Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 listopada 2011 r.
22:10
Edytuj ten wpis

Ceny biletów w Lublinie: Co czeka pasażerów autobusów i trolejbusów?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 11 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Pod znakiem zapytania stanęła zmiana cen biletów komunikacji miejskiej. Przeciw podwyżkom wypowiadają się nawet radni z tej samej, co prezydent partii. A prezydent odpowiada: Jeśli bilety nie podrożeją, trzeba będzie odchudzać rozkłady jazdy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Głosowanie w sprawie podwyżki ma być jednym z punktów jutrzejszej sesji Rady Miasta. Prezydent chce, by od kwietnia podnieść ceny wszystkich biletów, poza okresowymi. Ale wśród radnych ten pomysł entuzjazmu nie wzbudza.

– Nie zajęliśmy stanowiska w tej sprawie. Były głosy za podwyżką, były też przeciw – przyznaje Stanisław Podgórski, przewodniczący klubu radnych Platformy Obywatelskiej. – Obawiamy się, czy wzrost cen nie sprawi, że pasażerowie odwrócą się od komunikacji zbiorowej i przesiądą się do prywatnych samochodów. A skoro wydajemy tak duże pieniądze na zakup nowoczesnych autobusów, to nie możemy sobie pozwolić na to, by jeździły puste.

– Nie po to kupujemy nowe autobusy, by nie były wykorzystywane – przyznaje Krzysztof Żuk, prezydent miasta. I dodaje, że jeśli radni nie zaakceptują podwyżek, to nie wzrosną dochody ze sprzedaży biletów, na komunikację zabraknie 8 mln złotych i konieczne będą cięcia w rozkładzie jazdy. – I wtedy nowe autobusy nie będą wykorzystywane w takim stopniu, w jakim byśmy chcieli.

Proprezydencki klub PO ostateczną decyzję ma podjąć dopiero jutro. Zbierze się tuż przed sesją Rady Miasta. Największy klub, czyli Prawo i Sprawiedliwość, swą opinię miał wydać wczoraj. Jego posiedzenie trwało, gdy zamykaliśmy to wydanie gazety.

– Przecież między innymi po to uchwaliliśmy wprowadzenie od 1 kwietnia strefy parkingowej, by mieszkańcy korzystali z autobusów. Dlatego bardziej przychylam się do głosowania przeciw podwyżkom – mówi Sylwester Tułajew, szef klubu PiS.

– Moja propozycja jest uczciwa: nie podnosimy cen biletów okresowych, wprowadzamy nowe ułatwienia dla rodzin wielodzietnych – mówi Żuk. Po zmianach roczny bilet rodzinny za 10 zł przysługiwałby rodzinom mającym co najmniej czworo (teraz co najmniej pięcioro) dzieci i wydawany byłby każdemu członkowi rodziny (teraz tylko trzem osobom). Prezydent deklaruje też zwiększenie kwoty, za którą Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie mógłby kupować przejazdówki osobom najuboższym, mimo że tegoroczna pula jest wykorzystana niespełna w połowie.

Jakie ceny biletów proponuje prezydent

• Bilet jednoprzejazdowy: 3,20 zł • 30-minutowy: 2,80 zł • 6-godzinny: 7 zł • dobowy: 13 zł • 72-godzinny: 22 zł • jednorazowy nocny: 5,80 zł • 90-minutowy nocny: 8,20 zł

Wolimy kasować
W zeszłym roku wpływy ze sprzedaży biletów okresowych wyniosły niespełna 25 proc. całkowitych przychodów ze sprzedaży biletów, a w ciągu 10 miesięcy tego roku niespełna 28 proc.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
BOGU / 23 listopada 2011 o 16:17
0
[quote name='JimJam' timestamp='1322055725' post='561851']
Średnio podoba mi się pomysł podwyższania cen. Wkrótce dojdziemy do cen warszawskich (tam normalny kosztuje 3,60 zł). Będziemy płacić jak warszawiacy, a jeździć jak lublinianie. Niektóre autobusy (chociaż jest ich coraz mniej) mają ponad 30 lat! Nie wspominam już o cenach biletów miesięcznych, bo nie lubię się denerwować.
[/quote]

Przeczytaj mój post powyżej. Też mijasz się z prawdą. Najstarszy ma 28 lat. ale byłeś blisko.
Avatar
BOGU / 23 listopada 2011 o 16:14
0
[quote name='bambuczko' timestamp='1322047116' post='561767']
To najpierw niech wywalą wszystkie te stare graty, a potem myślą o podwyzkach biletów. Żeby jeszcze jeździć autobusami które mają ze 40 lat, w XXI wieku.... Boję się że gruchot padnie na środku drogi.
[/quote]

Trochę spudłowałeś znaffco. Na dzień dzisiejszy najstarszy jest skrócony ikarus #1846 (rok 1983) czyli ma 28 lat. Tutaj jego zdjęcie http://phototrans.eu/14,512738,0,Ikarus_280_26_1846.html Jego dni są jednak policzone podobnie jak pozostałych ikarusów i najstarszych migów czyli Jelczy M11. Wtedy najstarszy wóz będzie z lat około 89-90 ale ich liczba będzie mała więc średnia wieku pojazdu nie będzie tak duża.
[quote name='bambuczko' timestamp='1322047116' post='561767']
To najpierw niech wywalą wszystkie te stare graty, a potem myślą o podwyzkach biletów. Żeby jeszcze jeździć autobusami które mają ze 40 lat, w XXI wieku.... Boję się że gruchot padnie na środku drogi.
[/quote]

Trochę spudłowałeś znaffco. Na dzień dzisiejszy najstarszy jest skrócony ikarus #1846 (rok 1983) czyli ma 28 lat. Tutaj jego zdjęcie http://phototrans.eu/14,512738,0,Ikarus_280_26_1846.html Jego dni są jednak policzone podobn... rozwiń
Avatar
JimJam / 23 listopada 2011 o 14:42
0
Średnio podoba mi się pomysł podwyższania cen. Wkrótce dojdziemy do cen warszawskich (tam normalny kosztuje 3,60 zł). Będziemy płacić jak warszawiacy, a jeździć jak lublinianie. Niektóre autobusy (chociaż jest ich coraz mniej) mają ponad 30 lat! Nie wspominam już o cenach biletów miesięcznych, bo nie lubię się denerwować.
Avatar
gR5 / 23 listopada 2011 o 14:41
0
[quote name='Jebać MPK' timestamp='1322054359' post='561838']
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy zaraz next autobusem ale juz go nie było.. niech go Kurwe trafie teraz ;] to mu powiem pare słów ! tym bardziej,że mieliśmy bilety elektorniczne.. ; ]!!
[/quote]

od 1 grudnia sam sobie będziesz otwierał (o ile te całe ciepłe guziki będą działały LOL ) to nie będzie tego problemu (przynajmniej dla tych "pań i panów" z MPK)
a co do kultury kierowców.. to tych "ku***" ile by się nie przelewało to nic nie zmiwnia
nie dziwne, że nie mamy esk2016 jak nawet w takich przypadkach jak komunikacja publiczna brak kultury
[quote name='Jebać MPK' timestamp='1322054359' post='561838']
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy z... rozwiń
Avatar
Jebać MPK / 23 listopada 2011 o 14:19
0
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy zaraz next autobusem ale juz go nie było.. niech go Kurwe trafie teraz ;] to mu powiem pare słów ! tym bardziej,że mieliśmy bilety elektorniczne.. ; ]!!
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy zaraz next autobusem ale juz go nie było.. niech go Kurwe trafie teraz ;] to mu powiem pare s... rozwiń
Avatar
Ktoś / 23 listopada 2011 o 13:58
0
Pan prezydent walczy o podwyżkę, bo szuka kasy na komputery dla radnych.
Avatar
bee / 23 listopada 2011 o 13:56
0
podwyżka cen biletów -a co mają zrobić Ci którzy dojeżdżają codziennie PKSem do pracy z dwoma przesiadkami i dodatkowo dojechać miejskim na miejsce kupić 2 bilety koszt 6,40 opłaca się to ?
Avatar
bambuczko / 23 listopada 2011 o 12:18
0
To najpierw niech wywalą wszystkie te stare graty, a potem myślą o podwyzkach biletów. Żeby jeszcze jeździć autobusami które mają ze 40 lat, w XXI wieku.... Boję się że gruchot padnie na środku drogi.
Avatar
gocha / 23 listopada 2011 o 11:47
0
Tak, wyższe ceny biletów , odchudzmy jeszcze rozkłady jazdy i tak już bidne... hasło - odkorkujmy miasto i przesiądzmy sie z samochodów do atobusów będzie teraz miało sens!! prezydent i radni chyba sie z koniem na łby pozamieniali!!! nie obrażając koni :/
Avatar
gocha / 23 listopada 2011 o 11:46
0
Tak, wyższe ceny biletów , odchudzmy jeszcze rozkłady jazdy i tak już bidne... hasło - odkorkujmy miasto i przesiądzmy sie z samochodów do atobusów będzie teraz miało sens!! prezydent i radni chyba sie z koniem na łby pozamieniali!!! nie obrażając koni :/
Avatar
BOGU / 23 listopada 2011 o 16:17
0
[quote name='JimJam' timestamp='1322055725' post='561851']
Średnio podoba mi się pomysł podwyższania cen. Wkrótce dojdziemy do cen warszawskich (tam normalny kosztuje 3,60 zł). Będziemy płacić jak warszawiacy, a jeździć jak lublinianie. Niektóre autobusy (chociaż jest ich coraz mniej) mają ponad 30 lat! Nie wspominam już o cenach biletów miesięcznych, bo nie lubię się denerwować.
[/quote]

Przeczytaj mój post powyżej. Też mijasz się z prawdą. Najstarszy ma 28 lat. ale byłeś blisko.
Avatar
BOGU / 23 listopada 2011 o 16:14
0
[quote name='bambuczko' timestamp='1322047116' post='561767']
To najpierw niech wywalą wszystkie te stare graty, a potem myślą o podwyzkach biletów. Żeby jeszcze jeździć autobusami które mają ze 40 lat, w XXI wieku.... Boję się że gruchot padnie na środku drogi.
[/quote]

Trochę spudłowałeś znaffco. Na dzień dzisiejszy najstarszy jest skrócony ikarus #1846 (rok 1983) czyli ma 28 lat. Tutaj jego zdjęcie http://phototrans.eu/14,512738,0,Ikarus_280_26_1846.html Jego dni są jednak policzone podobnie jak pozostałych ikarusów i najstarszych migów czyli Jelczy M11. Wtedy najstarszy wóz będzie z lat około 89-90 ale ich liczba będzie mała więc średnia wieku pojazdu nie będzie tak duża.
[quote name='bambuczko' timestamp='1322047116' post='561767']
To najpierw niech wywalą wszystkie te stare graty, a potem myślą o podwyzkach biletów. Żeby jeszcze jeździć autobusami które mają ze 40 lat, w XXI wieku.... Boję się że gruchot padnie na środku drogi.
[/quote]

Trochę spudłowałeś znaffco. Na dzień dzisiejszy najstarszy jest skrócony ikarus #1846 (rok 1983) czyli ma 28 lat. Tutaj jego zdjęcie http://phototrans.eu/14,512738,0,Ikarus_280_26_1846.html Jego dni są jednak policzone podobn... rozwiń
Avatar
JimJam / 23 listopada 2011 o 14:42
0
Średnio podoba mi się pomysł podwyższania cen. Wkrótce dojdziemy do cen warszawskich (tam normalny kosztuje 3,60 zł). Będziemy płacić jak warszawiacy, a jeździć jak lublinianie. Niektóre autobusy (chociaż jest ich coraz mniej) mają ponad 30 lat! Nie wspominam już o cenach biletów miesięcznych, bo nie lubię się denerwować.
Avatar
gR5 / 23 listopada 2011 o 14:41
0
[quote name='Jebać MPK' timestamp='1322054359' post='561838']
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy zaraz next autobusem ale juz go nie było.. niech go Kurwe trafie teraz ;] to mu powiem pare słów ! tym bardziej,że mieliśmy bilety elektorniczne.. ; ]!!
[/quote]

od 1 grudnia sam sobie będziesz otwierał (o ile te całe ciepłe guziki będą działały LOL ) to nie będzie tego problemu (przynajmniej dla tych "pań i panów" z MPK)
a co do kultury kierowców.. to tych "ku***" ile by się nie przelewało to nic nie zmiwnia
nie dziwne, że nie mamy esk2016 jak nawet w takich przypadkach jak komunikacja publiczna brak kultury
[quote name='Jebać MPK' timestamp='1322054359' post='561838']
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy z... rozwiń
Avatar
Jebać MPK / 23 listopada 2011 o 14:19
0
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy zaraz next autobusem ale juz go nie było.. niech go Kurwe trafie teraz ;] to mu powiem pare słów ! tym bardziej,że mieliśmy bilety elektorniczne.. ; ]!!
ku***.. Co to jest w ogóle teraz ?? dlaczego w autobusach nie owieraja drzwi jak ktoś dobiegnie ? widze to coraz częsciej szlak mnei trafia !

a mi ku*** nie chciał otworzyć też.. stoje na przestanku z koleżką ; ] podjeżdża Autobus nie otwiera nam ostatnich drzwi,ch*** idziemy do środka..wsiadała przed nami starsza Pani. dobrze nie weszła a ten jzu zamyka(oczywiście nas nei wpóścił a tą pania prawie przycioł) .pojechaliśmy na końcowy zaraz next autobusem ale juz go nie było.. niech go Kurwe trafie teraz ;] to mu powiem pare s... rozwiń
Avatar
Ktoś / 23 listopada 2011 o 13:58
0
Pan prezydent walczy o podwyżkę, bo szuka kasy na komputery dla radnych.
Avatar
bee / 23 listopada 2011 o 13:56
0
podwyżka cen biletów -a co mają zrobić Ci którzy dojeżdżają codziennie PKSem do pracy z dwoma przesiadkami i dodatkowo dojechać miejskim na miejsce kupić 2 bilety koszt 6,40 opłaca się to ?
Avatar
bambuczko / 23 listopada 2011 o 12:18
0
To najpierw niech wywalą wszystkie te stare graty, a potem myślą o podwyzkach biletów. Żeby jeszcze jeździć autobusami które mają ze 40 lat, w XXI wieku.... Boję się że gruchot padnie na środku drogi.
Avatar
gocha / 23 listopada 2011 o 11:47
0
Tak, wyższe ceny biletów , odchudzmy jeszcze rozkłady jazdy i tak już bidne... hasło - odkorkujmy miasto i przesiądzmy sie z samochodów do atobusów będzie teraz miało sens!! prezydent i radni chyba sie z koniem na łby pozamieniali!!! nie obrażając koni :/
Avatar
gocha / 23 listopada 2011 o 11:46
0
Tak, wyższe ceny biletów , odchudzmy jeszcze rozkłady jazdy i tak już bidne... hasło - odkorkujmy miasto i przesiądzmy sie z samochodów do atobusów będzie teraz miało sens!! prezydent i radni chyba sie z koniem na łby pozamieniali!!! nie obrażając koni :/
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 0

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 0 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 2 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 16 16

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 21 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 16 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!