Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2011 r.
18:37
Edytuj ten wpis

Czytelnik o Lidlu: Dostałem kupon na bajki, które się skończyły

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 24 A A
Nasz Czytelnik robił zakupy w  Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie. (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
Nasz Czytelnik robił zakupy w Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie. (Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Miał być prezent do zakupów, ale okazało się, że promocja była do wyczerpania zapasów. Mimo to nasz Czytelnik dostał kupon promocyjny, uprawiający do czegoś, co już się skończyło.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To jakiś absurd – skarży się klient nowo otwartego sklepu Lidl w Lublinie. Sieć odpowiada, że kupony drukowane są automatycznie z paragonem. Bajkę można dostać jednak w innym sklepie.

– Robiłem dziś zakupy w nowo otwartym Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie. Jest teraz promocja, że za wydanie określonej sumy pieniędzy można otrzymać bajkę dla dzieci na DVD – pisze na alarm24@dziennikwschodni.pl pan Tomasz.

– OK. Ponieważ miałem już taki kupon zapytałam kasjerkę, jak mogę odebrać ten film. Pani mi powiedziała, że niestety filmów już nie ma, bo promocja była do wyczerpania zapasów. OK. Zapłaciłem pani za kolejne zakupy i oprócz paragonu otrzymałem.....kupon promocyjny, który uprawnia do odebrania bajki na DVD! Zdębiałem. Kupony promocyjne drukuje się i wydaje klientom już po zakończeniu tej promocji. To jakaś paranoja.

Nasz Czytelnik żali się, że dzwonił na infolinię, ale nie odpowiedzi nie uzyskał. Czeka na telefon w tej sprawie.

– Już skontaktowaliśmy się z klientem – zapewnia Anna Biskup, reprezentująca sieć sklepów Lidl. – Powiadomiliśmy go, że zgodnie z regulaminem promocji dostępnym zarówno w placówce naszej sieci jak i na stronie internetowej www.lidl.pl ramy czasowe promocji mogą ulec skróceniu, jeśli nakład bajek zostanie uprzednio wyczerpany.

Przedstawicielka sieci tłumaczy również, że klienci otrzymują kupony każdorazowo za zakupy o wartości min. 50 zł. Można je wymienić na płytę z bajkami.

– Kupony drukowane są automatycznie wraz z paragonem – dodaje Biskup. – Obowiązkiem pracownika sklepu jest wydanie kuponu niezależnie od tego, czy nakład bajek w danej placówce został wyczerpany czy też nie. Można je, bowiem wymienić na płytę w dowolnym sklepie Lidl.

Ostatecznie pan Tomasz płytę otrzyma. – W piątek w sklepie Lidl w Lublinie przy ulicy Koncertowej do odbioru możliwe będą płyty z bajkami oferowane w ramach promocji – obiecuje przedstawicielka Lidla.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 r. o 11:00
A potem powstaną "Trudne sprawy" o tym
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 r. o 10:50
[quote name='MICHAŁ' timestamp='1324632599' post='574427']
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
[/quote]

prawdopodobnie sprawa będzie miała finał u Jaworowicz w "Sprawie dla Reportera"
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 r. o 10:31
^^ "wymarzona bajke" mialo byc
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 r. o 10:29
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 r. o 09:28
człowieku, kupił byś dziecku książkę i sam mu przeczytał a nie wysługiwał się wątpliwej wartości bajkami na cd.

Po drugie zrozum że te promocje są nie po to żebyś dostał bajkę na cd tylko żebyś zrobił zakupy.
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 r. o 09:25
Co do reklamacji w Lidlu - nigdy nie miałem problemów. Jak coś jest zepsute to oddają kasę, jak kupisz zły rozmiar ciuchów to można wymienić jeśli mają na stanie.

A bajki wczoraj wieczorem dawali na Lwowskiej, czyli generalnie jeszcze są.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 r. o 09:24
niektórzy to mają za dużo wolnego czas i bardzo im się nudzi.
Avatar
pin / 23 grudnia 2011 r. o 09:14
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe chamy stoją zawsze w kolejce w McDonaldsie
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe cham... rozwiń
Avatar
ak / 23 grudnia 2011 r. o 09:05
obstawiam ze nawet ich nie odpali. To był klient który darł gębę na kasjerkę "dla zasady"
Avatar
Geralt / 23 grudnia 2011 r. o 08:41
To nie filmy tylko audiobooki. Może się awanturnik zdziwić jak włoży do odtwarzacza dvd
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 r. o 11:00
A potem powstaną "Trudne sprawy" o tym
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 r. o 10:50
[quote name='MICHAŁ' timestamp='1324632599' post='574427']
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
[/quote]

prawdopodobnie sprawa będzie miała finał u Jaworowicz w "Sprawie dla Reportera"
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 r. o 10:31
^^ "wymarzona bajke" mialo byc
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 r. o 10:29
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 r. o 09:28
człowieku, kupił byś dziecku książkę i sam mu przeczytał a nie wysługiwał się wątpliwej wartości bajkami na cd.

Po drugie zrozum że te promocje są nie po to żebyś dostał bajkę na cd tylko żebyś zrobił zakupy.
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 r. o 09:25
Co do reklamacji w Lidlu - nigdy nie miałem problemów. Jak coś jest zepsute to oddają kasę, jak kupisz zły rozmiar ciuchów to można wymienić jeśli mają na stanie.

A bajki wczoraj wieczorem dawali na Lwowskiej, czyli generalnie jeszcze są.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 r. o 09:24
niektórzy to mają za dużo wolnego czas i bardzo im się nudzi.
Avatar
pin / 23 grudnia 2011 r. o 09:14
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe chamy stoją zawsze w kolejce w McDonaldsie
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe cham... rozwiń
Avatar