Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lutego 2015 r.
14:00
Edytuj ten wpis

Ciemna strona ordynatora W. Lekarki opowiadają o molestowaniu

62 47 A A

Było jak w obozie koncentracyjnym. Na zebraniach była selekcja. Koszmar zaczynał się, kiedy zostawałyśmy z ordynatorem same w gabinecie - tak lekarki-rezydentki ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie wspominają swojego byłego szefa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Antoni W. z końcem ubiegłego tygodnia w atmosferze skandalu pożegnał się z posadą ordynatora oddziału gastroenterologii. Kobiety oskarżyły go o molestowanie seksualne. Jak mówią, gehenna trwała od kilku lat.

- Wezwał mnie do siebie i chciał obmacywać. Gonił mnie dookoła stołu. Płakałam, a on był coraz bardziej zadowolony - wspomina jedna z lekarek.

Żadna z kobiet nie jest dziś w stanie spokojnie mówić o pracy na oddziale Antoniego W. Wszystkie potrzebują pomocy psychologa. Płaczą i dostają drgawek na myśl o dawnym szefie. - Kiedy rano musiałam iść do pracy, chciało mi się wymiotować - przyznaje jedna z rezydentek. - Obmacywał mnie przy każdej okazji. Protesty i groźby tylko go podniecały.

Doktorem W. zajmuje się prokuratura. Do tej pory molestowanie zarzuciły mu cztery kobiety. - Trwają dalsze czynności. Kontynuujemy przesłuchania. Nie wykluczam, że w sprawie będzie więcej pokrzywdzonych - przyznaje Katarzyna Czekaj, zastępca szefa prokuratury Lublin-Południe.

Skandaliczny proceder miał trwać przynajmniej od 2011 roku. - Mówił, że mam nosić mini, bo chce oglądać moje nogi - wspomina jedna z lekarek. - Molestował mnie, kiedy byłam panną, byłam w ciąży i wyszłam za mąż. Nasze gabinety są na poziomie -1, a oddział na 7 piętrze. Ja przez niego bałam się wejść do windy. On często tam czekał.

Z relacji kobiet wynika, że doktor W. molestował je nie tylko na osobności. - Wiedział, że wychodzę za mąż. Na jednym z zebrań powiedział, że jest coś takiego, jak prawo do sprawdzenia czystości przedślubnej i on musi to u mnie sprawdzić. Powiedział to publicznie, przy mężczyznach - wspomina lekarka.

Według poszkodowanych kobiet, podobnych przypadków były setki. Ordynator miał wykorzystywać sytuację młodych lekarek. Straszył zablokowaniem kariery, miał stosować szykany. Kobiety były osamotnione i zastraszone. Zżerał je wstyd. Bały się przyznać rodzinie, nawet mężom. - Kompletnie zdeptał nasze poczucie własnej wartości - mówi jedna z lekarek. Nie może powstrzymać łez.
Kobiety zdecydowały się na rozmowę z dziennikarzami, bo - jak twierdzą - Antoni W., choć zwolniony z pracy, robi wszystko, by je oczernić. Sugeruje spisek młodych lekarek. Kontaktuje się z pracownikami oddziału. Jak przekonują lekarki, zapowiada też, że wróci na stanowisko. Kobiety przyznają, że część szpitalnego personelu, głównie z długim stażem, traktuje je jak "czarne owce”.

- Na oddziale czujemy jednak wielkie wsparcie - podkreśla jedna z poszkodowanych. - Tym, którzy nas krytykują mogę powiedzieć jedno: wyobraźcie sobie, że spotkało to wasze żony lub dzieci.

Jeszcze w dniu zwolnienia były ordynator miał zastraszać lekarki i zmuszać do wycofania zeznań. - Kiedy dostał godzinę na spakowanie się, jeszcze zdążył nam grozić. Powiedział, że pożałujemy tego, że o wszystkim powiedziałyśmy - opowiada jedna z poszkodowanych. - Dzwonił też do mnie dzień po zwolnieniu, odebrał mój mąż i uprzedził go, że będzie nagrywać rozmowę, szybko się więc rozłączył.

Kobiety boją się, że doktor W. wykorzysta swoje kontakty, by nie mogły skończyć specjalizacji w Lublinie. Nie zamierzają jednak wycofywać się z oskarżeń. - Czuję ogromną ulgę. Wcześniej wstydziłam się, że coś takiego mnie spotkało. A przecież byłam ofiarą - kwituje jedna z lekarek.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbulwersowana / 12 kwietnia 2015 o 16:21
0

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie większość ludzi odetnie się od tego człowieka na zawsze. Kto chciałby się zadawać z kimś takim? Kto pójdzie do kogoś takiego się leczyć?Z pewnością nikt z moich znajomych ani rodziny. I co mu po studiach medycznych, ukończonej specjalizacji...wszystko sam sobie przekreślił. To nie jest błąd medyczny - że się mogło zdarzyć, miał dobre intencje ale nie miał wpływu i stało się...Tutaj sam sobie jest winien. 

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie w... rozwiń

Avatar
Zbulwersowana / 12 kwietnia 2015 o 16:20
0

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie większość ludzi odetnie się od tego człowieka na zawsze. Kto chciałby się zadawać z kimś takim? Kto pójdzie do kogoś takiego się leczyć?Z pewnością nikt z moich znajomych ani rodziny. I co mu po studiach medycznych, ukończonej specjalizacji...wszystko sam sobie przekreślił. To nie jest błąd medyczny - że się mogło zdarzyć, miał dobre intencje ale nie miał wpływu i stało się...Tutaj sam sobie jest winien. 

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie w... rozwiń

Avatar
anonim / 11 marca 2015 o 20:52
0

lek przemyslaw e. laryngolog ze szpitala msw tez nie lepszy ... kto mial do czynienia z tym lek to wie o co chodzi ...

Avatar
:( / 10 marca 2015 o 09:07
0

Normalna kobieta nie wie co robi taki człowiek i dlatego nie wie od razu jak zareagować.

On za to powinien siedzieć tak. ok. 15 lat.

Avatar
gość / 10 marca 2015 o 08:55
0

W Urzędzie wojewódzkim też taki był, ale po latach w końcu go zdjęli, a żona się dziwiła kto im zniszczył lusterko przy samochodzie.

W urzędzie marszałkowskim też taki był, stary pryk, ale w końcu poszedł na bogatą emeryturę, jeszcze córce zdążył pracę załatwić.

Avatar
ala wilk / 5 marca 2015 o 06:35
0

I pójść siedzieć na dożywocie ? 

Avatar
Leo / 3 marca 2015 o 09:38
0

A czy mężowie tych pań nie mogliby się zorganizować i załatwić dewianta męskim sposobem?

Avatar
anonim / 2 marca 2015 o 19:18
0

To ten co zrobił nos zamiast migdałków? Ze szpitala MSWiA

tak właśnie ten sam ....

Avatar
Przemek / 28 lutego 2015 o 21:37
0

Jak czytam komentarze to jest mi słabo ludzie nie skazujcie człowiek. W ogóle to jesteście pojebani 

Avatar
Mietek / 28 lutego 2015 o 11:59
0

Wygląda na to, że ordynator stworzył sobie prywatne państewko. Totalna bezkarność, poczucie bezgranicznej władzy, problemy natury psychicznej doprowadziły do tego, że postanowił za wszelką cenę mieć jeszcze harem na oddziale. Szczytem wyrachowania jest to, że usiłował go stworzyć z młodych rezydentek - lekarek świeżo po studiach z nadziejami na poznanie praktyczne zawodu. CZY KTOŚ POWAŻNIE SIĘ ZASTANAWIAŁ JAKIE SKUTKI NA PSYCHICE TYCH MŁODYCH DZIEWCZYN ZOSTANĄ PO TAKIM TRAKTOWANIU? Mam nadzieję, że pomimo układów i układzików w naszym kochanym mieście Lublin, prokuratura wyjaśni sprawę rzetelnie i bezstronnie. Ciekawy jestem, czy obywatelska postawa tych młodych dziewczyn jest jednostkowa. Czy ruszy ta historia sumienie innych milczących, niesłyszących, niewidzących którzy milczeniem swym przyzwalając na bezprawie i niszczenie godności ludzkiej? Chcemy żyć w państwie prawa czy bezprawia? ALBO WRESZCIE COŚ ZROBIMY ABY ŻYĆ GODNIE I UCZCIWIE ALBO JESTEŚMY WCALE NIE LEPSI OD TEGO ..........

Wygląda na to, że ordynator stworzył sobie prywatne państewko. Totalna bezkarność, poczucie bezgranicznej władzy, problemy natury psychicznej doprowadziły do tego, że postanowił za wszelką cenę mieć jeszcze harem na oddziale. Szczytem wyrachowania jest to, że usiłował go stworzyć z młodych rezydentek - lekarek świeżo po studiach z nadziejami na poznanie praktyczne zawodu. CZY KTOŚ POWAŻNIE SIĘ ZASTANAWIAŁ JAKIE SKUTKI NA PSYCHICE TYCH MŁODYCH DZIEWCZYN ZOSTANĄ PO TAKIM TRAKTOWANIU? Mam nadzieję, że pomimo układów i układzików w naszym koc... rozwiń

Avatar
Zbulwersowana / 12 kwietnia 2015 o 16:21
0

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie większość ludzi odetnie się od tego człowieka na zawsze. Kto chciałby się zadawać z kimś takim? Kto pójdzie do kogoś takiego się leczyć?Z pewnością nikt z moich znajomych ani rodziny. I co mu po studiach medycznych, ukończonej specjalizacji...wszystko sam sobie przekreślił. To nie jest błąd medyczny - że się mogło zdarzyć, miał dobre intencje ale nie miał wpływu i stało się...Tutaj sam sobie jest winien. 

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie w... rozwiń

Avatar
Zbulwersowana / 12 kwietnia 2015 o 16:20
0

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie większość ludzi odetnie się od tego człowieka na zawsze. Kto chciałby się zadawać z kimś takim? Kto pójdzie do kogoś takiego się leczyć?Z pewnością nikt z moich znajomych ani rodziny. I co mu po studiach medycznych, ukończonej specjalizacji...wszystko sam sobie przekreślił. To nie jest błąd medyczny - że się mogło zdarzyć, miał dobre intencje ale nie miał wpływu i stało się...Tutaj sam sobie jest winien. 

Współczuje tym dziewczynom z całego serca.A ten ordynator jest kompletnym durniem albo ma jakieś poważne psychiczne problemy...Pisze durniem bo kto ryzykuje swoja pozycje, swoje dobre imię  i swojej rodziny, pracę oraz pieniądze po to żeby się zabawić z koleżanką z pracy?Jak trzeba być głupim czy też czuć się bezkarnym żeby się do czegoś takiego posunąć?Cały Lublin o tym tylko huczy...artykuły są wszędzie i w środowisku lekarskim tylko o tym wciąż się mówi...Opinia lekarza całkowicie zrujnowana. Niezależnie od samej sprawy w sądzie w... rozwiń

Avatar
anonim / 11 marca 2015 o 20:52
0

lek przemyslaw e. laryngolog ze szpitala msw tez nie lepszy ... kto mial do czynienia z tym lek to wie o co chodzi ...

Avatar
:( / 10 marca 2015 o 09:07
0

Normalna kobieta nie wie co robi taki człowiek i dlatego nie wie od razu jak zareagować.

On za to powinien siedzieć tak. ok. 15 lat.

Avatar
gość / 10 marca 2015 o 08:55
0

W Urzędzie wojewódzkim też taki był, ale po latach w końcu go zdjęli, a żona się dziwiła kto im zniszczył lusterko przy samochodzie.

W urzędzie marszałkowskim też taki był, stary pryk, ale w końcu poszedł na bogatą emeryturę, jeszcze córce zdążył pracę załatwić.

Avatar
ala wilk / 5 marca 2015 o 06:35
0

I pójść siedzieć na dożywocie ? 

Avatar
Leo / 3 marca 2015 o 09:38
0

A czy mężowie tych pań nie mogliby się zorganizować i załatwić dewianta męskim sposobem?

Avatar
anonim / 2 marca 2015 o 19:18
0

To ten co zrobił nos zamiast migdałków? Ze szpitala MSWiA

tak właśnie ten sam ....

Avatar
Przemek / 28 lutego 2015 o 21:37
0

Jak czytam komentarze to jest mi słabo ludzie nie skazujcie człowiek. W ogóle to jesteście pojebani 

Avatar
Mietek / 28 lutego 2015 o 11:59
0

Wygląda na to, że ordynator stworzył sobie prywatne państewko. Totalna bezkarność, poczucie bezgranicznej władzy, problemy natury psychicznej doprowadziły do tego, że postanowił za wszelką cenę mieć jeszcze harem na oddziale. Szczytem wyrachowania jest to, że usiłował go stworzyć z młodych rezydentek - lekarek świeżo po studiach z nadziejami na poznanie praktyczne zawodu. CZY KTOŚ POWAŻNIE SIĘ ZASTANAWIAŁ JAKIE SKUTKI NA PSYCHICE TYCH MŁODYCH DZIEWCZYN ZOSTANĄ PO TAKIM TRAKTOWANIU? Mam nadzieję, że pomimo układów i układzików w naszym kochanym mieście Lublin, prokuratura wyjaśni sprawę rzetelnie i bezstronnie. Ciekawy jestem, czy obywatelska postawa tych młodych dziewczyn jest jednostkowa. Czy ruszy ta historia sumienie innych milczących, niesłyszących, niewidzących którzy milczeniem swym przyzwalając na bezprawie i niszczenie godności ludzkiej? Chcemy żyć w państwie prawa czy bezprawia? ALBO WRESZCIE COŚ ZROBIMY ABY ŻYĆ GODNIE I UCZCIWIE ALBO JESTEŚMY WCALE NIE LEPSI OD TEGO ..........

Wygląda na to, że ordynator stworzył sobie prywatne państewko. Totalna bezkarność, poczucie bezgranicznej władzy, problemy natury psychicznej doprowadziły do tego, że postanowił za wszelką cenę mieć jeszcze harem na oddziale. Szczytem wyrachowania jest to, że usiłował go stworzyć z młodych rezydentek - lekarek świeżo po studiach z nadziejami na poznanie praktyczne zawodu. CZY KTOŚ POWAŻNIE SIĘ ZASTANAWIAŁ JAKIE SKUTKI NA PSYCHICE TYCH MŁODYCH DZIEWCZYN ZOSTANĄ PO TAKIM TRAKTOWANIU? Mam nadzieję, że pomimo układów i układzików w naszym koc... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 45 26

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 27 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 12

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

ALARM24