Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2009 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Ciepła posada już nie taka bezpieczna. 10 proc. urzędników straci pracę

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 13 A A

Rząd ma plan jak zaoszczędzić pieniądze: zwolnić co dziesiątego pracownika. – Będziemy bronić miejsc pracy – zapowiadają związkowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Minister Michał Boni, szef Komitetu Stałego przy Radzie Ministrów zapowiedział w "Gazecie Wyborczej”, że projekt "racjonalizacją zatrudnienia” będzie gotowy za miesiąc.

Pod nóż mają pójść etaty w ministerstwach, urzędach wojewódzkich i agencjach rządowych w całym kraju. Z liczącej 120 tys. osób armii urzędników pracę straci 12 tys. osób. To dałoby 500 mln zł oszczędności na pensjach w przyszłym roku.

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim pracuje (razem z delegaturami) ok. 550 osób. W całej administracji zespolonej (z policją, strażą pożarną, kuratorium oświaty i najróżniejszymi inspektoratami) oraz w agencjach pracę ma kilka tysięcy osób. Kto ma się pakować? W których instytucjach? Jeszcze nie wiadomo.

– Nie mamy żadnych oficjalnych informacji o cięciach zatrudnienia. Dlatego trudno odnosić się do informacji prasowych, skoro nie zapadły decyzje – mówi Małgorzata Tatara, rzecznik wojewody. Dodaje: – Jeśli mamy zadania, to muszą być ludzie, którzy je wykonają. Gdy zajdzie potrzeba, zrobimy analizę, przesuniemy obowiązki, dociążymy niektórych pracowników.

– Będziemy bronić miejsc pracy, tak jak walczyliśmy z likwidacją delegatur urzędu – zapowiada tymczasem Elżbieta Kurzępa, szefowa Solidarności z LUW. – Niech rząd przedstawi konkrety. Mam nadzieję, że je z nami skonsultuje.

Kurzępa dodaje, że urzędnicy mają służyć obywatelom. Oprócz nadzoru prawnego nad samorządami zajmują się m.in. mieniem zabużańskim, wydawaniem paszportów, rozpatrywaniem skarg i wniosków, wydawaniem pozwoleń na pracę dla obcokrajowców. – I jak to robić bez pracowników? – pyta.

– A my trzymamy się zapewnień wicepremiera Grzegorza Schetyny, że policji kolejne cięcia nie dotkną. Już na początku roku zrobiliśmy duże oszczędności np. w inwestycjach – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji. I wymienia wstrzymanie remontu komendy w Świdniku, mniejsze nakłady na V komisariat w Lublinie czy komendę w Łęcznej.

– Kolejne ekipy rządowe próbowały zmniejszać zatrudnienie w urzędach. I nikomu to się nie udało – zauważa Kurzępa.

TNĄ GDZIE SIĘ DA

Wydatki państwa zostały ograniczone w tym roku już o ponad 20 mld zł. Pieniądze zostały zabrane z m. in. transportu, rezerw celowych, sądów i pomocy społecznej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 30 lipca 2009 o 10:51
0
folkatka napisał:
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe i krzywdzace stereotypy!!!



a ja pracuję min. 40 godzin tygodniowo!! Bywa (często!!!!) , ze trzeba zostać po godzinach, przynieść robotę do domu.. A w domu, jeszcze jeden etat- samo sie nie ugotuje, nie upierze, nie uprasuje, nie posprząta, nie umuje okien, nie zawiesi firanek, nie zajmie dzieckiem. I co?... dalej mamy po równo z nauczycielami? O dwóch miesiacach wakacji, feriach ( i wolnym na wszystkie chyba możwlie okazje nawet nie wspominam) + płatnyn urlop roczny na podratowanie zdrowia (gdzie wystarczy zaświadczenie od lekarza rodzinnego ,zeby taki urlop dostać ). Kto mi da rok PŁATNEGO wolengo na regenerację zdrowia?... I jeszcze wczesniejsza emerytura, KUR***A MAC!!



a ja pracuję min. 40 godzin tygodniowo!! Bywa (często!!!!) , ze trzeba zostać po godzinach, przynieść robotę do domu.. A w domu, jeszcze jeden etat- samo sie nie ugotuje, nie upierze, nie uprasuje, nie posprząta, nie umuje okien, nie zawiesi firanek, nie zajmie dzieckiem. I co?... dalej mamy po równo z nauczycielami? O dwóch miesiacach wakacji, feriach ( i wolnym na wszystkie chyba możwlie okazje nawet nie wspominam) + płatnyn urlop roczny na podratowanie zdrowia (g... rozwiń
Avatar
asder / 30 lipca 2009 o 10:28
0
folkatka napisał:
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe i krzywdzace stereotypy!!!

prosze Cie , nie pitol tutaj ze nauczyciele tak pracuja bo wybuchne śmiechem , ponad 3 miechy wakacji w ciagu roku , dzien pracy czesto konczacy sie o 11 góra 12 , coraz mniej sie robi klasówek geniuszu => teraz sie testy wprowadza takze to tez jest niesamowicie trudne do sprawdzenia, wiekszosc prac domowych vel wypracowan sprawdzaja na okienkach. Dokształcaja sie ... hahahaha ? w jaki sposob ? ze czyta gazete jakas ze swojej dziedziny ? to nazywasz dokształcaniem ? Oraz te ich studia , proszeeee litosciii , skonczyc jakas gówniana geografie czy filolofie jakas tam , to jest wyczyn godny orangutana , idiota by to zrobil

prosze Cie , nie pitol tutaj ze nauczyciele tak pracuja bo wybuchne śmiechem , ponad 3 miechy wakacji w ciagu roku , dzien pracy czesto konczacy sie o 11 góra 12 , coraz mniej sie robi klasówek geniuszu => teraz sie testy wprowadza takze to tez jest niesamowicie trudne do sprawdzenia, wiekszosc prac domowych vel wypracowan sprawdzaja na okienkach. Dokształcaja sie ... hahahaha ? w jaki sposob ? ze czyta gazete jakas ze swojej dziedziny ? to nazywasz dokształcaniem ? Oraz te ich studia , proszeeee litosciii , skonczyc j... rozwiń
Avatar
KK / 30 lipca 2009 o 07:54
0
DADZĄ SOBIE KUMOTRY RADĘ A NA PROPAGANDĘ PLEBS SIĘ ZŁAPIE
Avatar
kiniek / 30 lipca 2009 o 00:37
0
Związkowcy zawsze są w 100% skuteczni- swoje stołki obronią na pewno
Avatar
folkatka / 30 lipca 2009 o 00:22
0
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe i krzywdzace stereotypy!!!
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe... rozwiń
Avatar
liść / 29 lipca 2009 o 21:20
0
praca w tych urzędach jest tylko dla swoich i nikt z poza tego grona tam nie zostanie zatrudniony-nie wysyłaj więc nikogo tam do nic nierobienia
Avatar
waldii / 29 lipca 2009 o 20:41
0
w Polsce jest 600 tyś nauczycieli pracujących góra 20 godzin w tygodniu - chyba rząd już wie gdzie szukać oszczędności !!! czyżby rząd jednak bał się tak licznego elektoratu ?
Avatar
Gość / 29 lipca 2009 o 20:30
0
GEmm napisał:
Jasneeeeeeeeee TY wiesz najlepie co sie robi w urzędzie!! To dlaczego nie pójdziesz to tej nudnej pracy w którj się NIC nie robi?????
deb***u

[size=5][color="#FF0000"]BO JESTEM UCZCIWY W STOSUNKU DO PODATNIKÓW CO UTRZYMUJĄ PRZY ŻYCIU TO TAŁATAJSTWO![/color][/size]
Avatar
GEmm / 29 lipca 2009 o 20:20
0
Jasneeeeeeeeee TY wiesz najlepie co sie robi w urzędzie!! To dlaczego nie pójdziesz to tej nudnej pracy w którj się NIC nie robi?????
deb***u
Avatar
GEmm / 29 lipca 2009 o 20:20
0
Jasneeeeeeeeee TY wiesz najlepie co sie robi w urzędzie!! To dlaczego nie pójdziesz to tej nudnej pracy w którj się NIC nie robi?????
deb***u
Avatar
ja / 30 lipca 2009 o 10:51
0
folkatka napisał:
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe i krzywdzace stereotypy!!!



a ja pracuję min. 40 godzin tygodniowo!! Bywa (często!!!!) , ze trzeba zostać po godzinach, przynieść robotę do domu.. A w domu, jeszcze jeden etat- samo sie nie ugotuje, nie upierze, nie uprasuje, nie posprząta, nie umuje okien, nie zawiesi firanek, nie zajmie dzieckiem. I co?... dalej mamy po równo z nauczycielami? O dwóch miesiacach wakacji, feriach ( i wolnym na wszystkie chyba możwlie okazje nawet nie wspominam) + płatnyn urlop roczny na podratowanie zdrowia (gdzie wystarczy zaświadczenie od lekarza rodzinnego ,zeby taki urlop dostać ). Kto mi da rok PŁATNEGO wolengo na regenerację zdrowia?... I jeszcze wczesniejsza emerytura, KUR***A MAC!!



a ja pracuję min. 40 godzin tygodniowo!! Bywa (często!!!!) , ze trzeba zostać po godzinach, przynieść robotę do domu.. A w domu, jeszcze jeden etat- samo sie nie ugotuje, nie upierze, nie uprasuje, nie posprząta, nie umuje okien, nie zawiesi firanek, nie zajmie dzieckiem. I co?... dalej mamy po równo z nauczycielami? O dwóch miesiacach wakacji, feriach ( i wolnym na wszystkie chyba możwlie okazje nawet nie wspominam) + płatnyn urlop roczny na podratowanie zdrowia (g... rozwiń
Avatar
asder / 30 lipca 2009 o 10:28
0
folkatka napisał:
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe i krzywdzace stereotypy!!!

prosze Cie , nie pitol tutaj ze nauczyciele tak pracuja bo wybuchne śmiechem , ponad 3 miechy wakacji w ciagu roku , dzien pracy czesto konczacy sie o 11 góra 12 , coraz mniej sie robi klasówek geniuszu => teraz sie testy wprowadza takze to tez jest niesamowicie trudne do sprawdzenia, wiekszosc prac domowych vel wypracowan sprawdzaja na okienkach. Dokształcaja sie ... hahahaha ? w jaki sposob ? ze czyta gazete jakas ze swojej dziedziny ? to nazywasz dokształcaniem ? Oraz te ich studia , proszeeee litosciii , skonczyc jakas gówniana geografie czy filolofie jakas tam , to jest wyczyn godny orangutana , idiota by to zrobil

prosze Cie , nie pitol tutaj ze nauczyciele tak pracuja bo wybuchne śmiechem , ponad 3 miechy wakacji w ciagu roku , dzien pracy czesto konczacy sie o 11 góra 12 , coraz mniej sie robi klasówek geniuszu => teraz sie testy wprowadza takze to tez jest niesamowicie trudne do sprawdzenia, wiekszosc prac domowych vel wypracowan sprawdzaja na okienkach. Dokształcaja sie ... hahahaha ? w jaki sposob ? ze czyta gazete jakas ze swojej dziedziny ? to nazywasz dokształcaniem ? Oraz te ich studia , proszeeee litosciii , skonczyc j... rozwiń
Avatar
KK / 30 lipca 2009 o 07:54
0
DADZĄ SOBIE KUMOTRY RADĘ A NA PROPAGANDĘ PLEBS SIĘ ZŁAPIE
Avatar
kiniek / 30 lipca 2009 o 00:37
0
Związkowcy zawsze są w 100% skuteczni- swoje stołki obronią na pewno
Avatar
folkatka / 30 lipca 2009 o 00:22
0
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe i krzywdzace stereotypy!!!
Sorry
ale jak po raz kolejny czytam/słysze że nauczyciele pracują góra 20 godzin tygodniowo to mnie cholera bierze - jako córkę nauczycielki. Ci co wypisuja te bzdety nie zdaja sobie sprawy ile czasu nauczyciel poświeca na prace w domu. Moja mama po powrocie do domu z miejsca bierze sie za klasówki/przygotowywanie lekcji na jutro/dokształcanie sie bo przeciez trzeba sie rozwijać. Czasem kładzie sie spać o 1-2 w nocy. I tak wszyscy nauczyciele! Proponuje wszytskim zeby porozmawiali z jakimś nauczycielem i przestali powielać fałszywe... rozwiń
Avatar
liść / 29 lipca 2009 o 21:20
0
praca w tych urzędach jest tylko dla swoich i nikt z poza tego grona tam nie zostanie zatrudniony-nie wysyłaj więc nikogo tam do nic nierobienia
Avatar
waldii / 29 lipca 2009 o 20:41
0
w Polsce jest 600 tyś nauczycieli pracujących góra 20 godzin w tygodniu - chyba rząd już wie gdzie szukać oszczędności !!! czyżby rząd jednak bał się tak licznego elektoratu ?
Avatar
Gość / 29 lipca 2009 o 20:30
0
GEmm napisał:
Jasneeeeeeeeee TY wiesz najlepie co sie robi w urzędzie!! To dlaczego nie pójdziesz to tej nudnej pracy w którj się NIC nie robi?????
deb***u

[size=5][color="#FF0000"]BO JESTEM UCZCIWY W STOSUNKU DO PODATNIKÓW CO UTRZYMUJĄ PRZY ŻYCIU TO TAŁATAJSTWO![/color][/size]
Avatar
GEmm / 29 lipca 2009 o 20:20
0
Jasneeeeeeeeee TY wiesz najlepie co sie robi w urzędzie!! To dlaczego nie pójdziesz to tej nudnej pracy w którj się NIC nie robi?????
deb***u
Avatar
GEmm / 29 lipca 2009 o 20:20
0
Jasneeeeeeeeee TY wiesz najlepie co sie robi w urzędzie!! To dlaczego nie pójdziesz to tej nudnej pracy w którj się NIC nie robi?????
deb***u
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia]
galeria

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia] 10 3

Pierwszy śnieg spadł dzisiaj na ulice Lublina. Miejskie służby od razu ruszyły do pracy i na ulice wyjechały solarki. Na intensywne opady białego puchu będziemy musieli jeszcze poczekać

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży 0 0

Rozmowa z Dariuszem Gawłem, prezesem AZS UMCS Lublin

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]
film

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo] 7 3

Nieznany mężczyzna zniszczył dwa zaparkowane na dworcu w Lublinie autobusy rejsowe. Straty wyceniono na ponad 22 tysiące złotych. Sprawcy poszukuje policja

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 6 1

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu
22 listopada 2018, 12:00

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu 0 2

Co Gdzie Kiedy. Centrum Synagoga Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Zamościu (ul. Pereca 14) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej "Geniusz Kresów", który odbędzie się w czwartek, 22 listopada o godz. 12.

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs 0 0

Aplikacja poszukiwana. Ma to być takie rozwiązanie, które pomoże w uszczelnieniu systemu opłat za wywóz i zagospodarowanie śmieci w Świdniku. Wniosek o dopuszczenie do pilotażowego konkursu w ramach programu GovTech Polska można składać do końca listopada.

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia 9 2

W oddziałach NFZ w całej Polsce działa już Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) – wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]
galeria

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia] 193 23

Znany YouTuber - Naruciak - spotkał się w sobotę ze swoimi fanami z Lublina w Tarasach Zamkowych. Tłumy chętnych chciały sobie zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów
film

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów 0 2

Reprezentacja Polski we wtorek (20.11) rozegra ostatni mecz w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Kadra Jerzego Brzęczka przygotowuje się do tego meczu w Gdańsku.

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji 17 12

Gmina Baranów Maleją szanse na powstanie oprotestowanej przez mieszkańców Śniadówki dużej fermy drobiu. Odmowę wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji w mocy utrzymało Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lublinie

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 6

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 12

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!