Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2010 r.
18:52
Edytuj ten wpis

Budżet Lublina na 2011 rok: Zamach na stadion przy Krochmalnej

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 92 A A

W decydującą fazę wchodzą prace nad listą przyszłorocznych wydatków z miejskiej kasy. Działające w Radzie Miasta komisje składają swoje wnioski: proponują nowe wydatki i podpowiadają, z czego zrezygnować. Efekt? Poważnie zagrożona jest budowa stadionu przy ul. Krochmalnej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radni zgłaszając swoje propozycje dotyczące przyszłorocznego budżetu miasta muszą nie tylko powiedzieć, co jeszcze przydałoby się zrobić w Lublinie. Muszą też wskazać, skąd na to wziąć pieniądze. Właśnie dlatego budowa stadionu stanęła pod znakiem zapytania.

Radni z Komisji Gospodarki Komunalnej wolą wydać pieniądze na przebudowę ul. Zana wraz ze skrzyżowaniami z Jana Sawy, Juranda i Wallenroda. W tym celu chcą "zdjąć” z budowy stadionu 5 mln zł. A to nie koniec, bo jest też drugi wniosek i to z tej samej komisji.

Uszczuplić pulę na stadion o 6,5 mln zł i przeznaczyć pieniądze na budowę basenu dla szkół przy ul. Roztocze. Tymczasem całkowita kwota przewidziana w projekcie na przyszłoroczny etap budowy stadionu to 15,6 mln zł, z czego 12,4 mln zł to fundusze miasta, a reszta to unijna dotacja.

Z listy wydatków zniknąć może też pomnik upamiętniający lubelskich Żydów. Na ten cel póki co ma być 300 tys. zł. Kilka komisji chce zmniejszyć tę kwotę. Najdalej poszła Komisja Sportu, która zamierza całą tę pulę przeznaczyć na szkolne zajęcia sportowe.

Szkolne woźne i kucharki zyskały cień nadziei na podwyżkę płac. Komisja Oświaty chce dać na to 4 mln zł. Oświata może ugrać sporo. Są wnioski o milion zł na podłączenie ciepłej wody, remont kuchni i boiska podstawówki nr 38. A także o 200 tys. zł na remont boisk szkoły przy Plażowej, milion na remont sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 oraz 1,3 mln zł na modernizację boiska SP 32. Radni chcą też 200 tys. zł na projekt hali sportowej szkoły przy Elektrycznej.

Niemal pewne jest, że będą pieniądze na pominiętą w projekcie budżetu budowę szkoły na Sławinie. O 500 tys. zł na ten cel upomina się komisja oświaty, a prezydent mówi, że budowa ruszy. – W przyszłorocznym budżecie znajdą się pieniądze, żeby ją rozpocząć – zapewnia Krzysztof Żuk.

Radni proszą też o remont hali sportowej Zespołu Szkół Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej. Komisja Sportu chce na to 2,5 mln zł, Komisję Gospodarki Komunalnej zadowoliłoby 2 mln zł.

Są też propozycje przeznaczenia 190 tys. zł na wykupione przez miasto dodatkowych patroli policji – komisja samorządności chce zabrać tę kwotę z puli na dodatki mieszkaniowe. Ta sama komisja chce też dodatkowych 500 tys. zł na Straż Miejską. Pojawiły się wnioski dotyczące opieki zdrowotnej: 100 tys. zł na leczenie stomatologiczne dzieci i 200 tys. zł na szczepienia przeciw pneumokokom.

2 mln zł mogą trafić na remont ul. Romera – chodnika, przystanków i dojścia do mostku. Komisja Rozwoju Miasta wnioskuje o 500 tys. zł na przedłużenie Związkowej, a Komisja Gospodarki Komunalnej na oświetlenie Cienistej i Krężnickiej od Cienistej do Pasiecznej.

Swoje trzy grosze dodać ma też Komisja Gospodarki Komunalnej, która obradowała wczoraj zbyt długo, byśmy zdążyli napisać o jej wnioskach. Poprawkę do projektu ma też zgłosić prezydent Lublina Krzysztof Żuk. – Zrobi to po niedzieli – mówi jego rzecznik, Katarzyna Mieczkowska-Czerniak. Projekt przygotował jeszcze poprzedni prezydent.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 92

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamil / 1 stycznia 2011 r. o 18:13
0
Wiecie , jak się temu przypatrzeć to jest to dziecinne ! I po co kłócić się o ten stadion jak i tak nie miałby kto na nim grać. To że stadion będzie nowoczesny,ładny to nie znaczy że ' motor ' będzie od razu lepszy. Najpierw nauczcie się grać i osiągnijcie coś (i tak to nie jest w waszym zasięgu ), a potem proście o nowy stadion. Macie pretensje że miasto daje pieniądze na inne dyscypliny takie jak żużel czy piłka ręczna .. te kluby coś osiągają i coś sobą reprezentują , a nie to co wy . Na mecz 'motoru ' przyjdzie 100 czy 200 osób a na mecze tych dyscyplin śmiało ponad 1000 osób. I te kluby mają jakąś przyszłość i w nie warto inwestować . A jeżeli jesteście tacy zazdrośni lub czujecie się gorsi to zróbcie coś z tym swoim poje... klubem, a nie wyzywacie jednych i drugich bo nie kibicują ' motorowi ' . To że napiszecie tak o nich czy ich powyzywacie to i tak nic nie zmieni a oni na was i te wasze teksty wykładają... Tam są kibice a nie ' kibice ' tak jak tu . I jeżeli chodzi o nazwę MOTOR to zdecydowanie pasuje to do dyscypliny jaką jest żużel. A skoro tacy jesteście mądrzy to zajrzyjcie do historii tego sporu ... klub ten kiedyś nazywał się MOTOR i teraz chce żeby nazwa wróciła i zwyczaje klubu z tamtych lat. Motor wtedy miał v-ce mistrza Polski. A wy czym możecie się pochwalić? ... wiecznie ostatnimi pozycjami w tabeli ? .. Tak się składa że czytam wiele artykułów na temat sportu w Lublinie i to m.in żużel jest dyscypliną o której bardzo wiele się mówi , a o was nie. Kiedy czepiacie się tamtych kibiców pokazujecie dno jakim jesteście. Nie lubicie tego sportu to nie komentujcie inni mogą to lubić , a nienawidzić piłki nożnej, ale nie wyzywają was. Bo skoro jest taka nienawiść to dlaczego wielu kibiców ' motoru ' przychodzi na mecze żużlowe? ...
Wiecie , jak się temu przypatrzeć to jest to dziecinne ! I po co kłócić się o ten stadion jak i tak nie miałby kto na nim grać. To że stadion będzie nowoczesny,ładny to nie znaczy że ' motor ' będzie od razu lepszy. Najpierw nauczcie się grać i osiągnijcie coś (i tak to nie jest w waszym zasięgu ), a potem proście o nowy stadion. Macie pretensje że miasto daje pieniądze na inne dyscypliny takie jak żużel czy piłka ręczna .. te kluby coś osiągają i coś sobą reprezentują , a nie to co wy . Na mecz 'motoru ' przyjdzie 100... rozwiń
Avatar
jeb...motor / 1 stycznia 2011 r. o 17:59
0
[quote name='bianko' timestamp='1293656198' post='413515']
Motor nie jest i nigdy nie by klubem Lublina. Zostal stworzony przez PZPR po to aby robotnicy i napłwyowi mieszkańcy wsi mieli rozrywkę oraz po to aby przypadkiem przedwojenna chluba Lublina Lublinianka nie odrodziłą się w nowej rzeczywistości. A klub ten był synonimem reakcji z uwagi na swoje pochodzenie. Zatem pisaniem bzdur o Motorze, którego notabene już dawno nie ma bo został zlikwidowany, obecnie to jakiś Spartakus, jest bezpodstawną bzdurą i swiadczy o tym jak ci niedzielni kibice Motoru znają historię swojego klubu.
[/quote]
[font="Arial Black"]
[color="#FF0000"][size="7"][size="7"][size="7"]do takiego klubu jak motor wstyd się w ogóle przyznać !!!!!! [/size][/size][/size][/color] [/font]
[quote name='bianko' timestamp='1293656198' post='413515']
Motor nie jest i nigdy nie by klubem Lublina. Zostal stworzony przez PZPR po to aby robotnicy i napłwyowi mieszkańcy wsi mieli rozrywkę oraz po to aby przypadkiem przedwojenna chluba Lublina Lublinianka nie odrodziłą się w nowej rzeczywistości. A klub ten był synonimem reakcji z uwagi na swoje pochodzenie. Zatem pisaniem bzdur o Motorze, którego notabene już dawno nie ma bo został zlikwidowany, obecnie to jakiś Spartakus, jest bezpodstawną bzdurą i swia... rozwiń
Avatar
bianko / 30 grudnia 2010 r. o 23:38
0
[quote name='lool' timestamp='1293662903' post='413604']
bianko to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. To, że Motor powstał na Tatarach (FSC) i grał na Tatarach (Kresowa) ma wg ciebie świadczyć, że nie jest lubeslim klubem? No jeśli Tatary nie są dzielnica Lublina to rozumujesz prawidłowo. Motor (a właściwie wtedy Stal) nie został założony przez PZPR a Lublinainka nie była jedynym przed wojną lubelskim klubem piłkarskim. Twoja wiedza na temat lubelskiej piłki jest kompromitująca więc daruj sobie te wypociny.
[/quote]

Nie umiesz człopcze czytać ze zrozumieniem. Nikt nie pisał o tym, że Motor to nie jest lubelski klub. to jest lubelski, powojenny klub, stworzony dla robotników i chłopów celem rozrywki. to proste jak budowa cepa.
Powstał za dyyrektywą KM PZPR w Lublinie, wystarczy sięgnąć pamięcią vel przeczytać gazety z tego okresu vel sprawdzić w archiwum klubu lub w Archiwum Państwowym.
Nikt nie pisał o tym że Lublinianka to jedyny klub Lubelski przed wojną. Był to klub wojskowy, garnizonowy, po wojie z tego powodu traktowany obcesowo i aby przycić jego pochodzenie i popularność po wojnie stworzono Motor. taki był cel. A że ty sobie wyobrżasz coś innego to nic na to nie poradzę. Możesz sobie poobgryzać paznokcie ale prawdy nie zmienisz. A przede wszystkim poćwicz czytanie. Bo wypadasz kompromitująco ze swoimi wypocinami:)
[quote name='lool' timestamp='1293662903' post='413604']
bianko to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. To, że Motor powstał na Tatarach (FSC) i grał na Tatarach (Kresowa) ma wg ciebie świadczyć, że nie jest lubeslim klubem? No jeśli Tatary nie są dzielnica Lublina to rozumujesz prawidłowo. Motor (a właściwie wtedy Stal) nie został założony przez PZPR a Lublinainka nie była jedynym przed wojną lubelskim klubem piłkarskim. Twoja wiedza na temat lubelskiej piłki jest kompromitująca więc daruj sobie te wypociny.
rozwiń
Avatar
Historyk / 30 grudnia 2010 r. o 22:17
0
[quote name='condor' timestamp='1293624932' post='413031']
co za d...le się wypowiadają ,zacofańcy,po co stadion? a po to żebyś się odchamił,matole jeden.
[/quote]


Post roku
[quote name='condor' timestamp='1293624932' post='413031']
co za d...le się wypowiadają ,zacofańcy,po co stadion? a po to żebyś się odchamił,matole jeden.
[/quote]


Post roku rozwiń
Avatar
łoj / 30 grudnia 2010 r. o 14:38
0
Jeśli w LBN baza sportowa jest za duża to powiedz gościu gdzie się leczysz. I zacznij leczyc się na nogi bo na głowę juz o wiele za późno.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2010 r. o 12:42
0
coż stadion pomysł chory i tyle młodzieży kilkanaście stadionów osiedlowych sport wyczynowy w Lublinie jaki jest każdy widzi TA BAZA JEST ZA DUŻA !!! wybudować mozna w dwa lata i co pózniej utrzymywać kasą która mogłaby iść na inwestycje .... infrastruktura to podstawa rozwoju ale budujcie go sobie zobaczycie co się zdarzy po?? Lublin za kilka lat utonie w śmieciach , i odpadach komunalnych spalarnia powinna się juz budować szkoda że tego nikt nie widzi jak również tego że nie ma gdzie składować mpwik swoich odpadów a kasę którą tam inwestują nie przynosi efektów za kilka lat bedzie bum ale ekologiczny
coż stadion pomysł chory i tyle młodzieży kilkanaście stadionów osiedlowych sport wyczynowy w Lublinie jaki jest każdy widzi TA BAZA JEST ZA DUŻA !!! wybudować mozna w dwa lata i co pózniej utrzymywać kasą która mogłaby iść na inwestycje .... infrastruktura to podstawa rozwoju ale budujcie go sobie zobaczycie co się zdarzy po?? Lublin za kilka lat utonie w śmieciach , i odpadach komunalnych spalarnia powinna się juz budować szkoda że tego nikt nie widzi jak również tego że nie ma gdzie składować mpwik swoich odpadów a kasę któr... rozwiń
Avatar
jestem przeciw / 30 grudnia 2010 r. o 10:30
0
A tobie shalom!!!
[quote name='JESTEM ZA' timestamp='1293624989' post='413033']
AMEN!
[/quote]
Avatar
lool / 29 grudnia 2010 r. o 23:48
0
bianko to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. To, że Motor powstał na Tatarach (FSC) i grał na Tatarach (Kresowa) ma wg ciebie świadczyć, że nie jest lubeslim klubem? No jeśli Tatary nie są dzielnica Lublina to rozumujesz prawidłowo. Motor (a właściwie wtedy Stal) nie został założony przez PZPR a Lublinainka nie była jedynym przed wojną lubelskim klubem piłkarskim. Twoja wiedza na temat lubelskiej piłki jest kompromitująca więc daruj sobie te wypociny.
Avatar
bianko / 29 grudnia 2010 r. o 21:56
0
Motor nie jest i nigdy nie by klubem Lublina. Zostal stworzony przez PZPR po to aby robotnicy i napłwyowi mieszkańcy wsi mieli rozrywkę oraz po to aby przypadkiem przedwojenna chluba Lublina Lublinianka nie odrodziłą się w nowej rzeczywistości. A klub ten był synonimem reakcji z uwagi na swoje pochodzenie. Zatem pisaniem bzdur o Motorze, którego notabene już dawno nie ma bo został zlikwidowany, obecnie to jakiś Spartakus, jest bezpodstawną bzdurą i swiadczy o tym jak ci niedzielni kibice Motoru znają historię swojego klubu.
Avatar
ja / 29 grudnia 2010 r. o 21:03
0
[quote name='protestant' timestamp='1293644282' post='413301']

Skoro sa takie cudowne monitoringi i zakazy na stadionach a policja taka wspaniala, to dlaczego ciagle dochodzi do ustawek.
[/quote]Wszechwiedzacy zamilcz juz bo sie osmieszasz. Co maja ustawki do stadionu? najpierw poczytaj na tematy ktore chcesz dyskutowac, a pozniej wyskakuj z tekstami bo sie osmieszasz.
Avatar
kamil / 1 stycznia 2011 r. o 18:13
0
Wiecie , jak się temu przypatrzeć to jest to dziecinne ! I po co kłócić się o ten stadion jak i tak nie miałby kto na nim grać. To że stadion będzie nowoczesny,ładny to nie znaczy że ' motor ' będzie od razu lepszy. Najpierw nauczcie się grać i osiągnijcie coś (i tak to nie jest w waszym zasięgu ), a potem proście o nowy stadion. Macie pretensje że miasto daje pieniądze na inne dyscypliny takie jak żużel czy piłka ręczna .. te kluby coś osiągają i coś sobą reprezentują , a nie to co wy . Na mecz 'motoru ' przyjdzie 100 czy 200 osób a na mecze tych dyscyplin śmiało ponad 1000 osób. I te kluby mają jakąś przyszłość i w nie warto inwestować . A jeżeli jesteście tacy zazdrośni lub czujecie się gorsi to zróbcie coś z tym swoim poje... klubem, a nie wyzywacie jednych i drugich bo nie kibicują ' motorowi ' . To że napiszecie tak o nich czy ich powyzywacie to i tak nic nie zmieni a oni na was i te wasze teksty wykładają... Tam są kibice a nie ' kibice ' tak jak tu . I jeżeli chodzi o nazwę MOTOR to zdecydowanie pasuje to do dyscypliny jaką jest żużel. A skoro tacy jesteście mądrzy to zajrzyjcie do historii tego sporu ... klub ten kiedyś nazywał się MOTOR i teraz chce żeby nazwa wróciła i zwyczaje klubu z tamtych lat. Motor wtedy miał v-ce mistrza Polski. A wy czym możecie się pochwalić? ... wiecznie ostatnimi pozycjami w tabeli ? .. Tak się składa że czytam wiele artykułów na temat sportu w Lublinie i to m.in żużel jest dyscypliną o której bardzo wiele się mówi , a o was nie. Kiedy czepiacie się tamtych kibiców pokazujecie dno jakim jesteście. Nie lubicie tego sportu to nie komentujcie inni mogą to lubić , a nienawidzić piłki nożnej, ale nie wyzywają was. Bo skoro jest taka nienawiść to dlaczego wielu kibiców ' motoru ' przychodzi na mecze żużlowe? ...
Wiecie , jak się temu przypatrzeć to jest to dziecinne ! I po co kłócić się o ten stadion jak i tak nie miałby kto na nim grać. To że stadion będzie nowoczesny,ładny to nie znaczy że ' motor ' będzie od razu lepszy. Najpierw nauczcie się grać i osiągnijcie coś (i tak to nie jest w waszym zasięgu ), a potem proście o nowy stadion. Macie pretensje że miasto daje pieniądze na inne dyscypliny takie jak żużel czy piłka ręczna .. te kluby coś osiągają i coś sobą reprezentują , a nie to co wy . Na mecz 'motoru ' przyjdzie 100... rozwiń
Avatar
jeb...motor / 1 stycznia 2011 r. o 17:59
0
[quote name='bianko' timestamp='1293656198' post='413515']
Motor nie jest i nigdy nie by klubem Lublina. Zostal stworzony przez PZPR po to aby robotnicy i napłwyowi mieszkańcy wsi mieli rozrywkę oraz po to aby przypadkiem przedwojenna chluba Lublina Lublinianka nie odrodziłą się w nowej rzeczywistości. A klub ten był synonimem reakcji z uwagi na swoje pochodzenie. Zatem pisaniem bzdur o Motorze, którego notabene już dawno nie ma bo został zlikwidowany, obecnie to jakiś Spartakus, jest bezpodstawną bzdurą i swiadczy o tym jak ci niedzielni kibice Motoru znają historię swojego klubu.
[/quote]
[font="Arial Black"]
[color="#FF0000"][size="7"][size="7"][size="7"]do takiego klubu jak motor wstyd się w ogóle przyznać !!!!!! [/size][/size][/size][/color] [/font]
[quote name='bianko' timestamp='1293656198' post='413515']
Motor nie jest i nigdy nie by klubem Lublina. Zostal stworzony przez PZPR po to aby robotnicy i napłwyowi mieszkańcy wsi mieli rozrywkę oraz po to aby przypadkiem przedwojenna chluba Lublina Lublinianka nie odrodziłą się w nowej rzeczywistości. A klub ten był synonimem reakcji z uwagi na swoje pochodzenie. Zatem pisaniem bzdur o Motorze, którego notabene już dawno nie ma bo został zlikwidowany, obecnie to jakiś Spartakus, jest bezpodstawną bzdurą i swia... rozwiń
Avatar
bianko / 30 grudnia 2010 r. o 23:38
0
[quote name='lool' timestamp='1293662903' post='413604']
bianko to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. To, że Motor powstał na Tatarach (FSC) i grał na Tatarach (Kresowa) ma wg ciebie świadczyć, że nie jest lubeslim klubem? No jeśli Tatary nie są dzielnica Lublina to rozumujesz prawidłowo. Motor (a właściwie wtedy Stal) nie został założony przez PZPR a Lublinainka nie była jedynym przed wojną lubelskim klubem piłkarskim. Twoja wiedza na temat lubelskiej piłki jest kompromitująca więc daruj sobie te wypociny.
[/quote]

Nie umiesz człopcze czytać ze zrozumieniem. Nikt nie pisał o tym, że Motor to nie jest lubelski klub. to jest lubelski, powojenny klub, stworzony dla robotników i chłopów celem rozrywki. to proste jak budowa cepa.
Powstał za dyyrektywą KM PZPR w Lublinie, wystarczy sięgnąć pamięcią vel przeczytać gazety z tego okresu vel sprawdzić w archiwum klubu lub w Archiwum Państwowym.
Nikt nie pisał o tym że Lublinianka to jedyny klub Lubelski przed wojną. Był to klub wojskowy, garnizonowy, po wojie z tego powodu traktowany obcesowo i aby przycić jego pochodzenie i popularność po wojnie stworzono Motor. taki był cel. A że ty sobie wyobrżasz coś innego to nic na to nie poradzę. Możesz sobie poobgryzać paznokcie ale prawdy nie zmienisz. A przede wszystkim poćwicz czytanie. Bo wypadasz kompromitująco ze swoimi wypocinami:)
[quote name='lool' timestamp='1293662903' post='413604']
bianko to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. To, że Motor powstał na Tatarach (FSC) i grał na Tatarach (Kresowa) ma wg ciebie świadczyć, że nie jest lubeslim klubem? No jeśli Tatary nie są dzielnica Lublina to rozumujesz prawidłowo. Motor (a właściwie wtedy Stal) nie został założony przez PZPR a Lublinainka nie była jedynym przed wojną lubelskim klubem piłkarskim. Twoja wiedza na temat lubelskiej piłki jest kompromitująca więc daruj sobie te wypociny.
rozwiń
Avatar
Historyk / 30 grudnia 2010 r. o 22:17
0
[quote name='condor' timestamp='1293624932' post='413031']
co za d...le się wypowiadają ,zacofańcy,po co stadion? a po to żebyś się odchamił,matole jeden.
[/quote]


Post roku
[quote name='condor' timestamp='1293624932' post='413031']
co za d...le się wypowiadają ,zacofańcy,po co stadion? a po to żebyś się odchamił,matole jeden.
[/quote]


Post roku rozwiń
Avatar
łoj / 30 grudnia 2010 r. o 14:38
0
Jeśli w LBN baza sportowa jest za duża to powiedz gościu gdzie się leczysz. I zacznij leczyc się na nogi bo na głowę juz o wiele za późno.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2010 r. o 12:42
0
coż stadion pomysł chory i tyle młodzieży kilkanaście stadionów osiedlowych sport wyczynowy w Lublinie jaki jest każdy widzi TA BAZA JEST ZA DUŻA !!! wybudować mozna w dwa lata i co pózniej utrzymywać kasą która mogłaby iść na inwestycje .... infrastruktura to podstawa rozwoju ale budujcie go sobie zobaczycie co się zdarzy po?? Lublin za kilka lat utonie w śmieciach , i odpadach komunalnych spalarnia powinna się juz budować szkoda że tego nikt nie widzi jak również tego że nie ma gdzie składować mpwik swoich odpadów a kasę którą tam inwestują nie przynosi efektów za kilka lat bedzie bum ale ekologiczny
coż stadion pomysł chory i tyle młodzieży kilkanaście stadionów osiedlowych sport wyczynowy w Lublinie jaki jest każdy widzi TA BAZA JEST ZA DUŻA !!! wybudować mozna w dwa lata i co pózniej utrzymywać kasą która mogłaby iść na inwestycje .... infrastruktura to podstawa rozwoju ale budujcie go sobie zobaczycie co się zdarzy po?? Lublin za kilka lat utonie w śmieciach , i odpadach komunalnych spalarnia powinna się juz budować szkoda że tego nikt nie widzi jak również tego że nie ma gdzie składować mpwik swoich odpadów a kasę któr... rozwiń
Avatar
jestem przeciw / 30 grudnia 2010 r. o 10:30
0
A tobie shalom!!!
[quote name='JESTEM ZA' timestamp='1293624989' post='413033']
AMEN!
[/quote]
Avatar
lool / 29 grudnia 2010 r. o 23:48
0
bianko to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. To, że Motor powstał na Tatarach (FSC) i grał na Tatarach (Kresowa) ma wg ciebie świadczyć, że nie jest lubeslim klubem? No jeśli Tatary nie są dzielnica Lublina to rozumujesz prawidłowo. Motor (a właściwie wtedy Stal) nie został założony przez PZPR a Lublinainka nie była jedynym przed wojną lubelskim klubem piłkarskim. Twoja wiedza na temat lubelskiej piłki jest kompromitująca więc daruj sobie te wypociny.
Avatar
bianko / 29 grudnia 2010 r. o 21:56
0
Motor nie jest i nigdy nie by klubem Lublina. Zostal stworzony przez PZPR po to aby robotnicy i napłwyowi mieszkańcy wsi mieli rozrywkę oraz po to aby przypadkiem przedwojenna chluba Lublina Lublinianka nie odrodziłą się w nowej rzeczywistości. A klub ten był synonimem reakcji z uwagi na swoje pochodzenie. Zatem pisaniem bzdur o Motorze, którego notabene już dawno nie ma bo został zlikwidowany, obecnie to jakiś Spartakus, jest bezpodstawną bzdurą i swiadczy o tym jak ci niedzielni kibice Motoru znają historię swojego klubu.
Avatar
ja / 29 grudnia 2010 r. o 21:03
0
[quote name='protestant' timestamp='1293644282' post='413301']

Skoro sa takie cudowne monitoringi i zakazy na stadionach a policja taka wspaniala, to dlaczego ciagle dochodzi do ustawek.
[/quote]Wszechwiedzacy zamilcz juz bo sie osmieszasz. Co maja ustawki do stadionu? najpierw poczytaj na tematy ktore chcesz dyskutowac, a pozniej wyskakuj z tekstami bo sie osmieszasz.