Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lipca 2010 r.
13:01
Edytuj ten wpis

Czerwona kropka w Carrefourze: Inspekcja pracy kontroluje sklep w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 19 A A

Inspektor pracy i psycholog pojechali dziś do lubelskiego Carrefoura. Kontrola dotyczy niecodziennej praktyki stosowanej w sklepie przy ul. Andersa. Wyniki pracy PIP-u poznamy za tydzień.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kontrola w Carrefourze to wynik naszych tekstów. W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o tym, że pracownicy sklepu przy ul. Andersa w Lublinie aby wyjść na przerwę albo skorzystać z toalety muszą stawać na czerwonej kropce. Jest ona naklejona na podłodze niedaleko działu mięsnego. Pracownicy poczuli się poniżeni.

Firma Cafferour przyznała, że taka praktyka była stosowana w sklepie. Trwała 3 dni. Zapewnili, że była to sytuacja incydentalna. Sieć wprowadziła nowe zasady organizacji pracy, których jak wyjaśnili przedstawiciele Carrefoura – nie wszyscy zrozumieli. Firma obiecała, że pracownicy zostaną przeproszeni. Sieć zapewnia jednocześnie, że czerwona kropka to wyłącznie miejsce spotkań z kierownikiem.

Po naszych tekstach inspekcja pracy zapowiedziała kontrolę. Dziś do sklepu udali się inspektor z psychologiem. – Sprawdzamy m.in. czy w sklepie są przestrzegane zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Czy czerwona kropka została ujęta w ramy prawne – wylicza Krzysztof Sudoł, zastępca okręgowego inspektor pracy w Lublinie. – O ile zgodzi się pracodawca, będziemy chcieli przeprowadzić również anonimową ankietę wśród pracowników sklepu dotycząca zjawisk mobbingowych.

Wyniki kontroli mają być znane w przyszłym tygodniu.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubliniec / 19 lipca 2010 o 11:34
0
Gość napisał:
ahahahahahahahah uuuuuuuu buahahahahahaha


Powiem Tobie tylko tyle

URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA

Pozdrawiwm męża i dzieciaczki

I naprawde żegnam Cię serdecznie

buahahahahaha



Fajnie bo znudziło mi się już konwersowanie z tobą

cya
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 15:02
0
lubliniec napisał:
Mam męża i wspaniałe zycie Ludzie w pracy mnie uwielbiaja.
A molem komputrowym nie jestem,czasami sobie wpadne na forum,proste Dla relaksu po pracy.

Zaszlam wysoko,zarowno w zyciu jak i w pracy,i nie musze niczego wiecej udowadniac.Nikomu!

Dzieciak z ciebie,w dodatku pyskaty.
Dorośnij!
Czasami ludzie takiego pokroju jak ty przychodza do sklepu,czepiaja sie wszystkiego bo to ich jedyne zajecie.
HIPOKRYTA
Każdy jest czlowiekiem,jest goraco to kazdy narzeka,jest zimno to kazdy narzeka.Jestesmy ludzmi i wyrazamy swoje emocje.Mozemy o tym pisac i mowic,jak chcesz zyc w swiecie gdzie kazdy sie tylko usmiecha to sobie taki stworz.
I wychodzi jaki ty niedojrzały.Wspolczuje kobiecie ktora zostanie twoja zona. Ja mam cudownego meza,ktory nie ogranicza mnie w niczym. Dzieci tez moga wyrazac swoje zdanie.A ty bys im pewnie buzki pozaklejał gdyby mowily cos czego nie chcesz slyszec.
Widać ze jestes pokoleniem mlodych i gniewnych, jestescie tacy super, cool. Reszta to moherowe bereciaki.Wy myślicie tylko o tym by napic sie piwka i pieprzyć wszystko :/ Bo jak nie ta praca to inna. Nie macie rodziny na utrzymaniu bo sami jesteście jeszcze dziećmi.
Utrzymuje cie mamusia,to ona sie zamartwia o prace,o to by straczylo do 10tego.

Kiedyś też bedziesz stary i bedziesz narzekał,zycze ci aby kiedys ktos potraktowal ciebie jak ty teraz innych

ahahahahahahahah uuuuuuuu buahahahahahaha


Powiem Tobie tylko tyle

URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA

Pozdrawiwm męża i dzieciaczki

I naprawde żegnam Cię serdecznie

buahahahahaha
br />
buahahahahaha rozwiń
Avatar
lubliniec / 18 lipca 2010 o 11:41
0
lubliniec napisał:
.
Avatar
lubliniec / 18 lipca 2010 o 11:29
0
Gość napisał:
Buahahahaha
Nie,że CiebIe na to stać,a TYLKO CIEBIE NA TO STAĆ I NA NIC WIĘCEJ
Jesteś przedstawicielem obrzydliwej rasy MOLI KOMPUTEROWYCH,
I masz zdecydowanie rację ,wole po stokroc ruszyć z kolegami na piankę niż użerać się się z takim zasrańcem jak ty.
Sex pewnie tez uprawiasz wirtualnie na jakimś forum,a stać to ciebie na niewiele pracując w takim bałaganie


Mam męża i wspaniałe zycie Ludzie w pracy mnie uwielbiaja.
A molem komputrowym nie jestem,czasami sobie wpadne na forum,proste Dla relaksu po pracy.

Zaszlam wysoko,zarowno w zyciu jak i w pracy,i nie musze niczego wiecej udowadniac.Nikomu!

Dzieciak z ciebie,w dodatku pyskaty.
Dorośnij!
Czasami ludzie takiego pokroju jak ty przychodza do sklepu,czepiaja sie wszystkiego bo to ich jedyne zajecie.
HIPOKRYTA
Każdy jest czlowiekiem,jest goraco to kazdy narzeka,jest zimno to kazdy narzeka.Jestesmy ludzmi i wyrazamy swoje emocje.Mozemy o tym pisac i mowic,jak chcesz zyc w swiecie gdzie kazdy sie tylko usmiecha to sobie taki stworz.
I wychodzi jaki ty niedojrzały.Wspolczuje kobiecie ktora zostanie twoja zona. Ja mam cudownego meza,ktory nie ogranicza mnie w niczym. Dzieci tez moga wyrazac swoje zdanie.A ty bys im pewnie buzki pozaklejał gdyby mowily cos czego nie chcesz slyszec.
Widać ze jestes pokoleniem mlodych i gniewnych, jestescie tacy super, cool. Reszta to moherowe bereciaki.Wy myślicie tylko o tym by napic sie piwka i pieprzyć wszystko :/ Bo jak nie ta praca to inna. Nie macie rodziny na utrzymaniu bo sami jesteście jeszcze dziećmi.
Utrzymuje cie mamusia,to ona sie zamartwia o prace,o to by straczylo do 10tego.

Kiedyś też bedziesz stary i bedziesz narzekał,zycze ci aby kiedys ktos potraktowal ciebie jak ty teraz innych


Mam męża i wspaniałe zycie Ludzie w pracy mnie uwielbiaja.
A molem komputrowym nie jestem,czasami sobie wpadne na forum,proste Dla relaksu po pracy.

Zaszlam wysoko,zarowno w zyciu jak i w pracy,i nie musze niczego wiecej udowadniac.Nikomu!

Dzieciak z ciebie,w dodatku pyskaty.
Dorośnij!
Czasami ludzie takiego pokroju jak ty przychodza do sklepu,czepiaja sie wszystkiego bo to ich jedyne zajecie.
HIPOKRYTA
Każdy jest czlowiekiem,jest goraco to kazdy na... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 08:42
0
lubliniec napisał:
zazdrościsz?
hahaha ja sobie mogę pozwolić na siedzenie przed monitorem bo mnie na to stać
proste.
a do innej pracy iść nie musze.
ponarzekać sobie mogę,po to jest forum,pisać mogę co chce a jak masz z tym problem to nara.
idź na piwko pod blok tam pewnie masz swoich kumpli

cya

Buahahahaha
Nie,że CiebIe na to stać,a TYLKO CIEBIE NA TO STAĆ I NA NIC WIĘCEJ
Jesteś przedstawicielem obrzydliwej rasy MOLI KOMPUTEROWYCH,
I masz zdecydowanie rację ,wole po stokroc ruszyć z kolegami na piankę niż użerać się się z takim zasrańcem jak ty.
Sex pewnie tez uprawiasz wirtualnie na jakimś forum,a stać to ciebie na niewiele pracując w takim bałaganie
ami na piankę niż użerać się się z takim zasrańcem jak ty.
Sex pewnie tez uprawiasz wirtualnie na jakimś forum,a stać to ciebie na niewiele pracując w takim bałaganie rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 22:21
0
Gość napisał:
Pie....rdo...lony lubliniec siedzi cały dzień na każdym forum i j..e..bie 3 po 3


zazdrościsz?
hahaha ja sobie mogę pozwolić na siedzenie przed monitorem bo mnie na to stać
proste.
a do innej pracy iść nie musze.
ponarzekać sobie mogę,po to jest forum,pisać mogę co chce a jak masz z tym problem to nara.
idź na piwko pod blok tam pewnie masz swoich kumpli

cya


zazdrościsz?
hahaha ja sobie mogę pozwolić na siedzenie przed monitorem bo mnie na to stać
proste.
a do innej pracy iść nie musze.
ponarzekać sobie mogę,po to jest forum,pisać mogę co chce a jak masz z tym problem to nara.
idź na piwko pod blok tam pewnie masz swoich kumpli

cya rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 22:19
0
Gość napisał:
TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało



hahaha jaki prymityw
dobranoc dzieciaku idz spac.




hahaha jaki prymityw
dobranoc dzieciaku idz spac.

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 21:42
0
Gość napisał:
TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało

Pie....rdo...lony lubliniec siedzi cały dzień na każdym forum i j..e..bie 3 po 3

Pie....rdo...lony lubliniec siedzi cały dzień na każdym forum i j..e..bie 3 po 3 rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 21:41
0
lubliniec napisał:
bz obrazy jestes deb***em ale to mniejsza o to
ja nie narzekam,lubie swoja prace ale soory wielkie idz kur** zapierdzielaj jak na hali masz 35 stopni,zaloz buty ktore waza 2kg jeden,dlugie spodnie,bluzke z tkaniny ktora nie oddycha. Madry jestes widac,kierowcy maja okno otwarte to chociaz im wiatr wieje. a w sklepie jak nie masz klimy to nie ma skad wiać!
tylko masz zaduch i tyle.
:/

Jak czytam takie posty jak Twoj to mam ochote cie zatrudnic w takim Carrefourze lub innym wynalazku:)
to ty jestes mopsem i to takim od ktorego smierdzi cwaniactwem
rzyg!


a autobusami jezdze codziennie i jest tam goraco ,wez pod uwage ze na hali musisz jeszcze zapier*** a nie tylko stac i sie usmiechac.
poczytaj kodeks pracy.
jak jest za goraco to zle ale jak za zimno to tez zle.
wszystko z umiarem.

TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało

TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 20:39
0
lubliniec napisał:
bz obrazy jestes deb***em ale to mniejsza o to
ja nie narzekam,lubie swoja prace ale soory wielkie idz kur** zapierdzielaj jak na hali masz 35 stopni,zaloz buty ktore waza 2kg jeden,dlugie spodnie,bluzke z tkaniny ktora nie oddycha. Madry jestes widac,kierowcy maja okno otwarte to chociaz im wiatr wieje. a w sklepie jak nie masz klimy to nie ma skad wiać!
tylko masz zaduch i tyle.
:/

Jak czytam takie posty jak Twoj to mam ochote cie zatrudnic w takim Carrefourze lub innym wynalazku:)
to ty jestes mopsem i to takim od ktorego smierdzi cwaniactwem
rzyg!


a autobusami jezdze codziennie i jest tam goraco ,wez pod uwage ze na hali musisz jeszcze zapier*** a nie tylko stac i sie usmiechac.
poczytaj kodeks pracy.
jak jest za goraco to zle ale jak za zimno to tez zle.
wszystko z umiarem.



tam jest duchota i w dodatku smród



tam jest duchota i w dodatku smród rozwiń
Avatar
lubliniec / 19 lipca 2010 o 11:34
0
Gość napisał:
ahahahahahahahah uuuuuuuu buahahahahahaha


Powiem Tobie tylko tyle

URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA

Pozdrawiwm męża i dzieciaczki

I naprawde żegnam Cię serdecznie

buahahahahaha



Fajnie bo znudziło mi się już konwersowanie z tobą

cya
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 15:02
0
lubliniec napisał:
Mam męża i wspaniałe zycie Ludzie w pracy mnie uwielbiaja.
A molem komputrowym nie jestem,czasami sobie wpadne na forum,proste Dla relaksu po pracy.

Zaszlam wysoko,zarowno w zyciu jak i w pracy,i nie musze niczego wiecej udowadniac.Nikomu!

Dzieciak z ciebie,w dodatku pyskaty.
Dorośnij!
Czasami ludzie takiego pokroju jak ty przychodza do sklepu,czepiaja sie wszystkiego bo to ich jedyne zajecie.
HIPOKRYTA
Każdy jest czlowiekiem,jest goraco to kazdy narzeka,jest zimno to kazdy narzeka.Jestesmy ludzmi i wyrazamy swoje emocje.Mozemy o tym pisac i mowic,jak chcesz zyc w swiecie gdzie kazdy sie tylko usmiecha to sobie taki stworz.
I wychodzi jaki ty niedojrzały.Wspolczuje kobiecie ktora zostanie twoja zona. Ja mam cudownego meza,ktory nie ogranicza mnie w niczym. Dzieci tez moga wyrazac swoje zdanie.A ty bys im pewnie buzki pozaklejał gdyby mowily cos czego nie chcesz slyszec.
Widać ze jestes pokoleniem mlodych i gniewnych, jestescie tacy super, cool. Reszta to moherowe bereciaki.Wy myślicie tylko o tym by napic sie piwka i pieprzyć wszystko :/ Bo jak nie ta praca to inna. Nie macie rodziny na utrzymaniu bo sami jesteście jeszcze dziećmi.
Utrzymuje cie mamusia,to ona sie zamartwia o prace,o to by straczylo do 10tego.

Kiedyś też bedziesz stary i bedziesz narzekał,zycze ci aby kiedys ktos potraktowal ciebie jak ty teraz innych

ahahahahahahahah uuuuuuuu buahahahahahaha


Powiem Tobie tylko tyle

URZEKLA MNIE TWOJA HISTORIA

Pozdrawiwm męża i dzieciaczki

I naprawde żegnam Cię serdecznie

buahahahahaha
br />
buahahahahaha rozwiń
Avatar
lubliniec / 18 lipca 2010 o 11:41
0
lubliniec napisał:
.
Avatar
lubliniec / 18 lipca 2010 o 11:29
0
Gość napisał:
Buahahahaha
Nie,że CiebIe na to stać,a TYLKO CIEBIE NA TO STAĆ I NA NIC WIĘCEJ
Jesteś przedstawicielem obrzydliwej rasy MOLI KOMPUTEROWYCH,
I masz zdecydowanie rację ,wole po stokroc ruszyć z kolegami na piankę niż użerać się się z takim zasrańcem jak ty.
Sex pewnie tez uprawiasz wirtualnie na jakimś forum,a stać to ciebie na niewiele pracując w takim bałaganie


Mam męża i wspaniałe zycie Ludzie w pracy mnie uwielbiaja.
A molem komputrowym nie jestem,czasami sobie wpadne na forum,proste Dla relaksu po pracy.

Zaszlam wysoko,zarowno w zyciu jak i w pracy,i nie musze niczego wiecej udowadniac.Nikomu!

Dzieciak z ciebie,w dodatku pyskaty.
Dorośnij!
Czasami ludzie takiego pokroju jak ty przychodza do sklepu,czepiaja sie wszystkiego bo to ich jedyne zajecie.
HIPOKRYTA
Każdy jest czlowiekiem,jest goraco to kazdy narzeka,jest zimno to kazdy narzeka.Jestesmy ludzmi i wyrazamy swoje emocje.Mozemy o tym pisac i mowic,jak chcesz zyc w swiecie gdzie kazdy sie tylko usmiecha to sobie taki stworz.
I wychodzi jaki ty niedojrzały.Wspolczuje kobiecie ktora zostanie twoja zona. Ja mam cudownego meza,ktory nie ogranicza mnie w niczym. Dzieci tez moga wyrazac swoje zdanie.A ty bys im pewnie buzki pozaklejał gdyby mowily cos czego nie chcesz slyszec.
Widać ze jestes pokoleniem mlodych i gniewnych, jestescie tacy super, cool. Reszta to moherowe bereciaki.Wy myślicie tylko o tym by napic sie piwka i pieprzyć wszystko :/ Bo jak nie ta praca to inna. Nie macie rodziny na utrzymaniu bo sami jesteście jeszcze dziećmi.
Utrzymuje cie mamusia,to ona sie zamartwia o prace,o to by straczylo do 10tego.

Kiedyś też bedziesz stary i bedziesz narzekał,zycze ci aby kiedys ktos potraktowal ciebie jak ty teraz innych


Mam męża i wspaniałe zycie Ludzie w pracy mnie uwielbiaja.
A molem komputrowym nie jestem,czasami sobie wpadne na forum,proste Dla relaksu po pracy.

Zaszlam wysoko,zarowno w zyciu jak i w pracy,i nie musze niczego wiecej udowadniac.Nikomu!

Dzieciak z ciebie,w dodatku pyskaty.
Dorośnij!
Czasami ludzie takiego pokroju jak ty przychodza do sklepu,czepiaja sie wszystkiego bo to ich jedyne zajecie.
HIPOKRYTA
Każdy jest czlowiekiem,jest goraco to kazdy na... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2010 o 08:42
0
lubliniec napisał:
zazdrościsz?
hahaha ja sobie mogę pozwolić na siedzenie przed monitorem bo mnie na to stać
proste.
a do innej pracy iść nie musze.
ponarzekać sobie mogę,po to jest forum,pisać mogę co chce a jak masz z tym problem to nara.
idź na piwko pod blok tam pewnie masz swoich kumpli

cya

Buahahahaha
Nie,że CiebIe na to stać,a TYLKO CIEBIE NA TO STAĆ I NA NIC WIĘCEJ
Jesteś przedstawicielem obrzydliwej rasy MOLI KOMPUTEROWYCH,
I masz zdecydowanie rację ,wole po stokroc ruszyć z kolegami na piankę niż użerać się się z takim zasrańcem jak ty.
Sex pewnie tez uprawiasz wirtualnie na jakimś forum,a stać to ciebie na niewiele pracując w takim bałaganie
ami na piankę niż użerać się się z takim zasrańcem jak ty.
Sex pewnie tez uprawiasz wirtualnie na jakimś forum,a stać to ciebie na niewiele pracując w takim bałaganie rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 22:21
0
Gość napisał:
Pie....rdo...lony lubliniec siedzi cały dzień na każdym forum i j..e..bie 3 po 3


zazdrościsz?
hahaha ja sobie mogę pozwolić na siedzenie przed monitorem bo mnie na to stać
proste.
a do innej pracy iść nie musze.
ponarzekać sobie mogę,po to jest forum,pisać mogę co chce a jak masz z tym problem to nara.
idź na piwko pod blok tam pewnie masz swoich kumpli

cya


zazdrościsz?
hahaha ja sobie mogę pozwolić na siedzenie przed monitorem bo mnie na to stać
proste.
a do innej pracy iść nie musze.
ponarzekać sobie mogę,po to jest forum,pisać mogę co chce a jak masz z tym problem to nara.
idź na piwko pod blok tam pewnie masz swoich kumpli

cya rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 22:19
0
Gość napisał:
TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało



hahaha jaki prymityw
dobranoc dzieciaku idz spac.




hahaha jaki prymityw
dobranoc dzieciaku idz spac.

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 21:42
0
Gość napisał:
TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało

Pie....rdo...lony lubliniec siedzi cały dzień na każdym forum i j..e..bie 3 po 3

Pie....rdo...lony lubliniec siedzi cały dzień na każdym forum i j..e..bie 3 po 3 rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 21:41
0
lubliniec napisał:
bz obrazy jestes deb***em ale to mniejsza o to
ja nie narzekam,lubie swoja prace ale soory wielkie idz kur** zapierdzielaj jak na hali masz 35 stopni,zaloz buty ktore waza 2kg jeden,dlugie spodnie,bluzke z tkaniny ktora nie oddycha. Madry jestes widac,kierowcy maja okno otwarte to chociaz im wiatr wieje. a w sklepie jak nie masz klimy to nie ma skad wiać!
tylko masz zaduch i tyle.
:/

Jak czytam takie posty jak Twoj to mam ochote cie zatrudnic w takim Carrefourze lub innym wynalazku:)
to ty jestes mopsem i to takim od ktorego smierdzi cwaniactwem
rzyg!


a autobusami jezdze codziennie i jest tam goraco ,wez pod uwage ze na hali musisz jeszcze zapier*** a nie tylko stac i sie usmiechac.
poczytaj kodeks pracy.
jak jest za goraco to zle ale jak za zimno to tez zle.
wszystko z umiarem.

TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało

TO NA JAKI WIELKI CH.....J TAM JESZCZE SIEDZISZ
Człowieku jest 21 wiek jest tak zle to spierd......alaj z przed monitora,bo narzekac każdy może i d*** w kupe szukać lepszej pracy jak tam tak na nic
ale nie nie Ty lepiej siedzieć i pier***ić że gorąco że masz w du*** hemoroidy że i całe życie jest na nic

qrwa co ty wogóle gadasz


i jeszcze jedno deb*** to masz zasrancu na nazwisko i bujaj się pało rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2010 o 20:39
0
lubliniec napisał:
bz obrazy jestes deb***em ale to mniejsza o to
ja nie narzekam,lubie swoja prace ale soory wielkie idz kur** zapierdzielaj jak na hali masz 35 stopni,zaloz buty ktore waza 2kg jeden,dlugie spodnie,bluzke z tkaniny ktora nie oddycha. Madry jestes widac,kierowcy maja okno otwarte to chociaz im wiatr wieje. a w sklepie jak nie masz klimy to nie ma skad wiać!
tylko masz zaduch i tyle.
:/

Jak czytam takie posty jak Twoj to mam ochote cie zatrudnic w takim Carrefourze lub innym wynalazku:)
to ty jestes mopsem i to takim od ktorego smierdzi cwaniactwem
rzyg!


a autobusami jezdze codziennie i jest tam goraco ,wez pod uwage ze na hali musisz jeszcze zapier*** a nie tylko stac i sie usmiechac.
poczytaj kodeks pracy.
jak jest za goraco to zle ale jak za zimno to tez zle.
wszystko z umiarem.



tam jest duchota i w dodatku smród



tam jest duchota i w dodatku smród rozwiń