Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 marca 2015 r.
18:25
Edytuj ten wpis

Ciało młodego mężczyzny wyłowiono z Bystrzycy

Autor: Zdjęcie autora dd
5 6 A A

W czwartek po południu w pobliżu granicy Lublina i gminy Wólka odnaleziono zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ciało wyłowiono z Bystrzycy, niedaleko mostu, którym ulica Pliszczyńska przebiega nad rzeką.

– Strażaków powiadomiła osoba, która przechodziła tamtędy i zauważyła ciało. Trwa identyfikacja zwłok – powiedziała nam po południu Anna Kamola z lubelskiej policji. – Na razie wiemy tylko tyle, że jest to ciało młodego mężczyzny – dodała.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 13:08
0

hieny i z jednego z portali podali, to zwykli szmaciarze... teraz już usunęli

Avatar
peter / 27 marca 2015 o 11:01
0

pollo - typowa polska mentalność...od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego ranka minęło mało czasu...jeśli uważasz, że dziennikarz po tak krótkim czasie ma odpowiedzieć na wszystkie sprawy dotyczące zdzrzenia...to...z jakiej Ty bajki się urwałeś... Ma być szybszy od policji, prokuratora itd ?

Jeśli jesteś taki mądry to czemu nie zatrudnisz sie w jakiejś redakcji i nie zostaniesz naczelnym???...Jeśli najszybciej, najrzetelniej potrafisz jak widzę komentować coś co sie właśnie wydarzyło i jednocześnie znasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sprawy , szybciej od policji i śledczych to co Ty tutaj robisz???

A może jesteś przedstawicielem innej redakcji i Twoim zadaniem jest oczernianie innych dzienników?

Jeśli tak, to tylko świadczy to o poziomie gazety, którą reprezentujesz...

PS. Nie jestem żadnym przedstawicielem dziennikarstwa, tylko zwykłym czytelnikiem. Nie znoszę pieniactwa i gburstwa, które czasami wypływa jak śnięta ryba na tym forum...

Pozdrawiam

Peter

pollo - typowa polska mentalność...od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego ranka minęło mało czasu...jeśli uważasz, że dziennikarz po tak krótkim czasie ma odpowiedzieć na wszystkie sprawy dotyczące zdzrzenia...to...z jakiej Ty bajki się urwałeś... Ma być szybszy od policji, prokuratora itd ?

Jeśli jesteś taki mądry to czemu nie zatrudnisz sie w jakiejś redakcji i nie zostaniesz naczelnym???...Jeśli najszybciej, najrzetelniej potrafisz jak widzę komentować coś co sie właśnie wydarzyło i jednocześnie znasz odpowiedzi na wszystkie... rozwiń

Avatar
xxx / 27 marca 2015 o 07:41
0

Ale co Ci mają powiedziec dziennikarze, skoro policja nawet nic jeszcze nie wie? Mają zmyślać? Nie każda informacja nadaje się na felieton.

Avatar
dede / 26 marca 2015 o 22:19
0

Bardzo obszerny, wyczerpujący i szczegółowy reportaż przedstawiła dzisiaj rzesza najbardziej cenionych i doświadczonych dziennikarzy. Etyka i doświadczenie zawodowe tych, że ludzi zapewnia nam wyczerpujące informacje z całego regionu, kraju i ze świata każdego dnia. Nachalność kamerzysty i spryt dziennikarza pozwoliła nam zobaczyć całą akcję wyciągania zwłok z rzeki Bystrzycy oraz sprawną i zawsze dokładną pracę zaangażowanych w akcję strażaków OSP z Wirników Szybkich. Prokurator Wincent Śrubokręt zapewnił nas jak sami państwo słyszeli szybkie i dokładne oględziny ciała, a także szybkie rozwikłanie sprawy. Zapewnił nas także, że nurt rzeki jest na tyle bezpieczny i spokojny, że zarzucone zestawy wędkarskie nie zostaną wciągnięte do wody razem z wędkarzami. Prosił nas także o rozwagę i bezpieczeństwo podczas nielegalnego holu szczupaka, który w tym okresie jest bardzo agresywny i niebezpieczny. Rzecznik prasowy KWP asp. Anna Podpaska apeluje do mieszkańców by znicze zapalać na brzegu rzeki i nie wrzucać ich do wody gdyż jak sama stwierdziła: mogą zgasnąć po kontakcie z wodą. Swiadkowie zostali przesłuchani i odesłani do domów. Krążą opinie, że może to być poszukiwany lublinianin. Sprawę bada detektyw Rutkowski, który jak sami państwo widzieli, był pierwszy przed świadkami którzy odkryli ciało. Zabezpieczono ponad 74 tony materiałów dowodowych  w tej sprawie i tyle samo pozostaje pod wodą. Jutro od świtu zajmą się tym nurkowie z clubu nurków i kajakarzy "wiosełko". Do sprawy powrócimy nigdy.

no i nie wiadomo co chciał/a. ten pollo przekazać

wiadomo co chciał/a. ten pollo przekazać

rozwiń
Avatar
pollo / 26 marca 2015 o 22:08
0

Bardzo obszerny, wyczerpujący i szczegółowy reportaż przedstawiła dzisiaj rzesza najbardziej cenionych i doświadczonych dziennikarzy. Etyka i doświadczenie zawodowe tych, że ludzi zapewnia nam wyczerpujące informacje z całego regionu, kraju i ze świata każdego dnia. Nachalność kamerzysty i spryt dziennikarza pozwoliła nam zobaczyć całą akcję wyciągania zwłok z rzeki Bystrzycy oraz sprawną i zawsze dokładną pracę zaangażowanych w akcję strażaków OSP z Wirników Szybkich. Prokurator Wincent Śrubokręt zapewnił nas jak sami państwo słyszeli szybkie i dokładne oględziny ciała, a także szybkie rozwikłanie sprawy. Zapewnił nas także, że nurt rzeki jest na tyle bezpieczny i spokojny, że zarzucone zestawy wędkarskie nie zostaną wciągnięte do wody razem z wędkarzami. Prosił nas także o rozwagę i bezpieczeństwo podczas nielegalnego holu szczupaka, który w tym okresie jest bardzo agresywny i niebezpieczny. Rzecznik prasowy KWP asp. Anna Podpaska apeluje do mieszkańców by znicze zapalać na brzegu rzeki i nie wrzucać ich do wody gdyż jak sama stwierdziła: mogą zgasnąć po kontakcie z wodą. Swiadkowie zostali przesłuchani i odesłani do domów. Krążą opinie, że może to być poszukiwany lublinianin. Sprawę bada detektyw Rutkowski, który jak sami państwo widzieli, był pierwszy przed świadkami którzy odkryli ciało. Zabezpieczono ponad 74 tony materiałów dowodowych  w tej sprawie i tyle samo pozostaje pod wodą. Jutro od świtu zajmą się tym nurkowie z clubu nurków i kajakarzy "wiosełko". Do sprawy powrócimy nigdy.

ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ

Bardzo obszerny, wyczerpujący i szczegółowy reportaż przedstawiła dzisiaj rzesza najbardziej cenionych i doświadczonych dziennikarzy. Etyka i doświadczenie zawodowe tych, że ludzi zapewnia nam wyczerpujące informacje z całego regionu, kraju i ze świata każdego dnia. Nachalność kamerzysty i spryt dziennikarza pozwoliła nam zobaczyć całą akcję wyciągania zwłok z rzeki Bystrzycy oraz sprawną i zawsze dokładną pracę zaangażowanych w akcję strażaków OSP z Wirników Szybkich. Prokurator Wincent Śrubokręt zapewnił nas jak sami państwo słyszeli sz... rozwiń

Avatar
Ja / 26 marca 2015 o 19:37
0

...

Avatar
Gość / 27 marca 2015 o 13:08
0

hieny i z jednego z portali podali, to zwykli szmaciarze... teraz już usunęli

Avatar
peter / 27 marca 2015 o 11:01
0

pollo - typowa polska mentalność...od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego ranka minęło mało czasu...jeśli uważasz, że dziennikarz po tak krótkim czasie ma odpowiedzieć na wszystkie sprawy dotyczące zdzrzenia...to...z jakiej Ty bajki się urwałeś... Ma być szybszy od policji, prokuratora itd ?

Jeśli jesteś taki mądry to czemu nie zatrudnisz sie w jakiejś redakcji i nie zostaniesz naczelnym???...Jeśli najszybciej, najrzetelniej potrafisz jak widzę komentować coś co sie właśnie wydarzyło i jednocześnie znasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sprawy , szybciej od policji i śledczych to co Ty tutaj robisz???

A może jesteś przedstawicielem innej redakcji i Twoim zadaniem jest oczernianie innych dzienników?

Jeśli tak, to tylko świadczy to o poziomie gazety, którą reprezentujesz...

PS. Nie jestem żadnym przedstawicielem dziennikarstwa, tylko zwykłym czytelnikiem. Nie znoszę pieniactwa i gburstwa, które czasami wypływa jak śnięta ryba na tym forum...

Pozdrawiam

Peter

pollo - typowa polska mentalność...od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego ranka minęło mało czasu...jeśli uważasz, że dziennikarz po tak krótkim czasie ma odpowiedzieć na wszystkie sprawy dotyczące zdzrzenia...to...z jakiej Ty bajki się urwałeś... Ma być szybszy od policji, prokuratora itd ?

Jeśli jesteś taki mądry to czemu nie zatrudnisz sie w jakiejś redakcji i nie zostaniesz naczelnym???...Jeśli najszybciej, najrzetelniej potrafisz jak widzę komentować coś co sie właśnie wydarzyło i jednocześnie znasz odpowiedzi na wszystkie... rozwiń

Avatar
xxx / 27 marca 2015 o 07:41
0

Ale co Ci mają powiedziec dziennikarze, skoro policja nawet nic jeszcze nie wie? Mają zmyślać? Nie każda informacja nadaje się na felieton.

Avatar
dede / 26 marca 2015 o 22:19
0

Bardzo obszerny, wyczerpujący i szczegółowy reportaż przedstawiła dzisiaj rzesza najbardziej cenionych i doświadczonych dziennikarzy. Etyka i doświadczenie zawodowe tych, że ludzi zapewnia nam wyczerpujące informacje z całego regionu, kraju i ze świata każdego dnia. Nachalność kamerzysty i spryt dziennikarza pozwoliła nam zobaczyć całą akcję wyciągania zwłok z rzeki Bystrzycy oraz sprawną i zawsze dokładną pracę zaangażowanych w akcję strażaków OSP z Wirników Szybkich. Prokurator Wincent Śrubokręt zapewnił nas jak sami państwo słyszeli szybkie i dokładne oględziny ciała, a także szybkie rozwikłanie sprawy. Zapewnił nas także, że nurt rzeki jest na tyle bezpieczny i spokojny, że zarzucone zestawy wędkarskie nie zostaną wciągnięte do wody razem z wędkarzami. Prosił nas także o rozwagę i bezpieczeństwo podczas nielegalnego holu szczupaka, który w tym okresie jest bardzo agresywny i niebezpieczny. Rzecznik prasowy KWP asp. Anna Podpaska apeluje do mieszkańców by znicze zapalać na brzegu rzeki i nie wrzucać ich do wody gdyż jak sama stwierdziła: mogą zgasnąć po kontakcie z wodą. Swiadkowie zostali przesłuchani i odesłani do domów. Krążą opinie, że może to być poszukiwany lublinianin. Sprawę bada detektyw Rutkowski, który jak sami państwo widzieli, był pierwszy przed świadkami którzy odkryli ciało. Zabezpieczono ponad 74 tony materiałów dowodowych  w tej sprawie i tyle samo pozostaje pod wodą. Jutro od świtu zajmą się tym nurkowie z clubu nurków i kajakarzy "wiosełko". Do sprawy powrócimy nigdy.

no i nie wiadomo co chciał/a. ten pollo przekazać

wiadomo co chciał/a. ten pollo przekazać

rozwiń
Avatar
pollo / 26 marca 2015 o 22:08
0

Bardzo obszerny, wyczerpujący i szczegółowy reportaż przedstawiła dzisiaj rzesza najbardziej cenionych i doświadczonych dziennikarzy. Etyka i doświadczenie zawodowe tych, że ludzi zapewnia nam wyczerpujące informacje z całego regionu, kraju i ze świata każdego dnia. Nachalność kamerzysty i spryt dziennikarza pozwoliła nam zobaczyć całą akcję wyciągania zwłok z rzeki Bystrzycy oraz sprawną i zawsze dokładną pracę zaangażowanych w akcję strażaków OSP z Wirników Szybkich. Prokurator Wincent Śrubokręt zapewnił nas jak sami państwo słyszeli szybkie i dokładne oględziny ciała, a także szybkie rozwikłanie sprawy. Zapewnił nas także, że nurt rzeki jest na tyle bezpieczny i spokojny, że zarzucone zestawy wędkarskie nie zostaną wciągnięte do wody razem z wędkarzami. Prosił nas także o rozwagę i bezpieczeństwo podczas nielegalnego holu szczupaka, który w tym okresie jest bardzo agresywny i niebezpieczny. Rzecznik prasowy KWP asp. Anna Podpaska apeluje do mieszkańców by znicze zapalać na brzegu rzeki i nie wrzucać ich do wody gdyż jak sama stwierdziła: mogą zgasnąć po kontakcie z wodą. Swiadkowie zostali przesłuchani i odesłani do domów. Krążą opinie, że może to być poszukiwany lublinianin. Sprawę bada detektyw Rutkowski, który jak sami państwo widzieli, był pierwszy przed świadkami którzy odkryli ciało. Zabezpieczono ponad 74 tony materiałów dowodowych  w tej sprawie i tyle samo pozostaje pod wodą. Jutro od świtu zajmą się tym nurkowie z clubu nurków i kajakarzy "wiosełko". Do sprawy powrócimy nigdy.

ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ

Bardzo obszerny, wyczerpujący i szczegółowy reportaż przedstawiła dzisiaj rzesza najbardziej cenionych i doświadczonych dziennikarzy. Etyka i doświadczenie zawodowe tych, że ludzi zapewnia nam wyczerpujące informacje z całego regionu, kraju i ze świata każdego dnia. Nachalność kamerzysty i spryt dziennikarza pozwoliła nam zobaczyć całą akcję wyciągania zwłok z rzeki Bystrzycy oraz sprawną i zawsze dokładną pracę zaangażowanych w akcję strażaków OSP z Wirników Szybkich. Prokurator Wincent Śrubokręt zapewnił nas jak sami państwo słyszeli sz... rozwiń

Avatar
Ja / 26 marca 2015 o 19:37
0

...

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 0 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 0 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce