Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2012 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Dwóch bandytów napadło na taksówkarza. Zranili go nożem

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Policjanci poszukują dwóch bandytów, którzy wczoraj wieczorem napadli na taksówkarza. Zranili go nożem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj około godziny 17 w pobliżu dworca PKS w Lublinie do taksówki podeszło dwóch mężczyzn. Zamówili kurs do Strzyżewic. Kierowca seata ruszył z pasażerami w trasę.

W Strzyżewicach jeden z mężczyzn kazał kierowcy skręcić w drogę gruntową. Tam młodszy z pasażerów wysiadł z auta. Starszy zaatakował taksówkarza nożem. Zranił go w rękę i twarz. Kierowcy udało się uciec. Dotarł do pobliskiego sklepu. Zawiadomił policję.

Bandyci odjechali taksówką. Policjanci znaleźli auto w Bychawie. Stało w zatoczce przystankowej przy ul. 11 Listopada. Miało uszkodzony przód.

Policja wciąż poszukuje napastników. To dwaj mężczyźni w wieku ok. 20-25 lat oraz ok. 30 lat. Obaj mieli na sobie ciemne ubrania. Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu, granatową kurtkę.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:53
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
zygfryd / 15 grudnia 2012 r. o 13:41
0
Niewinna jest zawsze najbardziej winna.
Avatar
olo / 15 grudnia 2012 r. o 07:54
0
[quote name='ejka' timestamp='1355523721' post='709455']
Wiadomo kto kto??
[/quote]15 minut po całym zdarzeniu widziano w okolicy Lateksową Pałę vel Świński Ryj, jak wraz z drugim osobnikiem w kominiarce umykali na motorynce drogą na Biłgoraj.
Avatar
ejka / 14 grudnia 2012 r. o 23:22
0
[quote name='Gość' timestamp='1355512017' post='709341']
Moglibyście odświeżyć, bo już ich złapali...
[/quote]

Wiadomo kto kto??
Avatar
s7 / 14 grudnia 2012 r. o 23:08
0
skoro porzucili taksówkę w Bychawie to proste że muszą tam mieszkać więc zapewne to dresy z ul. Piłsudzskiego.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2012 r. o 20:06
0
Moglibyście odświeżyć, bo już ich złapali...
Avatar
mn / 14 grudnia 2012 r. o 18:00
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
eno / 14 grudnia 2012 r. o 15:01
0
[quote name='???' timestamp='1355478261' post='709096']
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
[/quote]
Bo jestes tepak i glupek
[quote name='???' timestamp='1355478261' post='709096']
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
[/quote]
Bo jestes tepak i glupek rozwiń
Avatar
KpG / 14 grudnia 2012 r. o 13:18
0
nie wiem dlaczego, ale większość komentarzy tutaj, bardzo mnie rozśmiesza. Choć sądząc po czasach wspaniałomyślności, jestem niemal pewny, że są to osoby nie mające co robić, z kompleksami, emeryci, społeczniacy w świętym przekonaniem o swojej ogromnej wiedzy oraz stanowisku.
Avatar
??? / 14 grudnia 2012 r. o 10:44
0
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył. rozwiń
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 r. o 13:53
0
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
zygfryd / 15 grudnia 2012 r. o 13:41
0
Niewinna jest zawsze najbardziej winna.
Avatar
olo / 15 grudnia 2012 r. o 07:54
0
[quote name='ejka' timestamp='1355523721' post='709455']
Wiadomo kto kto??
[/quote]15 minut po całym zdarzeniu widziano w okolicy Lateksową Pałę vel Świński Ryj, jak wraz z drugim osobnikiem w kominiarce umykali na motorynce drogą na Biłgoraj.
Avatar
ejka / 14 grudnia 2012 r. o 23:22
0
[quote name='Gość' timestamp='1355512017' post='709341']
Moglibyście odświeżyć, bo już ich złapali...
[/quote]

Wiadomo kto kto??
Avatar
s7 / 14 grudnia 2012 r. o 23:08
0
skoro porzucili taksówkę w Bychawie to proste że muszą tam mieszkać więc zapewne to dresy z ul. Piłsudzskiego.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2012 r. o 20:06
0
Moglibyście odświeżyć, bo już ich złapali...
Avatar
mn / 14 grudnia 2012 r. o 18:00
0
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
eno / 14 grudnia 2012 r. o 15:01
0
[quote name='???' timestamp='1355478261' post='709096']
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
[/quote]
Bo jestes tepak i glupek
[quote name='???' timestamp='1355478261' post='709096']
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
[/quote]
Bo jestes tepak i glupek rozwiń
Avatar
KpG / 14 grudnia 2012 r. o 13:18
0
nie wiem dlaczego, ale większość komentarzy tutaj, bardzo mnie rozśmiesza. Choć sądząc po czasach wspaniałomyślności, jestem niemal pewny, że są to osoby nie mające co robić, z kompleksami, emeryci, społeczniacy w świętym przekonaniem o swojej ogromnej wiedzy oraz stanowisku.
Avatar
??? / 14 grudnia 2012 r. o 10:44
0
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył.
"Młodszy, niższy miał kurtkę z kapturem i sportową torbę. Straszy, krępy miał ok. 170-175 cm wzrostu", . Sam nie wiem czemu ten akapit bardzo mnie rozśmieszył. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Czy warto kupować glebogryzarkę do swojego przydomowego ogrodu? Jak najbardziej! Może ona znacząco poprawić jakość gleby, a co za tym idzie ułatwić Ci uprawę warzyw, a także polepszyć warunki dla kwiatów czy trawnika. Sprawdź jakiego rodzaju urządzenie będzie najlepsze dla małych i średnich powierzchni.

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

W całej Polsce jest 27 356 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 2 grudnia 2021 r. Zmarły 502 osoby zakażone koronawirusem.

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny będzie świętować w przyszłym roku Teatr Stary, chociaż działa zaledwie 10 lat. Dziś zaczyna się sprzedaż biletów na wydarzenia ujęte w repertuarze na pierwsze jubileuszowe półrocze.

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka
galeria

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Będą naloty na sklepy i restauracje

Będą naloty na sklepy i restauracje

Od środy wzmożone są kontrole inspekcji sanitarnej w sklepach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!