Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2015 r.
8:33

Drogowcy apelują: Pomóż złapać złodziei na S17

Autor: Zdjęcie autora p.p.
0 11 A A

Trwa uruchamianie oświetlenia na drodze ekspresowej S17. O pomoc w zapobieganiu kolejnych kradzieży kabli, drogowcy proszą kierowców.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

We wtorek podłączano zasilanie do latarni na węźle Lublin Tatary. Wcześniej elektrycy uruchomili oświetlenie na dojazdach do tego węzła oraz na drogach serwisowych. Oświetlenie także przywrócono już na węźle Lublin Rudnik.

– W najbliższych dniach ekipy zaczną przywracać zasilanie latarni na węźle Lublin Zadębie. Potem przeniosą się na węzeł Kurów Zachód, ostatni pozbawiony oświetlenia – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Prawie wszystkie awarie oświetlenia na węzłach S17 spowodowane są kradzieżami kabli. – Nasze ekipy każdego dnia patrolują drogę. Prosimy jednak o pomoc. Jeżeli ktoś zauważy podejrzanie zachowujące się osoby w okolicach węzłów czy miejsc oświetlonych na S17, prosimy o sygnał pod numerem telefonu 19 111. Pod tym numerem można także zgłaszać inne sprawy np. związane z zimowym utrzymaniem S17 – dodaje Krzysztof Nalewajko.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 stycznia 2016 r. o 23:13
Polska to k..wa i złodziej.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 r. o 06:37
Ten apel to skandal. To państwo ma tyle służb jak nigdy dotąd. Na ich utrzymywanie płacimy podatki. Na ulicy możesz spotkać tylko samochodowy patrol drogówki lub straży miejskiej. Pieszy to rodzynek.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 12:47
POLICJA MOŻE BY SIĘ TYM ZAJĘŁA? JAK TO KTÓRYŚ RAZ Z KOLEI KRADNĄ TE KABLE, TO SŁUŻBA UTRZYMYWANA Z NASZYCH PODATKÓW BĘDZIE NAJWŁAŚCIWSZYM ADRESATEM TEGO APELU. JEŻELI JA JAKO KIEROWCA MAM JESZCZE ZŁODZIEI WYPATRYWAĆ TO JUŻ LEKKA PRZESADA, NIECH PANIE I PANOWIE W POLICYJNYCH RADIOWOZACH PATROLUJĄ NOCĄ TRASĘ, A NIE ŚPIĄ SCHOWANI GDZIEŚ PO OPŁOTKACH.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 11:04
Dzwonić na Policję, czy pisać na Berdyczów. Co lepsze?
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 10:49
Zrobić zasilanie bezprzewodowe
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 10:36
jak zobaczycie tych złodziejaszków uciekających z kablami, jedzcie prosto na nich.Trzeba ich rozjechać!!!
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 10:29
najprościej to obcinać łapki
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 09:20
gdzie oni to sprzedają ?
Avatar
burak / 31 grudnia 2015 r. o 09:18

A nie mozna najzwyczajniej w swiecie kamery zamontowac?A moze to jakies osoby pracujace przy budiwie robia,maja rozeznanie,odziez robocza,moga to w bialy dzien robic,bo k ewentualni swuadkowi

Prawdopodobnie jesteś po  nieprzespanej nocy , połóż się i wyśpij.

Avatar
ab / 31 grudnia 2015 r. o 09:17

A nie mozna najzwyczajniej w swiecie kamery zamontowac?A moze to jakies osoby pracujace przy budiwie robia,maja rozeznanie,odziez robocza,moga to w bialy dzien robic,bo k ewentualni swuadkowi

Niestety koszt monitoringu całej trasy przekroczyłby wartość skradzionych kabli, a złodzieje kradną również kamery.

Avatar
Gość / 2 stycznia 2016 r. o 23:13
Polska to k..wa i złodziej.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 r. o 06:37
Ten apel to skandal. To państwo ma tyle służb jak nigdy dotąd. Na ich utrzymywanie płacimy podatki. Na ulicy możesz spotkać tylko samochodowy patrol drogówki lub straży miejskiej. Pieszy to rodzynek.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 12:47
POLICJA MOŻE BY SIĘ TYM ZAJĘŁA? JAK TO KTÓRYŚ RAZ Z KOLEI KRADNĄ TE KABLE, TO SŁUŻBA UTRZYMYWANA Z NASZYCH PODATKÓW BĘDZIE NAJWŁAŚCIWSZYM ADRESATEM TEGO APELU. JEŻELI JA JAKO KIEROWCA MAM JESZCZE ZŁODZIEI WYPATRYWAĆ TO JUŻ LEKKA PRZESADA, NIECH PANIE I PANOWIE W POLICYJNYCH RADIOWOZACH PATROLUJĄ NOCĄ TRASĘ, A NIE ŚPIĄ SCHOWANI GDZIEŚ PO OPŁOTKACH.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 11:04
Dzwonić na Policję, czy pisać na Berdyczów. Co lepsze?
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 10:49
Zrobić zasilanie bezprzewodowe
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 10:36
jak zobaczycie tych złodziejaszków uciekających z kablami, jedzcie prosto na nich.Trzeba ich rozjechać!!!
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 10:29
najprościej to obcinać łapki
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 r. o 09:20
gdzie oni to sprzedają ?
Avatar
burak / 31 grudnia 2015 r. o 09:18

A nie mozna najzwyczajniej w swiecie kamery zamontowac?A moze to jakies osoby pracujace przy budiwie robia,maja rozeznanie,odziez robocza,moga to w bialy dzien robic,bo k ewentualni swuadkowi

Prawdopodobnie jesteś po  nieprzespanej nocy , połóż się i wyśpij.

Avatar
ab / 31 grudnia 2015 r. o 09:17

A nie mozna najzwyczajniej w swiecie kamery zamontowac?A moze to jakies osoby pracujace przy budiwie robia,maja rozeznanie,odziez robocza,moga to w bialy dzien robic,bo k ewentualni swuadkowi

Niestety koszt monitoringu całej trasy przekroczyłby wartość skradzionych kabli, a złodzieje kradną również kamery.

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda lubelski zdecydował o swojej politycznej przyszłości. Otrzymał propozycję zostania posłem.

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagran na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!