Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 lipca 2009 r.
22:33
Edytuj ten wpis

Drogowy tor przeszkód - które ulice lepiej omijać

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 6 A A

Na skrzyżowaniu Wolskiej, Fabrycznej, Łęczyńskiej i Drogi Męczenników Majdanka utrudnienia zaczną się jutro i potrwają do niedzieli włącznie. O wiele dłużej, bo aż cały tydzień zamknięty dla ruchu będzie nowy odcinek ul. Jana Pawła II.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na Wolskiej remontowany będzie kanał sanitarny. Nie da się skręcić w lewo z Wolskiej w Fabryczną. Kierowcy będą musieli wybierać Trasę Zieloną. Niemożliwy będzie też skręt z Drogi Męczenników Majdanka w lewo w Wolską. Tu trzeba będzie jechać prosto w Fabryczną a potem Trasą Zieloną i pl. Bychawskim do Wolskiej.

Przez cały weekend inaczej mają jeździć autobusy.

Linia D do Okopowej z Kunickiego pojedzie Trasą Zieloną, Zamojską i Rusałki. 25 i 27 z Kunickiego pojadą Trasą Zieloną, Fabryczną i Wolską. 28 na Świt pojedzie z Felina przez Fabryczną i Trasę Zieloną (na Felin bez objazdów).

29 zmieni tylko trasę na Czechów: Kunickiego–Trasa Zielona–Unii Lubelskiej z pominięciem Fabrycznej. 45 spod dworca pojedzie Trasą Zieloną, Fabryczną i Wolską a dalej przez dworzec na Świt. 51 do centrum pojedzie Trasą Zieloną. 160 (będą autobusy) na Chodźki pojadą przez Trasę Zieloną.

W sobotę drogowcy na tydzień zamkną nową część ul. Jana Pawła II od Poręby do Kraśnickiej. Mają tam kłaść wierzchnią warstwę asfaltu. W Szafirową nie da się wjechać, ani z niej wyjechać.

Na Porębę trzeba będzie jeździć przez Filaretów i Bursztynową. Gorzej będzie wydostać się z Poręby autobusem: pasażerowie będą musieli iść przystanek dalej. Autobusy mają kończyć trasę na przystanku przy Bocianiej i będą zawracać na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z Tymiankową.

Mieszkańcy nowych bloków przy Gęsiej będą skazani na dojazd przez plac budowy. Kierowcy zmierzający z Jana Pawła II w stronę Kraśnika pojadą Armii Krajowej, Orkana i Roztoczem.

Utrudnienia będą też na Kraśnickiej przy skrzyżowaniu z Jana Pawła II – ruch ma się odbywać jedną nitką dwupasmówki.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 24 lipca 2009 o 11:01
0
shairoko napisał:
... taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawiają słupy, bo jednakże trzeba zrobić w środku tej drogi skrzyżowanie - wcześniej tego nie można było zrobić, bowiem purpurowy z kropidłem czekać nie będzie. Przeciez każdą ulice można zmodernizować, nawet taką, która nie jest jeszcze ukończona.


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawia... rozwiń
Avatar
dymin / 24 lipca 2009 o 11:00
0
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie jest w stanie pojąć, że na to potrzeba czasu, od pstryknięcia palcem 2,5 kilometra drogi się nie wykona.
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie... rozwiń
Avatar
shairoko / 24 lipca 2009 o 10:03
0
do tych ktorych inteligencja jest ponizej 80 oglaszam ! taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej
Avatar
123 / 24 lipca 2009 o 09:56
0
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwóz, który również jest rozkopany i nie ma ścieżek.....a tu pada!!!!! Może pomysłodawca tego bałaganu pokaże się na oś. Poręba i ....."wyjaśni" ....tę "baraninę"!!!!!!!
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwó... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2009 o 08:43
0
mackowy74 napisał:
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!



no wiesz, ciezko jest karac swoich kolezkow hehe
Avatar
mackowy74 / 24 lipca 2009 o 08:03
0
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!
Avatar
Tomasz / 24 lipca 2009 o 11:01
0
shairoko napisał:
... taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawiają słupy, bo jednakże trzeba zrobić w środku tej drogi skrzyżowanie - wcześniej tego nie można było zrobić, bowiem purpurowy z kropidłem czekać nie będzie. Przeciez każdą ulice można zmodernizować, nawet taką, która nie jest jeszcze ukończona.


Nie wiem czy wiesz o istnieniu interpunkcji. Po drugie - spieszyli się, i to jakże!, by oddać tą ulicę w rocznicę pontyfikatu/smierci/urocdzin JPII. To się liczyło, a nie jakieś głupie skrzyżowanie, pętle indukcyjne. Miał przyjechać purpurowy z kropidłem, Wasilewski z nożyczkami i pismak z lokalnego brukowca. Wszystko się odbyło z namaszczeniem, kropidło było w użyciu, nożyczki też. Potem wszyscy poszli na jubel, jeszcze później do kasy po nagrody i wszyscy byli zadowoleni. A że teraz zrywają asfalt, przestawia... rozwiń
Avatar
dymin / 24 lipca 2009 o 11:00
0
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie jest w stanie pojąć, że na to potrzeba czasu, od pstryknięcia palcem 2,5 kilometra drogi się nie wykona.
Jak słusznie zauważył mój przedmówca, nie wiem czym tu się dziwić. Nowy odcinek ul. Jana Pawła II oddany był do użytku warunkowo, a termin wykonania jest jeszcze długi. To, że urząd miasta robił szopki z otwarciem to inna sprawa, przecież trzeba się wykazać sukcesami. Cięcie nawierzchni po wykonaniu pierwszej warstwy nawierzchni pod pętle indukcyjne to nic dziwnego typowa praktyka przy wykonawstwie takich prac. A objazdy? Przecież są wyznaczone dokładnie i nie ma co narzekać. Każdy chciałby mieć wykonane inwestycje, ale pewna część ludzi nie... rozwiń
Avatar
shairoko / 24 lipca 2009 o 10:03
0
do tych ktorych inteligencja jest ponizej 80 oglaszam ! taka jest kolej rzeczy to ze pozwolili jezdzic droga wczesniej nie znaczylo ze skonczyli ja bylo tam wiele prac takze innych branz niz drogowa i nie mozna bylo tego zrobic wczesniej, a to ze tna asfalt to po to aby ulozyc petle indukcyjne dla sygnalizacji swietlnej taka jest kolej rzeczy -- co za narod zero wiedzy, zero umiejetnosci a tylko buzie by "darli" i tylko pouczaliby osoby ktore sie na tym znaja najlepiej
Avatar
123 / 24 lipca 2009 o 09:56
0
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwóz, który również jest rozkopany i nie ma ścieżek.....a tu pada!!!!! Może pomysłodawca tego bałaganu pokaże się na oś. Poręba i ....."wyjaśni" ....tę "baraninę"!!!!!!!
Z tą ul. JP. II, to naprawdę "baranina"!!!!! Oddali do użytku ulicę...???? tylko po co??? Njpierw wyłączyli jedną nitkę bo całe gliniaste pobocze spływało na ulicę, potem przypomnieli sobie o skrzyżowaniu z ul. Roztocze i rozkopali dwa pasy ulicy, teraz "dywanik" asfaltowy!!!!i ulica zamknięta całkowicie na tydzień....Tylko nikt nie zastanowił się jak mieszkańcy oś. Poręba i skąd mają dojechać do pracy i z niej powrócić...???? Aby dojść do końcowego przy ul. Bociniej trzeba pokonać wąwó... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2009 o 08:43
0
mackowy74 napisał:
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!



no wiesz, ciezko jest karac swoich kolezkow hehe
Avatar
mackowy74 / 24 lipca 2009 o 08:03
0
TAK SIĘ MATOŁY SPIESZYŁY NA ŚWIĘTO JP II,ŻE ZAPOMNIELI POŁOŻYĆ WARSTWY SCIERALNEJ A TERAZ JESZCZE TNĄ ASFALT BO PEWNIE RURY BEDĄ KŁĄŚĆ,CHA,CHA...TYPOWO LUBELSKIE DZIAŁĄNIE ALE U NAS WŁADZA JEST SŁABA I NIEUDOLNA OD WIELU LAT WIEC NIE POTRAFI KARAĆ DZIADÓW ZA TAKIE PARTACTWO!!!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 2 0

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 1 0

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 5 3

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 5 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 10 1

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 10 10

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków"
21 listopada 2018, 12:00

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 21 listopada o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Disney dla zwierzaczków. Będą zbierane fundusze na schronisko w Krzesimowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!