Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 marca 2009 r.
20:10
Edytuj ten wpis

Czy tego samobójstwa można było uniknąć

0 12 A A

Prokuratura przyjrzy się postępowaniu lekarzy, którzy wypuścili do domu dziewczynę tuż po próbie samobójczej. 20-latka przyznała lekarzom, że jest pod wpływem alkoholu i dopalaczy. Powiesiła się obok szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Będziemy ustalać, czy lekarz miał prawo na siłę zatrzymać pacjentkę w szpitalu i czy była taka potrzeba - zapewnia Marek Zych, wiceszef Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, która wyjaśnia zdarzenia sprzed tygodnia.

Dwudziestolatka często trafiała do policyjnej izby zatrzymań i oddziału toksykologii. W ubiegły czwartek z objawami zatrucia przywieziono ją do lubelskiego szpitala PSK 4 przy ul. Jaczewskiego.

Przyznała lekarzom, że zażyła dopalacze (legalne używki - dop. red.) i popiła je alkoholem. Dziwnie się zachowywała. Już tam próbowała popełnić samobójstwo w łazience. Owinęła wokół szyi kabel od dzwonka. Chciała się powiesić. Powstrzymał ją personel szpitala.

20-letnia Róża K. została przewieziona do szpitala im. Jana Bożego przy ulicy Biernackiego, gdzie jest oddział toksykologii.

- To była jej już czternasta wizyta u nas - mówi Tomasz Leonkiewicz, zastępca dyrektora ds. lecznictwa. - Za każdym razem powód jej leczenia był taki sam. Alkohol w połączeniu z narkotykami lub używkami.

- Róża K. odmówiła leczenia i została zwolniona do domu - informuje Marek Zych. Wyszła ze szpitala. W piątek rano jej zwłoki znalazł portier. W torebce zmarłej znaleziono opakowanie po dopalaczach.

- Jeżeli osoba jest groźna dla siebie lub otoczenia to powinna zostać skierowana na obserwację psychiatryczną - mówi Adam Sandauer, prezes Stowarzyszenia Pacjentów Primum Non Nocere.

- Jeżeli psychiatra nie może przekonać jej do leczenia, można zastosować przymus. Lekarze w tym przypadku mieli taki obowiązek. Jeśli tego nie zrobili popełnili błąd. Zwłaszcza, że nie była to pierwsza próba samobójcza. Lekarze mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej za nie wykonanie swoich obowiązków - dodaje Sandauer.

Dziewczyna w przeszłości kilkukrotnie próbowała popełnić samobójstwo.

Ciało kobiety trafiło do zakładu medycyny sądowej. Przeprowadzone będą badania toksykologiczne. Śledczy chcą wyjaśnić wszystkie okoliczności śmierci. Śledztwo toczy się w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrew / 8 stycznia 2010 o 00:08
0
Nie wiecie już kogo przyjmujecie do policji!!!Wcale nie dziwne jest to że nie szanuje się policji sami na to zapracowują.Tak się składa że dobrze znam tą sprawę i wiem że była molestowana przez te K*rwy Policyjne!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2009 o 16:26
0
ja też chciałam sie zabić przez jednego z wdś w lublinie. tak mnie nastraszył. leczyłam się psychiatrycznie. pytam: kogo przyjmujecie d policji??/
Avatar
Gość / 30 marca 2009 o 10:42
0
do pustej jak but napisał:
Narkotyki?? Co mają do tego narkotyki??
Chodzi o to, że była molestowana lub zgwałcona przez tą szmatę, którą inne szmaty tak zawzięcie broniły, w tym pani policjant, która się chyba z tyłkiem na rozumy pozamieniała
Być może ją zastraszał?? A może nie umiała sobie z tym poradzić??
Lekarze potraktowali ją tak jak ty, opóźniona umysłowo, odcięli się od problemu i dlatego, ponieważ prawo nakłada na nich takie a nie inne obowiązki, powinni zostać pocągnięci do odpowiedzialności karnej!
A takie pustaki jak ty powinny się wypowiadać wyłącznie na portalach randkowych i forach kulinarnych!

usta to jesteś ty,głupia fran...o!!!!!!!!!!!!!!!!!czytaj uważnie do czego ja piłam...tępaku!

usta to jesteś ty,głupia fran...o!!!!!!!!!!!!!!!!!czytaj uważnie do czego ja piłam...tępaku! rozwiń
Avatar
do pustej jak but / 30 marca 2009 o 01:49
0
czytelniczka napisał:
Posłuchaj deb***ko!nie obrażaj mnie!nic takiego nie będzie się działo w moim życiu,bo ja nie ćpam!nigdy nie brałam żadnych narkotyków i nie zamierzam!bo to świństwo prowadzi właśnie do takich desperackich czynów!jak sie bierze narkotyki to trzeba się z tym liczyć a skoro dziewczyna była na tyle niepoważna że te świństwa popijała alkoholem,to nic dziwnego że jej odbiło.Szkoda dziewczyny ale dlaczego teraz sie na siłe wini za to lekarzy?Człowiek jest panem własnego losu,jakie życie sobie wybierze takie będzie miał,no niestety ,ta dziewczyna wybrała zamiast życia narkotyki i żle skończyła.Tak poza tym co z rodzicami?dlaczego ich nikt do odpowiedzialności nie pociągnie?czy oni nie widzieli co się z ich dzieckiem dzieje?to oni powinni ją wysłać na leczenie skoro robiła to już tyle razy!



Narkotyki?? Co mają do tego narkotyki??
Chodzi o to, że była molestowana lub zgwałcona przez tą szmatę, którą inne szmaty tak zawzięcie broniły, w tym pani policjant, która się chyba z tyłkiem na rozumy pozamieniała
Być może ją zastraszał?? A może nie umiała sobie z tym poradzić??
Lekarze potraktowali ją tak jak ty, opóźniona umysłowo, odcięli się od problemu i dlatego, ponieważ prawo nakłada na nich takie a nie inne obowiązki, powinni zostać pocągnięci do odpowiedzialności karnej!
A takie pustaki jak ty powinny się wypowiadać wyłącznie na portalach randkowych i forach kulinarnych!



Narkotyki?? Co mają do tego narkotyki??
Chodzi o to, że była molestowana lub zgwałcona przez tą szmatę, którą inne szmaty tak zawzięcie broniły, w tym pani policjant, która się chyba z tyłkiem na rozumy pozamieniała
Być może ją zastraszał?? A może nie umiała sobie z tym poradzić??
Lekarze potraktowali ją tak jak ty, opóźniona umysłowo, odcięli się od problemu i dlatego, ponieważ prawo nakłada na nich takie a nie inne obowiązki, powinni zostać pocągnięci do odpowiedzialności karnej!
rozwiń
Avatar
czytelniczka / 28 marca 2009 o 17:03
0
amelka napisał:
Idiotko! (zwracam się tak do Ciebie czytelniczko, bo nie znajduje innych słów)
To co zrobili lekarze jest niedopuszczalne!Wykazali się ignorancją i zaniedbaniem. Czyż nie są po to, żeby chronić ludzkie życie? ja nie jestem lekarzem, ale gdyby ktoś przyprowadził mi dziewczynę po kilkunastu próbach samobójczych od razu zaświeciłaby mi się "lampka" w głowie: Aha coś z nią poważnie nie tak. ma problemy psychiczne. I odtruwanie nie bedzie tu żadnym rozwiązaniem !!! Jedynie doraźnym , a nie rozwiąże problemu. Lakarz to jest lakarz- gastrolog, ginekolog, psychiatra- wszyscy skończyli medycyne, powinni ze sobą współpracować. A nie: "ja Ci nie pomogę na ból brzucha, bo leczę pryszcze". Lekarze umyli ręce, zrobili swoje, poszli na łatwiznę, nie wykazali inicjatywy. Potraktowali pacjenta w ten sam ohydny sposób, w jaki Ty ciasna umysłowo czytelniczko o nim myslisz: jak ćpunkę, która sama jest sobie winna. Smutno mi na samą myśl, że mamy tak nieczułe,ignoranckie i niewykształcone społeczeństwo.
A Tobie Czytelniczko życzę, żeby coś takiego zadziało się w Twoim życiu, co poszerzy choć trochę Twój ciasny łeb.

Posłuchaj deb***ko!nie obrażaj mnie!nic takiego nie będzie się działo w moim życiu,bo ja nie ćpam!nigdy nie brałam żadnych narkotyków i nie zamierzam!bo to świństwo prowadzi właśnie do takich desperackich czynów!jak sie bierze narkotyki to trzeba się z tym liczyć a skoro dziewczyna była na tyle niepoważna że te świństwa popijała alkoholem,to nic dziwnego że jej odbiło.Szkoda dziewczyny ale dlaczego teraz sie na siłe wini za to lekarzy?Człowiek jest panem własnego losu,jakie życie sobie wybierze takie będzie miał,no niestety ,ta dziewczyna wybrała zamiast życia narkotyki i żle skończyła.Tak poza tym co z rodzicami?dlaczego ich nikt do odpowiedzialności nie pociągnie?czy oni nie widzieli co się z ich dzieckiem dzieje?to oni powinni ją wysłać na leczenie skoro robiła to już tyle razy!

Posłuchaj deb***ko!nie obrażaj mnie!nic takiego nie będzie się działo w moim życiu,bo ja nie ćpam!nigdy nie brałam żadnych narkotyków i nie zamierzam!bo to świństwo prowadzi właśnie do takich desperackich czynów!jak sie bierze narkotyki to trzeba się z tym liczyć a skoro dziewczyna była na tyle niepoważna że te świństwa popijała alkoholem,to nic dziwnego że jej odbiło.Szkoda dziewczyny ale dlaczego teraz sie na siłe wini za to lekarzy?Człowiek jest panem własnego losu,jakie życie sobie wybierze takie ... rozwiń
Avatar
amelka / 28 marca 2009 o 14:07
0
czytelniczka napisał:
No właśnie,dlaczego teraz lekarz ma za to odpowiadać?nie rozumiem,zawsze szukają winnego,a tak naprawdę to ta dziewucha sama sobie była winna!już sam fakt że tyle razy lądowała na tym oddziale z tego samego powodu,nie świadczy o niej dobrze! chciała ćpać to się w końcu doigrała! a teraz na siłę ludzie probują winić za to lekarzy,żenada!


Idiotko! (zwracam się tak do Ciebie czytelniczko, bo nie znajduje innych słów)
To co zrobili lekarze jest niedopuszczalne!Wykazali się ignorancją i zaniedbaniem. Czyż nie są po to, żeby chronić ludzkie życie? ja nie jestem lekarzem, ale gdyby ktoś przyprowadził mi dziewczynę po kilkunastu próbach samobójczych od razu zaświeciłaby mi się "lampka" w głowie: Aha coś z nią poważnie nie tak. ma problemy psychiczne. I odtruwanie nie bedzie tu żadnym rozwiązaniem !!! Jedynie doraźnym , a nie rozwiąże problemu. Lakarz to jest lakarz- gastrolog, ginekolog, psychiatra- wszyscy skończyli medycyne, powinni ze sobą współpracować. A nie: "ja Ci nie pomogę na ból brzucha, bo leczę pryszcze". Lekarze umyli ręce, zrobili swoje, poszli na łatwiznę, nie wykazali inicjatywy. Potraktowali pacjenta w ten sam ohydny sposób, w jaki Ty ciasna umysłowo czytelniczko o nim myslisz: jak ćpunkę, która sama jest sobie winna. Smutno mi na samą myśl, że mamy tak nieczułe,ignoranckie i niewykształcone społeczeństwo.
A Tobie Czytelniczko życzę, żeby coś takiego zadziało się w Twoim życiu, co poszerzy choć trochę Twój ciasny łeb.


Idiotko! (zwracam się tak do Ciebie czytelniczko, bo nie znajduje innych słów)
To co zrobili lekarze jest niedopuszczalne!Wykazali się ignorancją i zaniedbaniem. Czyż nie są po to, żeby chronić ludzkie życie? ja nie jestem lekarzem, ale gdyby ktoś przyprowadził mi dziewczynę po kilkunastu próbach samobójczych od razu zaświeciłaby mi się "lampka" w głowie: Aha coś z nią poważnie nie tak. ma problemy psychiczne. I odtruwanie nie bedzie tu żadnym rozwiązaniem !!! Jedynie doraźnym , ... rozwiń
Avatar
ziomek / 28 marca 2009 o 13:25
0
życie jest do d...niektórzy nie mają siły do codziennego użerania się ze światem...trzeba tylko odwagi lub...dopalaczy
Avatar
czytelniczka / 28 marca 2009 o 12:08
0
kielestyn napisał:
dlaczego lekarz ma być winny
to ona chciała się leczyć

No właśnie,dlaczego teraz lekarz ma za to odpowiadać?nie rozumiem,zawsze szukają winnego,a tak naprawdę to ta dziewucha sama sobie była winna!już sam fakt że tyle razy lądowała na tym oddziale z tego samego powodu,nie świadczy o niej dobrze! chciała ćpać to się w końcu doigrała! a teraz na siłę ludzie probują winić za to lekarzy,żenada!
Avatar
kielestyn / 28 marca 2009 o 07:38
0
[quote name='kielestyn' date='28.03.2009, 07:34' post='110736']
dlaczego lekarz ma być winny
to ona nie chciała się leczyć
zrobiłem poprawkę
Avatar
kielestyn / 28 marca 2009 o 07:34
0
dlaczego lekarz ma być winny
to ona chciała się leczyć
Avatar
Andrew / 8 stycznia 2010 o 00:08
0
Nie wiecie już kogo przyjmujecie do policji!!!Wcale nie dziwne jest to że nie szanuje się policji sami na to zapracowują.Tak się składa że dobrze znam tą sprawę i wiem że była molestowana przez te K*rwy Policyjne!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2009 o 16:26
0
ja też chciałam sie zabić przez jednego z wdś w lublinie. tak mnie nastraszył. leczyłam się psychiatrycznie. pytam: kogo przyjmujecie d policji??/
Avatar
Gość / 30 marca 2009 o 10:42
0
do pustej jak but napisał:
Narkotyki?? Co mają do tego narkotyki??
Chodzi o to, że była molestowana lub zgwałcona przez tą szmatę, którą inne szmaty tak zawzięcie broniły, w tym pani policjant, która się chyba z tyłkiem na rozumy pozamieniała
Być może ją zastraszał?? A może nie umiała sobie z tym poradzić??
Lekarze potraktowali ją tak jak ty, opóźniona umysłowo, odcięli się od problemu i dlatego, ponieważ prawo nakłada na nich takie a nie inne obowiązki, powinni zostać pocągnięci do odpowiedzialności karnej!
A takie pustaki jak ty powinny się wypowiadać wyłącznie na portalach randkowych i forach kulinarnych!

usta to jesteś ty,głupia fran...o!!!!!!!!!!!!!!!!!czytaj uważnie do czego ja piłam...tępaku!

usta to jesteś ty,głupia fran...o!!!!!!!!!!!!!!!!!czytaj uważnie do czego ja piłam...tępaku! rozwiń
Avatar
do pustej jak but / 30 marca 2009 o 01:49
0
czytelniczka napisał:
Posłuchaj deb***ko!nie obrażaj mnie!nic takiego nie będzie się działo w moim życiu,bo ja nie ćpam!nigdy nie brałam żadnych narkotyków i nie zamierzam!bo to świństwo prowadzi właśnie do takich desperackich czynów!jak sie bierze narkotyki to trzeba się z tym liczyć a skoro dziewczyna była na tyle niepoważna że te świństwa popijała alkoholem,to nic dziwnego że jej odbiło.Szkoda dziewczyny ale dlaczego teraz sie na siłe wini za to lekarzy?Człowiek jest panem własnego losu,jakie życie sobie wybierze takie będzie miał,no niestety ,ta dziewczyna wybrała zamiast życia narkotyki i żle skończyła.Tak poza tym co z rodzicami?dlaczego ich nikt do odpowiedzialności nie pociągnie?czy oni nie widzieli co się z ich dzieckiem dzieje?to oni powinni ją wysłać na leczenie skoro robiła to już tyle razy!



Narkotyki?? Co mają do tego narkotyki??
Chodzi o to, że była molestowana lub zgwałcona przez tą szmatę, którą inne szmaty tak zawzięcie broniły, w tym pani policjant, która się chyba z tyłkiem na rozumy pozamieniała
Być może ją zastraszał?? A może nie umiała sobie z tym poradzić??
Lekarze potraktowali ją tak jak ty, opóźniona umysłowo, odcięli się od problemu i dlatego, ponieważ prawo nakłada na nich takie a nie inne obowiązki, powinni zostać pocągnięci do odpowiedzialności karnej!
A takie pustaki jak ty powinny się wypowiadać wyłącznie na portalach randkowych i forach kulinarnych!



Narkotyki?? Co mają do tego narkotyki??
Chodzi o to, że była molestowana lub zgwałcona przez tą szmatę, którą inne szmaty tak zawzięcie broniły, w tym pani policjant, która się chyba z tyłkiem na rozumy pozamieniała
Być może ją zastraszał?? A może nie umiała sobie z tym poradzić??
Lekarze potraktowali ją tak jak ty, opóźniona umysłowo, odcięli się od problemu i dlatego, ponieważ prawo nakłada na nich takie a nie inne obowiązki, powinni zostać pocągnięci do odpowiedzialności karnej!
rozwiń
Avatar
czytelniczka / 28 marca 2009 o 17:03
0
amelka napisał:
Idiotko! (zwracam się tak do Ciebie czytelniczko, bo nie znajduje innych słów)
To co zrobili lekarze jest niedopuszczalne!Wykazali się ignorancją i zaniedbaniem. Czyż nie są po to, żeby chronić ludzkie życie? ja nie jestem lekarzem, ale gdyby ktoś przyprowadził mi dziewczynę po kilkunastu próbach samobójczych od razu zaświeciłaby mi się "lampka" w głowie: Aha coś z nią poważnie nie tak. ma problemy psychiczne. I odtruwanie nie bedzie tu żadnym rozwiązaniem !!! Jedynie doraźnym , a nie rozwiąże problemu. Lakarz to jest lakarz- gastrolog, ginekolog, psychiatra- wszyscy skończyli medycyne, powinni ze sobą współpracować. A nie: "ja Ci nie pomogę na ból brzucha, bo leczę pryszcze". Lekarze umyli ręce, zrobili swoje, poszli na łatwiznę, nie wykazali inicjatywy. Potraktowali pacjenta w ten sam ohydny sposób, w jaki Ty ciasna umysłowo czytelniczko o nim myslisz: jak ćpunkę, która sama jest sobie winna. Smutno mi na samą myśl, że mamy tak nieczułe,ignoranckie i niewykształcone społeczeństwo.
A Tobie Czytelniczko życzę, żeby coś takiego zadziało się w Twoim życiu, co poszerzy choć trochę Twój ciasny łeb.

Posłuchaj deb***ko!nie obrażaj mnie!nic takiego nie będzie się działo w moim życiu,bo ja nie ćpam!nigdy nie brałam żadnych narkotyków i nie zamierzam!bo to świństwo prowadzi właśnie do takich desperackich czynów!jak sie bierze narkotyki to trzeba się z tym liczyć a skoro dziewczyna była na tyle niepoważna że te świństwa popijała alkoholem,to nic dziwnego że jej odbiło.Szkoda dziewczyny ale dlaczego teraz sie na siłe wini za to lekarzy?Człowiek jest panem własnego losu,jakie życie sobie wybierze takie będzie miał,no niestety ,ta dziewczyna wybrała zamiast życia narkotyki i żle skończyła.Tak poza tym co z rodzicami?dlaczego ich nikt do odpowiedzialności nie pociągnie?czy oni nie widzieli co się z ich dzieckiem dzieje?to oni powinni ją wysłać na leczenie skoro robiła to już tyle razy!

Posłuchaj deb***ko!nie obrażaj mnie!nic takiego nie będzie się działo w moim życiu,bo ja nie ćpam!nigdy nie brałam żadnych narkotyków i nie zamierzam!bo to świństwo prowadzi właśnie do takich desperackich czynów!jak sie bierze narkotyki to trzeba się z tym liczyć a skoro dziewczyna była na tyle niepoważna że te świństwa popijała alkoholem,to nic dziwnego że jej odbiło.Szkoda dziewczyny ale dlaczego teraz sie na siłe wini za to lekarzy?Człowiek jest panem własnego losu,jakie życie sobie wybierze takie ... rozwiń
Avatar
amelka / 28 marca 2009 o 14:07
0
czytelniczka napisał:
No właśnie,dlaczego teraz lekarz ma za to odpowiadać?nie rozumiem,zawsze szukają winnego,a tak naprawdę to ta dziewucha sama sobie była winna!już sam fakt że tyle razy lądowała na tym oddziale z tego samego powodu,nie świadczy o niej dobrze! chciała ćpać to się w końcu doigrała! a teraz na siłę ludzie probują winić za to lekarzy,żenada!


Idiotko! (zwracam się tak do Ciebie czytelniczko, bo nie znajduje innych słów)
To co zrobili lekarze jest niedopuszczalne!Wykazali się ignorancją i zaniedbaniem. Czyż nie są po to, żeby chronić ludzkie życie? ja nie jestem lekarzem, ale gdyby ktoś przyprowadził mi dziewczynę po kilkunastu próbach samobójczych od razu zaświeciłaby mi się "lampka" w głowie: Aha coś z nią poważnie nie tak. ma problemy psychiczne. I odtruwanie nie bedzie tu żadnym rozwiązaniem !!! Jedynie doraźnym , a nie rozwiąże problemu. Lakarz to jest lakarz- gastrolog, ginekolog, psychiatra- wszyscy skończyli medycyne, powinni ze sobą współpracować. A nie: "ja Ci nie pomogę na ból brzucha, bo leczę pryszcze". Lekarze umyli ręce, zrobili swoje, poszli na łatwiznę, nie wykazali inicjatywy. Potraktowali pacjenta w ten sam ohydny sposób, w jaki Ty ciasna umysłowo czytelniczko o nim myslisz: jak ćpunkę, która sama jest sobie winna. Smutno mi na samą myśl, że mamy tak nieczułe,ignoranckie i niewykształcone społeczeństwo.
A Tobie Czytelniczko życzę, żeby coś takiego zadziało się w Twoim życiu, co poszerzy choć trochę Twój ciasny łeb.


Idiotko! (zwracam się tak do Ciebie czytelniczko, bo nie znajduje innych słów)
To co zrobili lekarze jest niedopuszczalne!Wykazali się ignorancją i zaniedbaniem. Czyż nie są po to, żeby chronić ludzkie życie? ja nie jestem lekarzem, ale gdyby ktoś przyprowadził mi dziewczynę po kilkunastu próbach samobójczych od razu zaświeciłaby mi się "lampka" w głowie: Aha coś z nią poważnie nie tak. ma problemy psychiczne. I odtruwanie nie bedzie tu żadnym rozwiązaniem !!! Jedynie doraźnym , ... rozwiń
Avatar
ziomek / 28 marca 2009 o 13:25
0
życie jest do d...niektórzy nie mają siły do codziennego użerania się ze światem...trzeba tylko odwagi lub...dopalaczy
Avatar
czytelniczka / 28 marca 2009 o 12:08
0
kielestyn napisał:
dlaczego lekarz ma być winny
to ona chciała się leczyć

No właśnie,dlaczego teraz lekarz ma za to odpowiadać?nie rozumiem,zawsze szukają winnego,a tak naprawdę to ta dziewucha sama sobie była winna!już sam fakt że tyle razy lądowała na tym oddziale z tego samego powodu,nie świadczy o niej dobrze! chciała ćpać to się w końcu doigrała! a teraz na siłę ludzie probują winić za to lekarzy,żenada!
Avatar
kielestyn / 28 marca 2009 o 07:38
0
[quote name='kielestyn' date='28.03.2009, 07:34' post='110736']
dlaczego lekarz ma być winny
to ona nie chciała się leczyć
zrobiłem poprawkę
Avatar
kielestyn / 28 marca 2009 o 07:34
0
dlaczego lekarz ma być winny
to ona chciała się leczyć
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 2 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 7 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!