Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lipca 2010 r.
21:13
Edytuj ten wpis

Czerwona kropka w Carrefour: Toaleta dla pracowników tylko, jak staną w kolejce

0 103 A A

Kropka w Carrefour. Aby skorzystać z toalety albo zjeść drugie śniadanie, pracownicy Carrefoura muszą stanąć na czerwonej kropce. Tam czekają na kierownika, który zdecyduje, czy mogą mieć przerwę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o tych praktykach otrzymaliśmy wczoraj na Alarm24. Chodzi o sklep sieci Carrefour przy ul. Andersa w Lublinie. Czytelnik napisał, że nowe zasady obowiązują od początku tygodnia.

– Tego się nie da opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Bardziej się nie da poniżyć człowieka – żali się. – Aby załatwić potrzeby fizjologiczne, pracownicy muszą ustawić się na czerwonej kropce namalowanej na podłodze! Stają się pośmiewiskiem w oczach klientów. Kojarzy się to z obozem czy z więzieniem.

W Carrefour przy Andersa czerwoną kropkę naklejono na podłodze przy stoisku z wędlinami i serami.

Pracownicy nie chcą oficjalnie mówić o nowych zarządzeniach. Tym, do których udało nam się dotrzeć, pomysł się nie podoba.

– Do tej pory, jak chciałam skorzystać z toalety, to zamykałam kasę i szłam zgłosić przerwę głównej kasjerce. Zajmowało mi to kilka minut. Teraz muszę stawać na kropce i czekać na kierownika – mówi jedna z pracownic.

– To, że musimy sterczeć na tej kropce na oczach klientów, jest upokarzające. Wcześniej odbywało się to w dyskretniejszy sposób – dodaje inna.

Ale nawet jeśli pracownicy czekają w wyznaczonym miejscu, nie zawsze ich przełożony reaguje.

– Ostatnio czekałam "na kropce” prawie pięć minut. Kierownik nie przyszedł, bo przecież też ma swoje obowiązki. Wróciłam do swojej pracy – opowiada pracownica lubelskiego Carrefoura.

W innym lubelskim hipermarkecie sieci Carrefour, przy al. Witosa, są dwie kropki – na podłodze przy stoisku ze słodyczami i artykułami gospodarstwa domowego. Tu jeden z pracowników wyjaśnił nam, że kropki służą do spotkań z kierownikiem. Przekazywane są tu również informacje dotyczące pracy poszczególnych zmian.

Kropka w Carrefour to mobbing?



Sytuacją zbulwersowani są członkowie stowarzyszenia zrzeszającego byłych pracowników marketów.

– To ewidentne naruszenie praw człowieka i mobbing w pracy – stwierdza Jan Bartoszewski, sekretarz Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Pracowników Sieci Handlowych "Sieciowcy”. – Kiedy byłem kierownikiem Kauflandu w Rudzie Śląskiej nigdy nie dopuszczałem do tego, aby pracownica musiała mi zgłaszać wyjście do toalety.

Sprawą zainteresowaliśmy lubelską inspekcję pracy. – Coś jest nie tak z organizacją pracy. Wskazywanie takich stref pracownikowi jest niepojęte. Sprawdzimy te informacje – zapewnia Krzysztof Sudoł, zastępca okręgowego inspektora pracy w Lublinie.

Przedstawiciele biura prasowego Carrefour zapytani o komentarz poprosili o przesłanie pytań e-mailem. Stanowisko sieci mamy poznać dziś – wczoraj nie udało im się zebrać wszystkich potrzebnych informacji. Do sprawy wrócimy.

Inne artykuły na temat hipermarketów sieci Carrefour:

Były pracownik Carrefoura: Zwolnili mnie z pracy, bo walczyłem o swoje

Po wizycie sanepidu, pracownicy Carrefoura sprzątali sklep przez całą noc




Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 103

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
majka / 28 lutego 2012 r. o 19:37
0
witam chciałabym powiedzieć o carrefour w Stalowej Woli pracowałam tam kiedyś i wiem że pracownicy muszą zgłaszać(prosić o zgode) na wyjście do toalety i na przerwe .Wyjścia do toalety są liczone i komentowane trzeba się tłumaczyć że np.masz okres.A na przerwe można iśc jak nie ma towaru do rozkładania i nie ważne że pracujesz już 5-6 godzin
Avatar
Dariush / 12 lutego 2011 r. o 17:05
0
Za dabile kierownicy jeśli zabraniano korzystania pracownikom z toalet,żyjemy Uni Europejskiej ,oraz w cywilizowanej Polsce a nie ....
Avatar
..................... / 2 grudnia 2010 r. o 09:18
0
dajcie już sobie spokoj tą czerwoną kropką...lepiej zainteresowaliby się jaka temperatura jest na magazynie w jakiej pracownicy muszą pracować
Avatar
bonus7 / 27 września 2010 r. o 20:48
0
Oglądnij film o CZERWONYCH KROPKACH !!!!!
Widziałem wiele filmów co się dzieje z ludźmi..... oj Masakra , oglądaj dokładnie na www.extraplay.pl i dowiedz się jak nie stawać w sklepie, szkoda naszego czasu, na www.extraplay.pl zobaczysz absurdalne przykłady nie tylko z polski.[url="http://extraplay.pl"]WŁĄCZ FILM[/url]
Avatar
zyczliwy / 30 lipca 2010 r. o 23:24
0
zapraszam 31,07,2010 do sklepu Carrefour mam pierwszą zmiane mamy tani schab z czerwonej kropki
Avatar
piotr / 30 lipca 2010 r. o 23:09
0
chciałem nadmienić co do sieci sklepów Carrefour w lublinie że czerwone kropki powinni nakleić w redakcji Dziennika Wschodniego aby życzliwi reporterzy stali na nich to może nie pisali by o takich głupotach których nigdy na oczy nie widzieli a tylko z opowieści jakiegoś pracownika który umiejętnie zapytany musiał coś powiedzieć czemu ktoś nie przyjdzie nie zapyta dyrektora o takie żeczy tylko pracowników Były Mole teraz są CZERWONE KROPKI.
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:14
0
Gość napisał:
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.



ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.

rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:12
0
Carrefour Abait Maht Frey napisał:
Witam jestem pracownikiem Carrefour Market w woj. łódzkim to prawda z tą kropką co prawda przyszło z centrali sprostowanie co do w/w kropki że służy ona jedynie do spotkań kierownika z pracownikiem. Ale czy jest tak naprawdę, o tuż nie jest na przerwę nie wolno chodzić wcześniej niż o godzinie 10 jeśli ma się ranną zmianę,nie ważne czy jesteś głodny czy nie. Kiedyś to Biedronki były napiętnowane jeśli chodzi o wyzysk pracowników teraz jest Carrefour. Praca w Carrefour to naprawdę ciężki kawałek chleba płacą grosze ba to prawie jałmużna paletę mamy rozłożyć w ciągu 30 minut to jest przecież niewykonalne. Kiedy pracownik narzeka to słyszy " Nie pasuje to się zwolnij ja ci chętnie podpiszę wypowiedzenie..." Spytacie czemu sie nie walczy o swoje ja wam powiem czemu. Kiedy walczyłem o to by na naszym sklepie był paleciak elektryczny potocznie zwany "pieskiem" usłyszałem nie ma pieniędzy na zakup nowego a tym bardziej naprawę starego...a kiedy wspomniałem o inspekcji pracy i naruszaniu zasad BHP zakomunikowano mi żebym nie pyskował bo dostanę wypowiedzenie i wilczy bilet. A więc drogi kliencie jeśli robisz zakupy w Carrefour pomyśl czemu pracownicy tak rzadko się uśmiechają.


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi!


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi! rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:09
0
Gość napisał:
Myśli że możesz obrażać ludzi ze wsi.? To jesteś w wielkim błędzie. I świnia to może jesteś ty, która trzeba napaść kultura do ludzi ze wsi!!!!! Zastawów się nad tym co napisałeś bo w miastach jest wiele ludzi ze wsi!!! I w supermarketach jest przyjętych wiele taki ludzi. Jeśli nie masz poszanowania dla ludzi ze wsi to jesteś taki sam jak kierownicy z carrefoura przy ul. Andersa i Wolskiej. Kto mądry by poniżył tak innych. Miło by Ci było jakby tobie ktoś przykleił taką kropkę w domu przy WC i zamontował kamery żeby obserwować cię czy nie robisz czegoś czego Ci nie wolno i żeby Cię widziano czy nie korzystasz z toalety bez pozwolenia albo coś zjadł bo jesteś głodny również bez pozwolenia!!??



nadinterpretacja tematu.



nadinterpretacja tematu. rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:08
0
skandal napisał:
Nie zatrudniajcie się w tym kołchozie! Przyjmując się do Carrefoura przeszedłem okropne szkolenie którego nie polecalbym nikomu ale mniejsza... Wyobrazcie sobie ze przechodzicie szkolenie na poczatku pracy, ktore trwa 2x8 godzin bitego siedzenia w sali i przypomina sztukę/film "Metoda" i w srodku szkolenia dostajecie do podpisu papier - umowe...jezeli zwolnisz sie sam w ciagu 2 lat od przyjecia lub jesli oni Cie zwolnia - w kazdym wypadku, placisz bodajze 1700 zł zwrotu kosztów szkolenia (!!!) ktore juz do cholery trwa, a nikt nic nie mowil o zadnych kosztach... wiec wydygany podpisujesz zeby nie zabulic... sredni czas pracy pracownika carrefour to wlasnie 2 lata! przy czym jesli faktycznie sie zwolnisz to sprawy nie ma w ogole...to zwykly chwyt psychologiczny zeby "zmiekczyc" czlowieka...w markecie mozna sie spotkac z agresją i oziębłościa, ludzie wygladaja jakby mieli wyprane mózgi.... nie polecam tego "sklepu"... [powielam ten post na wielu stronach]


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!!


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!! rozwiń
Avatar
majka / 28 lutego 2012 r. o 19:37
0
witam chciałabym powiedzieć o carrefour w Stalowej Woli pracowałam tam kiedyś i wiem że pracownicy muszą zgłaszać(prosić o zgode) na wyjście do toalety i na przerwe .Wyjścia do toalety są liczone i komentowane trzeba się tłumaczyć że np.masz okres.A na przerwe można iśc jak nie ma towaru do rozkładania i nie ważne że pracujesz już 5-6 godzin
Avatar
Dariush / 12 lutego 2011 r. o 17:05
0
Za dabile kierownicy jeśli zabraniano korzystania pracownikom z toalet,żyjemy Uni Europejskiej ,oraz w cywilizowanej Polsce a nie ....
Avatar
..................... / 2 grudnia 2010 r. o 09:18
0
dajcie już sobie spokoj tą czerwoną kropką...lepiej zainteresowaliby się jaka temperatura jest na magazynie w jakiej pracownicy muszą pracować
Avatar
bonus7 / 27 września 2010 r. o 20:48
0
Oglądnij film o CZERWONYCH KROPKACH !!!!!
Widziałem wiele filmów co się dzieje z ludźmi..... oj Masakra , oglądaj dokładnie na www.extraplay.pl i dowiedz się jak nie stawać w sklepie, szkoda naszego czasu, na www.extraplay.pl zobaczysz absurdalne przykłady nie tylko z polski.[url="http://extraplay.pl"]WŁĄCZ FILM[/url]
Avatar
zyczliwy / 30 lipca 2010 r. o 23:24
0
zapraszam 31,07,2010 do sklepu Carrefour mam pierwszą zmiane mamy tani schab z czerwonej kropki
Avatar
piotr / 30 lipca 2010 r. o 23:09
0
chciałem nadmienić co do sieci sklepów Carrefour w lublinie że czerwone kropki powinni nakleić w redakcji Dziennika Wschodniego aby życzliwi reporterzy stali na nich to może nie pisali by o takich głupotach których nigdy na oczy nie widzieli a tylko z opowieści jakiegoś pracownika który umiejętnie zapytany musiał coś powiedzieć czemu ktoś nie przyjdzie nie zapyta dyrektora o takie żeczy tylko pracowników Były Mole teraz są CZERWONE KROPKI.
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:14
0
Gość napisał:
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.



ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.

rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:12
0
Carrefour Abait Maht Frey napisał:
Witam jestem pracownikiem Carrefour Market w woj. łódzkim to prawda z tą kropką co prawda przyszło z centrali sprostowanie co do w/w kropki że służy ona jedynie do spotkań kierownika z pracownikiem. Ale czy jest tak naprawdę, o tuż nie jest na przerwę nie wolno chodzić wcześniej niż o godzinie 10 jeśli ma się ranną zmianę,nie ważne czy jesteś głodny czy nie. Kiedyś to Biedronki były napiętnowane jeśli chodzi o wyzysk pracowników teraz jest Carrefour. Praca w Carrefour to naprawdę ciężki kawałek chleba płacą grosze ba to prawie jałmużna paletę mamy rozłożyć w ciągu 30 minut to jest przecież niewykonalne. Kiedy pracownik narzeka to słyszy " Nie pasuje to się zwolnij ja ci chętnie podpiszę wypowiedzenie..." Spytacie czemu sie nie walczy o swoje ja wam powiem czemu. Kiedy walczyłem o to by na naszym sklepie był paleciak elektryczny potocznie zwany "pieskiem" usłyszałem nie ma pieniędzy na zakup nowego a tym bardziej naprawę starego...a kiedy wspomniałem o inspekcji pracy i naruszaniu zasad BHP zakomunikowano mi żebym nie pyskował bo dostanę wypowiedzenie i wilczy bilet. A więc drogi kliencie jeśli robisz zakupy w Carrefour pomyśl czemu pracownicy tak rzadko się uśmiechają.


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi!


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi! rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:09
0
Gość napisał:
Myśli że możesz obrażać ludzi ze wsi.? To jesteś w wielkim błędzie. I świnia to może jesteś ty, która trzeba napaść kultura do ludzi ze wsi!!!!! Zastawów się nad tym co napisałeś bo w miastach jest wiele ludzi ze wsi!!! I w supermarketach jest przyjętych wiele taki ludzi. Jeśli nie masz poszanowania dla ludzi ze wsi to jesteś taki sam jak kierownicy z carrefoura przy ul. Andersa i Wolskiej. Kto mądry by poniżył tak innych. Miło by Ci było jakby tobie ktoś przykleił taką kropkę w domu przy WC i zamontował kamery żeby obserwować cię czy nie robisz czegoś czego Ci nie wolno i żeby Cię widziano czy nie korzystasz z toalety bez pozwolenia albo coś zjadł bo jesteś głodny również bez pozwolenia!!??



nadinterpretacja tematu.



nadinterpretacja tematu. rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 r. o 19:08
0
skandal napisał:
Nie zatrudniajcie się w tym kołchozie! Przyjmując się do Carrefoura przeszedłem okropne szkolenie którego nie polecalbym nikomu ale mniejsza... Wyobrazcie sobie ze przechodzicie szkolenie na poczatku pracy, ktore trwa 2x8 godzin bitego siedzenia w sali i przypomina sztukę/film "Metoda" i w srodku szkolenia dostajecie do podpisu papier - umowe...jezeli zwolnisz sie sam w ciagu 2 lat od przyjecia lub jesli oni Cie zwolnia - w kazdym wypadku, placisz bodajze 1700 zł zwrotu kosztów szkolenia (!!!) ktore juz do cholery trwa, a nikt nic nie mowil o zadnych kosztach... wiec wydygany podpisujesz zeby nie zabulic... sredni czas pracy pracownika carrefour to wlasnie 2 lata! przy czym jesli faktycznie sie zwolnisz to sprawy nie ma w ogole...to zwykly chwyt psychologiczny zeby "zmiekczyc" czlowieka...w markecie mozna sie spotkac z agresją i oziębłościa, ludzie wygladaja jakby mieli wyprane mózgi.... nie polecam tego "sklepu"... [powielam ten post na wielu stronach]


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!!


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 103

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Derbowa sobota w III lidze. Avia – Chełmianka i Podlasie – Hetman

Derbowa sobota w III lidze. Avia – Chełmianka i Podlasie – Hetman

W sobotę kibiców z województwa lubelskiego czekają jeszcze dwa spotkania derbowe – w Świdniku i Białej Podlaskiej. Ciekawie będzie zwłaszcza w starciu Avii z Chełmianką (sobota, godz. 16).

Koronawirus w dużej lubelskiej szkole. Zamknięte także przedszkole

Koronawirus w dużej lubelskiej szkole. Zamknięte także przedszkole

Kolejne placówki oświatowe informują o przypadkach zakażenia koronawirusem. W trybie hybrydowym działa już 19 z nich, a dwie przeszły całkowicie na pracę zdalną.

Koronawirus. Wojewoda o jesiennej ofensywie [na żywo]

Koronawirus. Wojewoda o jesiennej ofensywie [na żywo]

Wojewoda lubelski przedstawia raport z realizacji jesiennej strategii walki z koronawirusem. Jej założenia tłumaczy właśnie na konferencji prasowej.

Lubelskie. W środku nocy jechała lewą stroną, a tłumaczyła się, że od lat mieszka w Anglii
wideo
film

Lubelskie. W środku nocy jechała lewą stroną, a tłumaczyła się, że od lat mieszka w Anglii

Policjanci z łukowskiej patrolówki zauważyli jadące lewym pasem jezdni auto. Kobieta za kierownicą tłumaczyła, że się pomyliła, bo od lat mieszka w Anglii.

Wisła Puławy gra ze Stalą Kraśnik. Góra trzy tygodnie bez kapitana

Wisła Puławy gra ze Stalą Kraśnik. Góra trzy tygodnie bez kapitana

Jednak skończyło się tylko na strachu. Kapitan Wisły Puławy Mateusz Pielach za dwa-trzy tygodnie będzie mógł już wrócić do normalnych treningów.

Górki czechowskie: sąd poczeka na sąd
galeria

Górki czechowskie: sąd poczeka na sąd

Nieprędko będzie rozpatrzona sprawa mieszkanki Lublina, która zaskarżyła uchwałę Rady Miasta wyznaczającą na górkach tereny pod budowę bloków. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie zawiesił postępowanie w jej sprawie do czasu rozstrzygnięcia innego sporu o przyszłość tego samego terenu.

Program TV 18-20 września 2020. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
18 września 2020, 20:00

Program TV 18-20 września 2020. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej można zobaczyć wiele zróżnicowanych produkcji. Będą widowiska fantasy ("Wonder Woman"), komedie romantyczne ("Bridget Jones 3"), kino sensacyjne ("Sicario") i klasyki ("Wściekły byk"). Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Co się stało ze studnią przy Bramie Krakowskiej w Lublinie?
galeria

Co się stało ze studnią przy Bramie Krakowskiej w Lublinie?

Przez cały weekend w okolicy Bramy Krakowskiej w Lublinie trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. To cykl wydarzeń promujących rowery i komunikację miejską. Z tej okazji pojawiły się kolorowe włóczkowe elementy w przestrzeni miejskiej

Azoty Puławy grają w Opolu z Gwardią

Azoty Puławy grają w Opolu z Gwardią

Dzisiaj Azoty Puławy zagrają trzeci mecz o ligowe punkty. Spotkanie w Opolu z Gwardią rozpocznie się o godzinie 20:45 i pokaże go TVP Sport.

Lublin. Pracownica banku wyszukiwała nieużywane konta klientów i sama zaciągała pożyczki
wideo
film

Lublin. Pracownica banku wyszukiwała nieużywane konta klientów i sama zaciągała pożyczki

42-latka do zaciągania zobowiązań w parabankach używała danych klientów. Policja jeszcze szacuje, ile osób oszukała i na jak duże pieniądze.

Koronawirus. Aż 757 nowych chorych i dużo przypadków na Lubelszczyźnie

Koronawirus. Aż 757 nowych chorych i dużo przypadków na Lubelszczyźnie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. 17 osób zmarło, w tym kobieta w Lublinie.

Koronawirus: W szpitalu w Lublinie zmarła pacjentka. 39 nowych przypadków zakażenia

Koronawirus: W szpitalu w Lublinie zmarła pacjentka. 39 nowych przypadków zakażenia

Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 39 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Najlepsze zespoły w historii 1. ligi

Najlepsze zespoły w historii 1. ligi

Rozgrywki 1. ligi piłkarskiej momentami potrafią zaciekawić fanów piłki nożnej bardziej niż sama Ekstraklasa. Zaplecze najważniejszych rozgrywek w kraju przepełnione jest wręcz utytułowanymi ekipami. Choć nie mówimy tu przecież stricte o sukcesach na drugim szczeblu rozgrywek. Jakie są więc najlepsze zespoły w historii 1. ligi?

Jakub Jamróg (Motor Lublin): Dla mnie to stracony sezon

Jakub Jamróg (Motor Lublin): Dla mnie to stracony sezon

ROZMOWA z Jakubem Jamrogiem, żużlowcem Motoru Lublin