkursu.

Teraz identyczną decyzję podjęli Bracia. - Nie występujemy z półplaybacków - mówi Piotr Cugowski, wokalista Braci. - Poza tym szanujemy publiczność, która przychodzi do opolskiego amfiteatru po to, by posłuchać muzyki na żywo.

Piotrkowi wtóruje jego brat:

- Decyzja zmuszająca artystów biorących udział w Premierach, do grania z półplaybacku jest tym bardziej kuriozalna, że wszystkie pozostałe koncerty tegorocznego festiwalu odbywają się na żywo - dodaje Wojtek Cugowski, gitarzysta Braci. - Nie rozumiem dlaczego uczestnicy Premier zostali potraktowani jak artyści drugiej czy wręcz trzeciej kategorii.

- Dlatego rezygnujemy z udziału w konkursie - tłumaczy Marcin Szpitun, manager Braci. - Jest nam z tego powodu bardzo przykro, ponieważ to właśnie w Opolu, podczas koncertu Debiutów w 2002 r. rozpoczęła się kariera zespołu.

TVP w sprawie Braci wystosowała specjalne oświadczenie. Przypomniała w nim, że w roku 2003 Bracia zakwalifikowali się do krajowych eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką "Missing every moment”.

- W finale eliminacji zespół wykonał utwór zgodnie z regulaminem, z udziałem półplaybacku, zajmując piąte miejsce - czytamy w oświadczeniu.

- To był jedyny raz - przyznaje Szpitun. - Ale chodziło o inną sytuację, nie koncertową, tylko studyjna. Poza tym od początku w regulaminie było jasno napisane, że będzie występ z półplaybacku. A nie, jak w tym wypadku, telewizja zmienia regulamin z trakcie.

Przypomnijmy, że kilka dni temu za naruszenie regulaminu festiwalu z opolskiego konkursu została wycofana Natasza Urbańska. Na miejsce Urbańskiej i Urszuli TVP zaprosiła do konkursu Justynę Steczkowską oraz Candy Girl. Kto zastąpi Braci? Na razie nie wiadomo.





Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
trish / 5 czerwca 2009 o 13:38
0
i baaardzoo dobrze że cugowscy zrezygnowali chwała im za to co do jazdy na tatusinym karku to myślę że to co zwą różą pod inną nazwą tak samo by pachniało oni grają fajną muzykę i mają wielki szacunek dla fanów i ludzi którzy przychodzą na koncerty choć nie słuchają braci na co dzień a to oznacza że mają szacunek do siebie samych i tego co robią mają swoje zasady a to w polskim "M"-biznesie dzisiaj żadkość
Avatar
Gość / 25 maja 2009 o 15:07
0
Taa, najłatwiej zarzucić, że jadą na nazwisku ojca. Lepiej byłoby, jakby się go wyparli i je zmienili?!
Avatar
Paweł / 25 maja 2009 o 12:17
0
Steczkowska zamiast prawdziwych, polskich, rockowych kapel. Polityka władz TVP jest dość czytelna.
Avatar
Gość / 21 maja 2009 o 18:51
0
lubelak napisał:
nikt tu nie pisał że DODA robi dobra muzykę, w ogóle nie robi muzyki ale robi to na co jest zapotrzebowanie. czemu chcesz decydować o tym co słuchają nastolatki??? jak chca słuchać dody to niech słuchają, jak chcą słuchac braci, też niech słuchają. wolny wybór, kazdy robi co chce.
sprawa idzie o coś innego! doda sobie sama wypracowała pozycję, skandalami, wystepami, reklamami ale sama to zrobiła oczywiście z pomoca sztabu ale to ona to zrobiła!!! cugowscy poszli na łatwiznę i wzieli jako reklamę nazwisko ojca! niewazne jaka muzyke grają, wzieli naziwsko ojca-ile w tym kraju jest grup które mają lepsza bądź też gorsza muzykę ale bez reklamy, bez wsparcia leżą i nigdy by się nie przebili! cugowscy zamiast zawalczyć najpierw firmowali się tatusia nazwiskiem, teraz robią covery quennu i od czasu do czasu nagrają coś swojego! bez przesady!
pod tym względem doda ich bije po całej długości bo sama do wszystkiego doszła, nawet jesli to dicho dla nastolatek i nie masz na to wpływu i dlatego tak to Cię boli!




Za kilka lat nikt nie będzie słuchał tzw. "wy-twórczości" Dorotki R. a jej skandale pójdą w niepamięć tak jak i ona sama.
Prawdziwi artysci obronią się sami obojętnie kto jest ich ojcem, dziadkiem czy kuzynem.




Za kilka lat nikt nie będzie słuchał tzw. "wy-twórczości" Dorotki R. a jej skandale pójdą w niepamięć tak jak i ona sama.
Prawdziwi artysci obronią się sami obojętnie kto jest ich ojcem, dziadkiem czy kuzynem. rozwiń
Avatar
oferma / 21 maja 2009 o 15:50
0
ja nic nie umię. przyznaję się bez bicia! ale ktoś tu dobrze napisał! tych dwóch cymbałów korzysta z nazwiska i legendy tatusia! sądzę że gdyby się nazywali kowlascy albo nowaki to by ich popularność nie wykroczyła poza osiedlowy bar kufelek!
Avatar
nowy / 21 maja 2009 o 15:46
0
Sami znawcy muzyki krytykują braci,a co wy umiecie deb***e, krytykować, wyjdż na scenę i pokarz co umiesz ofermo.
Avatar
rob_zombie / 21 maja 2009 o 15:01
0
pierdzielenie - świetnie wam idzie z plejbeku, odwala wam?, brać dżoba zanim sie skończyta - faszaste rocklale.
Avatar
lubelak / 21 maja 2009 o 14:27
0
Gość napisał:
To co robi Smroda to nie jest muzyka ale kicz, wielkie gówno którego słuchają nastolatki- ambitniejsze, nieco ostrzejsze discopolo.
Takie badziewie króluje w Polsce a to za sprawą słuchacza który woli lekką, pustą muzykę zamiast porządnego grania, wystarczy popatrzeć jak się bawią ludzie przy tego typu nędznej muzie.

Cugowscy robią zaś inną muzykę niż ich ojciec a to, ze rock stał się niepopularny to już zupełnie inna kwestia.



nikt tu nie pisał że DODA robi dobra muzykę, w ogóle nie robi muzyki ale robi to na co jest zapotrzebowanie. czemu chcesz decydować o tym co słuchają nastolatki??? jak chca słuchać dody to niech słuchają, jak chcą słuchac braci, też niech słuchają. wolny wybór, kazdy robi co chce.
sprawa idzie o coś innego! doda sobie sama wypracowała pozycję, skandalami, wystepami, reklamami ale sama to zrobiła oczywiście z pomoca sztabu ale to ona to zrobiła!!! cugowscy poszli na łatwiznę i wzieli jako reklamę nazwisko ojca! niewazne jaka muzyke grają, wzieli naziwsko ojca-ile w tym kraju jest grup które mają lepsza bądź też gorsza muzykę ale bez reklamy, bez wsparcia leżą i nigdy by się nie przebili! cugowscy zamiast zawalczyć najpierw firmowali się tatusia nazwiskiem, teraz robią covery quennu i od czasu do czasu nagrają coś swojego! bez przesady!
pod tym względem doda ich bije po całej długości bo sama do wszystkiego doszła, nawet jesli to dicho dla nastolatek i nie masz na to wpływu i dlatego tak to Cię boli!



nikt tu nie pisał że DODA robi dobra muzykę, w ogóle nie robi muzyki ale robi to na co jest zapotrzebowanie. czemu chcesz decydować o tym co słuchają nastolatki??? jak chca słuchać dody to niech słuchają, jak chcą słuchac braci, też niech słuchają. wolny wybór, kazdy robi co chce.
sprawa idzie o coś innego! doda sobie sama wypracowała pozycję, skandalami, wystepami, reklamami ale sama to zrobiła oczywiście z pomoca sztabu ale to ona to zrobiła!!! cugowscy poszli na łatwiznę i wzieli ja... rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2009 o 13:53
0
proktolog napisał:
chwilka chwilka! doda-smroda wybiła się z nikąd. całe życie pracowała nato co teraz robi. mi się nie podoba jej muzyka o ile można to nazwać muzyką, ale trzeba jej przyznać że wybiła się i chwała jej za to. tych dwóch gamonii poszło na łatwiznę występując pod nazwiskiem ojca! poszli na łatwiznę bo o starym cugowskim wszyscy słyszeli więc postanowili trochę jego sławy podebrać i zaczeli sami coś próbować. to że nie chcą grać z playbacku to chwyt marketingowy, wyróżnią się ktoś o nich powie i tyle. zachowują się jak DODA-smroda tylko ona ma strategię i nie ukrywa że tego typu działaniami zwiększa swą popularność. gwiazda braci przyblakła więc postanowili trochę się przypomnieć



To co robi Smroda to nie jest muzyka ale kicz, wielkie gówno którego słuchają nastolatki- ambitniejsze, nieco ostrzejsze discopolo.
Takie badziewie króluje w Polsce a to za sprawą słuchacza który woli lekką, pustą muzykę zamiast porządnego grania, wystarczy popatrzeć jak się bawią ludzie przy tego typu nędznej muzie.

Cugowscy robią zaś inną muzykę niż ich ojciec a to, ze rock stał się niepopularny to już zupełnie inna kwestia.



To co robi Smroda to nie jest muzyka ale kicz, wielkie gówno którego słuchają nastolatki- ambitniejsze, nieco ostrzejsze discopolo.
Takie badziewie króluje w Polsce a to za sprawą słuchacza który woli lekką, pustą muzykę zamiast porządnego grania, wystarczy popatrzeć jak się bawią ludzie przy tego typu nędznej muzie.

Cugowscy robią zaś inną muzykę niż ich ojciec a to, ze rock stał się niepopularny to już zupełnie inna kwestia. rozwiń
Avatar
proktolog / 21 maja 2009 o 13:17
0
chwilka chwilka! doda-smroda wybiła się z nikąd. całe życie pracowała nato co teraz robi. mi się nie podoba jej muzyka o ile można to nazwać muzyką, ale trzeba jej przyznać że wybiła się i chwała jej za to. tych dwóch gamonii poszło na łatwiznę występując pod nazwiskiem ojca! poszli na łatwiznę bo o starym cugowskim wszyscy słyszeli więc postanowili trochę jego sławy podebrać i zaczeli sami coś próbować. to że nie chcą grać z playbacku to chwyt marketingowy, wyróżnią się ktoś o nich powie i tyle. zachowują się jak DODA-smroda tylko ona ma strategię i nie ukrywa że tego typu działaniami zwiększa swą popularność. gwiazda braci przyblakła więc postanowili trochę się przypomnieć
chwilka chwilka! doda-smroda wybiła się z nikąd. całe życie pracowała nato co teraz robi. mi się nie podoba jej muzyka o ile można to nazwać muzyką, ale trzeba jej przyznać że wybiła się i chwała jej za to. tych dwóch gamonii poszło na łatwiznę występując pod nazwiskiem ojca! poszli na łatwiznę bo o starym cugowskim wszyscy słyszeli więc postanowili trochę jego sławy podebrać i zaczeli sami coś próbować. to że nie chcą grać z playbacku to chwyt marketingowy, wyróżnią się ktoś o nich powie i tyle. zachowują się jak DODA-smroda tylko o... rozwiń
Avatar
trish / 5 czerwca 2009 o 13:38
0
i baaardzoo dobrze że cugowscy zrezygnowali chwała im za to co do jazdy na tatusinym karku to myślę że to co zwą różą pod inną nazwą tak samo by pachniało oni grają fajną muzykę i mają wielki szacunek dla fanów i ludzi którzy przychodzą na koncerty choć nie słuchają braci na co dzień a to oznacza że mają szacunek do siebie samych i tego co robią mają swoje zasady a to w polskim "M"-biznesie dzisiaj żadkość
Avatar
Gość / 25 maja 2009 o 15:07
0
Taa, najłatwiej zarzucić, że jadą na nazwisku ojca. Lepiej byłoby, jakby się go wyparli i je zmienili?!
Avatar
Paweł / 25 maja 2009 o 12:17
0
Steczkowska zamiast prawdziwych, polskich, rockowych kapel. Polityka władz TVP jest dość czytelna.
Avatar
Gość / 21 maja 2009 o 18:51
0
lubelak napisał:
nikt tu nie pisał że DODA robi dobra muzykę, w ogóle nie robi muzyki ale robi to na co jest zapotrzebowanie. czemu chcesz decydować o tym co słuchają nastolatki??? jak chca słuchać dody to niech słuchają, jak chcą słuchac braci, też niech słuchają. wolny wybór, kazdy robi co chce.
sprawa idzie o coś innego! doda sobie sama wypracowała pozycję, skandalami, wystepami, reklamami ale sama to zrobiła oczywiście z pomoca sztabu ale to ona to zrobiła!!! cugowscy poszli na łatwiznę i wzieli jako reklamę nazwisko ojca! niewazne jaka muzyke grają, wzieli naziwsko ojca-ile w tym kraju jest grup które mają lepsza bądź też gorsza muzykę ale bez reklamy, bez wsparcia leżą i nigdy by się nie przebili! cugowscy zamiast zawalczyć najpierw firmowali się tatusia nazwiskiem, teraz robią covery quennu i od czasu do czasu nagrają coś swojego! bez przesady!
pod tym względem doda ich bije po całej długości bo sama do wszystkiego doszła, nawet jesli to dicho dla nastolatek i nie masz na to wpływu i dlatego tak to Cię boli!




Za kilka lat nikt nie będzie słuchał tzw. "wy-twórczości" Dorotki R. a jej skandale pójdą w niepamięć tak jak i ona sama.
Prawdziwi artysci obronią się sami obojętnie kto jest ich ojcem, dziadkiem czy kuzynem.




Za kilka lat nikt nie będzie słuchał tzw. "wy-twórczości" Dorotki R. a jej skandale pójdą w niepamięć tak jak i ona sama.
Prawdziwi artysci obronią się sami obojętnie kto jest ich ojcem, dziadkiem czy kuzynem. rozwiń
Avatar
oferma / 21 maja 2009 o 15:50
0
ja nic nie umię. przyznaję się bez bicia! ale ktoś tu dobrze napisał! tych dwóch cymbałów korzysta z nazwiska i legendy tatusia! sądzę że gdyby się nazywali kowlascy albo nowaki to by ich popularność nie wykroczyła poza osiedlowy bar kufelek!
Avatar
nowy / 21 maja 2009 o 15:46
0
Sami znawcy muzyki krytykują braci,a co wy umiecie deb***e, krytykować, wyjdż na scenę i pokarz co umiesz ofermo.
Avatar
rob_zombie / 21 maja 2009 o 15:01
0
pierdzielenie - świetnie wam idzie z plejbeku, odwala wam?, brać dżoba zanim sie skończyta - faszaste rocklale.
Avatar
lubelak / 21 maja 2009 o 14:27
0
Gość napisał:
To co robi Smroda to nie jest muzyka ale kicz, wielkie gówno którego słuchają nastolatki- ambitniejsze, nieco ostrzejsze discopolo.
Takie badziewie króluje w Polsce a to za sprawą słuchacza który woli lekką, pustą muzykę zamiast porządnego grania, wystarczy popatrzeć jak się bawią ludzie przy tego typu nędznej muzie.

Cugowscy robią zaś inną muzykę niż ich ojciec a to, ze rock stał się niepopularny to już zupełnie inna kwestia.



nikt tu nie pisał że DODA robi dobra muzykę, w ogóle nie robi muzyki ale robi to na co jest zapotrzebowanie. czemu chcesz decydować o tym co słuchają nastolatki??? jak chca słuchać dody to niech słuchają, jak chcą słuchac braci, też niech słuchają. wolny wybór, kazdy robi co chce.
sprawa idzie o coś innego! doda sobie sama wypracowała pozycję, skandalami, wystepami, reklamami ale sama to zrobiła oczywiście z pomoca sztabu ale to ona to zrobiła!!! cugowscy poszli na łatwiznę i wzieli jako reklamę nazwisko ojca! niewazne jaka muzyke grają, wzieli naziwsko ojca-ile w tym kraju jest grup które mają lepsza bądź też gorsza muzykę ale bez reklamy, bez wsparcia leżą i nigdy by się nie przebili! cugowscy zamiast zawalczyć najpierw firmowali się tatusia nazwiskiem, teraz robią covery quennu i od czasu do czasu nagrają coś swojego! bez przesady!
pod tym względem doda ich bije po całej długości bo sama do wszystkiego doszła, nawet jesli to dicho dla nastolatek i nie masz na to wpływu i dlatego tak to Cię boli!



nikt tu nie pisał że DODA robi dobra muzykę, w ogóle nie robi muzyki ale robi to na co jest zapotrzebowanie. czemu chcesz decydować o tym co słuchają nastolatki??? jak chca słuchać dody to niech słuchają, jak chcą słuchac braci, też niech słuchają. wolny wybór, kazdy robi co chce.
sprawa idzie o coś innego! doda sobie sama wypracowała pozycję, skandalami, wystepami, reklamami ale sama to zrobiła oczywiście z pomoca sztabu ale to ona to zrobiła!!! cugowscy poszli na łatwiznę i wzieli ja... rozwiń
Avatar
Gość / 21 maja 2009 o 13:53
0
proktolog napisał:
chwilka chwilka! doda-smroda wybiła się z nikąd. całe życie pracowała nato co teraz robi. mi się nie podoba jej muzyka o ile można to nazwać muzyką, ale trzeba jej przyznać że wybiła się i chwała jej za to. tych dwóch gamonii poszło na łatwiznę występując pod nazwiskiem ojca! poszli na łatwiznę bo o starym cugowskim wszyscy słyszeli więc postanowili trochę jego sławy podebrać i zaczeli sami coś próbować. to że nie chcą grać z playbacku to chwyt marketingowy, wyróżnią się ktoś o nich powie i tyle. zachowują się jak DODA-smroda tylko ona ma strategię i nie ukrywa że tego typu działaniami zwiększa swą popularność. gwiazda braci przyblakła więc postanowili trochę się przypomnieć



To co robi Smroda to nie jest muzyka ale kicz, wielkie gówno którego słuchają nastolatki- ambitniejsze, nieco ostrzejsze discopolo.
Takie badziewie króluje w Polsce a to za sprawą słuchacza który woli lekką, pustą muzykę zamiast porządnego grania, wystarczy popatrzeć jak się bawią ludzie przy tego typu nędznej muzie.

Cugowscy robią zaś inną muzykę niż ich ojciec a to, ze rock stał się niepopularny to już zupełnie inna kwestia.



To co robi Smroda to nie jest muzyka ale kicz, wielkie gówno którego słuchają nastolatki- ambitniejsze, nieco ostrzejsze discopolo.
Takie badziewie króluje w Polsce a to za sprawą słuchacza który woli lekką, pustą muzykę zamiast porządnego grania, wystarczy popatrzeć jak się bawią ludzie przy tego typu nędznej muzie.

Cugowscy robią zaś inną muzykę niż ich ojciec a to, ze rock stał się niepopularny to już zupełnie inna kwestia. rozwiń
Avatar
proktolog / 21 maja 2009 o 13:17
0
chwilka chwilka! doda-smroda wybiła się z nikąd. całe życie pracowała nato co teraz robi. mi się nie podoba jej muzyka o ile można to nazwać muzyką, ale trzeba jej przyznać że wybiła się i chwała jej za to. tych dwóch gamonii poszło na łatwiznę występując pod nazwiskiem ojca! poszli na łatwiznę bo o starym cugowskim wszyscy słyszeli więc postanowili trochę jego sławy podebrać i zaczeli sami coś próbować. to że nie chcą grać z playbacku to chwyt marketingowy, wyróżnią się ktoś o nich powie i tyle. zachowują się jak DODA-smroda tylko ona ma strategię i nie ukrywa że tego typu działaniami zwiększa swą popularność. gwiazda braci przyblakła więc postanowili trochę się przypomnieć
chwilka chwilka! doda-smroda wybiła się z nikąd. całe życie pracowała nato co teraz robi. mi się nie podoba jej muzyka o ile można to nazwać muzyką, ale trzeba jej przyznać że wybiła się i chwała jej za to. tych dwóch gamonii poszło na łatwiznę występując pod nazwiskiem ojca! poszli na łatwiznę bo o starym cugowskim wszyscy słyszeli więc postanowili trochę jego sławy podebrać i zaczeli sami coś próbować. to że nie chcą grać z playbacku to chwyt marketingowy, wyróżnią się ktoś o nich powie i tyle. zachowują się jak DODA-smroda tylko o... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 0 0

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 4 4

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 0 2

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 4 9

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 7

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 21 12

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 38 4

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 7

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 17

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 18 17

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!