Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lutego 2016 r.
7:46

COZL brakuje 20 milionów. Marszałek chce weryfikować listę życzeń

0 22 A A
Dyrekcja prosi o środki m.in. na montaż indywidualnie sterowanej klimatyzacji i szybsze windy (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Dyrekcja prosi o środki m.in. na montaż indywidualnie sterowanej klimatyzacji i szybsze windy (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

O dodatkowe 20 mln zł stara się Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej u marszałka województwa. – Chodzi o prace dodatkowe, których nie można było przewidzieć na etapie projektowania – tłumaczy COZL.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pismo od dyrektor COZL prof. Elżbiety Starosławskiej na biuro marszałka województwa trafiło 21 stycznia. Na liście 24 zadań, które według szefowej instytucji trzeba koniecznie uwzględnić w opiewającym na ok. 90 mln zł budżecie inwestycji, są m.in.: prace przy wzmocnieniu fundamentów i ścian budynku. Dyrekcja prosi też m.in. o montaż indywidualnie sterowanej klimatyzacji i szybsze windy. Szacowany koszt wszystkich prac to 20 mln zł.

– Wniosek dotyczy prac dodatkowych, których nie można było przewidzieć na etapie projektowania – mówi Rafał Janiszewski, rzecznik prasowy COZL.

Marszałek zamierza zweryfikować listę życzeń. – Z pisma nie wynika, czy rzeczywiście takie są potrzeby. Poprosimy inspektorów nadzoru budowlanego o opinię, czy realizacja poszczególnych elementów z tej listy jest zasadna – mówi Beata Górka, rzecznik marszałka.

Przed tygodniem o pieniądzach dla COZL była mowa podczas debaty budżetowej w Sejmie. Poprawkę zakładającą przekazanie 20 mln zł na dokończenie budowy złożyła wtedy posłanka PSL Genowefa Tokarska. Wniosek przepadł w głosowaniu, a lokalni politycy PSL zarzucali parlamentarzystom PiS, że nie wsparli tak ważnej dla regionu inwestycji.

Nie oznacza to jednak, że COZL nie dostanie tej kwoty z budżetu państwa.

– Pieniądze na dofinansowanie modernizacji i rozbudowę COZL znajdują się w jednej z rezerw celowych. O ich wykorzystanie samorząd może zwrócić się do ministra finansów za pośrednictwem wojewody. Proces będzie można uruchomić w marcu, kiedy ustawa budżetowa wejdzie w życie – tłumaczy poseł PiS Lech Sprawka uczestniczący w pracach sejmowej Komisji Finansów Publicznych. – Tymczasem poprawka proponowana przez PSL polegała na utworzeniu odrębnej rezerwy. To był zabieg polityczny – ocenia.

To właśnie tą drogą dyrekcja COZL chce zdobyć pieniądze na dodatkowe prace. – Rząd PiS nas nie zostawi – mówiła niedawno Kurierowi Lubelskiemu dyrektor COZL Elżbieta Starosławska.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Herman / 7 lutego 2016 r. o 13:13

Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.

Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.

Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.

Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a tobie sugeruję wizje lokalną na wszystkich oddziałach Szpitali planowanych do połączenia i... likwidacji.



Jak będziesz wiedział(a) o czym i kim mowa, to następnie zapoznaj się z raportami NIK w/s szpitalnictwa "marszałkowskiego" i sprawozdaniami finansowymi tych placówek, które dostępne są w KRS.

Ps. Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe, bo potrafi to wrócić jako bumerang...


Wszelkie apele mające na celu opóźnienie oddania do użytku onkologii to życzenia chrorym onkologicznym dłuuugich kolejek i gorszej opieki. Miłe to tpTobie? bo mnie nie. I tym się różnimy.Czasami tylko choroba może kogoś nawrócić.
A tobie życzę opamiętania.

Wszelkie apele mające na celu opóźnienie oddania do użytku onkologii to życzenia chrorym onkologicznym dłuuugich kolejek i gorszej opieki. Miłe to tpTobie? bo mnie nie. I tym się różnimy.Czasami tylko choroba może kogoś nawrócić.
A tobie życzę opamiętania. rozwiń
Avatar
BudŻet / 7 lutego 2016 r. o 11:57

Widać nie byłeś chory nowotorowo. Ale nic straconego, może Ci się. "poszczęści". Zmienisz wtedy optykę widzenia. Poczekam spokojnie na twój wpis z żadaniem wstrzymania inwestycji. Powodzenia i czekam.

Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.

Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.

Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.

Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a tobie sugeruję wizje lokalną na wszystkich oddziałach Szpitali planowanych do połączenia i... likwidacji.

Jak będziesz wiedział(a) o czym i kim mowa, to następnie zapoznaj się z raportami NIK w/s szpitalnictwa "marszałkowskiego" i sprawozdaniami finansowymi tych placówek, które dostępne są w KRS.

Ps. Nie życz  drugiemu, co tobie niemiłe, bo potrafi to wrócić jako bumerang...

Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.

Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.

Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.

Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a ... rozwiń

Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 22:25
Nie ma specjalistów.Dlaczego?Lekarze uważają,że lobby profesorskie blokuje młodym lelarzom w dostęp do specjalizacji.Pytania egzaminacyjne są "tendencyjne", nie ujawniane po egzaminie i mają na celu ograniczenie podaży lekarzy na rynku.A niektórzy profesorowie trzepią niebotyczną kasę, bo nie mają konkurencji.Cierpią przez to pacjenci.Ministerstwo Zdrowia bierne niestety.Anestezjologii nie zdało 91% lekarzy, a nieliczni specjaliści rujnują budżety szpitali,bo nie mają konkurencji.Obserwujcie wiosenna sesję i działania konsultantów.Niektórzy to koledzy wysoko postawionych ludzi.Lobby nie do rozbicia.Do czasu, na razie..Chorzy na przegranej pozycji.Izba Lekarska pomaga?Odpowiedzcie sobie sami.Ktoś niszczy służbę zdrowia w naszym kraju.
Nie ma specjalistów.Dlaczego?Lekarze uważają,że lobby profesorskie blokuje młodym lelarzom w dostęp do specjalizacji.Pytania egzaminacyjne są "tendencyjne", nie ujawniane po egzaminie i mają na celu ograniczenie podaży lekarzy na rynku.A niektórzy profesorowie trzepią niebotyczną kasę, bo nie mają konkurencji.Cierpią przez to pacjenci.Ministerstwo Zdrowia bierne niestety.Anestezjologii nie zdało 91% lekarzy, a nieliczni specjaliści rujnują budżety szpitali,bo nie mają konkurencji.Obserwujcie wiosenna sesję i działania konsultantów... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 22:10
Taki obiekt jak hospicja jest niezbędny, ale warto przyjrzeć się kosztom. Czasami niektóre pieniądze są po prostu marnowane np.: na pensje dla spadochroniarzy typu p.Muszyński.
Avatar
Gr Guogel / 6 lutego 2016 r. o 21:16

Najpierw Starosławska pozatrudniała 500 osób a teraz szuka 20 milionów??????
Ona jest do wywalenia od jutra!!!!!!!!!!!!!

Zatrudnjała zgodnie z wymaganiami powołania ośodka pełnoprofilowego. Ale dla Ciebie proponuję zwolnić wszystkich i w razie twojej choroby nowotworowej przydzielić Ci godne miejsce na śmietniku.
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 20:32
Najpierw Starosławska pozatrudniała 500 osób a teraz szuka 20 milionów?????? Ona jest do wywalenia od jutra!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Herman / 6 lutego 2016 r. o 20:18

Widać, że nigdy nie byłeś przedsiębiorcą, co nie przeszkadza żebyś za jak najszybsze poprawienie zepsutego, ukończenie i uruchomienie zapłacił z własnej kieszeni.

Widać nie byłeś chory nowotorowo. Ale nic straconego, może Ci się. "poszczęści". Zmienisz wtedy optykę widzenia. Poczekam spokojnie na twój wpis z żadaniem wstrzymania inwestycji. Powodzenia i czekam.
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 20:17
miałam osobiście styczność z dyr. Starosławską podczas choroby męża. Nie Wzięła nawet kawy,dałam ale przelewem na konto szpitala z zaznaczeniem oddziału. Mążo tym nie wiedział,gdy dyr. wzięła go pod rękę i pokazała co kupiła za te pieniądze dla pacjentów,gdy mąż odchodził w ostatnią drogę oddział nie wyglądał jak na początku leczenia.Mam dla niej wielki szacunek
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 20:11
dopóki p. marszałek lub ktoś z jego rodziny nie zachoruje.. bo talk dbającej o pacjentów dyrektor to ze świecą szukać
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 17:57

Pisda a nie pieniądze :D  dobra zmiana w rozkwicie, chyba czas szykowac taczki i wywiezc do watykanu wszystkie kaczki.

Mówisz, że PiS da?

Własnie PiS DA NIE!

Avatar
Herman / 7 lutego 2016 r. o 13:13

Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.

Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.

Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.

Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a tobie sugeruję wizje lokalną na wszystkich oddziałach Szpitali planowanych do połączenia i... likwidacji.



Jak będziesz wiedział(a) o czym i kim mowa, to następnie zapoznaj się z raportami NIK w/s szpitalnictwa "marszałkowskiego" i sprawozdaniami finansowymi tych placówek, które dostępne są w KRS.

Ps. Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe, bo potrafi to wrócić jako bumerang...


Wszelkie apele mające na celu opóźnienie oddania do użytku onkologii to życzenia chrorym onkologicznym dłuuugich kolejek i gorszej opieki. Miłe to tpTobie? bo mnie nie. I tym się różnimy.Czasami tylko choroba może kogoś nawrócić.
A tobie życzę opamiętania.

Wszelkie apele mające na celu opóźnienie oddania do użytku onkologii to życzenia chrorym onkologicznym dłuuugich kolejek i gorszej opieki. Miłe to tpTobie? bo mnie nie. I tym się różnimy.Czasami tylko choroba może kogoś nawrócić.
A tobie życzę opamiętania. rozwiń
Avatar
BudŻet / 7 lutego 2016 r. o 11:57

Widać nie byłeś chory nowotorowo. Ale nic straconego, może Ci się. "poszczęści". Zmienisz wtedy optykę widzenia. Poczekam spokojnie na twój wpis z żadaniem wstrzymania inwestycji. Powodzenia i czekam.

Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.

Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.

Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.

Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a tobie sugeruję wizje lokalną na wszystkich oddziałach Szpitali planowanych do połączenia i... likwidacji.

Jak będziesz wiedział(a) o czym i kim mowa, to następnie zapoznaj się z raportami NIK w/s szpitalnictwa "marszałkowskiego" i sprawozdaniami finansowymi tych placówek, które dostępne są w KRS.

Ps. Nie życz  drugiemu, co tobie niemiłe, bo potrafi to wrócić jako bumerang...

Nic nie rozumiesz albo próbujesz świadomie manipulować innymi.

Nowotwory zabrały mi dwoje najbliższych ludzi, co oznacza, że aż za dobrze znam sytuację pacjentów onkologicznych. Problemy opisanego Szpitala nie powstały przez pacjentów, a świadome lub nieświadome zaniechania urzędu marszałkowskiego.

Mój wpis odnosił się do podanego w publikacji faktu, że ktoś zamontował za wolną windę oraz wylał za słabe fundamenty i postawił mury, które teraz trzeba wzmocnić.

Nad resztą spuszczam kurtynę milczenia, a ... rozwiń

Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 22:25
Nie ma specjalistów.Dlaczego?Lekarze uważają,że lobby profesorskie blokuje młodym lelarzom w dostęp do specjalizacji.Pytania egzaminacyjne są "tendencyjne", nie ujawniane po egzaminie i mają na celu ograniczenie podaży lekarzy na rynku.A niektórzy profesorowie trzepią niebotyczną kasę, bo nie mają konkurencji.Cierpią przez to pacjenci.Ministerstwo Zdrowia bierne niestety.Anestezjologii nie zdało 91% lekarzy, a nieliczni specjaliści rujnują budżety szpitali,bo nie mają konkurencji.Obserwujcie wiosenna sesję i działania konsultantów.Niektórzy to koledzy wysoko postawionych ludzi.Lobby nie do rozbicia.Do czasu, na razie..Chorzy na przegranej pozycji.Izba Lekarska pomaga?Odpowiedzcie sobie sami.Ktoś niszczy służbę zdrowia w naszym kraju.
Nie ma specjalistów.Dlaczego?Lekarze uważają,że lobby profesorskie blokuje młodym lelarzom w dostęp do specjalizacji.Pytania egzaminacyjne są "tendencyjne", nie ujawniane po egzaminie i mają na celu ograniczenie podaży lekarzy na rynku.A niektórzy profesorowie trzepią niebotyczną kasę, bo nie mają konkurencji.Cierpią przez to pacjenci.Ministerstwo Zdrowia bierne niestety.Anestezjologii nie zdało 91% lekarzy, a nieliczni specjaliści rujnują budżety szpitali,bo nie mają konkurencji.Obserwujcie wiosenna sesję i działania konsultantów... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 22:10
Taki obiekt jak hospicja jest niezbędny, ale warto przyjrzeć się kosztom. Czasami niektóre pieniądze są po prostu marnowane np.: na pensje dla spadochroniarzy typu p.Muszyński.
Avatar
Gr Guogel / 6 lutego 2016 r. o 21:16

Najpierw Starosławska pozatrudniała 500 osób a teraz szuka 20 milionów??????
Ona jest do wywalenia od jutra!!!!!!!!!!!!!

Zatrudnjała zgodnie z wymaganiami powołania ośodka pełnoprofilowego. Ale dla Ciebie proponuję zwolnić wszystkich i w razie twojej choroby nowotworowej przydzielić Ci godne miejsce na śmietniku.
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 20:32
Najpierw Starosławska pozatrudniała 500 osób a teraz szuka 20 milionów?????? Ona jest do wywalenia od jutra!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Herman / 6 lutego 2016 r. o 20:18

Widać, że nigdy nie byłeś przedsiębiorcą, co nie przeszkadza żebyś za jak najszybsze poprawienie zepsutego, ukończenie i uruchomienie zapłacił z własnej kieszeni.

Widać nie byłeś chory nowotorowo. Ale nic straconego, może Ci się. "poszczęści". Zmienisz wtedy optykę widzenia. Poczekam spokojnie na twój wpis z żadaniem wstrzymania inwestycji. Powodzenia i czekam.
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 20:17
miałam osobiście styczność z dyr. Starosławską podczas choroby męża. Nie Wzięła nawet kawy,dałam ale przelewem na konto szpitala z zaznaczeniem oddziału. Mążo tym nie wiedział,gdy dyr. wzięła go pod rękę i pokazała co kupiła za te pieniądze dla pacjentów,gdy mąż odchodził w ostatnią drogę oddział nie wyglądał jak na początku leczenia.Mam dla niej wielki szacunek
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 20:11
dopóki p. marszałek lub ktoś z jego rodziny nie zachoruje.. bo talk dbającej o pacjentów dyrektor to ze świecą szukać
Avatar
Gość / 6 lutego 2016 r. o 17:57

Pisda a nie pieniądze :D  dobra zmiana w rozkwicie, chyba czas szykowac taczki i wywiezc do watykanu wszystkie kaczki.

Mówisz, że PiS da?

Własnie PiS DA NIE!

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!