Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2009 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Dziennikarz Gazety Wyborczej Lublin podrzucał śmieci do lasu. "To była tylko trawa"

0 40 A A

Policjanci przyłapali zastępcę redaktora naczelnego Gazety Wyborczej Lublin na nielegalnym wywożeniu śmieci – podał w Internecie tygodnik "Wprost”. Dziennikarz dostał 300 zł mandatu. Twierdzi jednak, że w workach była tylko trawa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Patrol namierzył Jacka Brzuskiewicza w lesie w miejscowości Kąty-Urszulin pod Lublinem 27 lipca. – Trzy plastikowe worki z pustymi butelkami i trawą były już wyładowane, a dwa pozostałe funkcjonariusze znaleźli w bagażniku jego auta – informuje Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji.

Dziennikarz nie ma sobie nic do zarzucenia i zaprzecza, że w workach były butelki. – W pobliżu mojej posesji w Zemborzycach nie ma kontenera na śmieci, więc nie miałem, co zrobić ze skoszoną trawą z przydomowego ogródka – tłumaczy się Jacek Brzuszkiewicz. – Uważam, że nic złego nie zrobiłem. Trawa nie jest szkodliwa dla środowiska, bo się rozkłada. Gdyby chodziło o inne śmieci, na pewno nie skończyłoby się tylko na mandacie. Ale dla mnie ta sprawa jest zamknięta.

Zgodnie z prawem każdy właściciel posesji musi mieć podpisaną umowę z przedsiębiorstwem wywożącym odpady.

– Ale w praktyce ludzie wolą wywieźć odpady nielegalnie, żeby uniknąć opłat – mówi Agata Tomaszewska z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Lublinie. – My nie możemy wyciągać żadnych konsekwencji. Jeżeli mamy taki sygnał, przeprowadzamy kontrolę i przekazujemy tę sprawę gminie. Osobom, które nie mają podpisanej umowy jej władze mogą naliczyć karę w takiej wysokości, jak opłata za wywóz odpadków.

Brzuszkiewicz twierdzi, że ma umowę na wywóz śmieci. – Wspólnie z rodzicami podpisałem ją z firmą Kom-Eko, ponieważ sam produkuję za mało śmieci. Można to sprawdzić.

Małgorzata Bielecka-Hołda, redaktor naczelna GWL twierdzi, że nie zna sprawy i odmówiła komentarza do czasu rozmowy z dziennikarzem.

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek / 6 sierpnia 2009 o 21:19
0
gross napisał:
[size="7"][/size][font="Arial Black"][/font]
1. Ciekawe co na to główny ekolog GW red. Adam Wajrak
2. Ciekawe czy swoje gówna z sedesu też pakuje w plastikowe worki i wywozi do jakiegoś PN lub PK.
3. Ciekawe czy to mąż Katarzyny Cz-B z radia ER
4. Ciekawe jak długo Lubelska GW bedzie udawała że nic się nie stało.
5. Ciekawe ile gazów cieplarnianych powstało by z gnijącej trawy zamkniętej w plastikowych workach.
6. Ciekawe czy Czytelnicy poparli by mój pomysł aby takich deb..i karać nie mandatem a obowiązkową pracą przy likwidacji dzikich wysypisk.
7. Ciekawe co ekored. Jacek zrobi dla środowiska naturalnego.
pozdro wsiem. Gro(a)ss

Raczej to nie maż Pani Katarzyny. To zbierzność nazwisk. Mąż Pani Kasi ma na imie Jakub

Raczej to nie maż Pani Katarzyny. To zbierzność nazwisk. Mąż Pani Kasi ma na imie Jakub rozwiń
Avatar
kibic nie kibol / 6 sierpnia 2009 o 12:19
0
widzę pierwsze wyłomy w lubelskim środowisku dziennikarskim może jeszcze doczekam się artykułu w którym zostanie rozliczony kolega żurnalista czyli Pan Chmura. o nim tez można napisać ciekawy artykuł ale jak narazie ten Pan jest do nieruszenia
Avatar
Patryk / 6 sierpnia 2009 o 12:13
0
Ten pan wykazał się wyjątkową hipokryzją. Wielokrotnie w swoich tekstach wykazywał swoje proekologiczne zapędy, a sam odpady wyrzuca do lasu.
Na działce przecież można takie odpady spalić, alby zrobić kompostownik.
Gdyby każdy pozwalał sobie na takie zachowanie, mięlibyśmy sterty śmieci w każdy zakątku województwa. Na szczęście dużo lubi ma mózgi na odpowiednim miejscu i myśli o środowisku.
To co zrobił Jacek Brzuskiewicz, to bardzo zły przykład zachowania z odpadami. Przez takich ludzi śmieci w rowach, lasach, itp. jest coraz więcej.
Inni działkowcy obserwując jego zachowanie mogą w owczym pędzie pomyśleć, ze im też takie zachowanie się należy. Później z jednego worka robi się ich kilkadziesiąt.
Już w Łęcznej działkowcy robią dokładnie to samo co pan Jacek. Na osiedlu Słoneczne, wyrzucają niebieskie worki z odpadami do pobliskich zagłębień terenu.
Takie zachowanie jest godne pogardy.
Ten pan wykazał się wyjątkową hipokryzją. Wielokrotnie w swoich tekstach wykazywał swoje proekologiczne zapędy, a sam odpady wyrzuca do lasu.
Na działce przecież można takie odpady spalić, alby zrobić kompostownik.
Gdyby każdy pozwalał sobie na takie zachowanie, mięlibyśmy sterty śmieci w każdy zakątku województwa. Na szczęście dużo lubi ma mózgi na odpowiednim miejscu i myśli o środowisku.
To co zrobił Jacek Brzuskiewicz, to bardzo zły przykład zachowania z odpadami. Przez takich ludzi śmieci w rowach, lasach, itp. jest ... rozwiń
Avatar
leniak / 6 sierpnia 2009 o 11:47
0
Gość napisał:
Trawa owszem nie stanowi zagrożenia dla środowiska ale butelki, to się tak szybko nie rozłoży?
Wstyd panie redaktorze za to, że nie zachował się pan jak mężczyzna nie mając sobie nic do zarzucenia.



a nie masz racji
odsyłam do moich wpisów na forum GwP:
[url="http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,98671746,98671746,pamietacie_dyskusje_o_etyce_.html"]O trawie w lesie[/url]
pzdr.
Avatar
willi / 6 sierpnia 2009 o 11:10
0
Podrzucanie swoich śmieci to zwykłe chamstwo.....Codziennie obserwuję z balkonu jak do smietnika bloków Związkowca (przy wąwozie między Krokusowa a Daszyńskiego) podjeżdżają poźnym wieczorem samochody z których CHAMY z domków podrzucaja tam swoje smieci. Krzyknę czasem "chamie nie podrzucaj smieci" ale to nie skutkuje, trzeba żeby ich ktoś przyłapał za rekę i przykładnie ukarał, bo ponoc podrzucanie smieci jest karalne. Tam by był dopiero zarobek na mandatach.......Prostaki, nie stac ich zapłacic za wywóz smieci!!! Wstyd!!!!!
Avatar
ZbesztanykiedysprzezJB / 6 sierpnia 2009 o 11:10
0
Nosił wilk razy kilka... poniosą i wilka... Mam nadzieje !!!
Avatar
bzuskiewic to jest trawa / 6 sierpnia 2009 o 10:36
0
popieprzony człenio

kiedyś w Kurowie przy cmentarzu zaparkowała wypasiona bryka i taki sam burak wyrzucił worek ze śmieciami na cmentarne wysypisko

za śmietnik płaci się 9zł 84gr!!!

pogarda i obrzydzenie tfu!
niech sczezną wieśniaki -gównozjady
Avatar
~gość~ / 6 sierpnia 2009 o 09:49
0
Zaoszczędził 25 zł.....Prymityw,burak.........
Avatar
zasmucony czytelnik / 6 sierpnia 2009 o 09:00
0
Wstyd panie redaktorze Brzuszkiewicz, wielki wstyd.
Co innego chłopie piszesz, a co innego robisz. Wielkie zakłamanie, dwulicowość i hańba. Jak się ma stanowisko dziennikarza, vice szefa gazety, który powinien być wzorem cnót wszelkich do zwykłego śmieciarza ukradkiem wywożącego nieczystości do lasu. Jeśli masz choć troszkę honoru to cichutko wycofaj się z zawodu, który tak nikczemnie zhańbiłeś. Pomyśl chłopie co czytelnicy mają powiedzieć czytając teraz twoje komentarze i umoralniania. Swoją postawą straciłeś moralne i etyczne prawo do oceny innych.
Prośba do Pani naczelnej – szefowej Pana redaktora Brzuszkiewicza –
Droga Pani. Dbając o interes firmy i wiarygodność ogólnopolskiej gazety proszę wyrwać chwasta i wyrzucić do lasu
Wstyd panie redaktorze Brzuszkiewicz, wielki wstyd.
Co innego chłopie piszesz, a co innego robisz. Wielkie zakłamanie, dwulicowość i hańba. Jak się ma stanowisko dziennikarza, vice szefa gazety, który powinien być wzorem cnót wszelkich do zwykłego śmieciarza ukradkiem wywożącego nieczystości do lasu. Jeśli masz choć troszkę honoru to cichutko wycofaj się z zawodu, który tak nikczemnie zhańbiłeś. Pomyśl chłopie co czytelnicy mają powiedzieć czytając teraz twoje komentarze i umoralniania. Swoją postawą straciłeś moralne i etyczn... rozwiń
Avatar
Janek / 6 sierpnia 2009 o 08:56
0
Szkoda, że Pani Redaktor Hołda nie widzi problemu. Pan Jacek nie jest święty. Kiedyś obecny naczelnik ruchu drogowego Arkadiusz Delekta zatrzymał na chmilelakach prowadzącego samochód Pana Jacka. Oczywiście trzeźwy nie był i stracił prawko...
Avatar
Janek / 6 sierpnia 2009 o 21:19
0
gross napisał:
[size="7"][/size][font="Arial Black"][/font]
1. Ciekawe co na to główny ekolog GW red. Adam Wajrak
2. Ciekawe czy swoje gówna z sedesu też pakuje w plastikowe worki i wywozi do jakiegoś PN lub PK.
3. Ciekawe czy to mąż Katarzyny Cz-B z radia ER
4. Ciekawe jak długo Lubelska GW bedzie udawała że nic się nie stało.
5. Ciekawe ile gazów cieplarnianych powstało by z gnijącej trawy zamkniętej w plastikowych workach.
6. Ciekawe czy Czytelnicy poparli by mój pomysł aby takich deb..i karać nie mandatem a obowiązkową pracą przy likwidacji dzikich wysypisk.
7. Ciekawe co ekored. Jacek zrobi dla środowiska naturalnego.
pozdro wsiem. Gro(a)ss

Raczej to nie maż Pani Katarzyny. To zbierzność nazwisk. Mąż Pani Kasi ma na imie Jakub

Raczej to nie maż Pani Katarzyny. To zbierzność nazwisk. Mąż Pani Kasi ma na imie Jakub rozwiń
Avatar
kibic nie kibol / 6 sierpnia 2009 o 12:19
0
widzę pierwsze wyłomy w lubelskim środowisku dziennikarskim może jeszcze doczekam się artykułu w którym zostanie rozliczony kolega żurnalista czyli Pan Chmura. o nim tez można napisać ciekawy artykuł ale jak narazie ten Pan jest do nieruszenia
Avatar
Patryk / 6 sierpnia 2009 o 12:13
0
Ten pan wykazał się wyjątkową hipokryzją. Wielokrotnie w swoich tekstach wykazywał swoje proekologiczne zapędy, a sam odpady wyrzuca do lasu.
Na działce przecież można takie odpady spalić, alby zrobić kompostownik.
Gdyby każdy pozwalał sobie na takie zachowanie, mięlibyśmy sterty śmieci w każdy zakątku województwa. Na szczęście dużo lubi ma mózgi na odpowiednim miejscu i myśli o środowisku.
To co zrobił Jacek Brzuskiewicz, to bardzo zły przykład zachowania z odpadami. Przez takich ludzi śmieci w rowach, lasach, itp. jest coraz więcej.
Inni działkowcy obserwując jego zachowanie mogą w owczym pędzie pomyśleć, ze im też takie zachowanie się należy. Później z jednego worka robi się ich kilkadziesiąt.
Już w Łęcznej działkowcy robią dokładnie to samo co pan Jacek. Na osiedlu Słoneczne, wyrzucają niebieskie worki z odpadami do pobliskich zagłębień terenu.
Takie zachowanie jest godne pogardy.
Ten pan wykazał się wyjątkową hipokryzją. Wielokrotnie w swoich tekstach wykazywał swoje proekologiczne zapędy, a sam odpady wyrzuca do lasu.
Na działce przecież można takie odpady spalić, alby zrobić kompostownik.
Gdyby każdy pozwalał sobie na takie zachowanie, mięlibyśmy sterty śmieci w każdy zakątku województwa. Na szczęście dużo lubi ma mózgi na odpowiednim miejscu i myśli o środowisku.
To co zrobił Jacek Brzuskiewicz, to bardzo zły przykład zachowania z odpadami. Przez takich ludzi śmieci w rowach, lasach, itp. jest ... rozwiń
Avatar
leniak / 6 sierpnia 2009 o 11:47
0
Gość napisał:
Trawa owszem nie stanowi zagrożenia dla środowiska ale butelki, to się tak szybko nie rozłoży?
Wstyd panie redaktorze za to, że nie zachował się pan jak mężczyzna nie mając sobie nic do zarzucenia.



a nie masz racji
odsyłam do moich wpisów na forum GwP:
[url="http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,98671746,98671746,pamietacie_dyskusje_o_etyce_.html"]O trawie w lesie[/url]
pzdr.
Avatar
willi / 6 sierpnia 2009 o 11:10
0
Podrzucanie swoich śmieci to zwykłe chamstwo.....Codziennie obserwuję z balkonu jak do smietnika bloków Związkowca (przy wąwozie między Krokusowa a Daszyńskiego) podjeżdżają poźnym wieczorem samochody z których CHAMY z domków podrzucaja tam swoje smieci. Krzyknę czasem "chamie nie podrzucaj smieci" ale to nie skutkuje, trzeba żeby ich ktoś przyłapał za rekę i przykładnie ukarał, bo ponoc podrzucanie smieci jest karalne. Tam by był dopiero zarobek na mandatach.......Prostaki, nie stac ich zapłacic za wywóz smieci!!! Wstyd!!!!!
Avatar
ZbesztanykiedysprzezJB / 6 sierpnia 2009 o 11:10
0
Nosił wilk razy kilka... poniosą i wilka... Mam nadzieje !!!
Avatar
bzuskiewic to jest trawa / 6 sierpnia 2009 o 10:36
0
popieprzony człenio

kiedyś w Kurowie przy cmentarzu zaparkowała wypasiona bryka i taki sam burak wyrzucił worek ze śmieciami na cmentarne wysypisko

za śmietnik płaci się 9zł 84gr!!!

pogarda i obrzydzenie tfu!
niech sczezną wieśniaki -gównozjady
Avatar
~gość~ / 6 sierpnia 2009 o 09:49
0
Zaoszczędził 25 zł.....Prymityw,burak.........
Avatar
zasmucony czytelnik / 6 sierpnia 2009 o 09:00
0
Wstyd panie redaktorze Brzuszkiewicz, wielki wstyd.
Co innego chłopie piszesz, a co innego robisz. Wielkie zakłamanie, dwulicowość i hańba. Jak się ma stanowisko dziennikarza, vice szefa gazety, który powinien być wzorem cnót wszelkich do zwykłego śmieciarza ukradkiem wywożącego nieczystości do lasu. Jeśli masz choć troszkę honoru to cichutko wycofaj się z zawodu, który tak nikczemnie zhańbiłeś. Pomyśl chłopie co czytelnicy mają powiedzieć czytając teraz twoje komentarze i umoralniania. Swoją postawą straciłeś moralne i etyczne prawo do oceny innych.
Prośba do Pani naczelnej – szefowej Pana redaktora Brzuszkiewicza –
Droga Pani. Dbając o interes firmy i wiarygodność ogólnopolskiej gazety proszę wyrwać chwasta i wyrzucić do lasu
Wstyd panie redaktorze Brzuszkiewicz, wielki wstyd.
Co innego chłopie piszesz, a co innego robisz. Wielkie zakłamanie, dwulicowość i hańba. Jak się ma stanowisko dziennikarza, vice szefa gazety, który powinien być wzorem cnót wszelkich do zwykłego śmieciarza ukradkiem wywożącego nieczystości do lasu. Jeśli masz choć troszkę honoru to cichutko wycofaj się z zawodu, który tak nikczemnie zhańbiłeś. Pomyśl chłopie co czytelnicy mają powiedzieć czytając teraz twoje komentarze i umoralniania. Swoją postawą straciłeś moralne i etyczn... rozwiń
Avatar
Janek / 6 sierpnia 2009 o 08:56
0
Szkoda, że Pani Redaktor Hołda nie widzi problemu. Pan Jacek nie jest święty. Kiedyś obecny naczelnik ruchu drogowego Arkadiusz Delekta zatrzymał na chmilelakach prowadzącego samochód Pana Jacka. Oczywiście trzeźwy nie był i stracił prawko...
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 145 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 398 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!